MY.UAНовини
"А це вже маніпуляція!" Слава Соломка – про відомих друзів, що вибрали Росію, свою зарплатню на телебаченні та зустріч із сестрою, яку ніколи не бачив
"А це вже маніпуляція!" Слава Соломка – про відомих друзів, що вибрали Росію, свою зарплатню на телебаченні та зустріч із сестрою, яку ніколи не бачив

"А це вже маніпуляція!" Слава Соломка – про відомих друзів, що вибрали Росію, свою зарплатню на телебаченні та зустріч із сестрою, яку ніколи не бачив

Телеведучий Слава Соломка на екрані завжди бадьорий, веселий та енергійний. Здається, іншим не буває. У розмові з OBOZ.UA шоумен відверто поділився тим, що залишається "за кадром", – невдачами, образами, сумнівами.

З телеведучим ми зустрілися на прем’єрному показі голлівудської спортивної драми "Суперники", яка стартувала в українських кінотеатрах.

– В’ячеславе, ваша основна робота зараз – це що?

– Працюю на телеканалі "Київ" уже протягом чотирьох з половиною років.

– На початку російського вторгнення багато хто з ваших колег казали, що сумнівалися в тому, що найближчим часом матимуть роботу. Як ви згадуєте той період?

– Ви знаєте, так якось складається в моєму житті, що до всіляких надзвичайних ситуацій ставлюся спокійно. І чим більш вона напружена, тим менше піддаюся паніці. 24 лютого 2022 року я прокинувся пів на одинадцяту ранку. Вибухів не чув. Побачив кілька пропущених викликів від людей, з якими не спілкуюся щодня, здивувався. Потім прочитав повідомлення від товариша з Америки: "Славо, як ти? Чи в тебе все добре?" І зразу ще одне – від дівчини, з якою колись, ще до 14-го року, зустрічався. Вона мешкає в Москві. І те саме запитання: "Як ти? Все добре?". Думаю, чому це всі раптом про мене згадали. Почав листати Facebook, побачив звернення Зеленського. І все зрозумів…

Коли приїхав на роботу, відчув, яка всередині у всіх напруга, але сам був абсолютно спокійним. Я якось аналізував такий свій стан і зрозумів, як це в моєму випадку працює. У ситуаціях, які від мене не залежать, мій організм ухвалює рішення: панікувати немає сенсу. Якась дрібниця, наприклад, загубив телефон чи гаманець, викликає більше паніки, аніж щось глобальне. От така незвичайна реакція.

Перший час після початку великої війни ми з колегами сиділи без роботи. Вирішили робити щось корисне за свої кошти та з власної ініціативи. Стали знімати інтерв'ю з військовими. Зібралися з друзями у продакшн (багато хто, як і я, не виїжджав з Києва), техніка знайшлася, оператори. І в результаті записали цікаві програми для YouTube-каналу. Фактично займалися цим до зими. А потім почалися відключення світла, через це зривалися зйомки, монтаж. Плюс редакторка, яка з нами працювала, мусила нас залишити, бо запустили наново її проєкт на телебаченні. Потім і я повернувся в ефір. Тому поки все це стоїть на паузі.

– У кожного з нас свої рецепти проживання непростих днів, місяців, а тепер вже зрозуміло – і років. Які у вас?

– Насамперед це робота. Мені це дає наснагу та силу. Але, як і в кожної людини, у мене теж бувають труднощі, моменти зневіри. Однак потім несподівано надходять слова підтримки. Часом звідти, звідки зовсім не очікуєш. От нещодавно в мене була ситуація. Зателефонував товариш, який відсидів місяць у Лук'янівському слідчому ізоляторі. В нього була якась підозра, але згодом відпустили, справу закрили. Навіть, наскільки мені відомо, компенсацію держава виплатила за те, що його тримали у СІЗО, а доказів провини не знайшли. І от цей товариш мені розповів, що там дивляться наш телеканал "Київ" (а він перебував в особливому корпусі, там, де колишні політики, коротше, де сидить інтелігенція). Каже: "Всі дивляться лише тебе. Ти там просто кумир, Славо!" Я дивуюся: "Як це може бути?". А він: "Навіть на прогулянку у двір не йдуть, поки не подивляться ефір".

