Більшість людей, які віддають перевагу віддаленій роботі частіше відчувають біль у м’язах та суглобах. Призвести до таких проблем може тривале положення у незручній позі та меблі, які не призначення для такого навантаження.
Що робити з болем, якщо ви працюєте е в ергономічних умовах? Про це дізнавались в OBOZ.UA.
Тримайте шию прямо, а монітор прямо перед собою
Розмістіть свій комп'ютер на столі перед собою так, щоб його екран знаходився на рівні вашої прямої шиї. Для досягнення правильної висоти екрана, використовуйте стос книг або підставку. Не сидіть занадто низько у кріслі, оскільки з часом це може призвести до болю в шиї.
Корегуйте висоту мишки та клавіатури
Коли ви працюєте за столом, краще використовувати окрему клавіатуру та мишу. Після розміщення комп'ютера або ноутбука на зручній висоті, встановіть клавіатуру та мишу так, щоб руки можна було тримати комфортно. Важливо, щоб руки не були напруженими, і миша знаходилася поруч з вами на столі.
Не змінюйте положення стільця
Під час сидіння забезпечте собі комфортне положення, не сутулячись та не вирівнюючись занадто прямо. Переконайтеся, що ваш стілець підтримує частину вашої ваги, а руки можуть без напруження дістатися до клавіатури та миші. Використовуйте подушку або валик, щоб уникнути дискомфорту у спині під час тривалої роботи.
Робіть перерви
Довге сидіння або стояння в одному положенні може призвести до перенапруження тіла та навіть болю. Щоб уникнути цього, встановіть будильник для регулярних перерв та виконуйте нескладні вправи для розслаблення м'язів. Також, ви можете прогулятись, щоб покращити кровообіг.
РанішеOBOZ.UA опублікував інформацію, які асани йоги знімають біль у спині.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.