MY.UAНовини
"Це стратегічна ціль Росії": інтерв'ю з Подоляком про наступ на Харківщину та нову зброю
"Це стратегічна ціль Росії": інтерв'ю з Подоляком про наступ на Харківщину та нову зброю

"Це стратегічна ціль Росії": інтерв'ю з Подоляком про наступ на Харківщину та нову зброю

Про це в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу розповів радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. Він запевнив, що скоро Україна отримає багато нової зброї, що унеможливить просування Росії.

Приїзд Блінкена та наступ на Харківщині

Державний секретар США Ентоні Блінкен приїжджав до Києва на тлі наступу росіян на Харківщині. Представниця російського МЗС Марія Захарова відреагувала на цей візит. Сказала, що Блінкен, мовляв, "поїв піцу, заспівав пісню і поїхав далі".

Пан Блінкен приїхав з відповідними публічними та непублічними заявами і щодо зброї, і щодо бюджетування цієї зброї, і щодо розуміння, яка саме зброя і в якій кількості потрібна Україні. Все обговорили, і далі на рівень президента Джо Байдена передадуть інформацію про необхідність наситити ППО, особливо на Харківському напрямку. Безумовно, зрозуміло чому.

Президент (України – 24 Канал) аргументовано пояснив, що одна з проблем, з якою ми сьогодні зіштовхуємося на лінії фронту, – це використання просто фантастичної кількості керованих авіаційних бомб. Протидіяти цьому можна, знищуючи російську тактичну авіацію. Це можна робити або своєю авіацією, або системами Patriot, враховуючи, що Росія використовує для атаки по Харківщині ще й балістичні ракети, і ракети С-300, С-400.

Це все зрозуміло, і, крім того, це символічно. Попри всі розмови про те, що Сполучені Штати якось трохи відійшли в сторону, адміністрація Байдена чітко показує, що вони активно зацікавлені в актуалізації інформації щодо війни.

Вони чітко розуміють, що у цій війні треба насичувати Україну зброєю зі складів, про це говорить сам пан Блінкен.

Якщо вже говорити про цю дивну особу (мовиться про Марію Захарову – 24 Канал), то я не розумію, як можна на неї дивитись з урахуванням її рівня модерації процесів. Та все ж її нервова реакція показує, що Росія розуміє рівень підтримки, який Україна отримуватиме та вже отримує від Сполучених Штатів.

До речі, з паном Блінкеном обговорювалися, зокрема, гарантії безпеки, вони мають бути широкими. Якраз-таки хотілося б отримати від Сполучених Штатів об'ємніший, взірцевий рівень гарантій безпеки.

На прикладі Ізраїлю ми бачимо, що можна все-таки з партнерами проговорювати можливість побудови пасивного захисту неба. Тобто закривати небо над Україною, знищувати тут ракети, дрони. На мій погляд, це достатньо важливо.

Щодо Харківщини. Росія, користуючись атакою на Харківщину, хоче суттєво збільшити лінію фронту для того, щоб розтягнути наші резерви. Це очевидно, це їхня стратегічна ціль, і тому вони атакують Харківщину.

Вони також хочуть використати можливість підійти ближче до міста, щоб його атакувати не тільки керованими авіаційними бомбами, а ще й додатково артилерією. Те, що вони взагалі могли зайти на Харківщину, це якраз-таки проблема дефіциту зброї в Україні.

Давайте відверто поговоримо, де росіяни перебувають. Вони не подолали відстань від державного кордону більше, ніж на 5 – 6 кілометрів. Безумовно, це не та відстань, яку вони хотіли пройти. Вони використовують іншу тактику. Не тактику колон та великої концентрації сил та засобів – мобілізованих і бронетехніки. Вони використовують таку ж тактику, як і на Донецькому напрямку. Мовиться про велику кількість штурмових невеличких загонів, 15 – 30 людей, які йдуть паралельно з постійним використанням керованих авіаційних бомб, які, до речі, знищують і ці штурмові групи. Тобто роблять все для того, щоб можна було просочитись кудись і десь захопити маленькі плацдарми.

