MY.UAНовини
"Світ мав побачити жахи, що коїть Росія": інтерв'ю з поліцейським з фільму "20 днів у Маріуполі"
"Світ мав побачити жахи, що коїть Росія": інтерв'ю з поліцейським з фільму "20 днів у Маріуполі"

"Світ мав побачити жахи, що коїть Росія": інтерв'ю з поліцейським з фільму "20 днів у Маріуполі"

Перемога документального фільму "20 днів у Маріуполі" на престижній кінопремії Оскар стала гучним нагадуванням світові: в Україні досі триває повномасштабна кривава війна. Попри це, стрічки взагалі могло б не бути, якби один із героїв фільму не вивіз його авторів з міста, що вже оточили російські військові.

Поліцейський Володимир Нікулін впродовж усього перебування в місті журналістів Мстислава Чернова, Василіси Степаненко та Євгена Малолєтки допомагав їм фіксувати наслідки воєнних злочинів окупантів, а також показувати світові справжнє обличчя "русского міра".

Про знайомство з журналістами, роботу під час оточення Маріуполя, виїзд з міста і подальшу службу в українській поліції – читайте в інтерв'ю Володимира Нікуліна 24 Каналу.

Робота в Маріуполі й окупація міста росіянами

Почну нашу розмову трохи здалеку – наскільки я знаю, ви у 2014 році з початком війни на Сході України й тимчасової окупації Донецька виїхали з міста. Як ви потрапили у Маріуполь і чи перебували у місті постійно з 2014 року?

Ми, поліцейські, після окупації міста росіянами повинні були виїхати і поїхати служити на підконтрольну територію України. Головне управління, на той час, міліції, управління внутрішніх справ виїхало і розташування у нього було вже не в Донецьку, а в Маріуполі. На жаль.

Тому з цього часу, спочатку міліція, а потім, коли вже відбулися зміни, то поліція, працювала постійно у Маріуполі і я вже там служив.

Повномасштабне вторгнення Росії жителі українського Маріуполя відчули одразу. Що особисто ви пам’ятаєте про цей день і як зустріли 24 лютого 2022 року?

Як я вже неодноразово казав, для багатьох службовців цей день почався однаково – з підйому за тривогою.

Я перепитав свого керівника, чи це бойова тривога, він відповів, що так. Тоді я вже зрозумів, що почалася велика війна з Росією.

Взагалі поліцейські жодної країни у світі не мали такого досвіду, як працювати в умовах під час такої війни. Адже це найбільша повномасштабна війна з часів Другої світової, за масштабами. Безумовно, це найкривавіша й найбільша війна, яка зараз іде у світі. Іншої такої немає.

Тому хто б там що не казав, у поліцейських досвіду роботи в таких умовах не було жодного. У нас був досвід роботи під час іншого типу війни, який почався у 2014 році. Також кривавому, також жахливому для людей з такими ж самими бомбардуваннями. Але все одно не такого, що почався у 2022 році. Такого досвіду в нас не було.

Крім того, поліцейські працювали в оточеному місті, під час повної блокади. А я не пам'ятаю, щоб таке було під час війни в країнах колишньої Югославії чи під час інших збройних конфліктів у будь-якому куточку світу за останні, може, десятки років.

Тому для поліцейських не може бути ніякої інструкції, ніякого наказу, як діяти в таких умовах. Що ми робили, залежало від завдань, які треба було виконувати, і вирішували. І робили, я вважаю, цю справу добре.


Маріуполь у перші дні російського повномасштабного вторгнення / Фото, надане Володимиром Нікуліним 24 Каналу

Чи була у вас співпраця або координація з військовими, які боронили Маріуполь. І якщо так, то яка саме?

Не може бути роботи поліції під час блокади міста без координації з військовими. Тому що основне завдання покладається саме на військових.

Наші військові, які фактично з 2014 року стримують цю російську агресію, мужньо почали давати відсіч. І це не просто гучні слова, це була реальність того часу.

