MY.UAНовини
Про "Крашанку", чоловіка в ЗСУ та перехід на українську: щира розмова з акторкою Дар'єю Легейдою
Про "Крашанку", чоловіка в ЗСУ та перехід на українську: щира розмова з акторкою Дар'єю Легейдою

Про "Крашанку", чоловіка в ЗСУ та перехід на українську: щира розмова з акторкою Дар'єю Легейдою

Це її перша поява на великих екранах, тож було дуже щемливо та бентежно. "Крашанка" не лише є дебютом для Дар'ї, а й чудовим подарунком всім українцям напередодні великодніх свят.

Поки чоловік Дмитро Сова захищає Україну на фронті, Даша долучається до створення української культурної спадщини, допомагає військовим в тилу. У розмові для проєкту "Інтерв'ю24"акторка розповіла про роботу над "Крашанкою", розвиток кінематографа, перехід на українську, хейт і багато іншого.

Це моє перше кіно, – про головну роль у "Крашанці" та перший повнометражний фільм

Ви приїхали до Львова з дуже приємної нагоди – прем'єри фільму "Крашанка". Які у вас очікування від прем'єри і загалом від прокату?

Це моє перше кіно, в якому я зіграла, яке побачу на великому екрані. Для мене це дуже бентежно. Команда, яка створювала цей фільм, одна з найкращих, які я коли-небудь зустрічала. Це надзвичайно круті люди, кіно з ними має бути прекрасним. Цікаво, як сприйматиму себе, адже це мій перший повнометражний фільм.

"Крашанка": дивіться онлайн трейлер фільму

Що особисто для вас означає цей фільм, який меседж має донести глядачам?

Ми живемо у дуже темні часи, наповнені зневірою, безнадією, відчаєм, ненавистю, образами. Це те, що щодня наповнює серця всіх людей, які проживають в Україні. І зараз маємо робити все, що залежить від кожного з нас, щоб допомогти рідним і близьким, своїй країні. Донатити, волонтерити, служити в ЗСУ, розвивати українську культуру. Знімаючи фільм "Крашанка", ми, культурні діячі, робили свою справу. Робити так, як вміємо. Робили від щирого серця. Створювали це кіно з любов'ю та теплом, які дуже хотілося передати глядачам. Щоб у найпохмуріший день вони могли прийти в кінотеатр і запалити в собі вогник перемоги, який, без сумніву, є в кожного з нас. Нам лише треба його підтримувати.

Нехай наше кіно буде підтримкою того вогню в людях, які будуть приходити, а люди будуть підтримкою нашого вогню. Хочеться якогось такого обміну енергією, тому що ми всі зараз дуже потрібні одне одному. Хочеться, щоб це кіно пробудило в людях любов, взаємоповагу, допомогу та підтримку.


Дар'я Легейда і Станіслав Боклан у фільмі "Крашанка" / Фото з інстаграму акторки

У стрічці ви зіграли одну з головних героїнь. Розкажіть, будь ласка, детальніше про свого персонажа.

Для мене найцінніше в Ані саме те, що вона проста, щира, звичайна українська жінка, яка бореться за свою любов, за право бути щасливою.

Важливим є й те, що це один з небагатьох ігрових фільмів, які створили під час повномасштабного вторгнення. Творці стрічки зазначають, що державні кошти не залучали, покладаючись на власні вкладення та допомогу інвесторів. Через обмеженість бюджету працювали у максимально стислі терміни. Зйомки проходили у Києві та області впродовж усього 10 днів. Як вам працювалося у такому турборежимі, чи вдалося реалізувати все, що було заплановано?

Досвід зйомок у серіалах дозволяє мені швидко орієнтуватися на знімальному майданчику, реагувати на будь-які пропозиції режисера, працювати з командою. Не можу сказати, що для мене це було важко. Так, в нас було мало часу, але ми нічим не жертвували.

У нас був такий режисер, що поки не зробили те, що йому потрібно, з кадру не могли вийти. Поки світло не падало на обличчя так, як треба оператору, зйомка не закінчувалася. Всі це знали і хотіли зробити якнайкраще. Оце мені подобалося.

