MY.UAНовини
Лілія Ребрик – про роботу, материнство, стосунки з чоловіком, хейтерів та ставлення до життя
Лілія Ребрик – про роботу, материнство, стосунки з чоловіком, хейтерів та ставлення до життя

Лілія Ребрик – про роботу, материнство, стосунки з чоловіком, хейтерів та ставлення до життя

Лілія Ребрик повернулася у студію проєкту «Ранок вдома» менше ніж через місяць після народження третьої донечки Аделіни.  

В інтерв’ю Коротко про акторка, ведуча телеканалу «Дім» розповіла, як їй вдається поєднувати материнство та роботу, як встигає приділяти увагу трьом донькам, які стосунки склалися у їхній родині, чому вирішила саджати огород, як реагує на хейт, особливо, який стосується сім’ї та дітей, та що робить для того, щоб жити життя сьогодні.

Перетвори свою роботу на хобі, і ти ніколи не будеш працювати

- Лілю, не хотілося ще побути вдома? Бо бути мамою, тим паче трьох донечок, - це вже дуже важко. 

- Багато хто каже, що там, де двоє, там і троє. Але вже можу сказати, що троє - це не двоє, однозначно, адже кожна дитина заслуговує на увагу. І треба так налаштувати свій побут, щоб дійсно всім максимально приділити увагу. Ясна річ, що Адель уваги потребує найбільше, оскільки з нею треба бути постійно.

Думаю, я нікого не здивую тим, що одразу вийшла на роботу. Я нічого не планувала з третьою дитиною, тому що завжди кажу: не знаю, як буде. Мені здається, що Поліну я народила у свій неробочий тиждень і на другий одразу вийшла на роботу. Тоді у нас були прямі ефіри, і було зручно: погодувала о четвертій ранку, залишила молочка на одне годування, а вже до наступного годування я знову вдома.

Зараз у нас не прямі ефіри, ми виходимо в запису. З одного боку, це трішки легше. З іншого - я обожнюю прямі ефіри, тому що немає шансу щось переписати, покращити. В прямих ефірах ти працюєш набагато швидше, адже в тебе є лише 2,5 години, хоч-не-хоч, маєш в них вкластися.

Все вийшло випадково. Моя напарниця і вже кума Іра Хоменко поїхала з командою знімати випуски військо-кулінарного проєкту «Хартійна кухня» і не змогла вчасно повернутися з відрядження. І мені дзвонять: «Лілю, форс-мажор, чи могла б ти врятувати?» Я вийшла на зйомки. А потім дивлюся: ми нормально справилися, зараз тепла погода, Адель гуляє на кіностудії. Тому вирішила, що можу прекрасно поєднувати роботу й материнство. Всі розуміють, ми робимо паузи на годування, якщо потрібно, відправляємо на таксі зціджене молочко.

Поки що я вийшла лише на «Ранок вдома». Проєкт «Дочекаюсь» плануємо знімати влітку. Тому не можу сказати, що я дуже завантажена роботою.

З театром склалася подібна історія. Теж була форс-мажорна ситуація. Акторка поїхала до родичів за кордон, її рейс відмінили чи затримали, і вона запізнилася на потяг з Польщі до України. Мені так само подзвонили: «Лілю, форс-мажор, чи можеш ти вийти». Абсолютно несподівано. Я не була готова, але реально мала час і можливість, тому погодилася. Та цю виставу, на жаль, мені так і не пощастило зіграти.

- Це коли вимкнули світло і в театрі не запустилися генератори?

- Так. Це була моя перша вистава після пологів, я їхала така натхненна, щаслива, накрутила буклі, мейк зробила, влізла у свій сценічний допологовий костюм (сміється). Думаю: життя б'є ключем! Вийшла на сцену, зіграла свій перший вихід, оплески отримала. А на другий вихід вже вийти не змогла, бо вирубили світло. Таке, до речі, було вперше в театрі, бо ми пережили всі блекаути. У нас дві фази, дві лінії, плюс генератор, але електрики так і не змогли нічого налагодити. Довелося скасувати виставу вже під час самої вистави. Ясна річ, квитки залишаються дійсними.

Так і не пощастило мені зіграти першу післяпологову виставу. Але, знову ж таки, оскільки я вже спробувала, думаю, мені ще вдасться щось зіграти, адже театр у червні працює.

- Робочий адреналін таки затягує?

- В тому то й справа, що затягує. Я завжди кажу: перетвори свою роботу на хобі, і ти ніколи не будеш працювати. Це дійсно про мене, бо жодного разу за своє життя я не сказала: «О боже, мені завтра знову на роботу чи вставати о четвертій ранку!» Я дуже ціную, люблю, обожню свою професію, завжди біжу, лечу, шукаю можливість, привід.

Якщо говорити, чи не хотілося побути з дітьми? Я з ними 24/7. У мене Поля навіть питає: «Мамо, у тебе канікули»? Мені завжди в радість щось їм приготувати. Причому Діана їсть сирники без родзинок, Поліна - з родзинками, Адель, слава Богу, що мама з'їсть, те і їй перепаде. Розумію, наче й треба зав'язувати з роздільним харчуванням, але діти так швидко ростуть! Тому якщо Поля хоче сирники у формі зайчиків, то я заморочусь і зроблю, поки Аделька спить.

У мене такий квест - встигнути все по господарству. До повномасштабної війни мій графік був набагато активніший. Зараз я більше вдома, бо й Адель прив'язана до мене, вона на грудному вигодовуванні, як і всі мої дітки, і я цим дуже дорожу. Звісно, мама трішечки виходить з дому. Мені здається, це навіть потрібно, щоб переключитися.

- Щоб не застрягнути лише у підгузках.

- Так. Тому є можливість - хапаю. У мене немає якогось почуття провини, що я прошу чоловіка допомогти. Я взагалі вважаю, що жінка, яка народила, має бути трішечки егоїсткою. Якщо є можливість поспати - поспати. Треба повноцінно і різноманітно харчуватися, бо ти маєш нагодувати потім дитину. Від того, що ти їси, залежить те, що буде їсти дитинка.

Жінка має дбати про себе, бо в родині вона вай-фай енергії, і вона має бути в хорошому настрої, в доброму гуморі, щоб випромінювати цю енергію на всіх - на чоловіка, дітей, близьких родичів, друзів. А щоб це відбувалося, ти маєш бути виспаний, ситий, якщо є така можливість, і спокійний.

Звісно, зараз важко залишатися спокійною, але діти, зокрема новонароджена дитина, навчили мене малювати внутрішнє коло. Є зовнішнє коло - новини, страхи, нерозуміння того, що буде завтра, постійний стрес. А є внутрішнє коло, де ти маєш себе заспокоїти і переключитися. Тому працюємо, донатимо, допомагаємо, мріємо і живемо життя. У нас іншої реальності не буде. І діти вчать цьому. Ти маєш бути спокійною як мінімум для того, щоб у тебе було молоко. Це надзвичайно потужна мотивація.

Телеведуча каже, що жінка має дбати про себе, бо в родині вона вай-фай енергії. Фото: особистий архів Лілії Ребрик

Виховувати дітей потрібно своїм прикладом, чим я і займаюся

- Слухаю вас і здається, що ви справжня супервумен. Звідки черпаєте сили? Як все це встигнути?

- Андрій мені дуже допомагає. Це дуже важлива для мене тема. Коли народилася Поля, ми собі поставили установку, що ніколи не говоримо: «Діано, ти вже старша, ти маєш зрозуміти». Та нічого вона не має зрозуміти! Вона має залишатися такою ж дитиною, як і була. Якщо вона захоче, відчує, що необхідна допомога, вона це зробить.

Дуже хочеться, щоб діти самі до цього приходили: «Мамо, що тобі допомогти?» Чи взагалі не питати, а щось зробити, проявити увагу. Для мене це найвищий пілотаж у вихованні, стосунках з дітками. Я шалено радію, коли ми проводимо час разом і дитина щось таке робить.

Нещодавно, перед хрестинами, нам терміново треба було купити Діані і Полі взуття, бо вже повиростали. Залишили Адель вдома з Андрієм, а самі швиденько побігли в торговельний центр на шопінг. Діана була зі школи і каже: «Мамо, я голодна». Ми замовили їжу, дівчата сіли за стіл чекати. Підходжу до них, навіть не звернула увагу, що біля столу лише два стільці, розумію, що зараз заберемо наше замовлення і швиденько побіжемо міряти взуття. Раптом Діана мовчки встає, йде за сусідній стіл, бере для мене ще один стілець і каже: «Мамуль, сідай». Наче дрібничка, але до сліз. З таких моментів для мене складаються стосунки.

Дуже хочу, щоб у нас були такі теплі, турботливі стосунки. Буває, іноді кажуть: та у вас уже дві няньки. Та немає в мене двох няньок! У мене є три дитини, і кожна має право на дитинство. Я не читаю якоїсь спеціальної літератури, я дуже інтуїтивна мама. Виховувати дітей потрібно своїм прикладом, чим я і займаюся.

Я ніколи не кажу: ти маєш посидіти, допомогти. Попросити про допомогу я можу, якщо потрібно. Але ніколи не навішу на дитину ярлики, що ти доросла і маєш все розуміти. Вона не доросла, вона просто старша.

Діана, наприклад, зараз цікавиться макіяжем, вона собі якісь стрілки малює. Причому я їй дозволяю, не знаю, правильно це чи ні. Мені хочеться, щоб вона зараз цим награлася, щоб коли в неї наступить юнацький вік, вона не рвалася до цих стрілок, щоб розуміла, що є денний макіяж і вечірній, що дуже гарне обличчя, коли воно не намальоване. Ми багато про все говоримо. І я дозволяю зробити десь яскравіше, ніж мені, як мамі, того б хотілося. Вдягнути спідницю коротшу, ніж, можливо, мамі б того хотілося. Та, зрештою, коли як не зараз? Нехай ходить, нехай відчує себе дівчиськом. У неї є бажання відчути себе красивою, і я їй допомагаю.