Ніхто з росіян не міг уявити, що буде така відсіч, що буде такий супротив. Як і багато інших агресорів у світі, вони розраховували на швидку перемогу і в Маріуполі також.

В одному з інтерв'ю ви зазначали, що познайомилися з Мстиславом Черновим і Євгеном Малолєткою, авторами фільму "20 днів у Маріуполі", після обстрілу окупантами пологового будинку. Як відбувалася надалі ваша взаємодія впродовж роботи журналістів у Маріуполі?

Ну взаємодією це можна назвати лиш таким формальним словом. Це, можна сказати, була робота разом на спільну ціль, яка у нас була: допомогти людям.

Допомога могла бути голодним, маленьким діткам, коли треба було здобути засоби гігієни, а це ж безумовно умови існування, життя цієї малечі. А могла бути й така, щоб ці жахливі злочини та страждання побачив світ, побачили люди за кордоном, в Україні і навіть люди в Маріуполі, які й так на власні очі це бачили.

Весь цивілізований світ побачив, що коїться. І може ця допомога, коли після побаченого на агресора будуть будь-яким чином впливати, не менш важлива, ніж те, що ми робили в Маріуполі у той час.

Журналісти, а я маю честь їх назвати своїми друзями, робили це добре. Тому що світ вперше побачив це. А іншого місця, щоб зустрітися, окрім найгарячіших місць Маріуполя, не було.

Що було особисто для вас найтяжчим за перші 20 днів великої війни у Маріуполі?

Найважче було дивитися на людей, які страждали, і ми нічим не могли допомогти. Коли ми були перший раз в оточенні у лікарні, це було оточення в оточенні. Світ бачив ці кадри, коли російські танки зайшли в місто, коли підійшли до лікарні в Маріуполі. Вона називалась друга лікарня для всіх місцевих, та офіційна назва – це обласна лікарня.

Це оточення було для нас важке тим, що люди, які перебували там, дивилися на нас і ставили питання, що їм робити, чи будуть вони жити, що з ними станеться. І от, коли ти не знаєш, що казати людям, а вони ж бачили, що я в формі, – це було дуже складно. Та найскладніше – це розуміння, що захистити цю лікарню військовим чином було неможливо. Тому що в руках була зброя, але цю зброю я не міг використовувати.

Було дуже багато випадків, коли у мене зʼявлялося бажання, щоб там відбувся бій. Однак це було неможливо зробити, бо це лікарня, там би загинули люди. А це був би формальний привід для росіян для агресії. Хоча росіяни потім цю ж лікарню з танків розстрілювали, і, на жаль, пацієнти, які лікувалися, загинули. Також загинули й наші поранені бійці.

І ось на той час це було важко – дивитися на людей. А вони питали, чи буде вечеря. З розповідей лікарів ми знали, що в лікарні залишилося кілограм окосту. Ще були ніжки курячі. І коли ввечері лікарі робили суп для усієї лікарні, можна так сказати, то це виходила вечеря, яку приносили лиш вагітним і тим, хто вже народив. Це було важко морально.


Поліцейський Володимир Нікулін допоміг журналістам виїхати з Маріуполя / Фото Валентини Поліщук

Виїзд з оточеного росіянами Маріуполя

Ви також були саме тією людиною, яка вивезла журналістів з оточення у Маріуполі, тим самим фактично врятувавши їм і собі життя. Яким був ваш шлях дорогою з окупованих територій на підконтрольні нашій держави? Чи виникали складнощі у спілкуванні з росіянами на блокпостах?

Звісно, що зупиняли. Шлях був майже такий самий, як у всіх інших жителів, які проривалися з міста.

Ніякої евакуації не було на той час, ніякого гуманітарного коридору не було. А були спроби людей прорватися через кільце росіян, які нищили місто разом з людьми.