Усі були включені в цей процес з любов'ю. Хоч ми й зняли цей фільм за 10 днів, було враження, що все життя разом прожили. На мою думку, той ресурс, який в нас був, ми використали сповна.


Дар'я Легейда у фільмі "Крашанка" / Фото з інстаграму фільму

Зараз ми дуже бідні на конструктив, – про українське кіно у час війни

На вашу думку, чому Україні зараз потрібні не лише історичні та документальні стрічки?

Хочу зазначити, що дуже важливо, "Крашанку" створювали не за державні кошти. Це треба знати всім нашим глядачам. Не можу брати на себе відповідальності, говорити, що щось треба робити, щось не треба. Є люди, яким не потрібно цієї легкості, вони не хочуть її бачити. Звісно, я не буду казати їм, щоб йшли дивитися комедію. А є люди, яким це надзвичайно потрібно. Маємо розуміти, що в Україні живуть різні люди, з різними вподобаннями та потребами.

Та й не можу сказати, що "Крашанка" – це комедія в її класичному розумінні. Це більше трагікомедія. Вона, я сподіваюсь, дуже щиро і чесно відображає нашу реальність. Такою, яка вона є. Дивлячись цей фільм, будемо і сміятися, і плакати.

Дуже хочеться, щоб люди розвивали критичне мислення. Щоб перед тим, як щось казати, пішли й особисто впевнились у цьому, сформулювали свою думку. І потім критикували або не критикували. Критика є позитивною, коли обґрунтована та конструктивна. Бо без конструктивної критики немає жодного росту. На жаль, зараз ми дуже бідні на цей конструктив.

На щастя, кінематограф по трохи повертається до життя, так би мовити. Раніше говорили про те, що коли росіяни приїздили до нас на зйомки, то у них були набагато кращі умови. Зараз росіян на щастя немає і, сподіваємось, що більше ніколи не буде. Чи змінилось ставлення до українських акторів у порівнянні з довоєнним часом?

Я дуже радію з того, що нарешті вся увага українського кінематографа повернута до українських акторів. І навіть уявити собі не можу, щоб сюди колись повернулись москалі.

Щодо ставлення до нас, думаю, що в цьому питання нам знадобиться ще дуже багато часу для розвитку. Щоб поважали і цінували своїх людей. Сподіваюсь, що ми на правильному шляху і дійдемо до високого рівня, де кожна одиниця кінематографа буде почуватися в безпеці, захищеною і потрібною.

На вашу думку, чого не вистачає нашому кінематографу?

Нашому кінематографу не вистачає самовизначення. Не вистачає, щоб всі структури, пов'язані з кінематографом, працювали на його розвиток, якість, створювали потужну культурну спадщину.

Хотілося б, щоб у Держкіно було більше кваліфікованих, професійних, самовідданих діячів, щоб вони займали важливі посади та працювали на створення і розвиток української культурної спадщини.

Так само треба більше цінувати працю кожного, хто залучений до створення українського кіно.

Навіть під час війни російські серіали є в українських топах, так само російська музика. І це в той час, коли, по-перше, щодня гинуть наші люди, по-друге, є багато справді якісного українського контенту. Яким надалі має бути українське кіно, щоб назавжди витіснити російське?

Насамперед, напевне, якісним. Якщо немає якісного українського контенту, його заміняє перш за все москальський. Насправді дуже страшно, що російська музика та серіали досі в топі в Україні. Я цього не розумію.

Особисто я відмовилася від всього російського два роки тому. Абсолютно не відчуваю потреби в їхньому контенті. Добре, що зараз почали створювати якісний український контент. І дуже помиляються ті, хто кажуть, що українського контенту немає. Це просто лінь.


Дар'я Легейда / Фото з інстаграму акторки

Звісно, щоб перейти з російського на українське потрібен час. Треба почистити свої соцмережі, змінити мову в телефоні та інших гаджетах, пошукові запити робити українською. І тоді все почне змінюватися, соцмережі пропонуватимуть більше українського контенту. Так поступово можна позбавитися від всього російського.

Любіть українську мову, – про перехід з російської та російськомовних українців

А як ви позбувалися російського у своєму житті?