– Як змінилося телебачення під час війни?

– Що б не казали, але люди продовжують дивитися телевізор. Це тільки так здається, що зараз мало хто його вмикає, бо всі перейшли в інтернет. Ви від'їдьте 200 кілометрів від Києва і побачите, як там ситуація – будете дуже здивовані. Усі розмови про те, що рейтинги на ТБ падають, а воно вмирає, – неправда.

– Ваша зарплатня змінилася за час війни?

– Ніяк не змінилася. Зменшилася хіба що в доларовому еквіваленті, але це зрозуміло, бо долар подорожчав. Але якщо дивитися в гривневому співвідношенні, то все, як було раніше. Я працюю на телеканалі "Київ", а він фінансується з бюджету міста. Змінилися ціни в магазинах – таке не заперечиш, але що зробиш? Ми існуємо за бюджетні гроші, у нас немає якихось приватних інвесторів.

– Свого часу так складалася ваша кар'єра, що доводиться міняти роботу. Чи легко дається рішення: встати і піти?

– Як будь-яка творча людина, щоразу переживаю, копаюсь у собі. Коли після закінчення театрального вишу почав працювати у театрі, розумів: щось не те. У тих ролях, які отримував (а будь-який актор часто заручник типажу), відчував внутрішню нереалізованість. Розумів, що меседжі, які доносять зі сцени мої герої, кардинально не збігаються з моєю життєвою позицією.

Пам'ятаю, що якось сидів на репетиції та думав: мені 23 роки, що я тут роблю!? Аж у холодний піт кинуло. Вирішив, що треба щось терміново міняти. І за два місяці вже працював телеведучим на "Новому каналі". І знаєте, жодного разу не пожалкував. Навпаки, радий, що так сталося. І акторство люблю – до війни знімався періодично в кіно, мене запрошували. Були і антрепризні вистави.

– Одна з них із колишніми "дизелівцями" Сергієм Писаренком та Євгеном Нікішиним, які після вторгнення втекли до Росії. Ви спілкувалися з ними після цього?

– Ми працювали разом, у нас були дружні стосунки. А потім вони дуже розчарували. Бачите, як вчинили: підтримали в протистоянні Росію. Я не спілкувався з ними з того часу, навіщо? Так само з іншими росіянами, яких знав, як мені здавалося, непогано. На початку вторгнення писав своїй колишній дівчині: "Це все можете зупинити лише ви! Виходьте!" А вона мені: "А це вже маніпуляція!" Уявляєте? Наші товариські стосунки теж закінчилися.

– Як ставитеся до колег, які виїхали з країни? Ви знаєте зсередини ситуацію у вашому колі – рік тому першим розповіли, що колишня головна "ревізорка" країни Ольга Фреймут виїхала з України не лише з дітьми, а й із чоловіком.

– Ну, слухайте, як я можу ставитися? Люди ухвалили рішення виїхати. Чи подобається мені це? Не подобається. Я вважаю, що українці зараз мають бути в Україні. Але вона боїться – це її право, і якоюсь мірою Олю можна зрозуміти. Окрім того, не виключно, що вона не бачить майбутнього в Україні. Це теж її право. Думаю, вона поїхала назавжди. Мені здається, ніколи не повернеться. І не тільки Оля.

Я вважаю, що більшість публічних людей, які виїхали, вже не повернуться додому. Вони ухвалили для себе це рішення. А от чи будуть там щасливі – це запитання. Я б не був. У плані професійної реалізації ніяку іншу державу, окрім України, я не бачу. У мене навіть думки не було їхати кудись з Києва. Коли все почалося, бачив, що всі виїжджають, виїжджають, виїжджають. Набрав маму: "Ти хотіла б, щоб я тебе кудись вивіз?". А вона мені: "Ти що, здурів? Нікуди не хочу їхати". Я аж видихнув.

