MY.UAНовини
Якою війна буде влітку: відверте інтерв'ю з Михайлом Подоляком
Якою війна буде влітку: відверте інтерв'ю з Михайлом Подоляком

Якою війна буде влітку: відверте інтерв'ю з Михайлом Подоляком

Про це в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу розповів радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк, зазначивши, що окупанти й надалі намагатимуться розтягнути лінію фронту та наші сили. Також він відповів, чи била вже Україна західною зброєю по Росії.

Нагадаємо, що в першій частині інтерв'ю ми писали про погрози Владіміра Путіна країнам НАТО, а також що змінить Саміт миру. Деталі – читайте за посиланням.

Про роботу західних компаній з Росією

Китай та Індія підставляють плече Росії в плані економіки. Компанії, які 2 роки тому закривали свій бізнес або прикривали його, нині потихеньку повертаються назад і кажуть: "Нічого особистого, просто економіка". Здається, санкційний тиск існує, але він з кожним разом дедалі менше і менше на території Росії.

Правильно, тому що багато чого є фікцією у глобальному політичному процесі. Тому треба наполягати на наступних речах: замість того, щоб говорити красиві слова про санкції, можна було б запровадити комісію, яка подаватиме величезні позови в економічному сенсі до європейських судів проти компаній, техніка, електроніка яких з'являється у Росії.

Вони хочуть отримати прибутки, але шляхом штрафу вони отримуватимуть дефіцити, збитки тощо. Акціонери цих компаній живуть не в Україні ж, їм же все одно – вбивають дітей чи не вбивають, летять ракети чи не летять. Вони ж не чують сирен.

Але акціонери, які отримують збитки замість доходу на одну акцію, тоді через наглядову раду своєму операційному менеджменту поставлять питання: "Навіщо ви це робите? Навіщо ви фінансуєте війну проти України? По-перше, це аморально, а по-друге, ми втрачаємо гроші. Так, ви отримали надприбуток, тому що Росія – нині спекулятивний ринок, але ви цей прибуток не могли монетизувати, адже нам штрафні санкції виписали".

Так має працювати система. Конкретна людина ухвалила рішення працювати на російському ринку чи ухвалила рішення закуповувати у росіян більше сирої нафти тощо – треба просто назвати ці прізвища і шукати інструменти судових обмежень. Над цим треба працювати, адже світ був побудований на величезній пропорції пафосу, красивих слів, ілюзії, що "якщо ми це проговоримо, то все буде само собою розв'язуватися".

Ні, треба йти системно і підходити до того, що у кожного рішення є конкретне прізвище. Воно має платити ту чи іншу ціну. Якщо це рішення позитивне і веде до миру, це прізвище має отримувати репутаційні, фінансові прибутки. Якщо це рішення стимулює Росію до масштабування агресії, дозволяє їй отримувати додатковий дохід, коштом якого вона фінансуватиме її, то тоді це прізвище має отримати репутаційні, фінансові збитки й навіть обмеження терміну вільного пересування у тому місці, де він живе.

Так має бути побудована система. А як це має працювати? Про це треба говорити, не боятись. Президент України про це постійно говорить – є три виміри війни.

Перший – це безпосередньо війна на території України. Україна її витягує сама за допомогою економіки інших країн. Але чи є паритетною ця допомога, з урахуванням обсягу війни? Чи паритетно те, що сукупно європейські країни зі своїм ВВП надали Україні 300 тисяч снарядів, а країна, яку всі вважають нікчемною, а вона такою по суті є, Північна Корея, надала 3 мільйони снарядів Росії?

Чи можна очікувати відповідного результату? Чи можна зробити висновки й наростити виробництво? Чи Україна має сама наростити виробництво, з урахуванням свого ресурсного обсягу та Росії? Можна пафосні слова проговорити: "Ми солідарні з Україною, ми підтримуємо, ми проти агресії тощо". Тоді або є коаліція проти коаліції, яка математично обраховує, що потрібно Україні щодо ведення бойових дій.

І потім не виходитиме, наприклад, генеральний секретар НАТО і не казатиме: "Ми наговорили багато доброго, але ми так і не поставили в Україну левову частку того, що обіцяли". Добре, що це сказано, але чи це має позитивний вплив на лінію фронту? Ні, негативний. Тому перше – це правильно побудована математика війни.

