MY.UAНовини
"Нам не вдалося пожити сімейним життям". Дар’я Легейда – про чоловіка в ЗСУ та відверто про теми, які вважає некоректними
"Нам не вдалося пожити сімейним життям". Дар’я Легейда – про чоловіка в ЗСУ та відверто про теми, які вважає некоректними

"Нам не вдалося пожити сімейним життям". Дар’я Легейда – про чоловіка в ЗСУ та відверто про теми, які вважає некоректними

Відома українська акторка Дар’я Легейда, яка до повномасштабної війни практично не сходила з телеекранів ("Кріпосна", "Найгірша подруга", "Дочки-матері", "Було у батька два сина", "Артистка"), вперше знялася в повнометражній картині – трагікомедія "Крашанка", яка вже крокує українськими кінотеатрами. З акторкою ми зустрілися на прем’єрному показі фільму в Києві.

В інтерв’ю OBOZ.UA артистка розповіла про своє життя під час війни та чоловіка – відомого актора Дмитра Сову, який восени минулого року став на захист країни.

– Правда, що "Крашанка" – це ваш перший фільм на великому екрані?

– Це не перший мій повнометражний фільм, але саме він першим вийшов на екрани. До цього я знімалася в картині "Наш дім у вогні" режисерки Олесі Білецької. Вона теж про сьогодення, початок війни. Зараз цей фільм монтується, і скоро ми його теж побачимо. "Крашанка" з’явилася раніше, і виходить так, що це мій перший вихід на великий екран.

– Скільки разів ви вже бачили фільм, враховуючи, що напередодні показів у кінотеатрах їздили з допрем'єрними показами містами України?

– Кіно я вже дивилася чотири рази, і щоразу було хвилююче. Я люблю цей фільм апріорі і, напевне, не можу бути повністю об’єктивною щодо нього. Але ми отримуємо надзвичайно щирі й потужні відгуки після перегляду від глядачів, які дивилися картину разом з нами в різних містах України. І в Києві так само люди підходили до мене після кіно. Я не побачила якихось лестощів або ще щось. Як на мене, всі були дуже щиросердні і дійсно по-хорошому, по-доброму, по-теплому вражені картиною.

– Розкажіть, які ваші улюблені моменти у фільмі. Там дуже багато теплих сцен.

– Мені подобається у фільмі те, що він дуже класно побудований на цікавих деталях, як правильно ви підмітили, малесеньких, але важливих. Місцями – інтимних, ніжних, щемливих. Їх доволі багато в цьому кіно. У нас на зйомках склалася дуже товариська атмосфера, і це передалося картині.

Моя найулюбленіша лінія – історії головних героїв-дітей. Коли мій син-підліток як справжній чоловік прагне заспокоїти кохану під час ракетних атак. І робить це єдиним доступним на той момент способом – за допомогою танцю. Або коли вона повідомляє, що вимушена їхати з України, бо так вирішили її батьки заради безпеки, а він після щемливого прощання кричить услід, що війна не назавжди: "Я знаю, що скоро закінчиться!". Такі сцени просто розривають серце. Ще дуже подобається момент, де герой Стаса Боклана відчайдушно заявляє про російських окупантів, що "всіх зітре з обличчя цього світу". Я всім серцем у цей момент відчуваю, наскільки мені боляче і гірко, що так зламали наше життя.

– Ви не вперше граєте разом зі Стасом Бокланом, який має в цій картині головну роль. Зустрічалися на знімальному майданчику і в "Кріпосній", і в "Артистці". Який Станіслав поза екраном, у звичайному житті?

– У "Крашанці" він для мене дуже щемливий – національний герой Іван Забіяка, який мріє запустити ракету на Кремль і покінчити з війною. Збірний образ борців за справедливість, які чинять опір всупереч всьому. І готові на жертовні вчинки заради майбутнього дітей, онуків та всієї країни.

Мені дуже подобається Стас як людина. Він світлий, добрий і великий серцем. Не такий бурчун, як у фільмі (сміється). Дуже щиро любить країну, родину, свою акторську справу. Я поважаю його позицію, яку вибрав у спілкуванні з журналістами: не давати інтерв’ю та коментарів. І чесно кажучи, якоюсь мірою його розумію. Подекуди справді є проблема в компетенції журналістів: інколи переглядаєш репортаж чи читаєш статтю і диву даєшся – розмова була геть про інше. Так зникає бажання давати інтерв’ю. Плюс багато хто з нас прагне берегти все, що стосується родини та особистого життя.

