/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F1a1d9432822ad387f77e1e66fd0473ca.jpg)
Аніта Луценко назвала найефективніші вправи на прес і сідниці
Відома українська тренерка Аніта Луценко розставила усі крапки над "і" щодо найефективніших вправ для підтримки пресу в тонусі та надання сідницям більш округлої форми. Як вона зазначає, перш за все, потрібно подбати про свою витривалість та не перенавантажуватися.
На питання підписників в InstaStories про найкращі вправи для частин тіла, на яких найбільше фокусуються люди, – сідниць та пресу, спортсменка коротко відповіла, що достатньо робити навіть базові тренування.
"Є поняття базочки: присідання, випади, міст, прямі скручування", – перелічила вона список вправ.
Утім, важливим аспектом якісного тренування є, перш за все, відсутність перенавантаження та грамотний підбір майбутніх "маніпуляцій" зі своїм тілом. "Ті [вправи потрібно виконувати], які людина спромоглася зробити", – наголосила Луценко.
На основі її пояснень зрозуміло, що короткі тренування по 15-20 хвилин, які найчастіше з'являються у блогах тренерів, є базовими, але бажаний результат навряд дадуть. "Регулярні тренування по 15-20 хвилин можуть бути основою гарного самопочуття, тіла в тонусі", – написала вона.
Варто зазначити, що спортсменка наголосила на необхідності правильного харчування, щоб створити фундамент для тіла мрії: "В комплексі із харчуванням – [вправи можуть стати] основою для стрункого тіла".
Раніше Аніта Луценко ділилася хитрістю мозку, через яку постійно хочеться солодкого. Вона не забороняє їсти тортики та інші смаколики, але наголошує на їхньому правильному вживання. Якщо ж бажання "напасти" на ще один шматочок солоденького залишилося, спортсменка радить випити води, або ж збільшити кількість білка в раціоні.
Раніше OBOZ.UA писав, які звичні для повсякденного життя речі потрібно виключити, щоб нарешті отримати фігуру мрії. Майже всі із них залежать від сили волі та власного бажання.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!