– Мама виховувала вас сама. В одному з інтерв'ю ви розповідали, що був період, коли хотіли більше дізнатися про тата, якого ніколи не бачили.

– Так, я дізнався: він був лікарем, помер у 2013 році. А потім, маючи його дані, звернувся до журналістів СТБ, у них є програма "Таємниці ДНК". Вони запропонували знайти моїх родичів – сестру і брата по татовій лінії. Дали мені повністю всі дані, я зв'язався із сестрою. А брат на той час, як виявилося, помер. Там була трагічна історія – наклав на себе руки. Ми зустрілися з сестрою десь рік тому, поспілкувалися. Вона мені показала фотографії тата в юності. Ми дуже схожі – просто одне обличчя. На брата я теж дуже схожий.

Але знаєте, що зрозумів після цієї зустрічі? Це чужі люди для мене. І я для них чужий. Родичі – це ж не тільки про кров, родичів. Це про близькість духовну. Сестрі вже близько 60 років – у неї своя родина, свої друзі, своє життя. Мені було цікаво зустрітися, дізнатися більше про батька, про себе – хто я, звідки. Та частина моїх рідних – це прекрасні, талановиті, реалізовані, заможні люди. Мені приємно, що такі в мене є. І добре. Але якогось емоційного сліду в мені не залишило.

– А мама не була проти, щоб ви бачилися з татовими родичами?

– Вона про це не знає.

– Ви емоційно близькі?

– Мама – це моя величезна підтримка. Вона народила мене, єдиного сина, у 40 років. У молодості хотіла бути актрисою, але стала істориком та перекладачем. Багато років працювала екскурсоводом у Києво-Печерській лаврі. Їй вже 75 років. Дуже мені допомагає, інколи через насичений графік навіть до магазину заскочити не вистачає часу. А вона вже не працює. От чим їй жити? Фактично живе мною.

У мене було прекрасне дитинство, щасливе, завдяки їй. Але ми з бідної родини. У нас часто не було грошей. І в мене з того часу залишився страх бідності. А це з психологічного погляду дорівнює страху грошей. Тобто якщо боїшся бідності, то ніколи не розбагатієш. Я з цього приводу звертався навіть до психолога. Гроші повинні заходити в життя легко. Надійшли – витратив. Це енергія, якій необхідно циркулювати. А якщо ти боїшся витрачати гроші, то вони не надійдуть. Навіщо? Ти ними не користуєшся.

Свого часу я був скнарою. Совкова звичка збирати на чорний день – це від мами. Вона мені все життя говорила: "це дорого", "ми не можемо собі дозволити", "треба скромніше". Я пропрацював це з психологом. Тепер не з такою осторогою витрачаю зароблені кошти. Так, звичайно, заощаджую та економлю, як і всі люди. Але вже не боюся, що завтра неодмінно залишуся без нічого.

– Як ви переживали час, коли не було роботи? У вас був період, здається, два роки, коли не було ніяких проєктів.

– Спершу просто переживав, а потім у мене почалася депресія. Здавалося, що всі відвернулися, мій телефон перестав дзвонити, відбувалося щось страшне. І з цього мені допоміг вибратися спорт. Я почав бігати, займатися на спортивному майданчику. Це давало шалений заряд сил. Пробіг зранку – небагато, буквально два кілометри – і одразу в тонусі. Мені колись Іцхак Пінтосевич (відомий тренер особистісного зростання. – Ред.) сказав, що енергію, щоб чогось досягти, можна взяти тільки зі спорту.

Я бігав навіть взимку, у великі морози. Це тривало певний час. І потім в один прекрасний день відчув, що моя енергетика, яку випромінював, дуже змінилася. А згодом мені запропонували знову роботу на телебаченні. Як ще заряджаюсь? Люблю нових людей. Якщо доводиться вранці спуститись у метро, обов'язково знаходжу у вагоні цікаву для себе людину. І спостерігаю, як читає, наприклад. Або намагаюся розгадати, про що зараз мріє.

Дуже важливо зачепитися думками за щось хороше. І чим краще буде в тебе всередині – тим яскравіше здаватиметься все навколо. Про це написано багато книг. Ще дуже люблю кіно. От зараз ми з вами подивилися фільм "Суперники". Більшість спортивних фільмів – це теж про енергію. Про те, як людина за допомогою тіла може знайти всередині себе. Взагалі тіло людини – це її храм, де є відповіді на всі запитання, вихід з усіх проблем. І енергію можна вивільнити тільки через тіло.

– На початку інтерв’ю ви попередили, що не хочете говорити про історію, яка вартувала вам кілька років тому відсторонення від ефірів (В'ячеслав втрапив у скандал через іронічне відео з перекладом слів з української на російську, яке розмістив у соцмережі. Жарти телеведучого оцінили далеко не всі, і на нього в інтернеті посипалися звинувачення у знущанні з мови. – Ред.) Після того, що сталося, ви казали, що велику частину критики отримали від людей, які навіть не вникали в ситуацію. Як пережили той час?

– До конструктивної критики я ставлюся добре. Іноді боляче слухати, але це важливо, бо рух уперед. На деяких каналах, де працював, робота була неймовірною школою. Ми по крихтах розбирали кожен ефір. Редактори казали: ось тут ти правильно поставив запитання, а ось тут все не так. Мені здавалося, що завдяки їм ніби інститут другий закінчив.

А щодо неконструктивної критики… Ви знаєте, колись мені одна дуже відома піарниця дала пораду: найкраща реакція на хейт – не виправдовуватися. Пожити якийсь час у режимі тиші. Не відповідати агресією на агресію, бо це деструктивна емоція, не потрібно їй піддаватися. Необхідно заспокоїтися і бути стриманим. Я дуже непросто пережив час, коли цькували з усіх сторін. Але зараз хочу сказати всім таке: знаєте, оці срачі в інтернеті – вони тільки роз'єднують, знищують країну. Згадайте, як ми об’єдналися в перші місяці війни, і як це нам допомогло вистояти.

Я зараз для себе випрацьовував одне правило, всім його раджу. Коли читаю в інтернеті щось таке, що обурює так, що аж підриває написати гнівний коментар, роблю паузу. І чекаю моменту, поки стихнуть емоції. А тоді вже ухвалюю рішення, влазити в конфлікт чи ні. Частіше не пишу нічого.

