Ритм життя, з яким сьогодні існує переважна більшість людей, майже не залишає нам часу на відпочинок. Окрім того, багато хто нехтує особистим часом, щоб встигнути зробити більше роботи й витратити його на ті речі, що не приносять задоволення.
Однак, щоб бути в ресурсі та більш продуктивними, варто відпочивати й давати собі час, аби насолодитись усамітненням. Чому корисно давати собі перепочити, розповіли в Eat This, Not That!
Згідно з дослідженням, яке проводилось серед 2000 дорослих осіб, було визначено, що майже кожен третій не мав жодного дня, щоб відпочити наодинці протягом трьох місяців. Однак такий темп може спричинити появу стресу, який провокує швидке старіння організму.
Про це свідчить інше дослідження, яке було опубліковано в Translational Psychiatry. Вчені виявили, що стрес здатен прискорювати старіння генів людини, проте вміння розслаблятися та зберігати емоційний спокій може запобігти його впливу. Крім того, гнів, що також може виникати внаслідок стресу, також шкодить організму, пригнічуючи його здоров’я сильніше за смуток.
Тож спокійний ритм життя є ключовим фактором для нормального та здорового життя. Саме тому, крім дієт і спорту, для нормалізації життя важливу роль відіграє середовище, у якому перебуває людина. Спільнота й місце перебування, якому характерна спокійна та злагоджена атмосфера, є незамінним критерієм для фізичного та ментального здоров’я.
Згідно з висновком від компанії Amerisleep, що проаналізувала 100 найбільш густонаселених міст США, до критеріїв спокою належать:
- якість шкіл;
- доступ до освіти;
- парки та місця відпочинку;
- погода;
- доступність житла;
- безпекові умови.
РанішеOBOZ.UA розповів, чому відчуття пригнічення шкодить більше, ніж хвороби та звички.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.