Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони.
В зустрічі з NFM Group також взяли участь представники ЗСУ, Міністерства економіки, Міністерства внутрішніх справ та “Державного оператора тилу”.
За словами Канєвського, “Міністерство оборони повинно забезпечувати військових якісними засобами індивідуального захисту вчасно та в повному обсязі”.
“Для цього Департамент політики закупівель відомства працює над удосконаленням правил закупівель, що має призвести до зростання конкуренції серед постачальників ЗСУ”, – зазначив Канєвський на зустрічі.
Сторони обговорили можливості постачання продукції NFM до ЗСУ.
NFM Group – норвезький виробник засобів індивідуального захисту для військових.
“Міноборони – це найбільший інвестор в Україні в оборонно-промисловий комплекс. Закупівельні агенції міністерства закуповують на десятки мільярдів гривень озброєння та тилового майна. Зараз шанс для діючих вітчизняних виробників розширити бізнес, а для іноземних компаній – локалізувати власне виробництво в Україні”, - наголосив керівник департаменту.
Як нагадали у відомстві, Міноборони довело до “Державного оператора тилу” перелік та обсяги необхідних закупівель, а також бюджетні асигнування на 12 місяців.
Це дозволить бізнесу краще планувати свою роботу.
Крім того, нещодавно Міноборони запросило до співпраці нових виробників бронежилетів, шоломів та окулярів.
Як повідомляв Укрінформ, Кабмін виділив ДСНС 49 млн 500 тис. грн для закупівлі трьох броньованих піротехнічних машин легкого типу для перевезення вибухонебезпечних предметів та придбання двох сідельних тягачів для транспортування машин механізованого розмінування. Крім того, Міноборони отримало понад 48 млн грн для закупівлі засобів, що забезпечують проведення робіт з гуманітарного розмінування.
Фото: Міноборони