Також читайте на OBOZ.UA інтерв’ю з акторкою та телеведучою Талою Калатай – про переїзд до Норвегії, хейт українок за кордоном та уроки історії для російських "братів".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
В России умер популярный актер: что известно
Comments UA
2024-05-30T20:15:07Z
Наталья Могилевская не побоялась показать себя "без ничего" в 48 лет: "Все только начинается"
Знай
2024-06-23T14:51:01Z
Лечение не помогает: бывшая певица из Украины показала своего мужа-стриптизера в неадекватности
Comments UA
2024-05-26T20:45:50Z
Сердючка кулинарной метафорой ответила Фарион, которая раскритиковала ее за суржик
Комсомольская правда
2024-06-22T12:47:55Z
Даша Астафьева после свадьбы поделилась с украинками секретами спокойной жизни: "Сними джинсы..."
Знай
2024-07-03T16:51:04Z
Ей нет равных: самые стильные образы Кейт Миддлтон в истории Уимблдона, которые точно стоит повторить
Marie Claire
2024-07-03T16:45:20Z
Дети умершей от рака российской актрисы могут выгнать из дома ее мужа
Comments UA
2024-06-16T19:57:21Z
"Можем с*ськами померяться": Alyona Alyona обратила внимание на хейт от Ирины Фарион
Знай
2024-06-30T19:51:08Z
Копия звезды "Дьявол носит Прада". Известный визажист превратился в Мерил Стрип и поразил сеть
Обозреватель
2024-06-28T15:31:31Z
Зеленский ответил на план Трампа об окончании войны в Украине
Comments UA
2024-07-03T16:08:55Z
"Оставлять этих людей в Украине не надо": Кошевой из "Квартал 95" сделал громкое заявление
Политека
2024-05-09T18:01:19Z
Орбан рассказал, как он планирует закончить войну в Украине
Comments UA
2024-06-11T06:45:45Z
Стало известно, кто мог предоставить Путину разрешение напасть на Украину
Comments UA
2024-05-28T17:12:28Z
Китай вместе с рф разрабатывают дрон, который является аналогом «шахеда» — Bloomberg
Известия Киев
2024-07-03T17:06:50Z
От Patriot к децентрализованной генерации: обращение Зеленского
Хвиля
2024-07-03T17:03:06Z
Политический эксперт рассказал, кто может стать президентом Украины после Зеленского
Знай
2024-05-23T12:42:25Z
В РФ прилетал китайский Y-20: почему этот рейс называют "подозрительным"
Comments UA
2024-06-30T19:01:06Z
РФ обвиняет ВСУ, украинское руководство и НАТО в преступлениях: в ISW назвали причину
Фокус
2024-06-19T05:42:44Z
Врачи сочли годным: мужчина с переломом ключицы не явился в ТЦК и получил приговор суда
Политека
2024-07-03T05:04:16Z
В Хмельнитчине мужчина во время секса убил женщину
TSN
2024-05-30T11:03:58Z
Война закончилась, но не для него: пенсионер 10 лет действовал на нервы соседям, стреляя в них из рогатки
Знай
2024-06-02T13:21:52Z
В Одессе простились с 4-летней Златой, которую смертельно ранила Россия 29 апреля
TSN
2024-05-26T18:54:45Z
Удар УАБами по Харькову: из-под руин спасли ребенка – есть пострадавшие
TSN
2024-07-03T15:37:54Z
РФ ударила по Полтавской области: есть попадания
TSN
2024-07-03T15:37:46Z
В Болгарии по подозрению в шпионаже задержали мужчину с украинскими документами
Европейская правда
2024-06-19T19:29:06Z
Киевлянин расстрелял шумного соседа
Апостроф
2024-07-03T15:33:57Z
Атака на Днепр: число пострадавших достигло 47 человек
Корреспондент
2024-07-03T14:45:50Z
Хуже, чем "лысый черт": Притула признался, у кого принципиально отказался брать донат на ВСУ
Обозреватель
2024-07-03T07:12:12Z
Конец эпохи высокоточности: как Пентагону сохранить доминирование в оружии
Фокус
2024-07-03T09:17:00Z
"Плакать хочется": в Закарпатье школьницы одели на выпускной "советскую форму"
TSN
2024-06-03T16:28:31Z
Настанет время великой радости: старец Анастасий увидел конец войны
Апостроф
2024-05-27T20:39:47Z
Удары по авиабазам Украины: западные эксперты рассказали, какие угрозы подстерегают F-16