Повторю, що цю ситуацію спричинив дефіцит зброї, але й також неформальні заборони використовувати зброю, яка в нас є, навіть в дефіциті, по місцях концентрації російських сил. Наприклад, якщо вони перебувають на території Росії, це треба також враховувати.

Хоч ситуація складна, але росіяни не виконали те завдання, яке хотіли. Наші хлопці все це стримують і завдають контрударів. Тобто ми розуміємо, що відбувається, розуміємо, що хоче отримати Росія, розуміємо, як проти цього працювати. Генеральний штаб сьогодні активно відпрацьовує не тільки оборонні системи, але й контрнаступальні.

Що потрібно, аби зупинити наступ на Харківщині

В ГУР говорили про те, що все відбулося за планом, тобто ми розуміли та знали, що росіяни підуть на Харківщину. Українці можуть сказати, що, мовляв, ми все знали, але все одно не були до цього готовими, якщо росіяни таки змогли просунутися навіть на 5 – 6 кілометрів.

Я розумію, що всі хочуть жити в ідеальному світі. Це класно. Але дивіться, є державний кордон. Безумовно, було б добре, щоб там були побудовані суперфортифікаційні споруди. Але їх не можна побудувати під час війни. Там стоїть російська артилерія. Це фактично сіра зона: з одного боку, з іншого боку. Тобто артилерія стоїть там за 10 кілометрів від державного кордону з боку Росії, і вона прострілює 20 кілометрів.

Чи можна там побудувати повноцінні бетоновані фортифікаційні споруди? Ні. Чому? Обстріл постійний, і він триває вже понад два роки. Де можна побудувати лінію оборони, там і будують. Маю на увазі на трошки іншій відстані від державного кордону.

Чи можна втримати та не дати жодного сантиметра територій, якщо йде величезна кількість людей, штурмові групи, що постійно використовують тактичну авіацію та бронетехніку безпосередньо на кордоні? Ну, в ідеальному світі, напевно, можна.

У реальному світі відбувається так, як відбувається сьогодні по лінії зіткнення в Харківській області. Тобто чи зупинена Росія? Так, зупинена. Тяжкі бої? Так, тяжкі. Хоча, на мій погляд, набагато тяжчі бої сьогодні продовжуються на Донецькому напрямку. Там знищують більшу кількість російської техніки та живої сили.

Ще раз, чи можна було зупинити росіян на державному кордоні? Ні. Але чи зупинена Росія? Так. Не забуваймо, що це велика війна, в якій Росія використовує величезну купу ресурсу. Там же не йде 10 людей і все. Так, зрозуміло, що накопичені в Бєлгородській області 12 – 15 тисяч мобілізованих, не є тою кількістю, яка дозволить захопити Харківську область. Але чи достатня ця кількість для можливості протиснути державний кордон, зайти там на півтора кілометра? Так, це достатня кількість людей.

Що треба для того, щоб їх знищити? Зброя. Чи було її достатньо в Україні: далекобійних ракет, РЕБів, авіації та протиповітряної оборони? Ні, недостатньо. Чи буде її достатньо, враховуючи візит Блінкена, на цьому етапі? Ні, недостатньо. Але ця кількість збільшуватиметься.

Тож чому Росія сьогодні активно пробує, по-перше, розширити лінію фронту, а по-друге, так інтенсивно атакує, зокрема, Харківську область? Тому що у Росії є ще маленьке вікно можливостей. Вони хочуть реалізувати свою ініціативу. Що таке ініціатива? Це коли ти накопичив набагато більше ресурсу (ніж противник – 24 Канал).

Росія накопичувала ресурс протягом практично року. Тобто проводила відповідні атаки на Донецькому, Луганському, Запорізькому напрямках, і накопичувала додатковий ресурс. У той таки час Україна "накопичувала" дефіцит зброї. Я зараз з сарказмом говорю, тому що всі думали, що можна якось в цій війні обійтися маленькою кількістю зброї.

