Важко уявити собі будь-який вихід з душу або на вулицю не використовуючи дезодорант. Цей гігієнічний засіб став важливою частиною щоденного догляду, що допомагає зберегти свіжіти та надає шкірі приємний запах.
Проте, існують поширені помилки при використанні дезодоранту, які можуть завдати шкоди здоров’я шкіри. Чого слід уникати при використанні цього засобу, дознавались в OBOZ.UA.
Не розуміти різницю між дезодорантами та антиперспірантами
Обидва продукти не є тотожними один до одного. Зокрема, антиперспіранти зменшують потовиділення, створюючи пробку потових проток, у той час, як дезодоранти зменшують лише неприємний запах, вбиваючи деякі бактерії, які його викликають.
Нанесення дезодоранту перед виходом з дому
Користуватись таким продуктом безпосередньо перед виходом на вулицю категорично не можна. Наносити дезодорант потрібно на суху шкіру, зокрема після душу перед сном.
Не зволожувати пахви лосьйоном або маслом
Зволожуючи тіло після водних процедур, не варто нехтувати пахвами. Зволожена шкіра краще зберігає запах дезодорант та допомагає йому діяти ефективніше. Для цього можна використовувати зволожувальний лосьйон або натуральний зволожувач, такий як кокосове масло.
Використання дезодоранту, який не підходить типу шкіри
Зазвичай вибір дезодоранту зводиться лише до його запаху або бренду. Проте, важливо включати й такі фактори, як склад продукту. Таким чином, рекомендується уникати засобів, які містять спирт, харчову соду, солі на основі алюмінію, пропіленгліколь та кватерніум-15. Натомість шукайте ті, які містять заспокійливі та натуральні компоненти.
РанішеOBOZ.UA опублікував інформацію, як слід використовувати пемзу для ефективного видалення згрубілості п’ят.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.