Я родом з Одеси, 28 років була російськомовною. Після початку повномасштабної війни зробила для себе вибір – перейти на українську. Це був мій особистий вибір, ніхто мене до цього не примушував і ніколи не примусив би. Всі люди, які ходили й казали переходити на українську, не справляли на мене жодного враження. Розумію, що я б ніколи не перейшла, якби мене примушували. Це було моє усвідомлення рішення.

Перейти на українську в побуті – мій особистий вибір. Так само як зараз обираю сфокусуватися на тому, що роблю. Чи роблю я достатньо для того, щоб моя країна перемогла? Чи достатньо я допомагаю військовим? Чи достатньо волонтерю? Чи достатньо граю в театрі для того, щоб розвивати культуру? Чи у достатньо якісному кіно знімаюся? Чи коректно і толерантно пропагую українську мову? Я б воліла бути прикладом для людей. Щоб мене бачили і казали: "Вау, клас! Я теж так хочу!". Думаю, що це є дуже важливим. Думаю, що це єдине, що я можу чесно і щиросердно робити.


Дар'я Легейда / Фото з інстаграму акторки

Я не можу вбивати тих людей, які говорять москальською мовою. І не буду цього робити. Я не буду їх ненавидіти. Навіть не буду засуджувати. Працюю над цим. Бо це дуже важливо. Ці люди з'їдають мене зсередини і потім не маю ресурсу, щоб робити якісь важливі речі.

На мою думку, треба фокусуватися на тому, що робиш ти. По-перше, ми живемо в демократичній країні і не можна заборонити комусь говорити в побуті тою мовою, якою хочуть. Але на державному рівні мають бути закони, які пропагуватимуть використання української мови всюди. Головне, щоб вони працювали і щоб їх дотримувалися всі.

Любіть українську мову. Російська мова – це мова росіян. Це треба розуміти. Треба вивчати історію, щоб знати, як вона вкоренилася в Україні. Можливо, тоді більшість людей просто не захочуть нею розмовляти.

Ми маємо доносити світові правду, – про важливість документальних фільмів

Нещодавно команда "20 днів у Маріуполі" привезла Оскар в Україну. Чи дивились вже ви цю стрічку?

Я бачила цей фільм задовго до того, як він подавався на Оскар. Тоді був спецпоказ у Києві, чоловік на кілька днів приїхав зі служби і ми разом пішли. Не можу сказати, що побачила щось таке, чого не бачила раніше. Найстрашніше було усвідомлювати, що таких днів було не 20, а 80.

На мою думку, це кіно насамперед мають бачити за кордоном. Тому що більшість свідомих українців це розуміють, бачили в новинах, на фото, чули від друзів, знайомих.

Коли дивишся цей фільм, свідомість ніби блокується. Пам'ятаю, дивилася на це і думала: "Невже це правда?". Не можу до кінця повірити в цю кляту війну, яка триває. Ми маємо доносити світові правду, що Росія є країною тероризму. І так триває століттями, для них людське життя не має жодної цінності.

Такі фільми дуже нам потрібні, щоб розповідати правду. Бо все-таки правда має перемогти. Бо за правдою майбутнє. Дуже хочеться в це вірити.

Ще не був у відпустці, – про чоловіка в ЗСУ та законопроєкт про мобілізацію

Ви згадали про чоловіка. Де зараз служить Дмитро? Як часто вам вдається бачитися?

Мій чоловік і тато служать у 7 бригаді тактичної авіації імені Петра Франка. Звісно, що на різних посадах. Бачитись нам вдається надзвичайно рідко. Дмитро ще не був у відпустці, відколи пішов у ЗСУ. Ми дуже на неї чекаємо, щоб нарешті провести час разом.


Дмитро Сова та Дар'я Легейда на прем'єрі "Крашанки" / Фото з інстаграму акторки

Зараз у суспільстві активно обговорюють законопроєкт про мобілізацію, який прийняли нещодавно. Зокрема питання демобілізації. Ви, як дружина військового, розраховували на можливість демобілізації та повернення чоловіка додому?