Друге – це правильно побудована репутація Росії. Не може вона одночасно ламати міжнародний безпековий, політичний, економічний контури і водночас мати доступ до будь-яких інституцій, говорити все, що заманеться. А після цього хтось виходить і каже: "Тільки не спровокуймо Росію, знищуючи загоризонтні РЛС, тому що це начебто може призвести до "стратегічної нестабільності". Тобто те, що Росія робить, це не "про стратегічну нестабільність", це про правила, так?

Третє – якщо ви хочете заробляти на спекулятивному ринку, то ви тоді так і кажіть: "Нам подобається, що є обмеження, але ми можемо на Росії заробляти. Наприклад, продаючи той чи інший товар з націнкою там у 20, 200 чи 500%. Нам байдуже, що ваших дітей вбивають". Просто скажіть це. Російський ринок нині є спекулятивним, адже він обмежений, є певні вимоги до обмежень.

Можливо, всі скажуть: "Точно, це ж байдуже. Нехай ріжуть цих українців. За цей час ми заробимо на 300% більше особистого доходу". Тоді це чітко говоритиме про терміни, обсяги війни, позицію Росії, позицію України, позицію інших країн. Так усе має бути структуровано.

Про риторику Трампа щодо війни

Трохи змінилася риторика Дональда Трампа. Він сказав, що готовий був "бомбити Москву", якби раптом війна розпочалася під час його каденції президентства. Ми розуміємо, що це виключно вплив виборів і їх наближення, але наскільки послідовна така зміна риторики й політики, і наскільки ми можемо довіряти йому з його черговими заявами?

Довіряти чи не довіряти словам пана Трампа можуть лише виборці Сполучених Штатів. А безвідносно до Трампа скажу, що слова – ніщо, дії – все. Можна говорити будь-що, у будь-який момент, і будуть дуже красиві слова, але ми з вами розуміємо, що таке дії. Це своєчасне постачання своєчасних обсягів зброї. Крім того, це своєчасний аналіз того, що робить Росія з інформаційного, дипломатичного, військового, політичного боку на різних ринках.


Дональд Трамп виліз з новою заявою / Getty Images

Для мене значно важливіші слова Гейлі (колишня кандидатка у президенти США – 24 Канал), яка сказала про те, що російська розвідка суттєво допомагала ХАМАС скоїти те, що вони зробили 7 жовтня 2023 року. Тобто вони готували їх, вони надали їм дані – де, хто, що і як. Це чітко свідчить про те, що була конкретна ціль. Авторами цієї провокації є, між іншого, Росія. Вона була зацікавлена в тому, щоб суттєво змінити акценти в інформаційному полі й відвернути увагу від України, сконцентрувавши її на Близькому Сході.

Це дуже важливо. Ми говорили про це, що Росія у цьому вкрай зацікавлена, що вона і консультації, і інженерів надавала, і активно з Іраном співпрацювала, насичуючи цією чи іншою зброєю. Тренувала ХАМАС, давала йому розвіддані. Щобільше, Росія нині толерує такі режими як Талібан тощо. Хоче визнати, що вони ж де-факто "контролюють територію".

Тому де-факто і де-юре справжні уряди країн такі як в Україні, Росія знищуватиме, тому що придумала певні міфи. А безпосередньо терористичний режим, який невизнаний у світі, визнаватиме, тому що де-факто він контролює територію Афганістану. Це все, що стосується Росії.

Тому слова – це слова. Треба бачити дії. А дії нині виглядають достатньо просто, як це не дивно звучить. Математика війни чітко зіставила ресурси – хто що робить, і працюємо щодо постачання. Також це швидка логістика, справжнє обмеження Росії на глобальних ринках, ізоляція Росії. Наприклад, ініціатива в Радбезі ООН, що членство Росії має бути призупинено на підставі пунктів Статуту ООН щодо злочинної агресії.

Росія почала агресію. Вона порушила 3, 4, 5 статтю Статуту ООН. На підставі цього юридично коректно регламентний комітет виступає з ініціативою заблокувати можливість Росії використовувати майданчик Радбезу ООН. Це конкретні дії. Вони достатньо прості. Я не розумію, навіщо щось там говорити про завтра, про бомбардування Москви чи щось подібне. Є інструменти, які достатньо швидко остаточно обнулять Росію і розуміння російської політичної еліти.

