Про це повідомляє Ехо Кавказа, передає Укрінформ.
Потрапити в будівлю депутатам від правлячої партії вдалося завдяки поліції, яка перекрила вулицю від протестувальників. Учасники акції проводили парламентаріїв вигуками "Раби!", пише видання.
Опозиційні депутати вивісили з вікон парламенту прапори Грузії та Євросоюзу, що супроводжувалося оплесками учасників мітингу.
До акції також приєдналися студенти різних вишів Грузії. Напередодні загальний страйк оголосили студенти понад 30-ти університетів по всій країні. Мітингувальники несуть прапори ЄС та Грузії і скандують: "Ні - російському закону!", "Так - Європі!", пише Sova.
Від самого ранку учасники мітингу зібралися біля входу до парламенту з боку вулиці Братів Зубалашвілі, проте правоохоронці змусили їх покинути територію.
Президентка Саломе Зурабішвілі раніше пообіцяла, що накладе вето на скандальний законопроєкт. Згідно з Конституцією Грузії, президент протягом 10 днів підписує і публікує закон, або з вмотивованими зауваженнями повертає до парламенту. У "Грузинської мрії" є достатньо голосів, щоб подолати вето. Якщо і після цього президент не підпише закон, його підписує і публікує голова парламенту.
Терміни, протягом яких парламент має подолати вето президента, у Конституції не вказані. Імовірно, "Мрія" може остаточно затвердити закон у середині червня, пише видання.
Як повідомляв Укрінформ, 12 міністрів закордонних справ країн-членів Євросоюзу висловили велике занепокоєння щодо ситуації в Грузії та законопроєкту "про іноагентів".
Фото: Gala Bochikashvili / RFE/RL