– Як до вас прийшла робота у "Крашанці"?

– Я побачила допис у Facebook кастинг-директорки Олени Приліпко про те, що зараз йдуть проби. Одразу їй написала, але вона відповіла, що не підходжу для ролі, бо замолода. Але за декілька днів написала знову. Попросила записати самопроби. І мене було затверджено.

– Треба сказати, що крім яскравої кар’єри в кіно, ви маєте гарні ролі в столичному Театрі Франка, який переживає зараз неймовірний розквіт – квитки на вистави не можна придбати за кілька місяців.

– Я завжди дуже любила саме Театр Франка – йому належить моє серце. І потрапила туди, як мені здається, не просто так. Це мій шлях, хоча він і доволі важкий. Не можу сказати, що в мене з театром складається все полюбовно. Мені як акторці хотілося б розвиватися, грати частіше, мати більше головних ролей. Я не кажу, що в мене їх немає, але хотілося би ще. І сподіваюся, що в нас із моїм театром все вийде.

А якщо говорити про те, наскільки він розквітає, то це, без сумніву, правда. Бо у нас працюють надзвичайно талановиті актори, неймовірно прекрасні режисери. Я думаю, всі чули про "Конотопську війну" і про інші вистави Івана Уривського. Насправді будь-яка інша вистава цього режисера ніяк не гірша, ніж "Конотопська відьма". Просто ця викликала такий бум, привернула увагу. Вистави Давіда Петросяна – це щось надзвичайне. Дмитро Богомазов ставить прекрасні постановки. Театр відроджується, він про сьогодення, сучасний. Прямо друге дихання відкривається. І дай Боже нам довгого життя.

– Ваш шлях до акторства, як самі розповідали в інтерв’ю, був непростим. Ви не вступили до вишу з першого разу, кілька років навчалися іншої професії. Що порадили би людям, які вимушено, через війну мають починати все спочатку? Як не втратити надію, що все буде добре?

– Треба сказати, що мій юнацький досвід і те, що зараз переживають багато українців, – це дуже різне. Я некомпетентна щось порадити тим жінкам, які втратили роботу, дім або навіть країну на якийсь час, бо мусили вивезти дітей у безпечніше місце. Єдине, що хотіла би сказати, то це те, що я всім серцем і всіма частинками душі з цими людьми, і, як на мене, підтримувати таких українців надважливо. Ми сильні, завзяті, не здаємося. У нас багато наснаги на продовження життя всупереч цій клятій війні. І підтримувати одне одного – це найважливіше.

– На презентації "Крашанки" у Хмельницькому ви зустрілися з чоловіком, популярним актором Дмитром Совою, який наприкінці минулого року став на захист країни і зараз перебуває на службі в Хмельницькій області. Якою була ця зустріч?

– На жаль, ми бачимося зараз нечасто. І от його відпустили зі служби – ми дуже вдячні за це. І такі зустрічі надзвичайно важливі для кожного з нас. Бачите, як вийшло: ми одружилися – і почалася війна. Нам не вдалося поки що пожити сімейним життям. Але, знаєте, навіть попри те, що ми на відстані, насправді – поряд одне з одним. Я відчуваю його підтримку, і, сподіваюся, він так само. І ми робимо все для того, щоб полегшити цей страшний час одне для одного.

– А як ви сприйняли новину про те, що спочатку ваш тато оголосив родині про наміри йти захищати країну, а згодом і чоловік?

– Я нічого нового тут не відкрию: кожна жінка, звичайно, передусім боїться, переживає, плаче. І це різні стадії заперечення, а потім – прийняття ситуації. Ми всього-на-всього люди. Але, відверто кажучи, від тата я не очікувала іншої реакції. Знала, що він вчинить саме так, як вчинив. Це було зрозуміло вже в перший день війни. Дмитро вимушений був залишитися з нами, хоча хотів теж одразу йти. У них з татом була своя розмова з приводу відповідальності, яку має на себе взяти за нас із мамою.

Що тут ще сказати? Я можу скільки завгодно боятися, переживати, але найбільше хочу підтримувати і поважати їхній вибір. Тому що цей вибір є надважливим у сучасних реаліях. Якби не такі чоловіки-воїни, не знаю, де б ми були зараз. І що було би з нашою країною. Тому сльози – в сторону. Борітеся – поборете.