Головне, цими кроками досягти розуміння, що поки існує Путін, поки існує факт агресії, російська еліта матиме постійні проблеми, які наростатимуть шаленими темпами. Якщо вони хочуть все ж таки з них вийти, то потрібно ухвалювати відповідні рішення і щодо Путіна, і щодо факту агресії, і щодо майбутнього Росії тощо. А не так, як нині.

Що вони бачать? Ця зухвала поведінка Путіна, усі його виступи, метання – Ташкент, Мінськ, ще кудись. Що бачить російська політична еліта чи еліти нейтральних країн? Вони бачать, що Росія може досидіти без трансформації до кінця війни. Еліта чекатиме. Вони думають, що Путін виплутається з цієї війни. Тоді вони нічого не роблять для того, щоб внутрішньо зупинити агресію.

Що треба для захисту Харкова

Наскільки ми близькі до захисту Харківщини системами ППО?

Для захисту Харківщини потрібні не просто системи ППО, не просто Patriot. Вони мають бути скомбінованими з певним обсягом авіаційного компонента — з F-16, тому що Patriot має бути також захищений. Адже кількість балістики, крилатих ракет, дронів, керованих авіаційних бомб, яку використовують проти Харкова, зашкалює.

Президент України постійно про це говорить і в переговорних межах, і публічно. Нам обов'язково потрібні літаки, тактична авіація з великим плечем ураження. Відповідно, авіонікою для того, щоб можна було знищувати тактичну авіацію і так прибрати керовані авіаційні (бомби — 24 Канал) і дрони.

Водночас паралельно нам потрібно дві додаткові системи Patriot, якщо ми говоримо саме про Харків. Вони ефективно працюють по балістиці.

Президент абсолютно глибоко занурений у тему війни й розуміє, які інструменти, у якій кількості, у якій комбінаториці мають бути на тому чи іншому напрямку для того, щоб то захистити. Чи можна на це все очікувати? Можна очікувати. Усе дадуть, однак усе це буде зроблено з певним запізненням.

Яким буде фронт улітку

Травень завершується, літо попереду, тож імовірні набіги окупантів. Ми не Генштаб, але чи є розуміння, як поводитиме себе Путін найближчим часом? Ми побачили погрози світу ядерною зброєю, його попередження Литві, Латвії, Естонії, Фінляндії, Польщі, він чудово розуміє, кому він погрожує. Ми бачимо і чуємо його риторику про те, що президент України нелегітимний. Що буде далі відбуватися?

Сьогодні Путін настільки очевидний з погляду інтелекту, що мені здається дивним серйозно сприймати ті чи інші його заяви. Слухати це від суб'єкта, який не є легітимним президентом, який не проходив через виборчі процедури, який має п'ятий термін, який є звичайним диктатором – трошки дивно. Він також спотворив, до речі, конституцію Росії, для того, щоб прибрати обмеження на терміни.

Ми не забуваємо, що він веде геноцидну війну проти нас. Що ще може гіршого зробити ця особина? Йде біль, вже йде війна, забудьте про те, що він там говорить, погрожує, що він там аналізує. Він не має ніякого стосунку до України, крім одного – геноцидна війна. Він має за це відповідати.

Усі його судження, оцінки – абсолютно байдуже. Забувайте. Крім того, він не є суб'єктом глобального політичного процесу. Це важливо довести до кінця, щоб він був на лаві підсудних і там розмовляв про історичні документи, де Ленін щось створює тощо.

Тепер щодо військової ситуації. Я вважаю, що Росія постійно робить те, що робить. Постійно на різних напрямках атакує, пробуючи реалізувати свою ініціативу, розтягуючи лінію фронту та наші резерви. Чому? Вона (Росія – 24 Канал) розуміє, що в України є певний дефіцит спроможностей. Яких? Снаряди, ракети і так далі.

Росія хоче використати оцей залишковий час для того, щоб реалізувати цю ініціативу. Це вже понад рік йде. Дефіцит накопичувався. Він відразу був, бо паритету у нас ніколи не було. Але коли пригальмували МТД – матеріально-технічну допомогу, насамперед від США, то дефіцити суттєво зросли. Росія хоче це реалізувати. Тому йдуть напрямки Харківський, Запорізький і так далі. Це буде продовжуватись.