Тому Росія розуміє, що завтра такого вікна можливостей не буде, оскільки в України буде набагато більше зброї.

Це все і є велика війна високої інтенсивності. Я ще раз говорю, безумовно, круто жити в ідеальному світі, коли можна зупинити армаду тут і зараз, буквально не маючи зброї. Але реальність така, як є. Чи розуміють в Генеральному штабі виклики, які стоять, наприклад, на Харківському напрямку? Абсолютно: і сьогодні, і вчора.

Президент України, до речі, мав низку візитів, у межах яких мав зустрітися з іспанцями, португальцями, бельгійцями, щоб обговорити гарантії безпеки та подальші кроки щодо постачання техніки. Але він ці візити скасував, бо постійно проводить Ставку, аби мати актуальну інформацію щодо подій на Харківському та інших напрямках.

Чому Україна не била власною зброєю по Росії

Чи правильно я розумію, що ми бачили, як росіяни збирають і накопичують сили, як вони концентруються на кордоні з Україною, але не могли вдарити зброєю, яку нам надають наші західні партнери, а використати для цього, наприклад, FPV-дрони було недоцільно?

Давайте так. Ми бачимо, що вони вже понад два роки концентрують сили по всьому периметру кордону з Україною – навпроти Сумської, Чернігівської, Харківської області тощо. Але використання західної зброї неформально обмежили окупованою територією – там можна. Тобто росіяни можуть накопичувати зброю на кордоні безпосередньо, але бити по російській території не було спроможностей.

Ми використовуємо свою далекобійну зброю, але вона в обмеженій кількості. Є інші тактичні завдання, які треба вирішувати на тому чи іншому напрямку. Чому ми постійно говоримо, що потрібні далекобійні інструменти? Тому що це суттєво впливатиме на місця концентрації росіян.

Не забуваймо, що коли Росія безпосередньо на кордоні накопичує сили та засоби, то використовує засоби радіоелектронного захисту. Тобто там не так просто, як, наприклад, на нафтопереробку відправити дрони, тому що це зовсім інший рівень. Бо ж прикордонна територія – це ж безпосередньо зона ведення бойових дій.

Є багато таких оперативних, операційних, я б сказав, нюансів, які не дозволяють одночасно знищувати все, що Росія накопичує на своїй території. Знову ж, це політичні, неформальні домовленості, обсяги зброї, використання РЕБів тощо.

Я підкреслю, що Росія багато вкладається в інформаційну складову. Вони ж постійно казали, що зараз додатково створять дві армії та почнуть захоплювати Харків.

Ось вони провели операцію, спробували реалізувати свою ініціативу на північному напрямку, мовиться про Харківський, і де вони перебувають? Вони сьогодні вже три дні ведуть бої на північному кордоні Вовчанська. Розумієте, так? Тобто Україна не дозволяє їм реалізувати навіть невеликі стратегічні задуми.

Що визначить перебіг війни

Не менш інтенсивні бойові зіткнення тривають у Донецькій області, зокрема в районі Часового Яру, про що говорять і самі військові. Тим часом The Telegraph пише статтю про те, що нібито битва за Харків вирішить перебіг війни в Україні.

Перебіг війни вирішать всі битви, які в цій війні будуть. Це ж очевидні речі. Я завжди саркастично кажу: що далі якась редакція від лінії фронту, то "точніше" вона розуміє, що саме вирішить перебіг війни.

На мій погляд, війна сьогодні має три виміри:

  • Гроші війни, тобто у кого буде більше грошей. На жаль, Росія все ще має величезну купу грошей, яку може інвестувати у війну. Чому вона має ці кошти? Бо є компанії, банки, фірми, які працюють на російському ринку, та відповідно дозволяють Росії заробляти.
  • Кількість зброї, яка працюватиме на лінії фронту. У Росії є накопичена зброя. Так, вона стара та не високотехнологічна, але її багато. Ще додались інструменти, які їй надає Північна Корея. Мовиться про величезну кількість снарядів. Три мільйони снарядів – це неймовірна кількість ресурсі.
  • Психологія, на яку впливають інформаційні програми. Коли ти сидиш далеко від війни, ти розумієш, що Україна не зламається, вона не капітулює, не стане на коліна, то можеш написати, що якщо українці віддадуть пів кілометра своєї території, бо не захочуть залити це все своєю кров'ю, ну тоді, певно, вони програють війну.