З Маріуполя ми виїжджали через Пологи, окуповані на той час. А тоді заїхали в Оріхів на неокуповану частину і там деякі авто рухались по трасі Маріуполь – Запоріжжя, а деякі проїжджали селами, лінією фронту. Росіяни пропускали вже безосвітлені автомобілі з цивільними через лінію фронту під час боїв. Це було 15 березня.

Ви також казали, що можливість для вас, вашої родини та журналістів була лише в той конкретний день, коли вам вдалося виїхати. Чи була у вас можливість виїхати з міста раніше? Якщо так, то чому не вдалося цього зробити?

Я вам так розповім, що люди почали прориватися, коли трошки вщухли бої біля північної частини Маріуполя й біля моря. Це було десь 14 березня ввечері. А коли вже ставало темно, росіяни нікого не пропускали.

А 15 березня для росіян все сталося несподівано, тому що вони не мали ніякого бажання пропускати людей. Не було їх доброї, як то кажуть, волі. Та були кроки людей, які мали бажання залишитися в живих. От вони почали прориватися. Прориватися масово.

Тому, розуміючи, що якщо люди прориваються масово, то організувати якісь заходи перевірки окупантам буде дуже складно. Ніяких гуманітарних коридорів, про які розповідали, ніхто не організовував. Принаймні з боку росіян.

Ви також розповідали, що у вас була повністю простріляна машина через бої. Росіяни ніяк не реагували на це, не зупиняли вас, не питали?

Психологічно, коли люди, які зовсім лицемірні до людського страждання, таке бачать, то нічого не відчувають. Однак вони вдавали, що щось відчували, що дивилися і що їх це дивувало.

А так, загалом ми пройшли 15 блок-постів у кожному населеному пункті на в'їзді та виїзді.


Автівка, якою поліцейський і журналісти вибиралися з Маріуполя / Фото, надане Володимиром Нікуліним 24 Каналу

Фільм "20 днів у Маріуполі" й перемога стрічки на Оскарі

Поговорімо про фільм "20 днів у Маріуполі", де ви є одним із головних героїв. Чи переглядали ви стрічку на етапі монтажу? Якщо так, то чи були фрагменти, які прибрали з остаточного варіанту?

Я не вважаю себе головним героєм, це по-перше. Там багато інших героїв.

Головні герої – це самі журналісти. Так трапилося, що я був поруч з ними і потрапив в кадр. Це вже інша річ.

А щодо етапу монтажу, то я не дивився, тому що не було можливості. Я перебуваю на службі й дивився те, що робиться за океаном. Ну, якби я там був, може б подивився. Я, на жаль, не виїжджав.

Які були ваші враження від стрічки, як у людини, яка була частиною цієї документальної стрічки?

Якщо двома словами описати, то це занурює в той стан, який був у Маріуполі. Хоча для кожної людини цей стан був різним.

Для нашого солдата і для нашого поліцейського цей стан відрізнявся від стану цивільних. Тому що ми не сиділи на місці, а допомагали нашим людям, нашим військовим. Робили багато справ.

Я вважаю, що поліція в Маріуполі зробила майже все можливе, що можна було в тому випадку зробити. Якщо про це будуть підручники, це буде добре. Тому що таких обставин і умов для роботи, які там були, не було більше ніде.

А для цивільних це була інша справа. Люди бачили цю ситуацію безпорадною, бачили, що вони не можуть рятуватися, не знають своєї долі. Це жахливо.

Я погоджуюся, що дуже складно дивитися фільм. Але з усім тим, думаю, це важливо. Тому що це показує дійсність, яка була в Маріуполі. І світ мав побачити ці жахи.

Наскільки, на вашу думку, перемога фільму "20 днів у Маріуполі" на Оскарі є важливою для України?

Ну, тріумфом це не можна назвати. Цей фільм став нагадуванням. Адже зараз у фокусі і світових ЗМІ, і, може, світової політики, здається, немає України.