– Чи склалися за час повномасштабної війни у вас у родині нові ритуали? Наприклад, телеведуча Марічка Падалко, чоловік якої теж перебуває в ЗСУ, розповідала нам в інтерв’ю, що вона з чоловіком та трьома дітьми започаткували правило: кожного дня в певну годну вся родина виходить на відеозвязок та розповідає про свій день.

– Такого в нас немає, бо кожен день не має чіткого плану. Тато має польоти в абсолютно різні години та дні (він – льотчик-бомбардувальник), Дмитро служить у цій же бригаді тактичної авіації в Старокостянтинові. Наперед дзвінки не заплануєш. З татом ми розмовляємо, коли в нього є можливість мені зателефонувати, так само – з Дмитром. Мама моя зараз мешкає в Яремчому. Бабуся залишається в Одесі, тітка – в Молдові. Зв’язуємося одне з одним, щойно випадає така можливість.

Як живеться моїй бабусі в Одесі, яка безперервно обстрілюється? Як і всім одеситам – важко, страшно. Але вона каже, що там її місце, нікуди не хоче їхати. Я була в неї нещодавно, ми не бачилися більше року. В перший день, коли приїхала, сталася ота страшна трагедія, коли росіяни завдали ракетного удару, в результаті якого загинули маленькі діти… Моя бабуся, як і кожен українець зараз, живе своє непросте життя в цій клятій війні, яку нам влаштував "братній" народ.

– Що кажуть ваші тато та чоловік про терміни закінчення війни?

– А ми не говоримо про це. Мені здається, що нетолерантно запитувати в людей, які так важко здобувають перемогу: а коли закінчиться війна? Про це, до речі, кажуть і спеціалісти, які займаються соціалізацією військових, що повертаються з фронту в цивільне життя. Не треба запитувати: "А коли вже?" "А можна швидше?" Життя відбувається тут і зараз. А якщо всі сили віддавати на чекання, то хіба залишаться на те, щоб просто жити? А жити треба – всупереч усьому. І перемога обов’язково прийде. І, можливо, вона навіть настане не так, як ми уявляємо. А тихо, як диво, на яке дуже очікуємо. А поки треба просто своїми діями наближати кожен день цю перемогу – робити те, що від кожного з нас залежить.

А гадати: коли, що, як… Чесно скажу, я перестала про це думати, напевно, через тиждень після початку повномасштабної війни. Відчувала, що це не на два-три тижні, як пророкував один відомий "льотчик". Я просто боролася за кожен день всіма фібрами своєї душі – за те, щоб мати змогу і наснагу жити і боротися.

– Дашо, чи змінювали ви після одруження прізвище?

– У свідоцтві про одруження в мене подвійне прізвище – Легейда-Сова. Але такий документ – єдиний. Через початок повномасштабної війни я не встигла подати документи, щоб змінити дані в паспорті та інших документах. Тому поки що так.

Як змінила вас з Дмитром війна?

– Для мене це складне запитання. І я навіть не знаю, як відповісти на нього. Мені дуже важко говорити про себе, аналізувати. Напевно, краще запитувати в людей, які бачать мене збоку. Що стосується Дмитра, то, звичайно, що він змінився. Як і кожен чоловік, який захищає країну. Ой, насправді так важко про це говорити… Знаєте, в якийсь момент мені здалося, що він якось навіть згас. Такі речі, як війна, сильно змінюють. І не в радісну сторону. Він не так багато сміється, як раніше. А Дмитро за характером дуже життєрадісна людина. Йому би бігати зараз марафони, які він любить, багато подорожувати, як робив це раніше – надзвичайно не вистачає цих емоцій. І тепла, і любові, і спілкування, і всього, що пов'язане з простим словом "жити". А замість цього наші хлопці вимушені боронити кров'ю і потом нашу землю. Але життя продовжується, єдине, як вже казала: хочеться бачитися з чоловіком частіше.