Всі грають у таку собі інформаційну гру, коли та що буде вирішено тощо. The Telegraph міг би написати математичну статтю, чітко розказати, скільки коштів Росія витрачає на війну. Сказати, що у федеральному бюджеті Росії є стільки-то британських, іспанських, італійських, німецьких грошей. Пояснити, що і далі є компанії, які працюють на російському ринку, та сплачують такі-то податки. За цей умовний німецький чи австрійський податок Росія купує 120 танків Т-72.

Тож, якщо світ хоче, щоб Росія не виграла цю війну, треба звертатись до математики. Щоб знищити ці 120 танків, Україні потрібно "така-то" зброя, в "такій-то" кількості, на "таку-то" суму. Україна готова виготовити сама "стільки-то" дронів. Тому The Telegraph, газета Британії, могла б написати, що треба, щоб британський уряд надав Україні конкретну кількість зброї.

Математична стаття з відповідними табличками – оце було б правильно. Як і відповідні висновки – не драматичні, не психоемоційні, не емоційні, а конкретні, логічні, спокійні, об'єктивні висновки. Які? Я їх перерахую. У The Telegraph має бути написано великими літерами на першій шпальті:

  • Росія має програти;
  • єдина країна у Європі, яка може зупинити все те, що сьогодні ескалює Росія, – це Україна;
  • незалежно від того, що ми тут обговорюємо про внутрішню чи зовнішню політику України, ми маємо усвідомити, що це єдина країна, яка виграє в Росії;
  • для цього Україні потрібно… і далі перерахувати, що потрібно. Або ми в Британії маємо прийняти для себе рішення, що байдуже, що там Україна робитиме, бо ми потім самі воюватимемо.

Далі The Telegraph має пояснити, що Росія не стане законослухняною "домогосподаркою" після цієї війни, не повернеться до міжнародного права. Вони постійно ескалюватимуть, атакуватимуть, оббріхуватимуть та робитимуть все для того, щоб мати безпосереднє боєзіткнення з умовною Британією. Ось так мають писати. Тоді це буде об’єктивна картинка.

Обіцяні Patriot

Президент України в інтерв'ю телеканалу ABC News сказав, що Росія не зможе окупувати Харків, якщо Україна матиме дві системи Patriot для його захисту. Обіцянки двох систем Patriot в Україні вже є?

Обіцянки є. Однак президент трошки раніше сказав: "Дивіться, а можна трошки менше слів, а трошки більше конкретики". Красиві слова – це правильно, ми живемо в інформаційну еру.

Однак тривають бойові дії на Харківщині. Президент не хоче "тектонічні зміни", він говорить абсолютно прагматичні речі: "Дивіться, всі наші проблеми на цьому напрямку – це керовані авіаційні бомби, балістика, домінування Росії завдяки тактичній авіації та дронам, що не дозволяє ефективно вести безпосередні боєзіткнення. Росія має тотальну перевагу у повітрі".

Ба більше, Росія хоче вигнати з Харкова все населення, психологічно повпливати. Президент говорить прагматичну річ: "Дайте просто захистити небо, і тоді будемо бачити зовсім іншу картинку безпосередньо на полі бою". Це очевидно.

Це дорого? Коли ми говоримо про війну такого обсягу, як ми сьогодні маємо в Україні, то слово "дорого" трошки дивно звучить, тому що Путін заявив, що Росія витрачає 8,7% ВВП на війну. Це приблизно 150 – 200 мільярдів.

Patriot – це вирішення багатьох питань. Наступний етап – це потреба снарядів, дронів, далекобійних ракет. Снаряд, дрон – це контрбатарейка на лінії фронту, далекобійна ракета – це місця концентрації. Тоді картинка інакше буде виглядати.

Сі Цзіньпін та Путін

Буквально минулого тижня Сі Цзіньпін був в так званому "європейському турне". Це було три країни, які намагаються притримуватися або нейтральної позиції, або періодично притримуються позиції Росії в війні проти України. А тепер поїхав до нього Путін. Це збирання якогось альянсу чи все-таки там трохи інакше на це треба дивитися?

Це презентація уряду васального типу. Росія втратила свою суб'єктність щодо Китаю, який сьогодні набагато більший і об'ємніший гравець на політичній арені. Безумовно, що Китаю треба певний час для того, аби це усвідомити і якось реалізувати через більш жорсткі моделі поведінки, зокрема, щодо того, хто їх ламає, а це і є Росія.

Однак стрімке падіння Росії від країни, яка сиділа за глобальним столом і на рівних розмовляла з США та Євросоюзом, навіть інколи ініціативно, вона перетворюється на країну, де Путін приїжджає разом з оточенням помічників, з презентацією уряду. Він привіз показати "господарю" команду, яка буде від його імені керувати Росією.

Китай сприймає Росію сьогодні зовсім інакше, ніж на початку повномасштабного вторгнення, не як партнера. Ба більше, Путін хоче, щоб Китай підтвердив можливість мати масштабну економічну підтримку від країн, за якими він буде стояти. Путін хоче отримати гарантії, що Китай надасть ресурси для війни. Росія віддає Китаю свою суб'єктність, а з іншої сторони – просить прогарантувати їй ресурси для війни.

Китай хоче мати якісні контакти щодо економіки з Європейським Союзом, адже Китаю потрібен високотехнологічний ринок. Він хоче мати впевненість: з одної сторони – США, які мають великі претензії до Китаю, з іншої сторони – Європейський Союз, який не має претензій.

Також Китай хоче "забрати" ті країни, Угорщину і Сербію, які раніше орієнтувались на Росію. Угорщина, Сербія, Словаччина і будь-яка інша країна розуміють, що Росія сьогодні перебуває в стані афекту і вона не може бути представником різних інших позицій, а Китай може.

Китай є перспективніший, ніж Росія, яка є на початку фіаско. Вона не є конкурентоспроможною, може тільки воювати. Буквально завтра інші країни зрозуміють, що буде, якщо Росія програє.

