Про це він розповів на каналі «UKRAINE THE BEST».
«Це (ред. – критика) відповідальна річ, особливо якщо працюєш з художниками. А якщо критика в галузі теорії, то це спокійніше», - зазначає Гліб Вишеславський.
Як пояснює митець, критика – це добре саме тоді, коли це якесь річище і воно позначає щось для глядача, орієнтує глядача у мистецькому просторі, тобто це корисна річ, корисна критика.
І тут не треба, зауважує він, як це було раніше, казати, що вся критика – це один єдиний критик, який може зруйнувати майбутнє митця, ні, він має допомогти людині зорієнтуватися. Тим паче, додає гість програми, це важливо, коли ми говоримо про сучасне мистецтво, у якому постійно з’являються нові течії.
«Постмодернізм вже вмирає чи вмер, з'являється постпостмодернізм і навіть постпостпост уже модернізм, інші його називають мистецтвом технічного і посттехнічного світу. Ну, багато назв, але всіх їх можна об'єднати такою назвою, що це те, що після постмодернізму. І це найцікавіше, може, зараз, що відбувається, як це можна осмислити і про це говорити», - розповідає Гліб Вишеславський.
Також Politeka писала про те, що Беньямінова пояснила, чому світ не знав про українську культуру до війни.