- Ви сказали, що влізли у свій сценічний костюм. Ви вже й у форму прийшли?

- Ми, дівчата, такі вимогливі до себе, що нам завжди хочеться кращого результату. Я ще не в тій формі, в якій хотіла б себе бачити. Але в костюм влізла, і це вже прекрасно. Люди компліменти роблять. І підписники пишуть: «Лілю, як ви так швидко в форму прийшли!». Жартую, що я відьма (сміється).

Насправді я до цього спокійно ставлюся. Зараз мені можна і не бути в ідеальній формі, бо я не так давно народила, плюс - годую, ясна річ, що маю їсти, а не сидіти на дієтах. Хоча завдяки Адельці перейшла на правильне харчування. Я завжди намагалася не закидатися чим попало, але все одно ми себе не так любимо, коли належимо виключно собі. А коли ти належиш маленькій людині, треба дбати про себе якісніше.

Чоловік каже, що я красива, і я йому вірю. Та хіба у фігурі щастя? Ще встигну й до ідеальної форми прийти, якщо захочу. Хто встановив ідеальну форму? Ми самі для себе встановлюємо ідеальні параметри, тому це залежить від мого бажання. Буду відчувати, що мені хочеться ще скинути кілограм чи два, скину. Буду відчувати, що мені так комфортно, буду так ходити.

Важливо, як людина себе почуває. Якщо зайві кілограми заважають жити, дають зайве навантаження на коліна, ноги, спину, то їх треба скинути, щоб полегшити собі життя. Це повага до себе, це здоров'я. А якщо вони не заважають, не цим має бути зайнята моя голова. Зараз так багато інших проблем і моментів, куди треба свою енергію випромінювати.

Дуже хочеться, щоб наші люди трішки видихали, бо рівень стресу у суспільстві зашкалює. Пригадую, ми завжди кидалися гучними висловами, що театр лікує душі. Я тільки зараз розумію, наскільки він справді лікує душі, бо люди на дві години переключаються на іншу реальність. Будь-яка можливість переключитися важлива. Навіть влаштувати дитині день народження  - це можливість переключитися. Мої діти казали: «Мамочко, знаєш, про що я більше за все мрію? Щоб не було тривоги на моєму дні народження».

Я так хочу, щоб діти мріяли про єдиноріжка, а вони мріють про те, щоб не було тривоги чи обстрілу. Вони вже все одно діти війни, інакше не буде. Тому беремо себе в руки і живемо життя. Якщо живі, то треба жити. Це моя мотивація у ці часи.

- Коли ви чекали на Аделіну, писали, що стали дуже чутливою до хейту, особливо хейту щодо третьої вагітності. Як у ці й так складні емоційно часи не зневіритися?

- Чим більшим ми будемо на щось реагувати, тим більше люди будуть писати. Люди ж пишуть для чого? Щоб отримати якусь реакцію. Це залежні від негативу люди.

Я люблю, коли в мене на подвір'ї ростуть гарні квіти. А для того, щоб росли гарні квіти, бур'ян треба виривати з корінням. Так само і з підписниками, людьми, які тебе оточують. Мені пощастило з тими, хто навколо мене, вони дійсно люди з великим серцем, з доброю душею. У моєму благодійному фонді зібралася класна команда. Це настільки мої люди, що думаю: Боже, щось в цьому житті я правильно роблю, оскільки мені на шляху зустрічаються такі люди.

Війна наче розв'язала руки, дає офіційне право написати якісь пакості, щоб самоствердитися, принизити… Для чого на це реагувати? Якщо люди пишуть хейтерські коментарі, я не з'ясовую стосунки, не вступаю в дебати, просто відправляю в бан.

Думаю собі: ну навіщо ви себе мучите, відпишіться, просто пройдіть повз, якщо вам це не відгукується. От пишуть: війна, а ви гендер-паті влаштовуєте. Я ні з Діаною, ні з Поліною не влаштовувала гендер-паті. Зараз ти не знаєш, що буде завтра, а в мене є ще дві дівчинки, які дуже чекали на гендер-паті. І я сказала: окей, зробимо. В першу чергу я хотіла подарувати емоції їм, собі, близьким родичам.

Раніше влаштовувати гендер-паті я не вважала за потрібне. А тепер настільки не вистачає теплих емоцій, і якщо діти хочуть порадіти, побачити, який дим піде, то треба робити.

Гляньте, стільки дорослих людей пішли на танці, про які вони мріяли, але відкладали! Здавалося б, танці не на часі. Але коли, як не зараз? Люди хочуть втілювати в життя те, що раніше, можливо, не дозволяли собі робити.

Більше на хейт реагують мої батьки. І як мама їх розумію. Наприклад, у мене повний доступ до Діаниної сторінки в інстаграмі. Всі коментарі, повідомлення в директ висвічуються мені в телефоні, щоб я все бачила і могла контролювати.

- Контролюєте, щоб не хейтили?

- Коли її хейтять, у мене, як у мами, це не вкладається в голові. Вона дитина, люди добрі! Усі йдуть в бан. Особливо ті, хто хейт лайкає.

Тому розумію своїх батьків, які деколи читають хейт про мене. Наче і поясню їм, але як би ти не пояснював, вони все одно будуть переживати, бо я їхня донька. Жартую, що таким чином хейтери охоплення піднімають. Важливо, щоб вистачало іронії, гумору все це правильно й адекватно сприймати.

Але класних підписників і теплих коментарів у мене набагато більше, ніж хейту. Завжди кажу, що мої підписники найкращі. Але трапляються бур'янчики, які треба вирвати з корінням.

Ліля з Аделіною. Фото: особистий архів Лілії Ребрик

Ми з чоловіком завжди прагнемо побути вдвох

- Чи змінилися ваші стосунки з чоловіком з народженням донечки? Бо, як ви вже сказали, щоб випромінювати енергію, треба бути виспаним, ситим, а це не завжди виходить. Та й загалом з війною у когось стосунки стали тільки міцнішими, хтось, на жаль, розлучається.

- Я давно дійшла висновку, що народження дитини не рятує стосунки. Коли у вас гарні стосунки, то народження дитини робить їх ще міцнішими. Якщо стосунки не такі близькі і потужні, як хотілося б, то з народженням дитини вони стають гіршими, бо ти наче оголений нерв, ти мало спиш, не встигаєш відновитися.

Я не хочу поливати медом наші стосунки, але вони у нас дійсно справжні, класні і потужні: один подумав, другий вже зробив. Ми реально не сваримося, не знаю, як нам в житті так пощастило. У мене на це не вистачає ні сил, ні енергії. Ми розуміємо, коли нам треба помовчати або коли ми хочемо поговорити. Ми увесь час прагнемо побути вдвох. Ясно, коли троє дітей, то побути вдвох – це ще той квест. Ми вже жартуємо, що скоро почнемо грати в хованки, і треба знаходити собі таку лазівку, щоб діти шукали якомога довше (сміється).

Стосунки стали ще міцнішими, бо ти розумієш, що треба багато уваги приділяти і одне одному, і дітям. Увечері, коли треба всіх помити, нагодувати, вкласти спати, то ми ділимося, хто з ким, хто як. Дуже важливо розподіляти обов'язки, це дуже потужна підтримка одне одного.

Наша родина – це команда. І для нас командна робота дуже важлива: підтримати, зробити, допомогти, розподілити, хто що робить, щоб це було максимально оперативно. З'явився час - сісти чаю випити, обійнятися, поговорити.

Я навіть дивилася бій Усика. Пам’ятаю, ми тільки лягли о 3-й ранку, а в 3.28 прокинулася Адель - давай, годуй мене, мамо. Але вона дала нам подивитися. Божевільна мама – іди, лягай спати, але ж ні! Ми сіли з чоловіком, всі діти сплять, взяли собі морозива і дивилися бій. Отакі розваги зараз. Але це кайф.

- У вас був допис, де ви тримаєте на руках Аделіну, Андрій – Поліну, Діана – песика, і підпис: все-таки четвертого не вистачає. Це просто жарт чи все може бути? 

- Хто його знає (сміється). Поки не плануємо. Але, як я показувала в сторіз, прямо у нас на подвір'ї пташка загніздилася, шість блакитних яєць висиджує. Пожартувала, що чекайте на гендер-паті, то підписники мені вже таке пишуть! Бачила, що й журналісти перепостили, що в родині Ребрик поповнення.

Як Бог дасть. Я настільки люблю дітей, і це найцінніше, що може бути. Я це завжди розуміла. Зараз цього щастя ще більше стало, бо Аделіна Андріївна вже важить 5200 грам.

От ви питаєте, а я вже бачу ці заголовки, не хочу нічого собі прогнозувати (сміється). Зараз я мама трьох і кайфую від донечок. Це чоловік напророчив, він завжди хотів дівчат. У нас навіть собака - дівчинка. Обзавівся жіночим царством і щасливий.

- Хрещеними Аделіни стали Анатолій Анатоліч та Ірина Хоменко. Ви давно дружите чи так здружилися під час ранкових ефірів на каналі «Україна»?

- Ми давно знайомі. З Ірою знайомі через акторську діяльность. З Толічем багато працювали разом, вели різні заходи. Ясна річ, робота в прямих ефірах протягом декількох років, особливо в парі з Толічем, нас дуже зблизила.

Ми ходили в гості одне до одного, здружилися родинами. Іра трохи пізніше в наш колектив влилася. Своїх людей я відчуваю одразу. З них вийшла дуже класна пара хрещених. У мене і в Діани, і в Полі хрещені - класні.

Коли збираєш всіх разом на якісь свята, видно, як наша тепла компанія розростається, діти народжуються. І мені так кайфово від того, що дітей стає більше.

- У вас і самої шість похресників. Ви хороша хрещена мама?

- Не можу сказати, що я хрещена-взірець, але стараюся. Як мінімум, на дні народження, Новий рік намагаюся завжди бути на зв'язку. Якщо говорити про духовність, то коли попадаю в храм, згадую і бажаю світла, добра, здоров'я. Для мене це дуже відповідально.

Дуже сподіваюся, що мої дітки також будуть спілкуватися зі своїми хрещеними, чекати на зустрічі з ними.

- А спілкуються дівчата з хрещеними? Кілька років тому я питала у Дмитра Танковича, він хрестив вашу Діану, який він хрещений батько. Він відповів, що, цитую, «дуже фіговий». Бо доля розкидала вас по різних холдингах, бракує часу.

- Стосовно Діми ми сміємося: якщо Магомет не йде до гори, то гора приходить до нього. Отакі в нас стосунки. Я Діму дуже люблю і поважаю. Ми дійсно класно спілкуємось. Зараз бачимося рідше, але «Дизель шоу» все одно є. І коли Діана приходить за лаштунки, я кажу: «Дімо, дивись, гора прийшла до Магомета».

Тому коли хочемо побачитися, кажемо: «Дімо, коли до тебе в гості можна»? Треба нахрапом брати і не чекати від нього ініціативи. І завжди ці зустрічі дуже теплі. В принципі, чоловіки всі такі. Тим паче, зараз його дружина і донька за кордоном, то треба частіше прикрашати його життя і приїжджати в гості.

- Серед дівчат немає ревнощів, що комусь більше уваги мама приділяє, комусь менше?

- Ми стараємося, щоб ніхто не був обділений увагою. Коли цілую Адель і Поля поруч, обов'язково цілую і її, вона завжди задіяна в спілкуванні з Адель.

Ми завжди кажемо: Діана - найкраща старша сестричка, Поля - найкраща середня сестричка. Адель - найкраща молодша сестричка.

Дуже важливо проводити час окремо з кожною дитиною. З Діаною ми можемо сходити на шопінг чи в салон краси. З Полею це може бути прогулянка, розмови або ігри. Вона дуже любить спекти зі мною якийсь пиріг чи посмажити сирники. Я б навіть радила родинам, де більше, ніж одна дитина, таке практикувати. Це дуже зближує.

Акторка зізнається, що її родина – це команда. З чоловіком Андрієм та донечками – Діаною, Поліною та Аделіною. Фото: особистий архів Лілії Ребрик

Не думала, що я настільки закохаюся в заміське життя!

- Ви вже згадали про проєкт «Дочекаюсь», де зустрічаються люди, яких розлучила війна. Є близькі вам люди, кого ви чекаєте?

- Мої всі близькі, знайомі залишися в Україні. Це було свідоме рішення. Моя рідна сестричка Юля виїхала до Канади ще до повномасштабної війни. Вона давно живе на дві країни, в неї в Канаді робота.

Хоча я навіть на зустрічі з батьками завжди чекаю. Вони в Чернівцях, ми тут, і не так легко зібратися і поїхати. Поля, звичайно, каже, що легко - сів у автівку і поїхав. Для дітей взагалі все дуже-дуже легко.

Діти, до речі, сильний мотиватор. Діана дуже хотіла собаку. Я казала їй, коли у нас буде будинок, тоді буде й собака. На що вона відповідала: то давай купимо будинок. Так у нас з'явилася дача.

- Минулого року у вас на городі росла рукола, морква, щавель, огірки, кабачки… Цього року, мабуть, перерва?

- Та ні, цього року у нас ще більше планів, бо ми придбали теплицю (сміється). В теплиці вже редиска, огірки, помідори, перець, петунії ростуть. Ми вирішили самі виростити квіти, а не купити готові. Потім мені захотілося клумбу зробити, ми замовили купу квітів, які висаджували разом з дівчатками. Щоправда, Адель не спить на подвір’ї, коли візочок не рухається. Тільки зупиняєшся, вона прокидається. Тому в мене поважна причина возити візок. Я з Адель стільки намотую кіл, що, мабуть, за все своє життя стільки не ходила.

- У кіно є пропозиції? Поки ви була вагітна, не познімаєшся, хіба що в ролі вагітної.

- А це закон підлості (сміється). Жодного разу не співпадало так, щоб я була при надії і грала вагітну. А загалом вагітних грала багато.

Я ще не кидала клич, що готова. Але не поспішаю. Бо кіно – це все-таки зйомки зранку до ночі. Це не вистава, коли ти зіграв і побіг додому. Коли Адель буде хоча б пів рочку, можна буде придивлятися.

- Якраз городину зберете - і можна в кіно.

- Точно (сміється). Це теж, до речі, переключає мізки. Це якесь інше життя. Тому тепличка в нас і з'явилася. Подивимося, що вродить цьогоріч. Ми це діло полюбили ще за часів локдауну. Взагалі не думала, що я настільки закохаюся в заміське життя!

У Києві у нас квартира на 22-му поверсі, і я морально не готова в нашій реальності там ночувати. Я реально боюся, коли нічні обстріли. І ми вирішили жити на дачі.

- У вас ще є «дім мрії», як ви його називаєте. Будуєте потроху?

- Ми потрошечку відновили роботи. Знову ж таки, просто щоб самій собі довести, що життя триває, бо так багато цих симптомів «не на часі». Правда, зараз все коштує космічних грошей. Але в нас немає нагальної потреби завтра туди заїхати. Нам є де жити. Є можливість – щось зробили, потім – пауза. Ми не квапимося. Просто йдемо до своєї мрії, викохуємо її, придумуємо, де в нас що буде, віримо, що колись туди заїдемо.

Дуже важливо не жити на кшталт будь що буде, а планувати, щось хотіти, отримувати насолоду від процесу. Процес – завжди цікавіше, ніж результат.

- Яка у вас зараз найбільша мрія?

- Перемога, спокій і мирне небо – це найбільша мрія. Колись ніколи серйозно не ставилася до слів бабусі, яка казала - аби були здоров'я і мир. І хто б міг подумати, що у нас це теж стане найбільшим бажанням.

Мрію, щоб діти перестали боятися. Пригадую, коли ми їхали з Чернівців у Київ на початку повномасштабної війни, Поля, замість того, щоб замовляти іграшки, питала, чи нас там не вб'ють. Це найстрашніше, що може бути. Дуже хочу, щоб всі діти мали дитячі мрії, щоб в них було яскраве дитинство, щоб вони перестали здригатися від гучних звуків.

У всіх зараз, думаю, мрії однакові. Раніше ми мріяли поїхати в Париж чи ще кудись, а зараз для багатьох ця мрія стала реальністю, якої вони вже не хочуть. Хтось мріяв виїхати за кордон, побачити світ, а зараз настільки надивився того світу, що хочеться додому. Тому мрія одна – Перемога.

Ліля впевнена: життя треба жити, іншої реальності у нас немає. Фото: Instagram.com/liliia.rebrik/

Теги за темою
Звезды
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Під російськомовні пісні: колишня Тараса Цимбалюка порозважалась на концерті Лободи
24tv
2026-01-07T09:27:16Z
З високим рейтингом: 2 цікаві серіали для ідеальних вихідних
24tv
2026-01-04T20:06:06Z
Демі Мур розсекретила особливий ритуал хворого на деменцію Брюса Вілліса і згадала їхні стосунки
TSN
2026-01-10T11:03:35Z
Аліна Гросу з округлим животиком розсекретила вагітність і показала батька своєї дитини
TSN
2026-01-10T11:03:10Z
"Серце болить": Олег Винник приголомшив своєю неоднозначною заявою
GlavRed
2026-01-10T10:27:59Z
Як вибрати диван, крісла і штори для вітальні, щоб вони не застаріли через рік
GlavRed
2026-01-10T10:27:44Z
Катерина Бужинська поскандалила з відомим співаком і звинуватила його в непорядності
TSN
2026-01-10T10:27:03Z
Скандал у шоубізнесі: Бужинська оголосила про розрив з Грицканом
ГЛАВКОМ NET
2026-01-10T09:48:21Z
Рецензія на серіал “Його і її” / His & Hers
ITC
2026-01-10T08:51:46Z
На деменцію може вказувати одна фраза: дослідження науковців
ГЛАВКОМ NET
2026-01-10T10:54:50Z
В аптеках зникне частина препаратів: чим лікуватимуться українці
Знай
2026-01-10T09:06:52Z
Грошова допомога на перевірку здоров'я для пенсіонерів в Київській області: як отримати
Политека
2026-01-10T09:03:09Z
У Хмельницькій обласній лікарні відкрили реабілітаційне відділення з безбар’єрним доступом
УкраинФорм
2026-01-10T07:51:49Z
5 спецій, які запускають схуднення
Знай
2026-01-10T03:51:46Z
Чималий штраф і рік без прав: юрист назвав, за які ліки в Україні карають водіїв
GlavRed
2026-01-10T02:21:40Z
У ChatGPT з'явиться функція аналізу медичних тестів і порад щодо дієт
InternetUA
2026-01-10T02:03:49Z
Американський стартап використовує ШІ для створення ембріонів. Перші діти вже народилися
InternetUA
2026-01-09T23:36:04Z
Вага додаватиметься не щодня, а щогодини: корисний перекус, який заважає схудненню
Знай
2026-01-09T21:51:02Z
Росія вдарила по енергетиці: де в Україні досі залишаються перебої зі світлом
GlavRed
2026-01-10T10:27:49Z
Як в Україні продати земельний пай, що перебуває в оренді
24tv
2026-01-10T10:09:32Z
Податки ФОП у 2026 році: три зручні способи сплати податків, про які варто знати
24tv
2026-01-10T10:03:11Z
Санкції не діють: російський НПЗ у Сербії відновлює імпорт нафти
24tv
2026-01-10T09:57:20Z
Не доларом єдиним: яким валютам довіряють центральні банки
24tv
2026-01-10T09:51:07Z
Курси валют б’ють рекорди: чи варто бігти до обмінників і що буде далі
TSN
2026-01-10T09:51:01Z
По всій країні суттєво затримуються десятки поїздів: список рейсів і час
TSN
2026-01-10T09:48:50Z
Подорожчання продуктів у Кіровоградській області: ціни різко поповзли вгору
Политека
2026-01-10T09:00:33Z
Дефіцит продуктів у Одеській області: проблеми наздогнали український ринок, який товар під загрозою
Политека
2026-01-10T08:30:42Z
Кожен п’ятий житель Німеччини замислювався про еміграцію
Европейская правда
2026-01-10T11:21:48Z
Українські розробники інтегрували ШІ-систему виявлення цілей у бойові наземні дрони
InternetUA
2026-01-10T10:33:13Z
Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: як отримати та хто має пріоритет
Политека
2026-01-10T10:30:13Z
До міста — 20 км: жінка купила хату в селі за $800, але є нюанси
Фокус
2026-01-10T10:12:46Z
Чи можна надіслати трудову книжку поштою після звільнення
24tv
2026-01-10T10:09:58Z
Про це не попереджають: як пенсіонерам з інвалідністю підвищити пенсію самостійно
24tv
2026-01-10T10:06:51Z
Пара переїхала з міста в сільський будинок за 16 тисяч доларів: що вони там зробили
Фокус
2026-01-10T10:00:28Z
Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів у Дніпропетровській області: що потрібно зробити для отримання підтримки
Политека
2026-01-10T10:00:16Z
Великодній хліб та киселиця: нематеріальну культурну спадщину України поповнили ще три елементи
УкраинФорм
2026-01-10T09:57:43Z
Просто, смачно і доступно: рецепт бомбічного салату
GlavRed
2026-01-10T11:12:51Z
Всесвіт може бути перекошеним: нове дослідження кидає виклик науці
24tv
2026-01-10T11:03:18Z
Японія пропонує повторно використовувати старі комп’ютери на тлі дефіциту комплектуючих
InternetUA
2026-01-10T11:03:13Z
Індонезія стала першою країною, що заблокувала доступ до Grok через сексуалізовані зображення
Детектор М
2026-01-10T10:51:53Z
Тоді загинуло 85% морських видів: чи повториться ця подія в майбутньому
Фокус
2026-01-10T10:42:03Z
Штучний інтелект незабаром замінить фрілансерів? Дослідження показало приголомшливий результат
ГЛАВКОМ NET
2026-01-10T10:18:01Z
У США просять прибрати із застосунків соцмережу Маска через порнографію у Grok
InternetUA
2026-01-10T10:03:13Z
На давньогрецькій статуї помітили предмет з майбутнього: тепер ним користуються щодня
Фокус
2026-01-10T09:51:21Z
Valve шокували усіх зміною пулу карт в Counter-Strike 2 – кіберспортсмени та фанати розлючені
24tv
2026-01-10T09:51:10Z
У Флоренції скасували виступ російських артистів після звернення посольства України
Европейская правда
2026-01-10T11:18:01Z
Участь США є ключовим чинником готовності Європи до розгортання сил в Україні - австрійський експерт
УкраинФорм
2026-01-10T11:12:15Z
"Мені треба Ігоря кинути": дружина мовчуна Ніколаєва зробила заяву про свій шлюб
GlavRed
2026-01-10T11:06:25Z