Теги за темою
СШАЗброя
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Знайдіть за 19 секунд три відмінності в картинках із собакою, що грає на піаніно
GlavRed
2025-02-02T01:27:29Z
Доходи Microsoft від штучного інтелекту зросли на 175%
InternetUA
2025-02-02T01:01:27Z
Виявили 4500-річне кладовище, яке чудово збереглось
Gazeta UA
2025-02-01T23:36:35Z
Україна вперше застосувала великий багаторазовий дрон, що несе 250-кілограмову бомбу, – Forbes
InternetUA
2025-02-01T22:06:03Z
Російське видання "Медуза" використало кадри війни в Україні для реклами "преси в еміграції"
24tv
2025-02-01T21:36:06Z
Як розблокувати телефон, якщо забув пароль: поради від програмістів
Политека
2025-02-01T21:27:36Z
Учені придумали робота, який літає без батарейок: як працює дивний пристрій
InternetUA
2025-02-01T21:07:36Z
Астрономи помилково прийняли останки запущеного в космос електрокара Tesla за астероїд
Portaltele
2025-02-01T20:04:34Z
На Марсі виявили небачену раніше породу: фото
TSN
2025-02-01T18:51:18Z
Кольори аури знаків зодіаку: які відтінки приховує гороскоп - точна відповідь
GlavRed
2025-02-02T01:33:37Z
Повітряний і ніжний: пляцок "Яблука під снігом", який підкорить ваше серце
24tv
2025-02-01T22:48:11Z
Не біжіть в магазин по випічку — приготуйте цю смакоту: найпростіший рецепт
Telegraf
2025-02-01T20:30:39Z
Неймовірно рельєфне тіло у 49 років: як Девід Бекхем тренувався для кампанії BOSS
24tv
2025-02-01T20:00:18Z
Справжня окраса будь-якого дому: ці 5 рослин мають велике листя
24tv
2025-02-01T19:36:14Z
Швидко, легко та завжди смачно: рецепт популярного салату з сардини
24tv
2025-02-01T19:24:53Z
Призведе до розлучення: що не можна дарувати чоловікам
24tv
2025-02-01T18:45:13Z
Точно помилкові рішення: 6 речей, які не треба зберігати на відкритих полицях
24tv
2025-02-01T17:33:17Z
Дім можна прибрати лише за один день: погодинний графік від А до Я
24tv
2025-02-01T17:24:13Z
У Запоріжжі двоє правоохоронців вкрали у померлого пенсіонера майже 800 тис
ГЛАВКОМ NET
2025-02-02T01:48:28Z
В авіакатастрофі у США загинули жінка з дитиною та ще п’ятеро людей
Украина Криминальная
2025-02-02T01:30:38Z
Росіяни вдарили "шахедом" по Сумському району - місцева влада розповіла про наслідки
ZN UA
2025-02-02T01:22:22Z
У Харкові - масштабна пожежа після влучання російського безпілотника
УкраинФорм
2025-02-02T01:15:24Z
Ворог атакував Сумщину: є влучання в багатоквартирний будинок
ГЛАВКОМ NET
2025-02-02T00:48:48Z
Росіяни вдарили по інтернату в Суджі, 95 людей під завалами – військова комендатура
24tv
2025-02-02T00:48:42Z
На Сумщині «Шахед» пошкодив багатоквартирний будинок
УкраинФорм
2025-02-02T00:00:16Z
Щонайменше семеро людей загинуло: стало відомо про наслідки авіакатастрофи у Філадельфії
Фокус
2025-02-01T23:51:10Z
У Києві на пожежі в житловому будинку врятували п'ятьох людей
УкраинФорм
2025-02-01T23:09:51Z
"Повісити рукавички на цвях": промоутер Усика зробив заяву щодо планів боксера
GlavRed
2025-02-02T00:27:51Z
"Реал" без Луніна сенсаційно програв одному з аутсайдерів Ла Ліги
TSN
2025-02-01T22:51:11Z
Шанс для Атлетіко та Барселони: Реал сенсаційно поступився новачку чемпіонату Іспанії
24tv
2025-02-01T22:12:27Z
Полісся підписало вихованця Спортинга, який виступав грав за юнацьку збірну Португалії
24tv
2025-02-01T21:18:31Z
Артем Довбик спробує зупинити лідера Серії А: чого чекати від матчу Рома – Наполі
24tv
2025-02-01T20:24:14Z