Не знаю, що говорити на цю тему. У мене немає слів. Як можна приймати законопроєкти, які не передбачають демобілізації, відпочинку для тих хлопців і дівчат, які воюють вже 2 роки, а хтось цілих 9? Не розумію, як нам досягти тої справедливості, щоб не було такого, що хтось відпочиває за кордоном, а хтось воює.

Перемога залежить від кожного, – про блогерів і хейт

Ви є прикладом того, як можна допомагати наближати перемогу в тилу. У соцмережах постійно розповсюджуєте збори, закликаєте донатити, але останнім часом все важче закриваються збори, однак, гуляючи мирними містами, можемо бачити, як люди відвідують ресторани, величезні черги у торгові центри на відкриття магазинів. А блогери, так звані лідери думок, з яких беруть приклад їхні підписники, показують не приклади донатів, допомоги армії, а розкішні подарунки, поїздки та покупки. Раніше ви дуже емоційно висловлювалися щодо них. Чи змінилася ваша думка якось зараз?

Важливо закликати людей бути в контексті війни, включеними в цю війну, бо перемога залежить від кожного з нас. Тому не розумію жодну людину, яка, маючи вплив на аудиторію, не користується цим.

Надя Дорофєєва і Міша Лебіга презентували спільний трек і під час прямої трансляції зібрали понад 5 мільйонів гривень донатів. Як на мене, це приклад того, як можна мотивувати людей, зацікавлювати і водночас популяризувати себе. А також порушувати соціально важливі теми, адже в треку йдеться про хейт у мережі. А як ви ставитесь до таких ініціатив?

Дуже добре ставлюся до таких ініціатив. Це якраз про те, як можна екологічно залучати людей до допомоги армії, волонтерам, популяризувати, зацікавлювати людей бути в контексті війни. Це дуже класно.


Дар'я Легейда / Фото з інстаграму акторки

З хейтом стикається кожна публічна людина. Зокрема, у соцмережах зараз хейту стає все більше, дуже часто негативні висловлювання погано впливають на емоційний стан людей. Як на хейтерські коментарі реагуєте ви? І що можете порадити людям, яких ранять негативні висловлювання в мережі?

Раніше я надзвичайно болюче реагувала на хейт. Наразі я працюю над усвідомленням того, що є речі, на які можу вплинути, вони мають залишатися в полі моєї відповідальності, переживань тощо. А є речі, на які я не маю впливу. Це безпосередньо внутрішні світи, виховання інших людей, які можуть собі дозволити висловлюватись негативно. Зазвичай хейт – це не конструктив, а віддзеркалення самої людини, її проблем, комплексів. Він не стосується того, кому адресований. Я намагаюся бути осторонь від цього, не брати близько до серця.

Соцмережі зараз, це не лише платформа комунікації, а й популяризації. Зокрема, українського кіно. Які 3 українські фільми має подивитися кожен українець? І чому саме їх?

Наразі у нас є дуже багато якісного українського кіно. І дуже класно, що фільми дуже різні й масштабні для будь-якого глядача. Можемо подивитися і комедію, і трагедію, і документалки. Український глядач має вибір.