Це дуже важлива подія. Це спалах пам'яті про нашу боротьбу, про наші страждання в країні. Можливо, як казав Мстислав, краще б цього фільму ніколи не було. А можна сказати так, що краще б цей фільм був не в цей складний час, а потім, коли наша держава відіб'є агресію. І тоді будуть згадувати, яким чином це сталося, якими зусиллями відбулася ця перемога і якої жертви наш народ зазнав.

Відверто кажучи, кожна подія у своєму часі має велике значення. Тому ця подія для нашого часу була дуже важливою.


Поліцейський Володимир Нікулін разом з авторами фільму "20 днів у Маріуполі" Мстиславом Черновим, Євгеном Малолєткою і Василісою Степаненко / Фото, надане Володимиром Нікуліним 24 Каналу

Цей Оскар також не минувся без скандалів. Так, перемогу "20 днів у Маріуполі" вирізали з міжнародної телеверсії премії, що, звісно ж, обурило українську спільноту. Як особисто ви відреагували на цей факт? І чи правильно, на вашу думку, вчинили українці, засудивши цей вчинок організаторів Оскару?

Це прикро, дуже прикро, що так сталося. Та США і Європа не зможуть відмовчатись від цього, не зможуть відмовчатись зовсім від нашої війни й наших подій, які відбуваються.

Наша, можна так сказати, маленька перемога на Оскарі, має дуже велике значення не тільки для нас. Я не знаю, що стало причиною, що це вирізали, але наразі вирізати історії України, як би там хто не мав бажання, не можна.

Я не думаю, що це було навмисно. Це, може, як-то кажуть, редакційний якийсь погляд. Мстислав казав, що вручення Оскару зустріли дуже емоційно. Його дуже схвилювала та тиша, яка була в залі під час вручення премії. Дуже емоційно реагували люди, виражаючи свою підтримку і небайдужість до цих подій.

На мою думку, добре, що тему з вирізанням нагороди фільму підняли як і в нас, так і в Європі. Нехай вони заплющать очі і скажуть, що цієї війни немає. Ну, можна так посидіти день, два, три, але далі реальність стає очевидна.

В Європі не може бути чужої війни, я так вважаю особисто... Не може бути такого масштабу чужої війни для них у світі. Тому що ця війна... Хто б там не заплющував очі – чи у них, чи навіть у нас – цього не можна робити. Тому що ця війна стосується кожного. Когось прямо, когось далеко. А хто буде ігнорувати, то до нього вона все одно завітає, як би не хотілося.

На жаль, це закон життя. Як у нас у поліції кажуть, безкарний злочинець продовжує коїти злочини, доки він не буде покараний. І з мого досвіду, злочинець коїть безкарні злочини, і вони один від іншого відрізняються лиш більшою тяжкістю. Крадій може скоїти грабування, грабіжник може скоїти вбивство і так по сходах догори.

Тому чим довше злочинець буде безкарним, тим більшими і жахливішими будуть ці злочини. Тому так, можна вирізати вручення Оскара, можна вирізати всі новинні з програми, але війна від цього не припиниться. І загроза не тільки для нашої держави, а й для усіх в Європі, не перестане існувати.

Починати треба з нас. Ми повинні всі, у кожному куточку України, пам'ятати про війну. Як би це тяжко не було, робити все, щоб перемогти, підтримувати наші Збройні Сили, всіх, хто перебуває біля лінії фронту, всіх людей, які потерпають від цієї війни.


Наразі Володимир Нікулін несе службу у Покровську / Фото Валентини Поліщук

Служба у Покровську і поранення через російський обстріл

Після того, як ви змогли виїхати з Маріуполя, переїхали в Покровськ і наразі несете службу там. І під час обстрілу міста у серпні 2023 року ви зазнали поранення, і уламок пробив вам легеню. Як ви почуваєтесь зараз і чи змогли вже остаточно відновитися?

Покровськ – це, можна сказати, район проведення бойових дій. 25 кілометрів від лінії фронту за використання ракетної техніки, літаків з керованими авіабомбами – це район проведення бойових дій, хто б що нам не казав, з яких бюрократичних міркувань.

Ми в районах бойових дій виконуємо свої обов'язки. І робота поліції в цих районах надважлива. Це показав досвід з початку війни.

У нас, на жаль, такі випадки повторюються, тому що злочини, які коять росіяни, не тільки відрізняються своєю цинічністю, а і якоюсь підступністю. Росіяни завдали удару по житловому району Покровська, по житловій пʼятиповерхівці, де на той час було багато людей. Після цього ракетного удару "Іскандером", як уже потім з'ясувалося, постраждало багато цивільних осіб.

Це були люди у своїх квартирах, або ті, що сиділи на дворі, це звичайні перехожі, цивільні особи. Це був зухвалий воєнний злочин. Після цього, коли людям почали надавати допомогу, я також поїхав туди. Був витриманий росіянами деякий час. Однак тоді, може, вже хтось виклав це в соцмережі, щоб всі бачили, що там коїться, що там постраждали в основному цивільні. І після 40 хвилин, росіяни завдали повторного удару "Іскандером" по цьому ж самому місці.

Ми до останнього намагалися надати людям хоч якусь допомогу, тому що евакувати їх за 40 хвилин з цього місця було неможливо. Що б ми там не робили, і лікарі, й всі, це були тяжкі поранення у людей. І під час надання допомоги був другий удар по цьому ж самому місці.

У той час поліцейські вже саджали в автомобіль, можна сказати, останніх постраждалих, які були з контузією. Все сталося в лічені секунди, і почувши звук ракети, я намагався відбігти, але, на жаль, це неможливо було зробити. Тому що я вже падав, намагаючись врятуватися.

Ця шрапнель, якою був споряджений "Іскандер", потрапила в легені ззаду. Бо окупанти зробили підло – вони били ззаду по рятувальниках, і тих, хто там перебував й рятував людей.

Ось я хотів якраз спитати у вас про ваше це поранення. Чи реабілітувалися ви вже повністю після травми?

Я скажу так: ніхто не може сказати, що я повністю реабілітувався. Це нормально, я проходжу службу далі. Буде час, буду реабілітуватися. Але я вам скажу так, у нас всі справжні бійці у Донецькій області. Майже всі, хто там перебуває.

Теги за темою
полиция
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
РФ вклинюється в оборону і просувається на сході: у ЗСУ назвали напрямок
GlavRed
2024-11-18T19:27:43Z
Ракетний удар по Одесі: кількість постраждалих перевищила 50, десятеро загиблих
УкраинФорм
2024-11-18T19:18:07Z
Київрада може погодити забудову Літературного скверу: Ліна Костенко звернулась до Кличка
24tv
2024-11-18T19:12:04Z
В Одесі люди перекрили проїжджу частину: скаржаться на дводобовий блекаут
TSN
2024-11-18T19:03:52Z
Зеленський приїхав до Куп’янська
УкраинФорм
2024-11-18T18:57:11Z
Енергонезалежний паб на воді: підприємець відкрив у Вінниці новий заклад
24tv
2024-11-18T18:36:18Z
Графіки відключень в Києві та Дніпрі: як розібратись в новій системі оповіщення ДТЕК
Фокус
2024-11-18T18:27:04Z
На росії готується масштабна мобілізація: нове поповнення окупантів
Знай
2024-11-18T18:06:59Z
Зеленський провів нараду з безпекових і соціальних питань на Харківщині
УкраинФорм
2024-11-18T18:03:27Z
Помер відомий композитор Шарль Дюмон – автор хітів Едіт Піаф
24tv
2024-11-18T19:27:18Z
Друг Андрія Бєднякова висловився про розлучення шоумена з дружиною, яка живе з двома дітьми в США
TSN
2024-11-18T19:03:44Z
Охрестили педофілкою: жінка вийшла заміж за найкращого друга свого сина – фото закоханих
TSN
2024-11-18T18:46:45Z
Відома українська реперка заявила про проблеми з ментальним здоров'ям і назвала діагноз
TSN
2024-11-18T18:45:17Z
Фільм «Медовий місяць» про стосунки під час окупації переміг на фестивалі у Франції
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T18:12:39Z
Три книжки українських письменників увійшли до списку найкращих видань 2024 року від The Telegraph
Детектор М
2024-11-18T18:03:13Z
"Караоке на майдані" та скандал із Козловським: як сьогодні живе продюсер Ігор Кондратюк
24tv
2024-11-18T17:30:41Z
Чи буде “Гладіатор III”? Рідлі Скотт вже працює над сценарієм
360ua.news
2024-11-18T17:27:49Z
У Софії Київській відкриють виставку невідомих робіт Марії Примаченко та Марії Галушко
УкраинФорм
2024-11-18T17:22:32Z
Штурм парламенту та вимога відставки президента: що потрібно знати про масові протести в Абхазії
Политека
2024-11-18T19:42:56Z
Путін не зрозумів меседж Шольца: що в діях очільника Кремля про це свідчить
24tv
2024-11-18T19:36:06Z
Крупа може вийти під заставу в 500 мільйонів, з роботи її не звільняють: деталі засідання
24tv
2024-11-18T19:33:51Z
Литовського телеведучого звільнили за заклик забрати дітей у шанувальників російських фільмів
TSN
2024-11-18T19:31:41Z
Плануємо відходити від цих болючих питань: Умєров прокоментував "бусифікацію" на вулицях міст
24tv
2024-11-18T19:30:44Z
У Трампа бачать "ескалацію" у дозволі на удари ATACMS по Росії
Европейская правда
2024-11-18T19:29:10Z
Союзники схиляють Зеленського до угоди з Путіним - Bloomberg
GlavRed
2024-11-18T19:27:54Z
Діяч зі США відповів, чого чекають від Байдена в останні 2 місяці президенства
24tv
2024-11-18T19:21:27Z
Стало відомо, чи візьме участь Україна в саміті G20
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T19:18:18Z
Місце жінки – не тільки на кухні: як подолати найпоширеніші ґендерні стереотипи
TSN
2024-11-18T18:45:40Z
В Охматдиті пропонують під час відновлення хірургічного корпусу передбачити опікове відділення
УкраинФорм
2024-11-18T18:28:34Z
У Польщі закликають щепитись від поліомієліту: вірус виявили у стічних водах
Европейская правда
2024-11-18T17:28:23Z
Як дізнатися, чи є в молочних продуктах пальмова олія
AgroNews
2024-11-18T17:22:41Z
Чому після вживання фруктів болить живіт: несподівана відповідь
24tv
2024-11-18T16:57:06Z
Стигле авокадо за 3 хвилини: кулінар поділився геніальним лайфхаком
GlavRed
2024-11-18T15:25:48Z
Кому потрібно робити генетичні тести перед вагітністю
24tv
2024-11-18T15:15:33Z
Половина серед хворих на грип та Covid-19 у столиці – діти
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T14:42:15Z
Як покращити родючість ґрунту: розсипте цей порошок восени та високі врожаї забезпечені
TSN
2024-11-18T14:40:03Z
У Нацбанку спрогнозували, як зміняться ціни на продукти у 2025 році
Хвиля
2024-11-18T19:39:07Z
У 2024 році Україна уже експортувала більше товарів ніж за весь минулий рік
24tv
2024-11-18T19:36:34Z
На Вінниччині ТЕС припинила роботу після російських атак
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T19:34:59Z
Заподіяні війною збитки довкіллю України перевищили €65 мільярдів
УкраинФорм
2024-11-18T18:57:22Z
Група Єрмака-Макфола пропонує нові кроки для посилення енергетичних санкцій проти Росії
УкраинФорм
2024-11-18T18:28:59Z
Один з найбільших банків Росії відключать від системи SWIFT
InternetUA
2024-11-18T18:28:32Z
Будівельне обладнання від Укр-Стандарт – запорука успіху будь-якого проєкту
iPress
2024-11-18T17:50:41Z
BETA випробувала серійну версію електролітака ALIA CTOL
InternetUA
2024-11-18T17:40:41Z
Вперше за півтора місяця: в Україні здешевшали огірки
TSN
2024-11-18T17:25:36Z
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Знай
2024-11-18T19:36:31Z
У ГУР розповіли, скільки ракет Х-101 Росія може виробляти щомісяця
24tv
2024-11-18T19:33:33Z
Працювати або відпочивати? Чи вигідно в Україні пенсіонерам продовжувати трудову діяльність
Знай
2024-11-18T19:21:19Z
Цифрова революція в оборонній системі України
360ua.news
2024-11-18T19:03:57Z
МОН вирішило популяризувати теніс у школах
24tv
2024-11-18T19:03:09Z
Цифри не брешуть: F-35 Lightning — непереможний винищувач
Фокус
2024-11-18T19:01:16Z
Обстріл Одеси, нова програма підтримки військових. Головне за 18 листопада
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T19:00:39Z
Україна отримає від Німеччини дрони на основі ШІ Mini-Taurus
Хвиля
2024-11-18T19:00:10Z
Трансформація "Резерв+": щоб стати на облік, не доведеться йти в ТЦК - Міноборони
GlavRed
2024-11-18T18:46:15Z
Результат вражаючий: жінка розкрила три інгредієнти, які знищать бруд на вікнах
GlavRed
2024-11-18T19:36:52Z
Чим почистити килим, не знімаючи його з підлоги: народні методи, які є досить ефективними
24tv
2024-11-18T19:36:24Z
3 знаки зодіаку, яким не варто боятися ризикувати, адже до успіху залишився один крок
24tv
2024-11-18T19:06:32Z
Як швидко зрозуміти, що людина говорить неправду: дивіться на жести й міміку
TSN
2024-11-18T19:03:54Z
Подбайте про малину: як правильно провести обрізку кущів, щоб сусіди обзаздрилися врожаю
Знай
2024-11-18T18:51:14Z
Новорічні салати замість олів'є та шуби, що порадують Змію
TSN
2024-11-18T18:46:16Z
Ідеальний рецепт на Новий рік 2025: як засолити будь-яку рибу за 15 хвилин
TSN
2024-11-18T18:45:59Z
Швидкий тест на уважність: відшукайте усіх каченят за 5 секунд
TSN
2024-11-18T18:45:51Z
Як виростити великий урожай зеленої цибулі на підвіконні: треба зробити ось що
TSN
2024-11-18T18:45:36Z
«Київ Кепіталз» розгромив «Крижинку» у чемпіонаті України з хокею
УкраинФорм
2024-11-18T19:06:49Z
На передматчевій пресконфренції України та Албанії розгорівся мовний скандал
24tv
2024-11-18T19:03:49Z
"Відчуваємо тиск, але це частина футболу": Яремчук озвучив мету збірної України на матч з Албанією
TSN
2024-11-18T19:03:35Z
Поульсен, Дольберг та Дамсгор зіграють із перших хвилин проти Сербії
Football.ua
2024-11-18T18:51:38Z
Росія буде відсторонена від жеребкування кваліфікації чемпіонату світу з футболу
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T18:36:10Z
«Я люблю Росію». Відомий італійський футболіст зробив скандальну заяву
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T18:36:00Z
На фронті загинув ексгравець Мотора та збірної України Михайло Цап
24tv
2024-11-18T17:57:06Z
Де Йонг та ван Дейк покинули розташування збірної Нідерландів
Football.ua
2024-11-18T17:25:39Z
Звернувся до родин загиблих: Ребров виступив із заявою на тлі ударів росіян по Україні
TSN
2024-11-18T17:24:53Z
Конфлікт турецьких блогерок закінчився стріляниною в прямому ефірі
360ua.news
2024-11-18T19:39:03Z
Внаслідок російського удару в Одесі загинуло семеро поліцейських
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T19:27:44Z
У Запорізькій області пролунали вибухи
УкраинФорм
2024-11-18T19:09:31Z
21-річний чоловік віддав шахраям майже 19 тисяч гривень
InternetUA
2024-11-18T19:07:24Z
Кількість жертв ракетного удару у Сумах зросла до 12
Комсомольская правда
2024-11-18T19:07:05Z
У Дніпрі 29-річний неадекват напав на поліцейського
Украина Криминальная
2024-11-18T19:00:07Z
Мешканець Київщини вимагав від підприємця $700 тис. за вирішення неіснуючих проблем із землею
Украина Криминальная
2024-11-18T18:16:24Z
В Україні повідомлено про підозру злодію, який обікрав військового майже на пів мільйона гривень
InternetUA
2024-11-18T18:07:27Z
Водій, який наїхав на жінок у Хмельницькому, був під дією наркотиків
Комсомольская правда
2024-11-18T17:14:24Z
Найнезвичайніші сонячні панелі у світі: 5 дивних технологій, які приголомшують
InternetUA
2024-11-18T19:36:16Z
Індія оштрафувала WhatsApp на 25,4 мільйона доларів
Детектор М
2024-11-18T18:57:48Z
Середземне море у майбутньому зникне. Вчені дали прогноз
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T18:51:20Z
The Game Awards 2024: повний список номінантів. Astro Bot і Final Fantasy VII Rebirth лідирують
ITC
2024-11-18T18:51:17Z
Розробники STALKER 2 повідомили час виходу гри в Україні та світі
InternetUA
2024-11-18T18:21:13Z
Компанія Nike вперше надрукувала кросівки на 3D-принтері
ГЛАВКОМ NET
2024-11-18T18:15:40Z
Перше в історії спостереження зигзагоподібної подвійної гравітаційної лінзи
360ua.news
2024-11-18T18:09:44Z
Від Bluesky до Threads: чому мільйони людей йдуть із соцмережі Маска Х після виборів у США
24tv
2024-11-18T18:03:19Z
Супутники Starlink все частіше сприймаються людьми, як загадкові НЛО
24tv
2024-11-18T18:03:13Z
Комунальники прифронтового Слов'янська купили люксовий джип за понад 2 млн грн, деталі
Фокус
2024-11-18T19:12:57Z
Розбирають як гарячі пиріжки: Xiaomi вже передала замовникам 100 тис. електромобілів SU7 та вкотре збільшила план на 2024 рік
ITC
2024-11-18T18:46:57Z
Audi RS6 Avant GT вразив Київ
360ua.news
2024-11-18T18:27:51Z
Нові самоскиди від японських партнерів допоможуть у відновленні критичної інфраструктури
AutoCentre
2024-11-18T18:10:50Z
Porsche представила ексклюзивну версію 911 Dakar
AutoCentre
2024-11-18T17:54:33Z
Знають одиниці: яка таємна кнопка в машині може "зупинити знос двигуна"
GlavRed
2024-11-18T17:25:10Z
Водії будуть здивовані: для чого потрібні чорні крапки на лобовому склі авто
GlavRed
2024-11-18T17:25:07Z
У Швейцарії створили дешевий електрокар за 20000 євро із дверима типу "крило чайки"
Фокус
2024-11-18T16:21:33Z
Audi презентував подовжений седан A5L
AutoCentre
2024-11-18T16:10:09Z