/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F39fe7d094e13da608043f0ab69bd623e.jpg)
Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки РФ
Українська ПВО збила 17 ударних БпЛА в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Хмельницькій областях.
Російські військові в ніч проти 6 червня атакували Україну 18 ударними БпЛА типу Shahed-131/136, українська ППО знищила 17 дронів. Про це Повітряні сили ЗСУ.
“Російські окупанти завдали удару по Дніпропетровщині двома балістичними ракетами Іскандер-М із району Таганрога – РФ, а також атакували 18 ударними БпЛА типу Shahed-131/136 із районів Приморсько-Ахтарськ – РФ, мис Чауда – Крим”, – йдеться в повідомленні.
У результаті протиповітряного бою збито 17 ударних БпЛА в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Хмельницькій областях.
До відбиття повітряного нападу противника залучалася винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи Повітряних сил, мобільні вогневі групи Сил оборони України та підрозділи радіоелектронної боротьби.
Нагадаємо, в ніч проти 5 червня росіяни атакували Україну 27 ударними дронами. В результаті протиповітряного бою збито 22 “шахеди” у Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Сумській та Полтавській областях.
На Полтавщині є влучання в промисловий обʼєкт. У Нікополі пошкодили інфраструктурний об’єкт.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала