MY.UAНовини
Володимир Гладкий – про кар’єру у кіно, фізичну підготовку, мобілізацію та зміни у житті
Володимир Гладкий – про кар’єру у кіно, фізичну підготовку, мобілізацію та зміни у житті

Володимир Гладкий – про кар’єру у кіно, фізичну підготовку, мобілізацію та зміни у житті

25 квітня у прокат виходить комедія «Крашанка» про дотепну родину Забіяк, яка збирається за родинним столом після довгих років розлуки. Хтось хоче сімейного затишку, хтось намагається розібратися у собі, а голова сімейства Іван Андрійович збирається відправити ракету на Москву.

Одну з головних ролей у стрічці зіграв Володимир Гладкий. В інтерв’ю Коротко про актор розповів про «Крашанку», дитинство у 1990-ті, який серіал у житті вважає переломним і про який шкодує, про тренування, про те, що робить його щасливим сьогодні, та особисте життя.

Городи – це якась неволя для дітей

- Володимире, на початку нашої розмови ви сказали, що зараз на дачі. Може, картоплю саджаєте? Хоча кілька років тому ви мені розповідали, що та картопля й так усе дитинство зіпсувала.

- Бачте, як ви добре пам’ятаєте, тому повторюватися не буду. Картопля – ні в якому разі! Вона й справді зіпсувала моє дитинство. Я підрізаю дерева, стрижу газон. І готуюся до туру з «Крашанкою» - поїдемо презентувати стрічку у Львів, Хмельницький та Івано-Франківськ. Мені цікаво почути відгуки про нашу роботу.

- От ми заговорили про картоплю, а в 1990-ті, принаймні у нас, були величезні городи, бо щоб прожити, треба було вирощувати, що їсти. Нещодавно у прокат вийшов фільм «Я і Фелікс», і ця стрічка - про формування особистості в ці роки. Якими були ваші 90-ті?

- Думаю, як і у всіх, вони були бідні. Картопля теж була. У бабусь були городи, і ти «валиш» картоплю, а не гуляєш, як твої однолітки. Мої батьки - з Білої Церкви, і в них теж був город. Тому для мене городи – це якась неволя для дітей. Дійсно, часи були бідними, і в селі мусили вирощувати свої продукти.

Пам’ятаю ті «ікаруси», в яких ти стоячи їдеш дві чи дві з половиною години з купою сумок. Це було важке дитинство. Але були й позитивні моменти, бо це дитинство, молодість, ти кайфуєш від того, що відбувається навкруги. Моє дитинство було досить таки насичене. Ми ходили і на технічне моделювання, і на танці, і на футбол. І бійки були, щоб відстояти свою честь. На жаль, хтось із моїх однокласників став наркоманом, хтось сидить у тюрмі… Доля – така штука, яка нікого не щадить.

А якщо говорити про «Я і Фелікс», це кіно мені дуже сподобалося саме своєю атмосферою. Навіть згадав якісь штуки, про які вже забув. Ми не жили багато, але жили дружно. Мої батьки часто ходили до друзів в гості, вони – до нас. Пам’ятаю, як мама подарувала подрузі сервіз, а через кілька років вона подарувала мамі його назад. Ті сервізи всі дарували одне одному по черзі (сміється).

- Бо всім було шкода ними користуватися, вони стояли у сервантах для краси.

- Так, це були цікаві роки. Але якби мене запитали, чи хотів би я повернутися в дитинство, юність, то ні. Єдине, хотів би побачити бабусь, дідусів, деяких друзів, яких уже немає в живих. А заради того, щоб повернутися назад і знову пройти той самий шлях, який я вже пройшов, – ні. Мені комфортно тут, де я зараз знаходжуся. Єдиний біль – йде війна.

Я люблю нашу країну, люблю людей… От зараз я на дачі, і тут все квітне, пташечки співають, сусіди у мене прекрасні.

Ще у мене прижилися три собаки. Щомісяця купую їм корм, мій сусід їх підгодовує, я дуже вдячний йому. А одна з них привела цуценят, і я всіх прилаштував. Я до чого про це згадав: бо українці - прекрасна нація. Так, є певні винятки, хтозна, в кого які гени течуть. Але я закрив своє питання по собаках, і совість у мене чиста.

- Це говорить про те, що ви людина відповідальна.

- Я не вірив, що зможу прилаштувати шість собак. Але вийшло, і це прекрасно. Не скажу, що я дуже відповідальна людина. Просто мені їх шкода. Це ж живі створіння, вони не винні, що народилися собаками. І народилися не гарненькими і породистими, а звичайними дворнягами.

- Краса – це ж дуже індивідуальне сприйняття.

- Я, наприклад, ніколи не вважав себе красенем або надто розумним. Ніколи не хапав зірок з неба, а всього добивався своїм трудом: десь наполегливою працею, десь хитрістю. І це набагато цінніше. Це досвід і гартування характеру.

На зйомках фільму «Крашанка». При температурі +5 актору доводилося обливатися холодною водою. Фото: Instagram.com/vova_gladki/

Бісить, коли наші громадяни розмовляють російською мовою

- От ви кажете, що цінніше те, чого досягаєш сам. Сьогодні ви впізнаваний актор. Яка стрічка зробила перелом у вашому житті, коли кар’єра пішла в гору? Адже, напевно, чим вище статус, тим вище й гонорари.

- Гонорар – така штука, яка залежить від кон’юнктури ринку. Я дуже багато зіграв у епізодах і отримував нормальні гроші. А за зйомки в повному метрі гонорар міг бути маленьким, бо стрічка фінансувалася Держкіно. Але ж ти думаєш: ну це ж повний метр, це ж впізнаваність. Хоча, на жаль, ці фільм просто «пролітали» і ніякої впізнаваності не було.

А вистрелив насправді «Дільничний з ДВРЗ». По-перше, він створювався в дуже класній атмосфері. По-друге, це україномовний серіал. Кожен із нас творив свій образ як хотів. Ми сиділи і переписували певні сцени, я максимально добавляв від себе всяких приколів. Режисер іноді навіть говорив: «Ні, Вово, це вже перебір». На що я відповідав: «Я в кінці цю фразу скажу, якщо тобі щось не сподобається, виріжеш». Але врешті-решт все залишали. І це приємно. Значить, у мене є почуття гумору.

Та найголовніше, що глядачу подобалося і подобається, купа повторів на ICTV2 це підтверджує. Саме по цьому серіалу мене і впізнають люди. Дуже багато людей запитують, коли буде новий сезон. І мені б теж дуже хотілося, щоб був четвертий сезон.

Тому, як на мене, саме «Дільничний з ДВРЗ» був переломним і зробив мене впізнаваним. Був ще один серіал, про який я навіть не хочу згадувати, бо це ганебна частина моєї біографії. Каюся, що я, як і інші українські актори, знімався в російськомовних стрічках, це було неправильно. Але тоді була така ситуація. Це була гібридна війна і гібридна окупація. Ніхто не розумів, що відбувається і як треба реагувати.

- Це серіал «Ніщо не трапляється двічі»?

- Так. Він був дуже впізнаваний в Росії. А чим більше був впізнаваний серіал і чим більше впізнавані були ми, тим більше ми були зброєю в руках російських інформаційних каналів. Хоча серіал наче й ні про що.

Як це відбувалося? Показують цей серіал на якомусь російському каналі, він рейтинговий, відповідно, багато людей його дивляться, а після нього ідуть новини, де розповідають, як фашисти вбивають російськомовних в Донецьку і Луганську. То хто я? Я зброя в руках російської пропаганди. І такими були більшість наших акторів.

Після 2014 року я вирішив, що не буду зніматися в серіалах, які якимось чином можуть паплюжити Україну, і 10% відсотків своєї зарплатні віддавати на ЗСУ. Увесь цей час намагався виділяти свої кошти.

- Будемо чесними, ми всі, наприклад, переходили на російську мову у спілкуванні, і наче в цьому не було нічого страшного, бо ми вдома, ми знаємо, хто ми, ми любимо цю країну. Питання в тому, чи зробили ми висновки? Цей серіал і в нас був дуже популярним. Ті росіяни, які там знімалися, зізнавалися в любові до України. Але яке з них потім гниле нутро полізло!

- Так. Я увесь час всім розказую: якщо хтось думає, що помре Путін і закінчиться війна, то ні. Ми воюємо з гнилою імперіалістичною російською нацією. Треба розвіяти ілюзії і зрозуміти, хто наш сусід.

Більше за все мене бісить, коли зараз наші громадяни розмовляють російською мовою, кажуть, що їм важко перейти на українську. Чому людина тут не може вивчити українську мову, просто зайнявши позицію, що вона не хоче мати нічого спільного з РФ? Водночас вона їде, приміром, в Німеччину, і за пів року чи рік вивчає німецьку, бо інакше вона там не потрібна! Значить, можна? Значить, був стимул? Значить, вона розуміє, для чого це?

От кажуть: вивчу я українську, і що – закінчиться війна? Та ні. Ти просто перестанеш бути несвідомим громадянином. Їдуть українці за кордон і починають розмовляти там німецькою і російською. І їхні діти так само. Чим вони відрізняються від росіян і білорусів? Яка в них самоідентифікація?

Можливо, не треба так яро піднімати мовне питання, але мене це хвилює. Мене бісить, що люди досі слухають російську музику, а тим паче російську музику російських виконавців, які підтримують агресію, дивляться російські серіали. Це взагалі нонсенс. До тебе приходить співак, який постійно б’є твоїх дітей, твою дружину, але ти все рівно включаєш його музику, щоб це слухали твої діти і дружина. Я цього не можу зрозуміти.

- У «Крашанці» герой Станіслава Боклана будує ракету, щоб запустити на Москву. Вам самому чим цей сценарій сподобався?

- По-перше, я дуже люблю сценарії, коли як у житті. Я називаю це «контрастний душ»: коли ти через сльози смієшся, через сміх плачеш. Це комедія, але у «Крашанці» піднімаються дуже великі і важливі питання про війну, моральну складову цієї війни, мобілізацію. І водночас це дуже світле кіно. Дякую режисеру Тарасу Дударю, який прислуховувався до всіх пропозицій, бо це надихає творити. Вся команда хороша, кастинг шикарний. Вірю, що це буде дуже класне кіно. Бо не може кіно, створене стількома хорошими і талановитими людьми, не вийти. Тому, друзі, закликаю всіх йти в кінотеатри (а телевізійна прем’єра відбудеться на ICTV2).

Найважливішим своїм проєктом Володимир називає серіал «Дільничний з ДВРЗ», де він зіграв бандита Вадіка. Фото: ICTV2

Якщо мене мобілізують, я піду, ховатися не буду

- Зараз роботи у вас вистачає?

- Зараз дуже мало роботи, порівняно з часами до повномасштабної війни. Якби не театр, то, чесно кажучи, не знаю, як би виживав. У мене багато антреприз, робота в «Дикому театрі». До війни театр – це була для мене історія не про гроші, а про задоволення, робота для душі. А зараз виріс долар, купівельна спроможність стала менше, й гонорари набагато менше. Восени трішки був бум, коли Держкіно розморозило певні кошти, знімалися проєкти про війну. Я, до речі, грав сепаратистів.

- І як вам у цій шкурі?

- Було дуже хвилююче. Хотілося максимально зіграти мразоту, знаючи, що вони творять. Я їх називаю опаришами, на яких гидко дивитися. Не знаю, як у всіх з роботою, але зараз дуже мало проєктів знімається. Немає фінансування, багато акторів на війні, скільки моїх колег вже загинуло…

Намагаюся увесь час допомагати, збирати на «мавіки», укомплектовувати хлопців. Бо ти лягаєш в тепле ліжко, а пацани сидять в окопах. Ти приймаєш гарячий душ, а пацани можуть тиждень не митися. Ти їси теплу їжу, а вони – сухпай. Нам немає чого жалітися. Тому хочеться всіх попросити – донатьте, донатьте, донатьте! Тільки на обов’язково перевірені збори. Від того, буде в тебе новий ремонт чи не буде, нічого не зміниться. А якщо у пацанів не буде необхідного «мавіка», це буде горе для всіх нас.

- На початку повномасштабної війни ви ходили у військкомат, просилися в тероборону, але вас не взяли. Бо без досвіду? Тоді, правда, й черги були.

- Чесно, не знаю. Позаписували мої дані - і все. Поки що мені ніхто не дзвонив. Так, спочатку була велика хвиля патріотизму, якою можна було зносити гори. Але я ні від кого ніде не ховаюся. Якщо мене мобілізують, я піду. Це обов’язок кожного громадянина. Я й тренуюся.

- Що робите? Влад Никитюк, наприклад, говорив, що повчитися стріляти – це досить дорого. Але якісь тренування розвивають витривалість. Лише бронік і каска – це вже неабияке навантаження для організму.

- На початку я навіть бігав у броніку. А потім військові мені кажуть: «Ти що, ми в броніках не бігаємо, в повній амуніції ти максимум зможеш швидко пройти». Тому у броніку роблю певні фізичні вправи. Багато бігаю, дивлюся різні навчальні відео. Але стріляти не вчуся, бо це справді не дешево. Якщо не помиляюся, один патрон коштує близько 3 доларів.

На жаль, гинуть і фізично загартовані. Не знаю, можливо, я себе заспокоюю, що, коли мене мобілізують, буду хоч трішечки фізично до того готовий. Учора, наприклад, 13 кілометрів пробіг.

Ніхто не знає, як воно буде. Тому треба енергію тратити на те, щоб готуватися, а не на те, щоб ховатися чи щось придумувати. Можливо, якби я шукав, міг би знайти способи виїхати з України і жити за кордоном, як це зробили деякі мої колеги. Але навіщо так жити?

Моя колишня дівчина виїхала в США. По суті, відстань і час зруйнували наші стосунки. Та найголовніше – це бачення свого життя. Вона хоче жити в Америці, а я - в Україні.

- Це ви про Джулі?

- Так. Я це сказав до того, що ніколи зі своєї країни не поїду. Буду намагатися допомагати, чим зможу. До речі, раніше ніколи не думав, що моя професія має велику цінність. Коли ми возили гуманітарку на Херсонщину після деокупації, жінки мені говорили: «Ваш «Дільничний з ДВРЗ» допоміг нам пережити окупацію, бо він з гумором, українською мовою». Зараз аж сльози накочуються… І я розумію, що на нас, акторах, лежить ще й морально-психологічна підтримка населення.

От хтось може сказати: комедії не на часі. Та на часі! Все, що дозволяє не зійти з розуму, - все на часі. Прийшли люди в театр, посміялися від душі дві години, і це для них морально-психологічна підтримка. Я ніколи до цього про це не задумувався, поки ці жіночки на Херсонщині мені так не сказали. Все-таки недарма ми робимо свою роботу.

- Це правда, і різне треба, бо комусь треба посміятися, комусь, може, виплакатися.

- Я зараз в театрі взагалі не граю драм. Я їх не сприймаю. Навіть коли йду до когось з колег на драму, теж не можу сприймати. Бо відкриваєш новини - і драма: там загинули, там поранені, там зруйновано… Наша нервова система наче струна – натягується, натягується… Тому, можливо, наші серіали, вистави хоча б комусь хоч трішечки попустять цю струну. Мова не про те, що треба забувати про війну. Ні в якому разі. Бо, на жаль, багато українців починають розслаблятися, жити на повну котушку.

- Розумію, про що ви. Одна справа - сходити на спектакль, переключитися, інша – пиячити і горланити на все місто.

- Буває, що ще й російськомовні пісні. А уявіть собі: хлопець повертається з полону, де російською мовою його катували, де його змушували співати російський гімн, і тут він чує російську мову! Це мова, яка вбиває, яка катує, яка ґвалтує.

Люди, які пишуть пости російською, у мене одразу йдуть у бан. Розумію, що не можна розділяти по мовному питанню, бо є купа україномовних людей, які ведуть себе гидко, а є багато російськомовних, які боронять нашу Україну. Але треба нарешті зрозуміти і цінувати своє – українську мову, культуру, історію, країну.

Актор зізнається, що раніше ніколи не думав, що його професія має велику цінність. Фото: Instagram.com/vova_gladki/

Стосунки, в першу чергу, руйнує байдужість

- Ваша історія з Джулі схожа на історію багатьох інших родин, яких розлучила війна. Це було спільне рішення розійтися?

- Вважаю, що стосунки, в першу чергу, руйнує байдужість. Спілкування на відстані має бути особливо щільним. Звичайно, це не замінить фізичної близькості, але тим не менш. Інколи ти навіть починаєш забувати, як людина виглядає.

Ми нормально розійшлися. Просто поставили одне одному запитання: а що далі? Я залишаюся в Україні, вона живе у США, коли повернеться – невідомо. Якщо вона отримає візу, їй треба пів року жити тут, пів року – там. Я не хочу жити в США і приїжджати в Україну. Не можна жити на дві країни.

Війна вносить певні корективи в психологічний стан людей, змінює бачення на ту чи іншу ситуацію. Але відстань і час грають свою роль. Хоча я думав, що запас міцності у наших стосунках був, адже ми п’ять років були разом. Як сталося, так і має бути. Нині спілкуюся з іншою дівчиною, думаю, все буде добре.

- Це класно, бо кохання робить нас щасливими. А коли людина щаслива, вона менше несе негативу у цей світ. До речі, що вас сьогодні робить щасливим?

- Хороші новини з фронту. Або, як би зараз це не звучало, погані новини з Росії. Оце мене робить щасливим. Коли в них стався потоп, я згадав, як вони сміялися: «а давайте ще декілька ГЕС підірвемо», «ой, дивіться, хохляцький дім поплив»… А тепер їм, виявляється, не до сміху. Не знаю, чи є на світі бог, але це дуже цікаво і закономірно.

У мене є родичі на Росії. Моя троюрідна тітка тут застала початок війни, посиділа по підвалах, тому вони все розуміють. Але дуже хочеться, щоб кожен, хто радів розбомбленому будинку чи кричав, що хохлів треба мочити, відчув це на собі. Тільки тоді вони зрозуміють.

- Інколи навіть в голові не вкладається, скільки там ненависті до українців.

- Це все показує їхнє справжнє нутро. Взяти Батирєва, який 5 років звідси не вилазив. Україна зробила його відомим. Він Скрябіна співав у караоке українською мовою.

- Ми говоримо про Батирєва (російський актор Антон Батирєв, який до повномасштабної війни багато знімався в Україні. - Ред.), який одразу ж начепив георгіївську стрічку. І я згадую фото, де його у Росії обіймає Оксана Байрак, коли на Україну летять ракети. Цікаво, що всі актори, які у неї знімалися, були в захваті від неї, пишалися дружбою. І ми з нею спілкувалися. Як так вийшло, що всі ми не помітили у ній прихильницю «руського міра»?

- Мені як акторові з нею реально було комфортно працювати. Але чи ми не розгледіли, чи ми просто не хотіли бачити – от у чому питання.

Вона завжди щось критичне говорила лише в український бік. Я не фанат Винника, але його вона називала пародією на Стаса Михайлова. Вона завжди казала, що Росія її зробила такою, якою вона є, що саме там вона відкрилася як Оксана Байрак.

Я з нею гарно товаришував. Більше того, вона мені позичала гроші на машину. Ми були в досить близьких відносинах. Але як би не було, є позиція.

В перші дні хтось прислав мені повідомлення, де Байрак починає звинувачувати у війні Україну. Пишу їй, що це за фігня. Потім зідзвонюємося, і вона починає: «Володя, что это за хейт на моем имени, что за херня, что ты мне присылаешь…». Якщо ти до людини більш-менш нормально ставишся, то хочеш почути пояснення: ні, це помилка, це хтось щось вигадав. А вона натомість каже: «Байрактары, я Байрак, это моим именем названо, мне стыдно…» Ставлю їй наступне запитання: «Хто зараз бомбардує Харків?» Вона знову починає те ж саме… Я її просто заблокував, і з того моменту ми не спілкуємося. Моє спілкування з нею – це теж досвід, правда, ганебний.

З 2014 року у нас йде війна, напала Росія. Чому ми відразу не обрубали сюди шляхи росіянам? Чому цього не було на державному рівні? Чому я як актор не зайняв таку позицію, як зайняла Римма Зюбіна (акторка з 2014 року відмовилася від зйомок з росіянами та зйомок у російськомовних стрічках. - Ред.). 

Дякуючи квотам, у нас почали зніматися хороші україномовні серіали. І так приємно, коли в кадрі ти даєш гривні, а не якісь фантики, коли незрозуміло, що це за країна, і все російською мовою, щоб в якомога більше країн продати. Соромно за той період, але так все працювало.

Зараз треба фігачити, допомагати і, звичайно, вірити

- Вас як змінили ці понад два роки повномасштабної війни?

- Я почав розуміти, що не знаю, що буде завтра. Можливо, не буде театрів, не буде світла, тепла… Треба до всього бути готовим. Ти живеш у нерозумінні, що далі. Не дай бог такого нікому, я всім бажаю здоров’я, миру, але ти можеш йти вулицею, прилетить російська ракета - і тебе не буде. Дивно, що цього не можуть зрозуміти «ждуни», які чекають росіян: російська ракета не обирає, кого вбити.

Ти починаєш розуміти цінність життя тут і зараз, не озираючись назад і не думаючи про майбутнє. Зараз треба фігачити і допомагати. І, звичайно, вірити. Бо без віри нічого не буде. Без віри ми просто загинемо, не починавши бій.

Навіть до матеріального ти відносишся інакше. Хоча дивився статистику - покупка нових автомобілів у країні зашкалює. Найцікавіше, коли це роблять чиновники, які можуть цими грошима допомагати армії.

Раніше думав: підзбираю грошей, куплю краще автомобіль. Зараз - ні. Зараз хочу на дачі переробити камін. Не для того, щоб понти ганяти, а для того, що раптом не буде світла і газу, я міг приїхати на дачу і тут було тепло. У перші дні війни у мене на дачі жили двадцять чоловік, вісім котів, дві собаки. Взагалі дім був як перевалочний пункт, бо поруч Одеська траса. І було класно, коли ми гуртувалися.

- Пам’ятаю, що у вас були коти. Це всі ваші?

- Моїх було лише два, інші - мами Джулі. У мене зараз мандрівний графік життя з виставами, тому коти переїхали. Це були не мої особисті коти, вони були наші з Джулі. Тому ми разом вирішили, що вони житимуть у її батьків. Ми з ними спілкуємося, я інколи їм чимось допомагаю.

Звісно, якби ми розійшлися і котів не було де діти, вони б жили у мене, я й не проти. Але там їм набагато краще і комфортніше. Зараз, як я вже казав, у мене на дачі собаки. Завжди якісь живі створіння мене оточують.

Це приємно, що ви пам’ятаєте, що я говорив кілька років тому. Бо я вже багато чого й не пам’ятаю. Життя - цікава штука.

- Просто запам’ятовую щирих людей. Бо є серед ваших колег люди, які зіграли декілька головних ролей - і вже корона на голові. Щирість - це теж рідкість.

- Дякую вам. Але я справді не вважаю себе супер-пупер зіркою, що щось таке у мені змінилося, що я мав би себе по-іншому вести. Мені здається, в людях більше спрацьовує не зірковість, а, напевно, самозакоханість, яка сиділа глибоко, а потім вилазить на поверхню. Дайте людині гроші, владу, славу - і які тільки штуки потім з неї не вилазять! Можливо, у мене не наступила така слава, щоб я став гівно-людиною.

Для мене найкраще спілкування – на дачі з сусідами, з бабусями в магазині, на базарі. Просто з перехожими ти можеш гарно поспілкуватися. І якось так добре стає на душі.

Мені приємно, коли мене десь пізнають. По-перше, тебе вгледіли у натовпі, по-друге, мені в радість зробити приємне і записати якесь відео, зробити фото, якщо просять. Це ж класно, якщо моє фото чи відеопривітання зроблять людину щасливішою. Не тому, що я насолоджуюся славою, а тому, що моя присутність, дії в даний момент дарують людині позитивні емоції.

От ми починали розмову з дачі... У мене є шматочок городика, де росте полуничка, ще посаджу помідори. На дачі я фізично працюю, але морально відпочиваю. Таке життя мені подобається.

- Якщо не картопля, то помідори все-таки будуть?

- Будуть! В тому році теж саджав, правда, за ними не доглядав, вони в мене росли, як хотіли. Але увесь час, коли приїжджав на дачу, у мене були помідори з олійкою і цибулькою. Отакий салат щоранку!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Первое заявление Свириденко в должности премьер-министра Украины
Comments UA
2025-07-17T11:36:47Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
В Кремле заявили о готовности Путина закончить войну в Украине: какое условие
Comments UA
2025-07-20T09:36:41Z
«В министерстве не было координации». Почему Умеров не справился, будет ли Шмыгаль эффективным преемником и какие изменения нужны - анализ от
Апостроф
2025-07-20T09:33:18Z
В кортеже Путина заметили скорую: пошли нехорошие слухи. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-16T18:57:01Z
Публичная пощечина Макрону и другие выходки: СМИ выяснили, что взбесило первую леди Франции
Telegraf
2025-07-17T14:51:07Z
Украина получила неожиданного союзника в Белом доме: на Западе озвучили детали
Comments UA
2025-07-15T13:04:10Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Лукашенко распорядился штрафовать магазины за отсутствие картофеля
Корреспондент
2025-07-19T00:24:57Z
Блокируют за "нетипичную активность": клиентам Ощадбанка массово замораживают карты
Знай
2025-07-16T12:37:23Z
Известный банк обновил приложение: какие бесплатные услуги теперь доступны
Хвиля
2025-07-20T08:45:49Z
Украинцам грозят штрафы за орехи: где запрещено собирать
Хвиля
2025-07-20T08:00:03Z
Не только вывезти, но и потратить: какие ограничения на наличные ждут украинцев в ЕС
Хвиля
2025-07-07T03:45:44Z
Украина с начала года получила 527 млн грн от аренды земель
Корреспондент
2025-07-17T14:18:49Z
Таможенные реестры: в Украине утвердили новые правила
Хвиля
2025-07-17T10:36:51Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Двух подростков-партизан посмертно наградили
Корреспондент
2025-07-19T14:21:35Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Партизаны взорвали важный железнодорожный маршрут оккупантов под Тулой
Корреспондент
2025-07-20T09:39:39Z
Рунический гороскоп на 20 июля 2025: Близнецам – сила слова, Весам – гармония в сердце, а Скорпионам – очищение души
TSN
2025-07-20T08:48:30Z
Опровергли фейк РФ об "оккупации": где морпехи подняли флаг
Comments UA
2025-07-07T13:15:30Z
Киев под атакой БПЛА
Корреспондент
2025-07-07T07:33:16Z
Гороскоп на 17 июля для всех знаков Зодиака: у кого будут проблемы с финансами
Comments UA
2025-07-16T17:51:09Z
Врач назвала среднюю продолжительность жизни мужчин в Украине: статистика впечатляет
TSN
2025-07-14T22:15:17Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как вода с медом с утра повлияет на здоровье: вы удивитесь
TSN
2025-07-20T09:09:20Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Какие болезни может спровоцировать жаркая погода
UAToday
2025-07-20T09:00:55Z
Хулахуп для талии: крутить или не крутить? Разбираемся, действительно ли он помогает похудеть в животе
Знай
2025-07-20T06:51:17Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Как вывести жирное пятно - простые и действенные способы
Gazeta UA
2025-07-13T20:22:13Z
Украинских школьников за границей ждет дискриминация: учителя протестуют против новых правил МОН
Знай
2025-07-20T09:21:24Z
Это единственный мост в Украине, который поворачивается: где он находится и как называется
Telegraf
2025-07-16T19:07:22Z
Индексация будет одинаковой для всех, независимо от профессии, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-07-17T02:18:54Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Гуманитарная помощь для пенсионеров в Черкассах: какую поддержку оказывают пожилым людям
Политека
2025-07-20T09:30:59Z
Ретроградный Меркурий 2025: популярные приметы и предрассудки, в которые до сих пор верят
TSN
2025-07-20T09:09:41Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
За чем нельзя наблюдать 17 июля и что нужно отдать сегодня: приметы и запреты на Марины
Знай
2025-07-17T02:03:23Z
Украина сделала беспрецедентное предложение иностранным оборонным компаниям: о чем идет речь
Comments UA
2025-07-17T22:42:52Z
Родился в Донецке, но стал путинистом: умер известный режиссер, снявший фильм "Мастер и Маргарита"
Telegraf
2025-07-17T10:18:58Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Лорак в том числе: из азербайджанского фестиваля выгнали российских артистов
GlavRed
2025-07-17T10:21:54Z
Скандал с поцелуем на большом экране: CEO Astronomer ушел в отставку
Comments UA
2025-07-20T09:24:30Z
Об "Океане Эльзы" сняли документальный фильм: группа объявила дату премьеры
ZN UA
2025-07-20T09:19:33Z
Генеральный директор Astronomer, обнимавшийся на концерте с коллегой, ушел в отставку
Лига
2025-07-20T09:12:45Z
Нельзя: Тодоренко снова не смотрела за детьми и нарвалась на жесткий отказ в РФ
GlavRed
2025-07-17T14:27:51Z
Известного украинского певца нагло ограбили в Италии: "Разбили стекло и украли все"
TSN
2025-07-13T16:45:12Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Что в сексе больше нравится мужчинам: честно, без мифов и стереотипов
Comments UA
2025-07-17T20:39:30Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Гороскоп для всех знаков зодиака на 10 июля 2025 года
Корреспондент
2025-07-09T08:09:52Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
С хрустящей корочкой и мягкая внутри: хитрость кулинаров, которая поможет идеально пожарить картошку
Gazeta UA
2025-07-20T09:30:22Z
В Карпатах появились верблюды: одногорбые, умные и вообще не плюются
Комсомольская правда
2025-07-20T09:01:58Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Гороскоп на неделю 7-13 июля для всех знаков Зодика: недобитые бывшие Овнов, момент истины Стрельцов и удар для Раков
Знай
2025-07-07T01:30:18Z
Какие овощи и фрукты нельзя консервировать, но некоторые хозяйки заготавливают их на зиму
TSN
2025-07-20T08:18:37Z
Даже не убегал: новые подробности двойного расстрела на черниговском полигоне
TSN
2025-07-17T15:36:58Z
В Украине продолжают исчезать дети: что произошло на Житомирщине
Comments UA
2025-07-16T19:21:42Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Российский FPV-дрон атаковал автомобиль главного раввина Херсона
ZN UA
2025-07-17T22:39:39Z
Нападение с лопатой: в Волынской области ранен сотрудник ТЦК. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-20T08:30:55Z
В Ровенской области столкнулись две машины: погибли три человека
Апостроф
2025-07-20T08:27:21Z
Под Москвой прогремели взрывы - аэропорты РФ остановили рейсы
Gazeta UA
2025-07-17T04:39:15Z
Пограничники задержали 10 мужчин, которые платили криптовалютой за побег в Молдову
Новости Украины
2025-07-17T13:09:34Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Надя Дорофеева показала фото с Усиком после блестящего боя и поделилась впечатлениями от встречи
TSN
2025-07-20T09:09:19Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Полюбил вас всех как родных: Лукас Васкес растрогал на церемонии прощания
Корреспондент
2025-07-17T14:30:50Z
Погиб легендарный экстремал. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-17T22:51:29Z
Опубликована статистика боя Усик – Дюбуа
ZN UA
2025-07-20T08:51:34Z
Реал намерен продать игрока, который не оправдал ожиданий
Корреспондент
2025-07-20T08:48:10Z
Усик сделал символический жест перед реваншем с Дюбуа
Telegraf
2025-07-17T13:27:42Z
На этапе Бриллиантовой лиги в Лондоне украинка Левченко не выступит
Корреспондент
2025-07-18T19:54:57Z
Боксирующий блогер Джейк Пол уверяет, что бой с Джошуа будет обязательно
Корреспондент
2025-07-20T08:45:44Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Землю снова атаковала магнитная буря красного уровня: сколько будет длиться шторм
Апостроф
2025-07-17T15:51:55Z
Новый рекорд производительности солнечных панелей Японии вызывал странный эффект: что случилось
Фокус
2025-07-17T15:51:42Z
"Повестка или нет?": Инвестор Ubisoft поинтересовался у Ива Гиймо, почему главным героем Assassin's Creed Shadows сделали темнокожего самурая
GameMag
2025-07-20T09:04:20Z
Самый большой живой организм на Земле является и самым старым: что выяснили ученые
Фокус
2025-07-20T08:36:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Двухколесный суперкар: создан уникальный мотоцикл Ferrari
Фокус
2025-07-20T07:27:34Z
Электрокары стали самыми популярными подержанными импортными авто в Украине
Корреспондент
2025-07-18T19:15:44Z
525-сильный зверь: в Украине заметили лимитированный заряженный пикап Ford за $120 000
Фокус
2025-07-18T12:00:27Z
Малахитовая ракета: старый 34-летний Mercedes W126 продают за $850 000
Фокус
2025-07-18T11:21:51Z
Китайские электрокары завоевали украинских водителей: популярные модели
Хвиля
2025-07-17T23:30:19Z
Японцы удивили: новый внедорожник от Nissan не боится ям и стоит меньше $20 000
Gazeta UA
2025-07-17T20:03:17Z
Volvo сокращает продажи моделей в США из-за высоких пошлин
Корреспондент
2025-07-17T19:42:32Z
Huawei представила универсал Stelato S9T
Корреспондент
2025-07-17T19:36:41Z
Mitsubishi представила трехрядный внедорожник Destinator
Корреспондент
2025-07-17T18:33:27Z