У четвер, 25 квітня, Землю накриває магнітна буря. Вона триватиме три дні (до 27 квітня включно) і має стати останньою в цьому місяці.
Про це свідчать дані Центру прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США та ресурсу Meteoagent.
У зазначений період очікується сонячна активність із К-індексом 4 (жовтий рівень), що відповідає сильній бурі, яка може впливати на самопочуття метеочутливих людей.
Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності – К-індексом – за шкалою від 2 до 9. Що вищий К-індекс, то сильніша буря та її наслідки та вплив на людей і техніку.
Як відомо, магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля нашої планети. Вони викликані потоками заряджених частинок, викинутих Сонцем.
Люди, які страждають від метеозалежності (а таких на Землі чимало), в цей період можуть відчувати погіршення самопочуття. Те саме стосується літніх людей, вагітних та людей із хронічними захворюваннями. Часто під час магнітних бури вони скаржаться на головний біль, запаморочення, нудоту, біль у суглобах, втому та безсоння.
Як пережити магнітні бурі та підтримати свій організм
Перш за все, необхідно частіше бувати на свіжому повітрі. Також варто провітрювати кімнату, дотримуватися режиму сну, а перед ним (та/або вранці) приймати контрастний душ.
Багато порад стосуються раціону: треба відмовитись від жирної їжі, натомість збільшивши вживання свіжих овочів та фруктів. Від алкоголю теж бажано відмовитись, а каву – замінити трав’яним чаєм.
Також треба не забувати пити достатню кількість води протягом дня.
Не буде зайвою й легка фізична активність, наприклад, заняття спортом або прогулянка.
Як повідомляв OBOZ.UA, раніше на Сонці зафіксували рекордну за десятки років кількість плям. Фахівці прогнозували, що діяльність групи плям №3646 призведе до геомагніних бур в найближчі дні.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!