Також читайте на OBOZ.UA інтерв’ю з акторкою та телеведучою Талою Калатай – про переїзд до Норвегії, хейт українок за кордоном та уроки історії для російських "братів".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Microsoft оживляет классику: готовится ремастер культовой Oblivion - инсайдеры слили детали
Знай
2025-02-01T05:51:21Z
Безопасность и защита игроков в онлайн-казино
Comments UA
2025-02-01T04:03:46Z
Bloomberg: Студия BioWare потеряла более 50% сотрудников
GameMag
2025-02-01T03:10:16Z
Поселение неандертальцев нашли в Чехии
Gazeta UA
2025-01-31T23:39:05Z
Killing Floor 3 выходит 25 марта — представлен трейлер и системные требования к ПК
GameMag
2025-01-31T23:21:50Z
GTA: San Andreas заговорит на русском — GamesVoice собирает 1,2 миллиона рублей на дубляж основного сюжета для ПК
GameMag
2025-01-31T23:21:22Z
Аналитика: Тираж Black Myth: Wukong достиг 25 миллионов экземпляров
GameMag
2025-01-31T23:16:23Z
Создатели Hogwarts Legacy сделали фанам бесплатный подарок: новые подземелья, квесты и персонажи
Знай
2025-01-31T20:51:39Z
Bend Studio избавляется от внештатных сотрудников на фоне отмены своего PlayStation-эксклюзива
GameMag
2025-01-31T19:57:40Z
Первая неудача года: что делать, если не получилось начать новую жизнь с января
Marie Claire
2025-02-01T08:00:26Z
Десять минут – и пирог на столе: как приготовить вкусную выпечку с бананом
Telegraf
2025-02-01T04:15:59Z
Самая утонченная укладка Кейт Миддлтон: как повторить собранную прическу принцессы Уэльской
Marie Claire
2025-02-01T03:00:47Z
Как приготовить вкусный одесский форшмак: "МастерШеф" Литвинова дала рецепт
Политека
2025-02-01T01:00:11Z
Как обустроить уютную спальню: пять идей
Gazeta UA
2025-01-31T22:39:26Z
Восстановят древнюю винодельню: что известно об амбициозном проекте турецкого города Перре
Фокус
2025-01-31T20:06:26Z
Гороскоп на 1 февраля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-01-31T18:39:49Z
Как быстро почистить чеснок с помощью микроволновки: простой лайфхак
TSN
2025-01-31T17:51:41Z
Золотые ворота, Потемкинская лестница и не только: ИИ круто показал выдающиеся украинские достопримечательности в стиле Lego
Telegraf
2025-01-31T17:42:19Z
Удар дрона-камикадзе по многоэтажке в Сумах: количество погибших выросло до 10
ZN UA
2025-02-01T08:21:57Z
Украина под атакой ракет и дронов, прогремели взрывы: первые подробности
GlavRed
2025-02-01T08:03:14Z
Обстрел Полтавы: двое погибших, семь раненых
Корреспондент
2025-02-01T07:36:39Z
В Полтаве разрушен подъезд дома. Погибли люди, среди пострадавших – ребенок
ZN UA
2025-02-01T07:21:40Z
В Хмельницкой области раздаются сильные взрывы
TSN
2025-02-01T07:03:48Z
Российские удары по Украине: что и где произошло за ночь
Апостроф
2025-02-01T06:45:37Z
В Харькове прилет в Холодногорском районе. Есть пострадавшая
ZN UA
2025-02-01T06:36:55Z
На Полтавщине есть попадание в дом, повреждена энергоинфраструктура
Корреспондент
2025-02-01T06:36:21Z
Россия ударила по пятиэтажке в Полтаве, дом охватил огонь
Лига
2025-02-01T06:33:54Z
Промоутер Усика сделал неожиданное заявление о Кличко
Корреспондент
2025-02-01T08:18:25Z
"Скоро все европейцы выучат русский язык": в России отреагировали на шутку Гвардиолы
Telegraf
2025-02-01T08:09:24Z
Кто бросит вызов Усику: назван фаворит боя Дюбуа - Паркер
Gazeta UA
2025-01-31T18:39:39Z
Украинский ветеран покорил Килиманджаро после 32 операций и без правой руки: "Ампутация – не конец жизни"
Знай
2025-01-31T17:51:18Z
Участие россиян и белорусов в турнирах: Украина обратилась к Международной федерации хоккея
Апостроф
2025-01-31T17:42:00Z
Сборная Украины U-21 проведет два спарринга в рамках подготовки к Евро-2025