Парламент Гренландії проведе засідання раніше через загрози з боку США
Европейская правда
2026-01-10T11:03:11Z
У Путіна обмаль часу: що намагається приховати Росія за ударом "Орешника" по Львівщині
24tv
2026-01-10T11:03:02Z
Що чекає на Україну та світ 2026 року: прогноз Портникова
TSN
2026-01-10T10:51:59Z
"Ми відкриті для бізнесу": Трамп хоче продавати венесуельську нафту Росії та Китаю
24tv
2026-01-10T10:51:07Z
"Війна наближається до НАТО": чому Кремль саме зараз атакував Україну "Орешником"
24tv
2026-01-10T10:48:23Z
Зеленський не проти, щоб Європа напряму розмовляла з Росією
Европейская правда
2026-01-10T10:27:31Z
У Польщі троє людей померли від переохолодження у сильні морози
Европейская правда
2026-01-10T10:33:34Z
Зранку росіяни вдарили по інфраструктурі на Одещині: що відомо
TSN
2026-01-10T09:48:12Z
В Одесі лунають вибухи
УкраинФорм
2026-01-10T09:36:06Z
В Австралії вирують лісові пожежі, десятки тисяч людей залишилися без світла
УкраинФорм
2026-01-10T09:12:55Z
У Хмельницькій області повідомили про підозру чоловікові за розбещення дитини в соцмережі
InternetUA
2026-01-10T09:03:33Z
Масована атака на Дніпропетровщину: троє потерпілих, виникли пожежі, є перебої з електрикою
Украинская правда
2026-01-10T07:57:22Z
В РФ сталися вибухи через атаку БпЛА: горить нафтобаза, влада може евакуювати людей
TSN
2026-01-10T06:51:59Z
На Дніпропетровщині внаслідок нічної атаки дронів поранені троє людей
УкраинФорм
2026-01-10T06:45:47Z
Після атаки дронів у Волгоградській області РФ горить нафтобаза
Украинская правда
2026-01-10T06:15:07Z
Перехід Києва на планові графіки електропостачання очікується до кінця дня - Свириденко
УкраинФорм
2026-01-10T11:15:42Z
У Києві триває поетапне відновлення теплопостачання, бригади працюють безперервно - Кулеба
УкраинФорм
2026-01-10T11:12:53Z
Робота для пенсіонерів у Полтаві: кому і за що платять від 30 000 гривень, список вакансій
Политека
2026-01-10T11:00:50Z
У Києві через аварійне відключення світла зникли вода та тепло
ГЛАВКОМ NET
2026-01-10T11:00:34Z
Екстремальні морози в Україні: синоптики сказали, чи буде стрімке зниження температур
24tv
2026-01-10T10:54:17Z
У Києві зупинили роботу систем водопостачання, теплопостачання, електротранспорту: що відомо
TSN
2026-01-10T10:48:31Z
У Києві та області стабілізували ситуацію з електропостачанням - Міненерго
УкраинФорм
2026-01-10T10:48:31Z
Пекло у Києві: столиця залишилася без світла, води та тепла, транспорт зупинився
Хвиля
2026-01-10T10:48:10Z
У Кривому Розі відновили електропостачання для більш як 25 тисяч абонентів
УкраинФорм
2026-01-10T10:36:03Z
Тільки три знаки зодіаку незабаром увійдуть у смугу потужного везіння – хто вони
GlavRed
2026-01-10T11:21:33Z
Усього на 100 гривень: українка в Єгипті шокувала списком продуктів, які коштують копійки
24tv
2026-01-10T10:45:04Z
Експерти назвали головні помилки в догляді за орхідеєю: саме через це вона не цвіте
24tv
2026-01-10T10:09:33Z
Хто має заходити у ліфт першим? 6 каверзних питань до наставниці з етикету
Фокус
2026-01-10T09:30:59Z
Навіщо обробляти оселю зубною пастою: допомагає позбутися серйозної проблеми
24tv
2026-01-10T09:03:10Z
Ідеальний для любителів спокою: тихий грецький острів, де немає натовпів та вечірок
24tv
2026-01-10T08:21:06Z
Не в Україні й не у Вірменії: де народився Сергій Параджанов – режисер "Тіней забутих предків"
24tv
2026-01-10T08:03:17Z
Фортуна нарешті їм усміхнулася: у яких знаків зодіаку фінанси скоро підуть вгору
GlavRed
2026-01-10T05:06:27Z
Ця країна в Азії стає шалено популярною серед туристів
24tv
2026-01-10T04:48:01Z
Цей Ferrari FF виглядає звичайно, поки не побачиш, що Джон Елканн сховав всередині
Топ Жир
2026-01-10T11:12:07Z
Виробник електробусів вирішив перейти на бензинові двигуни
AutoCentre
2026-01-10T11:09:39Z
Китай удвічі скоротив постачання нових авто на росію
Известия Киев
2026-01-10T10:36:20Z
Leapmotor привіз на автошоу до Брюсселя три новинки
AutoCentre
2026-01-10T09:18:53Z
Футуристичний дизайн і 9 місць: дебютував найбільший електрокар Hyundai
Фокус
2026-01-10T08:51:37Z
Skoda перейде на електромобілі у 2026: які моделі очікувати
ГЛАВКОМ NET
2026-01-10T08:39:30Z
Kia представила новий електричний позашляховик
УкраинФорм
2026-01-10T03:18:13Z
Оновлена модель Lexus IS від Японії отримала унікальну особливість
Топ Жир
2026-01-10T02:27:26Z
Новий Peugeot має оригінальну підсвітку, проте його тихе електричне оновлення важливіше
Топ Жир
2026-01-10T01:42:44Z
Кудрівка оголосила про підписання двох новачків
Football.ua
2026-01-10T11:18:34Z
Торіно зробив пропозицію щодо захисника Ботафогу
Football.ua
2026-01-10T11:09:12Z
Гравці ФК «Оболонь» розпочали підготовку до другої частини сезону УПЛ
УкраинФорм
2026-01-10T11:06:49Z
Старший син Бекхема вимагає від батьків спілкуватися з ним лише через адвокатів
ГЛАВКОМ NET
2026-01-10T10:51:19Z
Барселона запевнила Рашфорда в бажанні залишити його в клубі
Football.ua
2026-01-10T10:36:41Z
Різатдінова публічно відповіла на пропозицію стати новою "Холостячкою"
GlavRed
2026-01-10T10:27:00Z
Фігурне катання: українські пари здобули «золото» та срібло» на Sofia Trophy
УкраинФорм
2026-01-10T10:24:22Z
Ноттінгем Форест зацікавлений у півзахиснику Лаціо
Football.ua
2026-01-10T10:21:19Z
Попереду битва за трофей: Світоліна пробилася у фінал турніру в Окленді
24tv
2026-01-10T10:15:08Z