Фокус
2024-07-03T17:07:43Z
Украинцы назвали главную гарантию защиты Украины – и это не вступление в НАТО
ZN UA
2024-07-03T17:06:04Z
С 1 июля могут мобилизовать три категории студентов, - СМИ
Известия Киев
2024-06-27T19:31:27Z
В Украине ввели дополнительные проверки для водителей: чего стоит ожидать
Фокус
2024-06-27T13:30:25Z
Самая сексуальная волейболистка мира поразила своими фото в бикини
Обозреватель
2024-06-02T19:25:55Z
Россияне нацелились на крупный украинский город: враг хочет "перерезать" ключевую трассу на востоке
Comments UA
2024-05-28T18:51:36Z
"Не были здесь по полгода": Зеленский на Донбассе разозлился на чиновников
Апостроф
2024-06-26T12:07:22Z
РФ готовится ко второму этапу наступления в Харьковской области: что узнали аналитики
TSN
2024-05-31T04:33:31Z
Убивают за отказ подписать контракт, держат в подвалах как пленных: что происходит в российской армии
Обозреватель
2024-06-10T04:08:59Z
На Часовоярском направлении ситуация тяжелая критически - ОСГВ Хортица
Корреспондент
2024-07-03T17:04:25Z
В Киеве объявили желтый уровень опасности: ожидаются грозы с громом
Обозреватель
2024-07-03T16:46:44Z
Для него война началась еще в 2014-м: на фронте погиб мужественный воин с Прикарпатья. Фото
Обозреватель
2024-06-24T03:07:12Z
Наступление россиян провалилось: ВСУ отразили самый мощный штурм в Донецкой области
Comments UA
2024-06-17T18:57:11Z
Оккупанты начали использовать химическое оружие с люизитом
Апостроф
2024-06-22T15:39:12Z
Какую функцию на смартфоне нужно немедленно отключить: действительно полезный совет
Политека
2024-06-13T11:17:06Z
На небе взойдет Большой парад планет: когда можно увидеть уникальное явление
Апостроф
2024-06-02T11:24:12Z
Искусственный интеллект предложил рецепт заправки для салата и едва не убил мужчину, — соцсети
Фокус
2024-06-21T04:27:55Z
Что будет, если зарядить телефон "чужим" зарядным устройством
Telegraf
2024-05-19T17:24:45Z
Магнитные бури, прогноз на три дня: чего ожидать от солнечной активности 4-6 июля
UAToday
2024-07-03T17:03:08Z
Acer вывела на украинский рынок обновлённые ноутбуки Nitro с чипами AMD Ryzen 8040
Overclockers
2024-07-03T16:41:40Z
Правды никто не рассказал. Насколько действительно больно терять голову на гильотине
Фокус
2024-05-24T09:51:53Z
PlayStation 5 обгоняет Xbox Series X в производительности: разбираем фокусы консолей
Знай
2024-07-03T15:51:47Z
Могут питать дом целый месяц: в Украину завезли cамые мощные зарядные станции EcoFlow
Фокус
2024-07-03T15:12:13Z
Огурец-колибри или мини-арбуз: как выраститьтакое чудо, чтобы и поесть, и в компот добавить
Знай
2024-07-02T18:51:55Z
Как отмыть в блеске ванную комнату: понадобятся простые продукты из кухни
Обозреватель
2024-06-30T04:10:59Z
Наиболее совместимые люди по знаку Зодиака: названы лучшие пары согласно астрологии
Политека
2024-06-13T13:31:50Z
Свободная любовь: что такое полиамория, как она проявляется и почему популярна
Comments UA
2024-05-13T12:36:45Z
Четыре знака вступают в свою счастливую эру: гороскоп
Обозреватель
2024-07-03T17:06:48Z
Пляжный сезон в "красной" зоне: как в Затоке под обстрелами отдыхают туристы
Фокус
2024-07-03T16:51:43Z
Домашняя запеканка с сосисками и картофелем: лучший семейный ужин от Мэри Берри — на него уйдет всего полчаса
Marie Claire
2024-07-03T16:31:43Z
Как правильно наносить праймер: лайфхаки, которые знают не все
Обозреватель
2024-07-03T16:08:10Z
Гороскоп на 4 июля 2024 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2024-07-03T15:33:15Z
Едете на время? Не выходите из квартиры не сделав одну важную вещь
Знай
2024-06-30T04:06:30Z