Улітку будуть важкі бої / Getty Images

Чи бачимо ми сьогодні масштабні концентрації? Ні. Є певні концентрації, про це розвідка постійно доповідає. Чи все це контролюється? Так. Чи можна, контролюючи, цьому запобігти, наприклад, на півночі Харківщини? Можна було б, якби не було двох обмежень: дефіцитний ресурс і заборона на знищення концентраційних місць, де є накопичення зброї на території Росії. Думаю, що це теж буде вирішено.

Чи будуть тяжкі бої далі? Так, будуть. На яких напрямках? Донецький, Луганський, Запорізький, Харківський. Чи будуть якісь події в Сумській, Чернігівській області? Вони і сьогодні там є, диверсійні групи активно працюють, росіяни використовують керовані авіаційні бомби. Як цьому запобігти? F-16, однозначно, також можливість знищувати на території Брянської, Курської області маленькі накопичення диверсійних груп.

Це все питання тактичні, вони дискутуються на рівні політичного керівництва країни, тобто президента, Головнокомандувача Олександра Сирського, чи міністра оборони Рустема Умєрова. Вони ведуть переговори щодо можливостей використовувати техніку, як нам потрібно, незалежно від території. Тобто є окупована, є українська, є російська територія. Маємо виходити не з політичних міркувань, геополітичних, а маємо виходити з необхідності тактичних чи оперативно-тактичних рішень. Так і буде.

Чи била Україна західною зброєю по Росії

Напередодні видання AFP вийшло з заголовком про те, що, або ж зі статтею, що Україна вже кілька разів била по Росії західною зброєю. Мається на увазі Краснодар, і вони чомусь і Крим український додали туди з незрозумілих нам причин. Пишуть, що спроби вже були й нічого не сталося, як лякав Путін. Чи правда, що Україна вже використовувала західну зброю для ударів, або ж для завдання уражень на території Росії?

Україна суворо дотримується домовленостей з партнерами на різних рівнях. Я хочу, щоб в нас не було ілюзій. Україна має певний обсяг своєї далекобійної зброї: дрони, ракети. Це розуміє і Росія, і наші партнери. Ця зброя використовується так, як має потребу використовуватися. Незалежно від території, де розташоване те чи інше місце – воно має бути знищене, якщо це має відношення до інфраструктури війни.

Абсолютно законно Україна все робить, тому що це прописано в відповідних пунктах міжнародного права. Переговори про необхідність використання західної зброї по території в повному обсязі окупованої і по території прикордонної Росії ведуться. Чому це важливо? Тому що важлива кількість зброї, яку використовують (ЗСУ – 24 Канал).

Нашої зброї недостатньо, щоб щоденно знищувати накопичення вздовж наших державних кордонів. А це треба робити. Там йде накопичення, ти чекаєш, поки вони (росіяни – 24 Канал) зайдуть різати твоїх людей, а після цього ти вже безпосередньо маєш пряме боєзіткнення. Коли твої люди мають це зупиняти, не зброя високоточна, далекобійна, а твої люди, це нонсенс, враховуючи кількість ресурсу, який є у Росії. Тому ці переговори йдуть.

Я взагалі не бачу сенсу дебатувати можливість знищення всього, що розташоване в Криму. Це взагалі міжнародно визнана територія України. Вона окупована, але ми воюємо на своїй території, ми її обороняємо, знищуємо все, що там є чуже, а російське там повністю чуже.

Переговори йдуть, дозволи, я думаю, будуть, тому що це важливо для ефективного ведення оборонної війни. Я маю на увазі дозволи на знищення російських концентраційних місць на території самої Росії.

Теги за темою
Оружие
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Стало відомо коли закриються сервери файтингу MultiVersus
24tv
2025-02-01T12:39:06Z
Хакери зламали WhatsApp за допомогою шпигунського софту
InternetUA
2025-02-01T12:33:09Z
SpaceX стала частіше спалювати свої супутники Starlink
Portaltele
2025-02-01T12:04:38Z
Оптимізація пам'яті — що видалити, щоб смартфон працював швидше
InternetUA
2025-02-01T12:01:33Z
Учені придумали робота, який літає без батарейок: як працює дивний пристрій
Фокус
2025-02-01T12:00:18Z
Інопланетяни з паралельного всесвіту серед нас, але ми не знаємо про це: що виявили вчені
Фокус
2025-02-01T11:36:27Z
350 студентів університету в Італії змушені перескладати іспит через використання ChatGPT
InternetUA
2025-02-01T11:27:59Z
Gaia завершує свою зоряну одісею, залишаючи космічну спадщину
Portaltele
2025-02-01T11:03:33Z
OpenAI представила нову модель o3-mini для складних логічних завдань
360ua.news
2025-02-01T11:03:27Z
Відмовтеся від традиційного тримача: як створити стильний органайзер для ключів і дрібниць
24tv
2025-02-01T12:45:05Z
Як легко укласти чубчик лише за декілька хвилин
24tv
2025-02-01T12:39:33Z
Як смачно приготувати курку за 10 хвилин: зірка "Мастер Шеф" Глінська поділилася рецептом
Политека
2025-02-01T12:30:11Z
Кого можна називати "ясочкою": розкриваємо загадку цього давнього слова
24tv
2025-02-01T12:12:02Z
Що в собі слід розвивати, щоб бути привабливішим – і ні, це взагалі не про зовнішність
24tv
2025-02-01T11:51:39Z
"Рецепт довголіття": 111-річна жінка поділилася своїм секретом
Фокус
2025-02-01T11:30:30Z
Садівники відходять від хімії та для зберігання абрикос використовують охолодження
AgroPortal
2025-02-01T11:30:12Z
Гороскоп на лютий 2025 для Стрільців: кохання, успіх, гроші та задоволення
GlavRed
2025-02-01T11:27:41Z
Чорний часник - липкий, солодкий, без запаху – і по 2000 гривень за кіло
Комсомольская правда
2025-02-01T11:04:01Z
Поліцейські затримали двох «гостей» столиці, які пограбували власників оселі, що їх приютили
Украина Криминальная
2025-02-01T12:45:15Z
У Полтаві вже п'ятеро загиблих. Зройсло й число постраждалих, зокрема дітей
ZN UA
2025-02-01T12:39:41Z
"Дружина вдома була. Тепер ні її, ні квартири" - як Полтава пережила ракетну атаку РФ по багатоповерхівці
Gazeta UA
2025-02-01T12:36:32Z
Вбивство військовослужбовця ТЦК на Полтавщині: чи є стрілець і спільник родичами
24tv
2025-02-01T12:33:28Z
Напав під час супроводу мобілізованих: у поліції розповіли про вбивство солдата ТЦК у Пирятині
24tv
2025-02-01T12:33:05Z
Удар по Полтаві 1 лютого: кількість загиблих зросла
TSN
2025-02-01T12:18:14Z
У Мексиці вбили журналіста Алехандро Гальєгоса
Детектор М
2025-02-01T12:15:17Z
Трагедія в Одесі: в одній з квартир виявили тіло 1-річного хлопчика у морозильній камері
24tv
2025-02-01T11:57:42Z
В Антонівці на Херсонщині внаслідок атаки з дрона загинув чоловік
УкраинФорм
2025-02-01T11:30:57Z
Довбик назвав головну свою помилку, через яку мав непростий старт кар'єри в Італії
24tv
2025-02-01T12:39:18Z
Кубок Девіса. Крутих та Сачко програли парну зустріч проти тенісистів Тунісу
УкраинФорм
2025-02-01T12:33:50Z
ЗСУ ліквідували брата героя Росії та організатора пропагандистських турнірів з дзюдо
ГЛАВКОМ NET
2025-02-01T12:18:52Z
Євро-2026. Збірна України з футзалу здобула третю поспіль перемогу
ГЛАВКОМ NET
2025-02-01T12:15:44Z
"Він здатний на все": суперник Дюбуа назвав боксера, який переможе Усика
24tv
2025-02-01T11:57:00Z
У міжнародній федерації хокею розповіли про вплив Трампа на повернення росіян
ZN UA
2025-02-01T11:37:41Z
Тренер Лечче підтвердив трансфер Патріка Доргу в Манчестер Юнайтед
360ua.news
2025-02-01T11:30:30Z
Ф'юрі вперше звернувся до фанів після завершення кар'єри: що сказав "Циганський король"
24tv
2025-02-01T11:27:43Z
Чемпіонат Європи з біатлону-2025: результати жіночої гонки переслідування
TSN
2025-02-01T11:27:20Z
Ракетний удар по Одесі: пошкоджені близько 15 пам’яток культурної спадщини
УкраинФорм
2025-02-01T12:48:13Z
ЗСУ прориваються контратаками на Курщині: ворог зазнав втрат - ISW
GlavRed
2025-02-01T12:27:10Z
Наймасштабніша атака за всю війну: у Запорізькій міськраді описали наслідки нічного удару Росії
24tv
2025-02-01T12:06:03Z
У столиці викрили організацію комуністичної ідеології, яка зривала мобілізацію та закликала не донатити на ЗСУ
Khreschatyk
2025-02-01T11:48:24Z
В Україні буде похолодання: повідомили прогноз на найближчі дні
Gazeta UA
2025-02-01T11:45:00Z
Росіяни намагаються просуватися Харківщиною: Братчук повідомив про небезпеку
TSN
2025-02-01T10:33:32Z
Під час нічного обстрілу Нікополя пошкоджена лікарня, поранена пацієнтка
УкраинФорм
2025-02-01T10:30:39Z
Битва за Покровськ: росіяни різко змінили тактику
ГЛАВКОМ NET
2025-02-01T10:28:03Z
Львів чи Ужгород: де квартири в новобудовах та на вторинці коштують дешевше
24tv
2025-02-01T10:21:43Z
У Києві відкрилась експозиція, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством
УкраинФорм
2025-02-01T12:36:31Z
"Це складно": Наталя Могилевська розповіла про стосунки зі старшою донькою
GlavRed
2025-02-01T12:27:45Z
Відома українська акторка зізналась, що пережила домагання у театрі: "Пам'ятаю тваринний страх"
24tv
2025-02-01T12:24:29Z
Поліція перевіряє дії викладача Карпенка-Карого, якого звинувачують у сексуальних домаганнях
24tv
2025-02-01T11:51:27Z
Пішов з життя заслужений артист України Станіслав Колокольніков
24tv
2025-02-01T11:34:19Z
Гільдія авторів США запровадить сертифікацію книг, створених «людським інтелектом», а не ШІ
Детектор М
2025-02-01T11:30:49Z
Максим Галкін возз'єднався із сім'єю і показав будинок на Кіпрі - деталі
GlavRed
2025-02-01T11:27:09Z
Зірка серіалу "Емілі в Парижі" Лілі Коллінз вперше стала мамою
Комсомольская правда
2025-02-01T11:18:13Z
Повернення «Білого лотоса» та «Нульовий день» із Робертом Де Ніро. Вісім серіалів лютого
AIN
2025-02-01T10:18:54Z
Військові КНДР проводять ротацію на Курщині через великі втрати - Юсов
Gazeta UA
2025-02-01T12:48:30Z
Для розгортання 200 тис миротворців в Україні потрібно 600 тис військових - The Times
Gazeta UA
2025-02-01T12:33:38Z
Lviv Croissants відкрилися у Каннах
AIN
2025-02-01T12:30:47Z
Деякі українці залишаться без пільг на комунальні послуги у 2025 році
24tv
2025-02-01T12:18:56Z
Чоловік орендував "незвичну" квартиру у центрі мегаполіса: в чому її особливість
Фокус
2025-02-01T12:15:49Z
У ГУР розповіли, куди військові можуть передавати затрофеєні ворожі дрони, радіостанції та РЕБи для вивчення
УкраинФорм
2025-02-01T12:15:08Z
Заявили про технологію Switchblade: як насправді росіяни покращили дрон "Куб"
24tv
2025-02-01T12:12:16Z
Сухопутні війська оголошують літературний конкурс воєнної прози пам'яті Василя Паламарчука
УкраинФорм
2025-02-01T12:09:24Z
Креативність та користь вражає: військові на Харківщині створили справжню "дронопошту"
24tv
2025-02-01T12:06:46Z
Тренування, які спалюють найбільше калорій
24tv
2025-02-01T12:06:13Z
Вчені спростували популярний міф про ранкову каву
24tv
2025-02-01T10:27:45Z
ТЦК та лікарів ВЛК чекає кримінальна відповідальність: як каратимуть за примусову мобілізацію
Знай
