/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F2825c2aa1e8d9d59493b67fd8a61f1cf.jpg)
Заради криптовалюти викрили та побили товариша: у Києві судитимуть групу вимагачів. Фото і подробиці
У Києві судитимуть групу вимагачів. Зловмисники, за версією слідства, заради криптовалюти викрали свого товариша, побили, а потім, погрожуючи ножем, змусили перерахувати віртуальні гроші на криптогаманець одного із нападників.
Про це повідомили в пресслужбах столичної поліції та Київської міської прокуратури. Обвинувачуваним загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
За словами правоохоронців, восени 2023 року поліцейські розшукали у Черкасах трьох місцевих мешканців, які скоїли розбійний напад та незаконно позбавили волі свого товариша у столиці.
"Як встановили слідчі, четверо ділків віком від 21-го до 24-х років товаришували із 24-річним чоловіком, та, дізнавшись, що останній має криптовалюту, вирішили нею заволодіти. Для цього порушники приїхали до нього у гості, і коли він відкрив двері – напали та завдали численних ударів по тілу. Надалі нападники під погрозою ножа змусили його перерахувати криптовалюту у розмірі майже 28 тисяч доларів США на криптогаманець одного із фігурантів, а також забрали всі документи, 1 400 доларів США й банківські картки", – уточнили правоохоронці.
Перед тим, як втекти, зловмисники зв’язали потерпілому руки й ноги та заклеїли скотчем рот і зачинили у квартирі. Наразі слідство за фактами розбою та незаконного позбавлення волі завершено. Обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.
Як повідомляв OBOZ.UA, на Івано-Франківщині поліція затримала двох зловмисників, які викрали 8 мільйонів гривень, видаючи себе за військових на блокпості. Грабіжники зупинили автівку 61-річного підприємця та забрали з багажника гроші, які той перевозив.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!