Курс доллара и евро стремительно падают: гривна показала силу даже во время войны
Знай
2024-06-20T17:36:53Z
Китай заподозрили Россию в обмане: о чем идет речь
Comments UA
2024-06-13T14:28:03Z
Инвесторы готовы строить новую энергетику в Украине при одном условии – ЕУЭА
Хвиля
2024-06-03T20:07:00Z
Июльские цены на рыбу не радуют: за сколько украинцы могут взять селедку, скумбрию и сардины
Знай
2024-07-03T17:07:06Z
Скоро разбогатеют: три знака Зодиака, которым повезет с деньгами в июле 2024 года
Фокус
2024-07-03T16:57:46Z
Всемирный банк перевел Украину в группу стран с доходами выше среднего
Хвиля
2024-07-03T16:42:22Z
Когда начнут меньше выключать свет: в "Укрэнерго" назвали даты
Comments UA
2024-07-03T16:42:12Z
280 МВт энергии: как обеспечить бесперебойную работу предприятия без света
Фокус
2024-07-03T16:37:02Z
Жареные кабачки с чесноком: проверенный рецепт вкусного летнего блюда
Фокус
2024-07-03T16:45:16Z
Китайские ученые создали робота с человеческим мозгом: как выглядит "живая машина". Фото
Обозреватель
2024-07-03T15:55:42Z
Диетолог рассказал, нужно ли кипятить пастеризованное молоко из магазина
Фокус
2024-07-03T15:21:11Z
Цвет имеет значение: 6 черных продуктов для похудения, которые помогут растопить жир
Фокус
2024-07-03T14:42:29Z
Гиалуроновая кислота: секрет увлажнения и омоложения кожи
Обозреватель
2024-07-03T13:31:21Z
Изменения в питании и образе жизни: как вылечить геморрой
Обозреватель
2024-07-03T13:04:22Z
Топ-5 хитрых способов сжечь калории во время работы
Обозреватель
2024-07-03T10:31:05Z
5 привычных продуктов, ускоряющих метаболизм
Обозреватель
2024-07-03T09:19:35Z
Эта специя должна быть у каждого: ученые назвали пользу корицы для здоровья
UAToday
2024-07-03T08:57:55Z
Футболист сборной Украины объяснил, почему разрыдался после матча со Словакией на Евро-2024
Обозреватель
2024-06-21T20:28:19Z
Свитолина потеряла статус первой ракетки Украины: кто ее опередил
Comments UA
2024-06-10T12:14:03Z
Украина победила в Золотой Евролиге, одержав победу над Хорватией
Комсомольская правда
2024-06-17T08:39:51Z
Украина установила историческое достижение в мировом теннисе
Обозреватель
2024-07-03T16:35:08Z
Подсчитано пульс Роналду во время пенальти в игре со Словенией
Корреспондент
2024-07-03T14:27:58Z
Турецкий игрок отпраздновал гол жестом нацистов
Корреспондент
2024-07-03T13:45:21Z
"Украли мечту просто потому, что русский": чемпион ОИ из РФ пожаловался на отстранение от Олимпиады-2024
Обозреватель
2024-07-03T13:19:46Z
Стюарды жестоко избили фаната время матча Евро
Корреспондент
2024-07-03T13:15:51Z
«Претенденты» и еще 6 фильмов о большом теннисе, от которых вы не сможете оторваться
Marie Claire
2024-07-03T13:01:39Z
Nissan удивил украинской ценой недорогого соперника Toyota RAV4. Фото
Обозреватель
2024-07-03T15:58:35Z
На украинский рынок выходит новый Nissan Qashqai 2024: подробности и цены
Фокус
2024-07-03T14:42:03Z
Не ездил 40 лет: в старом гараже среди хлама обнаружили легендарный мотоцикл 50-х
Фокус
2024-07-03T12:45:13Z
Выдержит миллион километров: Geely создали "вечную" батарею для электрокаров
Фокус
2024-07-03T11:45:53Z
Цена $13 700 и запас хода более 600 км: Xpeng презентовал бюджетный аналог Tesla
Фокус
2024-07-03T10:57:51Z
Невероятный клад: мужчина нашел в заброшенном сарае целую коллекцию раритетов
Фокус
2024-07-03T10:16:05Z
Micron заявляет о 30% прибавке игровой производительности благодаря переходу на GDDR7
Overclockers
2024-07-03T09:30:49Z
Культовый суперкар Lamborghini за $2,5 миллиона 40 лет простоял в гостиной дома
Фокус
2024-07-03T09:12:02Z
Недорого и очень надежно: эти автомобили советуют покупать каждому
Обозреватель
2024-07-03T04:10:16Z