Про це повідомляє АР, передає Укрінформ.
Тепер новий закон має підписати президент Густаво Петро - давній противник цього дійства.
Законопроєкт передбачає поетапну заборону кориди впродовж трьох років - до 2028 року.
Корида досі є законною в кількох країнах, зокрема в Іспанії, Франції, Португалії, Перу, Еквадорі та Мексиці.
Раніше це була популярна подія, яку транслювали в прямому ефірі по телебаченню, але ця традиція піддається критиці і багато хто вважає неприйнятним бачити, як тварина страждає заради розваги, пише видання.
У Колумбії, де корида проводиться ще з колоніальних часів, менше двох десятків муніципалітетів все ще проводять ці заходи, хоча щорічні бої биків у місті Манісалес досі збирають десятки тисяч глядачів.
Активісти із захисту прав тварин назвали цю заборону величезною перемогою організацій, які «працюють над трансформацією суспільства і засуджують насильство над тваринами».
Шанувальники кориди назвали заборону наступом на свободу меншин, а також проблемою для міст, де ці події приваблюють тисячі відвідувачів.
Під час кориди матадор протистоїть бикам, яких спеціально вирощують агресивними, дражнить тварину червоною накидкою, а потім вбиває після того, як поранений списами і кинджалами бик не має сил кидатися на матадора.
Як повідомляв Укрінформ, 1 січня 2012 року в іспанській Каталонії було заборонено кориду. Проте через 4 роки, у жовтні 2016, іспанський суд анулював заборону.
Фото: pxfuel