Корреспондент
2025-01-31T17:33:32Z
Барселона продлила контракт с молодым талантом
Корреспондент
2025-01-31T16:54:00Z
Вторая допинг-проба отрицательная: Мудрик вернется на поле, — соцсети
Фокус
2025-01-31T16:51:05Z
Легендарный игрок "Шахтера" Степаненко официально перешел в турецкий клуб
ZN UA
2025-01-31T16:12:51Z
Оккупанты провели ротацию: как изменилась тактика врага на фронте
Comments UA
2025-02-01T08:42:20Z
Харьков, Полтава, Сумская область. Зеленский показал последствия утренней атаки РФ – видео
Лига
2025-02-01T08:39:59Z
Где и как проходят сейчас бои на фронте Украины: опубликованы карты
Апостроф
2025-02-01T08:33:01Z
Россияне совершили одну из самых масштабных дроновых атак на Запорожье
TSN
2025-02-01T08:27:57Z
Удар по жилому дому в Полтаве: показали жуткие фото
TSN
2025-02-01T08:21:47Z
Проезд по 15 грн и компенсации до 15 000 грн для защитников: новые решения власти
Знай
2025-02-01T08:21:06Z
Синоптики дали прогноз погоды на сегодня 1 февраля в Украине
UAToday
2025-02-01T08:03:23Z
Убийцы и трусы: у Зеленского отреагировали на массированный обстрел Украины
Telegraf
2025-02-01T08:03:02Z
Когда руины стреляют: в Украине начали делать уникальные маскировочные сетки для городских боев
Telegraf
2025-02-01T08:00:19Z
Определены ведущие Нацотбора на Евровидение-2025, который состоится 8 февраля
Известия Киев
2025-02-01T08:34:01Z
Два гения из крепостных: режиссер напомнил о дружбе Шевченко и Щепкина
Telegraf
2025-01-31T22:30:37Z
"2000 метров до Андреевки": украинский режиссер Чернов получил приз на фестивале "Санденс"/Картина получила награду за лучшую режиссуру
Апостроф
2025-01-31T19:21:59Z
Самый свежий стритстайл: 7 лучших образов гостей недели моды в Копенгагене
Marie Claire
2025-01-31T19:00:53Z
Американская затворница: что известно о Анне Курниковой, которую не видели два года
Фокус
2025-01-31T18:36:15Z
Эксперименты с тканью и топ-модели на подиуме: как прошел кутюрный показ Elie Saab
Marie Claire
2025-01-31T18:01:46Z
Слава Демин рассказал о фобии Елены Зеленской: чего боится первая леди/Блогер раскрыл интересные факты о супруге президента
Апостроф
2025-01-31T17:30:58Z
Трансгендерная актриса, номинированная на "Оскар", попала в скандал из-за удаленных твитов
Фокус
2025-01-31T17:15:57Z
Бывшая блогера Леона раскрыла правду о его отношениях с Анной Тринчер
TSN
2025-01-31T16:36:58Z
Над словарем работали более 40 лет
Gazeta UA
2025-02-01T08:24:49Z
В Днепре сдают квартиру с душем среди спальни: цена шокирует
TSN
2025-02-01T08:03:54Z
Что сегодня нельзя покупать - считается большим грехом: обычаи и праздники 1 февраля
UAToday
2025-02-01T08:03:16Z
"За мной наблюдают": женщина во время ремонта нашла дома скрытую камеру
Фокус
2025-02-01T08:00:38Z
Меч Святослава и морской конек: по этому шеврону можно узнать элитное подразделение ВСУ
Telegraf
2025-02-01T07:57:44Z
Какой завтра, 2 февраля, праздник – все об этом дне, какой церковный праздник, что нельзя делать
TSN
2025-02-01T07:06:38Z
Все про день 2 февраля: какой праздник, день ангела и что нельзя делать
Лига
2025-02-01T06:51:45Z
18-летних хотят заманить в армию: какими бонусами привлекает государство
Знай
2025-02-01T06:36:22Z
Война за Тайвань и не только. Смогут ли США избежать нового Перл-Харбора в Тихоокеанском регионе
Фокус
2025-02-01T06:27:15Z
НСЗУ обнародовала список бесплатных услуг в амбулаториях в 2025 году
Знай
2025-02-01T07:21:53Z
Астрологический прогноз на февраль 2025: ключевые даты для важных дел и процедур
Фокус
2025-02-01T04:12:19Z
Как гора с плеч: родителям значительно облегчили жизнь в поликлиниках, какие изменения ввели
Знай