2025-02-01T08:36:39Z
«Кохання на виживання»: як покращити токсичні стосунки за допомогою «Атоксілу»
Детектор М
2025-02-01T08:00:08Z
Не намагайтеся повторити: 54-річний чоловік потрапив до лікарні після небезпечного експерименту із пінцетом
Знай
2025-02-01T04:51:15Z
2 прості кроки, і проблема зникне: як прибрати роздратування після гоління
GlavRed
2025-02-01T04:27:55Z
Гороскоп на завтра 2 лютого: Тельцям - грандіозний прибуток, Рибам - успіх
GlavRed
2025-02-01T04:27:26Z
Вперше за 3 роки: в Уганді зафіксували новий спалах Еболи
24tv
2025-01-31T20:15:26Z
Безсоння піде в минуле: вчені та лікарі розповіли, як досягти ідеального сну
Фокус
2025-01-31T18:27:47Z
Бойкот крамниць через високі ціни з Хорватії поширився на інші країни Балкан
Европейская правда
2025-02-01T12:48:31Z
«Програма «Єоселя» сама себе втопила». Рієлтор розповіла про зміни в іпотечному кредитуванні
ГЛАВКОМ NET
2025-02-01T12:42:37Z
Естонія готова вкладатися у відновлення портів Одещини
AgroPortal
2025-02-01T12:30:10Z
Стрімко подешевшав на 27%: популярний овоч б’є рекорди за падінням ціни
GlavRed
2025-02-01T12:27:36Z
Галущенко і Брінк обговорили участь американського бізнесу у відновленні української енергетики
УкраинФорм
2025-02-01T12:27:20Z
Податкова перевиконала план надходжень за січень на ₴9,8 мільярда - Кравченко
УкраинФорм
2025-02-01T12:12:14Z
Молдова почала постачати 3 млн кубів газу в охоплене енергокризою Придністров’я
Европейская правда
2025-02-01T12:01:00Z
Дефіцит газу в ПСГ: "Нафтогаз" спричинив проблему, а платитимуть з держбюджету
ZN UA
2025-02-01T11:46:07Z
Претензій і позовів на 27 мільйонів: Держекоінспекція назвала головних порушників природоохоронного законодавства
Знай
2025-02-01T11:42:50Z
У Києві врятували знаковий автомобіль Lincoln Сontinental
AutoCentre
2025-02-01T11:57:24Z
Парковка в аеропорту обійшлася чоловікові у 200 тисяч доларів: як таке можливо
24tv
2025-02-01T10:48:12Z
Українці відновлюють попит на нові авто: що частіше купують
ТСН
2025-02-01T09:51:34Z
Працівник автосалону розбив новітній суперкар Lamborghini за $600 000
Фокус
2025-02-01T09:15:34Z
Новий Lamborghini Revuelto розбили під час доставки власнику
AutoCentre
2025-02-01T08:12:06Z
Найдешевший кросовер Fiat за ціною Renault Duster отримав цікаві деталі
Gazeta UA
2025-01-31T21:00:07Z
У чоловіка поцупили "невикрадне" авто за $227 000 менш ніж через 60 годин після купівлі – фото
TSN
2025-01-31T19:36:13Z
Механік назвав 5 японських машин, які б ніколи не купив
24tv
2025-01-31T19:30:05Z
Держспецтрансслужба отримала пікапи Volkswagen Amarok
AutoCentre
2025-01-31T18:30:35Z
"Зеленський – диктатор": Карлсон та Морган видали низку проросійських заяв
24tv
2025-02-01T12:48:33Z
Україна просить посилити санкції проти РФ після ворожого обстрілу Одеси - Точицький
УкраинФорм
2025-02-01T12:45:46Z
Пʼята зміна керівника АОЗ за тиждень: хто тепер директор держпідприємства
ZN UA
2025-02-01T12:39:11Z
Фіцо пригрозив блокувати допомогу Україні якщо не відновиться транзит газу
360ua.news
2025-02-01T12:36:50Z
На Сумщині внаслідок нічного авіаудару РФ загинули троє поліцейських
УкраинФорм
2025-02-01T12:27:29Z
У Росії чоловіка засудили до семи років за донат РДК
InternetUA
2025-02-01T12:27:22Z
"Забагато говорить": у Білому домі хочуть найняти додаткових стенографістів для Трампа
24tv
2025-02-01T12:27:10Z
Норвегія відпустила судно з російським екіпажем, яке підозрювали у пошкодженні кабелів у Балтійському морі
УкраинФорм
2025-02-01T12:24:38Z
Трамп назвав умову, за якої ніколи б не розпочалася війна в Україні
TSN
2025-02-01T12:21:11Z