Підтримувати здорову вагу може бути непростим завданням, особливо коли доводиться контролювати споживання шкідливих калорій. Їх основним джерелом є столовий цукор. За словами News Bytes, на щастя, існує кілька здорових альтернатив цукру, які ви можете включити у свій раціон.
Джаггері
Джаггері вважається одним з найбільш поживних натуральних підсолоджувачів, він чудово замінює рафінований цукор. Окрім солодкого смаку, він має безліч переваг для здоров'я. Він сприяє травленню, очищує кров, зміцнює імунну систему, допомагає контролювати кров'яний тиск і навіть сприяє схудненню.
Мед
Пропонуючи чудове поєднання антиоксидантів та антибактеріальних властивостей, мед є чудовою заміною столового цукру. Його хімічний склад нагадує склад людської крові, що робить його корисним для здоров'я серцево-судинної системи та контролю ваги. Ви можете легко додавати його в різні продукти харчування, такі як хліб, молоко, тістечка, соки та багато іншого.
Кам'яний цукор
Кам'яний цукор також має неабияку універсальність. Окрім підсолоджувальних властивостей, він містить клітковину, антиоксиданти, а також різні необхідні мінерали, такі як кальцій, магній та залізо. На відміну від рафінованого цукру, кам'яний цукор надає охолоджуючу дію на організм, сприяє травленню і навіть допомагає підвищити рівень гемоглобіну в крові.
Фініковий цукор
Ще одна варта уваги альтернатива це фініковий цукор, який можна легко приготувати в домашніх умовах. Підсмаживши фініки, подрібнивши їх, а потім перетворивши на дрібний порошок шляхом проціджування, ви можете створити поживний замінник. Цей підсолоджувач не лише сприяє травленню, але й ефективно знижує рівень поганого холестерину та сприяє покращенню щільності кісток.
Кокосовий цукор
Кокосовий цукор, низькокалорійна альтернатива, яка містить багато мінералів. Багатий на залізо, калій, цинк і кальцій, він виявляється більш корисним для здоров'я порівняно з традиційним цукром. Включивши його у свій раціон, ви зможете насолоджуватися солодким і водночас отримувати ці необхідні мінерали.
Раніше OBOZ.UA розповідав про те,що буде, якщо зʼїсти багато цукру.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.