2025-02-01T03:12:38Z
Со врожденными пороками не мобилизуют: кого могут исключить из учета из-за состояния здоровья
Telegraf
2025-02-01T00:03:43Z
Подвигу Балто 100 лет. Как ездовые собаки спасли городок на Аляске от дифтерии
Telegraf
2025-01-31T19:42:14Z
Минобороны планирует облегчить походы в ТЦК и ВВК: что предлагают
UAToday
2025-01-31T19:06:02Z
Магнитные бури в феврале 2025 года: чего ожидать
Comments UA
2025-01-31T17:06:21Z
Бег может стать спасителем для здоровья или искалечить: что важно делать
Знай
2025-01-31T15:51:13Z
Добавьте в свой рацион этот орех, если не хотите стареть: исследования показали – он очень эффективен
TSN
2025-01-31T15:39:17Z
Козерогам - финансы, Девам - карьера: денежный Таро-прогноз для всех знаков в феврале 2025
Фокус
2025-02-01T08:12:47Z
Нет бумажки - нет помощи: в "Нафтогазе" озвучили важное предупреждение по субсидиям
Знай
2025-02-01T08:06:45Z
НБУ раскрыл прогноз по тарифам на газ и отопление: что ждет украинцев
Хвиля
2025-02-01T07:45:01Z
Выращивание некоторых овощей в зоне риска: как на это влияет глобальное потепление
ZN UA
2025-02-01T07:03:23Z
Власти распорядились вывезти зерно из сел
Gazeta UA
2025-02-01T06:24:01Z
Снова подорожание: как изменились цены на подсолнечное и сливочное масло
Знай
2025-02-01T06:06:12Z
Социальные выплаты: что нужно для назначения пенсии в размере 10 000 грн
ZN UA
2025-02-01T06:04:30Z
В Украине взлетели цены на популярный овощ: что прогнозируют аналитики
Хвиля
2025-02-01T05:24:48Z
Тарифы на воду в Украине продолжают расти: в каких городах платежки стали "тяжелее"
Знай
2025-02-01T05:06:48Z
Инженер превратил старый мотоцикл в самый быстрый в мире пенни-фартинг – фото
TSN
2025-01-31T19:36:08Z
Водитель на год бросил авто в аэропорту: какую шокирующую сумму он должен заплатить за парковку
TSN
2025-01-31T14:42:53Z
Гость из 2000-х: обнаружен культовый американский спорткар в заводской упаковке
Фокус
2025-01-31T13:12:14Z
800-сильный монстр: тюнеры скрестили старый универсал Mercedes W123 и Toyota Supra
Фокус
2025-01-31T12:12:55Z
Доступная роскошь: лучшие подержанные авто премиум-класса
Фокус
2025-01-31T09:51:20Z
Нетипичный раритет: созданный украинцем автобус 1937 года продают за $500 000
Фокус
2025-01-31T08:21:36Z
Машина из Китая за 30 тысяч: выгода или головная боль через несколько лет
Знай
2025-01-30T21:51:38Z
Некоторым водителям запретили управлять авто: с какого возраста нельзя за руль
Хвиля
2025-01-30T20:45:37Z
Tesla без водителя: когда компания запустит автономные такси
Comments UA
2025-01-30T19:06:54Z
Говорят про Украину российскими нарративами: украинца шокировали разговоры топовых бизнесменов в Гарварде
Апостроф
2025-02-01T08:30:37Z
Келлог: Добиться прекращения огня и постоянного мира в Украине возможно в течение месяцев, а не лет
Апостроф
2025-02-01T08:30:03Z
В Бельгии впервые придут к власти правые националисты
Корреспондент
2025-02-01T08:18:14Z
Трамп ведет "серьезные переговоры" с Россией о завершении войны в Украине
UAToday
2025-02-01T08:09:33Z
Келлог: У Трампа хороший план по Украине. Он знает, где давить на Киев, а где – на Москву
Лига
2025-02-01T08:03:00Z
Миллионы долларов - сгорели: в автомобильный музей Януковича попал "Шахед", какие модели уже не вернуть
Знай
2025-02-01T07:51:26Z
Администрация Трампа уволила ряд прокуроров, занимавшихся расследованием штурма Капитолия
ZN UA
2025-02-01T07:39:12Z
После нового указа Дональда Трампа самая популярная криптовалюта упала ниже психологической отметки
Известия Киев
2025-02-01T07:33:02Z
Через семь месяцев после отставки премьера бельгийское правительство возглавили правые
Лига
2025-02-01T07:00:41Z