Щодо того, що раджу я, то це "Між нами", "Уроки толерантності", "Носороги", "Люксембург, Люксембург", "Мої думки тихі", "Коли падають дерева", "Ми, наші улюбленці і війна", "20 днів у Маріуполі", "Ля Палісіада", "Крашанка".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Критик Путина прогнозирует мрачное окончание войны: какие города потеряет Украина
Comments UA
2024-05-19T10:06:21Z
Войска РФ опять ударили по Харькову - минимум 5 раненых, в их числе дети
Комсомольская правда
2024-05-19T18:40:32Z
Конец "партнерства без ограничений": шокирующие итоги визита Путина в Си
TSN
2024-05-17T21:06:28Z
Услуга Моссада: президент Ирана летел в старом вертолете в плохую погоду, — журналист Bild
Фокус
2024-05-19T20:45:25Z
"Мы с вами, сколько потребуется" ничего не значит": Годжес раскритиковал Запад за слабую поддержку Украины
Обозреватель
2024-05-19T22:22:14Z
Президент Ирана погиб в авиакатастрофе – СМИ
TSN
2024-05-19T21:48:58Z
В тупике: Арестович рассказал, когда закончится война в Украине
TSN
2024-05-17T18:51:08Z
Войска НАТО в Украине: все начнется с первыми полетами F-16 – экспредседатель СБУ
UAToday
2024-05-18T05:33:50Z
Китайцы выставили за дверь Шойгу: что не так пошло на переговорах Си Цзиньпина и Путина
Новости Украины
2024-05-17T18:30:27Z
Будет время до конца года: кому нужно менять договор с ПФУ
Знай
2024-05-19T18:12:04Z
Карту перевыпустили, деньги исчезли: ПриватБанк поставил клиентов перед фактом
Знай
2024-05-19T13:12:09Z
ПФУ назвал 5 причин, по которым могут остановить начисление пенсии: как не остаться без денег
Знай
2024-05-19T12:30:48Z
"Аграрный социализм": почему сливочное масло в Европе можно купить вдвое дешевле, чем в Украине
Фокус
2024-05-17T10:36:56Z
Отключение света продолжится: известны графики на 20 мая
Обозреватель
2024-05-19T22:22:59Z
Фермеры из пяти областей могут получить помощь: детали
Хвиля
2024-05-19T22:00:20Z
Времени будет не так и много: "Нафтогаз" предупредил о важной процедуре для всех потребителей
Знай
2024-05-19T15:36:45Z
Графики почасовых отключений света на вечер 17 мая
Известия Киев
2024-05-17T20:57:32Z
За старые 50 копеек коллекционеры устроили драку: сколько заплатили на аукционе
Обозреватель
2024-05-17T02:25:38Z
В Харькове прогремел взрыв
Корреспондент
2024-05-19T22:36:53Z
Украинский военный рассказал, как началось наступление РФ на Харьковщине: "Это было где-то в 4 часа"
TSN
2024-05-18T18:18:35Z
Под Волчанском ликвидирован авангард противника: в ВСУ рассказали об обстановке на фронте
Новости Украины
2024-05-19T13:15:06Z
Град из трех тысяч гранат ATACMS уничтожил самые опасные самолеты РФ в Крыму, — Forbes
Фокус
2024-05-17T13:00:06Z
Уничтоженный командир военной базы ПВО в Крыму Кулаков предал Украину в 2014 году
Обозреватель
2024-05-19T23:22:51Z
Оккупанты продвинулись на нескольких направлениях - DeepState
Корреспондент
2024-05-19T23:18:21Z
Штурмовать Сумы не будут: эксперт объяснил, на что способен враг на Харьковщине и Сумщине
Обозреватель
2024-05-17T01:40:14Z
Наступление России на Харьковщину 2024: ТСН побывала в Волчанске и узнала, что там происходит
TSN
2024-05-17T18:21:50Z
Не "Арсенальная": где расположена новая самая глубокая станция метро в мире
TSN
2024-05-17T12:51:34Z
Должно быть публичное наказание. В ВСУ жестко раскритиковали противников мобилизации
Comments UA
2024-05-18T19:51:20Z
"Любовь победит": депутат Мария Мезенцева вышла замуж
Фокус
2024-05-19T17:57:59Z
Погиб при выполнении боевого задания: Украина оплакивает известного летчика
Новости Украины
2024-05-19T10:22:12Z
Как получить пенсию, если не прошли идентификацию: украинцам дали последний шанс
Знай