Приголомшлива Білодід поділилась загадковими фото у яскравому купальнику
24tv
2025-02-01T19:51:58Z
"Нокаутую у шостому раунді": відомий боксер зробив гучну заяву у бік Усика
24tv
2025-02-01T19:18:02Z
Ще одні інсайдери повідомили про повернення Володимира Кличка на ринг у 2025 році
ZN UA
2025-02-01T19:04:51Z
"Спробую з'ясувати": скандальний блогер вирішив взяти участь у Олімпіаді-2028
24tv
2025-02-01T19:03:32Z
Ворог просунувся біля Воздвиженки, Котлиного та Андріївки - Deep State
TSN
2025-02-02T01:54:30Z
"На росіян чекає складний період": чим важливе ураження ЗСУ командного центру росіян на Курщині
24tv
2025-02-02T01:33:00Z
Не лише Донеччина: росіяни просуваються на Харківщині і Запоріжжі, – огляд карти фронту від ISW
24tv
2025-02-02T00:54:19Z
У Харкові пролунав вибух, російський дрон вдарив по Слобідському району міста
ZN UA
2025-02-01T23:57:44Z
"Співчували не лише затримані": Гнезділов розповів про своє перебування на гауптвахті
24tv
2025-02-01T23:24:07Z
Росіяни припинили штурми на Покровському напрямку: речник ОСУВ “Хортиця” назвав причину
TSN
2025-02-01T23:21:25Z
На Київщині пролунали вибухи, столичний регіон атакують російські дрони
ZN UA
2025-02-01T22:28:47Z
Карта бойових дій в Україні станом на 2 лютого 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-02-01T22:00:44Z
Продавали канабіс через інтернет: на Львівщині викрито злочинну групу, яка щомісяця збувала товару на 2 млн грн
InternetUA
2025-02-01T21:57:15Z
Найцікавіші нові фільми лютого 2025 року
ITC
2025-02-01T23:48:55Z
Рецензія на фільм «Арктичний конвой» / Konvoi
ITC
2025-02-01T23:48:11Z
Sunday news з Софією Єгоровою! До Перемоги!
FM-TV
2025-02-01T23:06:54Z
Ви будете шоковані: 3 фільми з несподіваним фіналом
24tv
2025-02-01T21:51:03Z
Модель назвала одяг, в якому не варто йти на побачення: сексу гарантовано не буде
24tv
2025-02-01T21:21:35Z
Король Чарльз III зніметься в новому фільмі
Фокус
2025-02-01T20:51:34Z
Іспанія скерує ще €200 тисяч євро на розвиток українського кіно
УкраинФорм
2025-02-01T20:48:47Z
Подружжя з Умані відкрило музей дзеркальних ілюзій: він став першим в Україні
24tv
2025-02-01T20:21:04Z
Найсексуальніші фільми та серіали 2024-2025
CutInsight
2025-02-01T19:48:01Z
SAMP/T і Patriot не допоможуть: експерт назвав, чим можна перехопити ракету Орешник
GlavRed
2025-02-02T01:27:22Z
Українцям з інвалідністю та тимчасово непридатним знадобиться більше документів для відстрочення
Хвиля
2025-02-02T01:15:29Z
Помер засновник «Клубу одеських джентльменів», легендарний Валерій Хаїт: чим він запам'ятався
ГЛАВКОМ NET
2025-02-02T00:54:12Z
Стрітення 2025: історія та заборони свята
ZN UA
2025-02-02T00:34:48Z
Чоловіки з цими іменами завжди досягають успіху
Telegraf
2025-02-02T00:33:06Z
Сапери Міноборони в січні очистили від мін понад 8,7 тисячі гектарів деокупованих територій
УкраинФорм
2025-02-02T00:24:24Z
Росіяни мали "потрійний" успіх у передмісті Покровська, – Deep State
24tv
2025-02-01T23:57:57Z
День бабака: історія і традиції
ZN UA
2025-02-01T22:33:41Z
2 лютого не можна прибирати в хаті: церковне свято сьогодні, прикмети на Стрітення
GlavRed
2025-02-01T22:27:53Z
Календар стрижок на лютий 2025: названо сприятливі та невдалі дні
Политека
2025-02-01T18:42:03Z
Спершу з'явився сильний свербіж: в Індії облисіли жителі 12 сіл, навіть діти
24tv
2025-02-01T16:24:16Z
Тренування, які спалюють найбільше калорій
24tv
2025-02-01T12:06:13Z
Вчені спростували популярний міф про ранкову каву
24tv