2024-05-19T20:12:38Z
Законно ли вручение повесток на работе: в Минобороны дали объяснение
Обозреватель
2024-05-19T23:32:24Z
Секреты про огурцы на 20 мая и молитва на понедельник: приметы и запреты на Тимофея Грядочника
Знай
2024-05-19T23:03:38Z
ВСУ уничтожили место накопления штурмовых подразделений армии РФ в Волчанске: ликвидированы десятки оккупантов. Видео
Обозреватель
2024-05-18T17:01:03Z
Состояние прогрессивно ухудшается: популярному певцу РФ становится все хуже
Comments UA
2024-05-19T19:57:35Z
Может ли в ТЦК с военнообязанным зайти жена, мама или адвокат – ответ юристки
TSN
2024-05-19T21:18:22Z
Удар по Харьковщине: пять жертв и 15 раненых
Корреспондент
2024-05-19T10:42:04Z
В результате обстрела Купянского района погибли пять человек
Комсомольская правда
2024-05-19T18:40:52Z
Пассажиры начали кричать: невнимательный мужчина открыл дверь и упал с самолета
Фокус
2024-05-17T04:57:18Z
В трех областях Украины раздались взрывы
Корреспондент
2024-05-18T23:39:41Z
В Москве пожар в здании администрации одного из районов
TSN
2024-05-19T23:48:10Z
В Харькове в результате обстрела повреждена детская железная дорога. Ужасные кадры
Апостроф
2024-05-19T18:48:41Z
Бомбовый удар по Харькову: погибли два человека, много пострадавших
TSN
2024-05-17T19:12:43Z
Знал, что произойдет беда: мужчина рассказал, как он выжил после масштабной авиакатастрофы
Фокус
2024-05-18T14:15:10Z
В Киеве на Троещине вспыхнул пожар, столб дыма виден из разных районов: фото и видео
Обозреватель
2024-05-19T07:28:11Z
Александр Усик потеряет титул чемпиона мира: в чем причина
Фокус
2024-05-19T19:03:40Z
В каком состоянии Александр Усик после победы и когда запланирован бой-реванш с Фьюри
VGorode
2024-05-19T07:12:05Z
Усик - Фьюри: на шоу избили легенду российского бокса
Telegraf
2024-05-18T18:30:19Z
Усик победил Фьюри: стал абсолютным чемпионом и повторил достижение 25-летней давности
Фокус
2024-05-18T23:42:45Z
"Реал" расписал безумную ничью с "Вильярреалом" – Лунин пропустил 4 гола от конкурента Довбика
TSN
2024-05-19T20:06:50Z
Голкипер сборной Украины в матче "Реала" пропустил три гола за восемь минут. Видео
Обозреватель
2024-05-19T19:58:06Z
Александр Усик установил уникальное достижение победив Тайсона Фьюри
Comments UA
2024-05-19T12:51:44Z
На камеру попал шок Туркі Аль-Шейха и промоутера Фьюри на нокдаун от Усика. Видео
Обозреватель
2024-05-19T19:13:57Z
Чемпион мира по боксу в сверхтяжелом весе: жена Александра Усика трогательно поздравила любимого с победой/Александр Усик победил Тайсона Фьюри
Апостроф
2024-05-19T08:21:28Z
Вишневые, желтые и даже розовые: почему в СССР черные автомобили были большой редкостью
Обозреватель
2024-05-18T06:07:47Z
Новый кроссовер Renault дешевле конкурентов рассекретили в деталях
Обозреватель
2024-05-17T15:34:49Z
Как проверять качество бензина: водители могут сделать это дома
Апостроф
2024-05-17T14:57:36Z
Обращаете внимание полиции: на что смотрят патрульные, останавливая авто
Апостроф
2024-05-19T23:15:54Z
Какое транспортное средство неправильно было поставлено на стоянку? Хитрый тест по ПДД
Обозреватель
2024-05-19T03:07:14Z
Топ-10 подарков для настоящего автомобилиста: понравится каждому
Telegraf
2024-05-19T16:00:56Z
Где и когда появился первый в мире автомобиль-амфибия
AutoCentre
2024-05-19T13:16:07Z
В Украине появился новейший элегантный спорткар Mercedes-Benz
Фокус
2024-05-19T08:12:13Z
Audi A7 Avant сохранит бензиновый мотор
AutoCentre
2024-05-19T08:07:00Z
Что будет, если зарядить телефон "чужим" зарядным устройством
Telegraf
2024-05-19T17:24:45Z
Ученые увидели в черной дыре то, что предсказывал Эйнштейн
ZN UA
2024-05-18T14:32:22Z
Ученые нашли уникальную планету: она похожа на сахарную вату
Comments UA
2024-05-19T12:45:26Z
Как древним египтянам удалось построить огромные пирамиды: найдена подсказка
ZN UA
2024-05-17T12:22:50Z
Как зарядить телефон, если выключили свет: полезные лайфхаки
Политека
2024-05-19T20:01:53Z
Starlink заработает в Индонезии
Корреспондент
2024-05-19T20:01:47Z
Эйнштейн был прав: ученые нашли доказательства его теории внутри черной дыры
TSN
2024-05-18T19:07:59Z
Самое большое "зеркало" на Земле видно даже из космоса: из чего оно сделано
Фокус
2024-05-19T11:42:14Z
Россия осталась за бортом: Китай сам спешит внедрить квантовый интернет назло США
Фокус
2024-05-17T09:57:43Z
Главные везунчик мая: каких знаков Зодиака ждут приятные перемены
Telegraf
2024-05-17T08:12:23Z
Четыре знака Зодиака ждет большая удача до конца мая
Telegraf
2024-05-18T10:27:23Z
Следует быть очень осторожным: 8 фраз, используемых манипуляторами
Апостроф
2024-05-17T15:54:04Z
Будете довольны урожаем: лучшие даты мая, чтобы высадить помидоры
Апостроф
2024-05-18T17:42:45Z
Как соленый Наполеон: кулинар дала необычный рецепт закусочного торта на слоеном тесте
Политека
2024-05-19T23:01:57Z
Тренируем зрение и внимательность: найдите на картинке удивительный смайлик за 4 секунды
Апостроф
2024-05-19T22:12:27Z
Как отчистить раковину из нержавейки без химии: лучшие способы
Обозреватель
2024-05-19T10:07:31Z
Грязная духовка - позор кухни: как быстро ее отмыть без больших затрат времени и сил
Знай
2024-05-17T11:51:45Z
Зачем в малосольные огурцы добавлять черный хлеб: делимся советами и рецептом
Обозреватель
2024-05-17T15:04:34Z
5 вещей, которые никогда не наденет богатая женщина: они выдают безвкусицу и имеют дешевый вид
Обозреватель
2024-05-19T14:28:05Z
Известная украинская певица на фоне алкогольной зависимости неожиданно заговорила об измене: "Пропасть"
TSN
2024-05-17T11:21:18Z
Победительница "Евровидения" Руслана Лыжичко похвасталась шикарным домом для отключений света
Знай
2024-05-19T05:51:53Z
Дотанцевалася в РФ: опухшая певица из Украины вышла на связь после больницы
Comments UA
2024-05-19T20:45:55Z
FIЇNKA перепела хит "Гуцулянка" Ивана Поповича
Комсомольская правда
2024-05-19T18:40:47Z
Каролина Ашион рассказала о потере матери и расставании с возлюбленным после 15 лет отношений
Комсомольская правда
2024-05-19T18:40:14Z
Дмитрий Гордон показал редкое фото с тещей и рассказал, как они провели время
TSN
2024-05-19T19:51:10Z
Брэд Питт победил Анджелину Джоли: подробности
Новости Украины
2024-05-17T15:54:03Z
Модель, которая сделала 19 пластик, шокирована тем, что рентген в аэропорту обнаружил у нее в голове
TSN
2024-05-17T09:15:46Z
Чеснок желтеет весной: что делать, чтобы спасти урожай
Апостроф
2024-05-18T18:24:20Z
Признают непригодным и исключат из учета: с какими болезнями глаз не мобилизуют
Апостроф
2024-05-17T06:15:29Z
Чем поливать морковь: рецепт натурального удобрения
Политека
2024-05-17T14:40:27Z
Можно ли снизить давление, если парить ноги: правда и мифы о распространенном методе
Апостроф
2024-05-17T12:06:44Z
Что делать, когда ребенок в депрессии: об этом должны знать все родители
Апостроф
2024-05-19T21:06:10Z
Польза меда: сладкие маски «сотрут» с лица несколько лет, а чай спасет от икоты
Комсомольская правда
2024-05-19T18:40:03Z
Ученые перевернули мир с ног на голову - для чего людям нужен сон и точно ли он "лечит"
Знай
2024-05-18T16:51:46Z
Повышает риск ранней смерти: ученые назвали опасный уровень тестостерона для мужчин
Фокус
2024-05-17T15:30:45Z
Как быстро избавиться от жира и грязи на плите: поможет один продукт
Telegraf
2024-05-17T13:57:23Z