2025-02-01T10:27:45Z
ТЦК та лікарів ВЛК чекає кримінальна відповідальність: як каратимуть за примусову мобілізацію
Знай
2025-02-01T08:36:39Z
«Кохання на виживання»: як покращити токсичні стосунки за допомогою «Атоксілу»
Детектор М
2025-02-01T08:00:08Z
Не намагайтеся повторити: 54-річний чоловік потрапив до лікарні після небезпечного експерименту із пінцетом
Знай
2025-02-01T04:51:15Z
2 прості кроки, і проблема зникне: як прибрати роздратування після гоління
GlavRed
2025-02-01T04:27:55Z
Гороскоп на завтра 2 лютого: Тельцям - грандіозний прибуток, Рибам - успіх
GlavRed
2025-02-01T04:27:26Z
Трамп запровадив мита про імпорту з Мексики, Канади та Китаю: чи є виключення
ZN UA
2025-02-02T01:12:12Z
Трамп таки увів "небезпечні" для економіки мита на товари з 3 країн
24tv
2025-02-01T23:15:12Z
Не тільки з Китаю: як Росії вдалось отримати верстати для ВПК на 18 мільярдів доларів
24tv
2025-02-01T21:36:48Z
Придністров’я отримує газ із Молдови
360ua.news
2025-02-01T21:15:03Z
"Очікування не виправдались": експертка розповіла, коли в Україні подорожчає гречка
Политека
2025-02-01T20:27:57Z
Українська авіакомпанія SkyUp відкриває нові європейські маршрути
360ua.news
2025-02-01T20:12:59Z
Які способи переукладання договору оренди землі існують
24tv
2025-02-01T20:03:50Z
Накопичувальна пенсія в Україні: експерти розповіли, чи справді реформа є вимогою МВФ
Политека
2025-02-01T20:00:15Z
Майже на 20 гривень: українцям показали, як змінилися ціни на часник, перець, цибулю та картоплю на початку лютого
Хвиля
2025-02-01T19:45:15Z
Небезпечний вибір: чому не варто купувати автомобілі старше 15 років
Хвиля
2025-02-01T20:30:05Z
Tesla готує бюджетні електромобілі та тестує безпілотний сервіс
360ua.news
2025-02-01T19:21:35Z
Дорожній знак "гриб та дві блискавки": де можна зустріти та про яку небезпеку він попереджає
ТСН
2025-02-01T18:33:51Z
Справжній ексклюзив: раритетний Mercedes 1954 року пішов із молотка за $53 мільйони
Фокус
2025-02-01T16:27:33Z
Як українці купували нові авто у 2024 році
360ua.news
2025-02-01T15:30:00Z
Новий електрокар продемонстрував рекордно швидку зарядку
ГЛАВКОМ NET
2025-02-01T13:12:50Z
У Києві врятували знаковий автомобіль Lincoln Сontinental
AutoCentre
2025-02-01T11:57:24Z
Парковка в аеропорту обійшлася чоловікові у 200 тисяч доларів: як таке можливо
24tv
2025-02-01T10:48:12Z
Українці відновлюють попит на нові авто: що частіше купують
ТСН
2025-02-01T09:51:34Z
Єврокомісарка - про удари РФ по Україні: Ми несемо солідарність там, де вони несуть жорстокість
УкраинФорм
2025-02-02T01:36:26Z
Команда Ілона Маска отримала повний доступ до урядової платіжної системи США – New York Times
ZN UA
2025-02-02T01:06:04Z
Новий голова Національного комітету Демпартії США: Ми перейдемо в наступ проти Трампа
УкраинФорм
2025-02-02T00:51:22Z
Ухилянти по-корейськи: Newsweek дізнався, як солдати КНДР намагаються "косити" від війни в Україні
Хвиля
2025-02-02T00:30:26Z
Чи буде війна між США та Європою?
Хвиля
2025-02-02T00:24:19Z
Житомирська компанія постачала газові котли російським військовим санаторіям
Украина Криминальная
2025-02-02T00:15:23Z
Жителі Північної Кореї імітують туберкульоз, щоб не їхати на війну в Україну – Newsweek
ГЛАВКОМ NET
2025-02-02T00:12:06Z
Британія спростила візові обмеження для українців: що змінилося
Хвиля
2025-02-01T23:45:38Z
Маск дістав доступ до платіжної системи Мінфіну США, демократи б’ють на сполох
УкраинФорм
2025-02-01T23:36:51Z