MY.UAНовини
"Мені байдуже, хто там що думає". Дмитро Ступка – про житло у США, весілля з українською співачкою та хейт від українців
"Мені байдуже, хто там що думає". Дмитро Ступка – про житло у США, весілля з українською співачкою та хейт від українців

"Мені байдуже, хто там що думає". Дмитро Ступка – про житло у США, весілля з українською співачкою та хейт від українців

Дмитро Ступка – український актор театру та кіно, онук легендарного Богдана Ступки та син відомого Остапа Ступки. Восени 2021 року артист разом з тодішньою дружиною, популярною блогеркою Поліною Логуновою, та донькою Богданою виїхали до США.

В Америці подружжя вирішило розлучитися, Ступка за день до повномасштабного вторгнення вилетів до України, однак додому не потрапив, якийсь час перебував у Європі, а згодом повернувся до США. В інтерв’ю OBOZ.UA розповів про своє теперішнє життя, прокоментував чутки про можливе весілля з теперішньою коханою – українською співачкою Barabanova та зізнався, як ставиться до негативних коментарів на свою адресу в соцмережах.

– Дмитре, не секрет, що через те, що ви зараз перебуваєте не в Україні, вам дістається в соцмережах. Як реагуєте?

– Слухайте, я настільки до цього вже звик. Навіть до повномасштабної війни постійно приходили на мої сторінки люди, які знаходили що там похейтити, написати образливе. І актор не такий, і не так граю, і не те роблю, і не так живу. Це вже давно тягнеться, ще дідусю моєму писали колись "шанувальники". І татові написували. Як до цього ставлюся? Мені байдуже, чесно кажу. У кожного своя доля і свій шлях широкий, як писав Тарас Шевченко. Ніхто не може розказати, як мені жити і що мені робити. Це моє життя. Сам прокладаю свою дорогу. А хто там що думає – це їхня особиста думка, я на це вплинути не можу. Тому просто не звертаю уваги, принаймні стараюся.

– Як вам живеться у США, чим ви заробляєте? Ваша колега по Театру Франка Світлана Косолапова, яка знайшла тимчасовий прихисток від війни в Нью-Йорку, розповідала нам в інтерв’ю, що США – це дуже дорога країна.

– Америка дуже дорога, це справді так, але якось живемо. Платити треба за все, інколи здається, що навіть за повітря. Виходиш з квартири і починається: за парковку, страховку, бензин, продукти. І ціни тут, скажу вам, далеко не наші, головне – не переводити в гривні, бо можна з розуму зійти.

Постійної роботи, так, щоб ходити зранку до вечора, в мене немає. Тут не так легко потрапити на якусь гарну роботу, якщо не маєш освіти від американського навчального закладу, а ще й до того ж – не ідеально розмовляєш англійською. Але є різні підробітки: працюю ведучим, знімаюся в рекламах, в епізодах. Пробуємо займатися якимось бізнесом – купуємо товари, які перепродаємо через інтернет. Але загалом з роботою складно. А от з англійською в мене вже справи набагато кращі, ніж раніше. Вчив мову в школі, у студентські роки, тут тренувався. Зараз можу говорити. Звичайно, проскакують помилки, але, в принципі, американці розуміють. На побутовому рівні моєї англійської вистачає.

– Там, де ви мешкаєте зараз, більшість – це американці чи українці?

– Американців усе-таки більшість, але є і українці. Через війну наших приїхало дуже багато. Минулого літа брат мого однокласника запросив від української громади в Сіетл провести свято Дня Незалежності. Олег Собчук із гуртом "СКАЙ" приїхали. То я вам скажу, весь стадіон був забитий українцями. Тут є спеціальна програма, за документами якої ви маєте право заїхати в Америку, навіть якщо у вас немає візи і ніколи не було. Через деякий час видається дозвіл на роботу, і можете офіційно перебувати на території США.

Я тут зовсім за іншою програмою – подавався ще до війни. Але через те, що ми розійшлися з дружиною, зараз є деякі проблеми з отриманням певних документів, тому що не так ми добре розлучилися, як хотілося б. Окрім того, треба сказати, що еміграційний процес тут взагалі не дуже швидкий. Коли ми приїхали сюди, планували отримати сімейну грін-карту. Згодом у мене був готовий кейс документів, який не встиг подати, а тим часом термін офіційного перебування в США підходив до кінця. Купив квиток додому на 23 лютого 2022 року. Коли летів до Стамбула, де мав пересадку на Київ, прочитав у соцмережах, що почалася війна. Додому я вже не долетів – небо закрили.

Кілька місяців жив у Європі, волонтерив. А згодом повернувся до Америки, щоб бути ближче до доньки. Ми з нею дуже близькі, сильно пов'язані між собою. Вона живе з мамою, але я кожен тиждень забираю на вихідні. І коли в неї канікули в школі, то Поліна теж мені її віддає, і Богдана живе зі мною. Тим часом питання з документами вирішується. Я в очікуванні, але не це головне. Передусім думаю про те, щоб скоріше закінчилася війна і ми змогли побачитися з рідними.

– Ви хочете повернутися в Україну чи просто приїхати на якийсь час? З якою країною пов’язуєте майбутнє?

– Ну, я так розумію, що моя донька буде жити тут, тому що мама вже має свій бізнес, своє життя. А забрати дитину від мами я не маю права. Тому, дай Бог, закінчиться війна, буду жити на дві країни. В Україні багато років працював, робив кар'єру, і так просто це все розірвати не хотів би. Я дуже сумую за Києвом, за друзями, за родичами, за професією. Звичайно, бачу, як все гарно складається в театрі, які черги по квитки. Я сумую за цим, бо дуже люблю театр, глядачів, сцену. Але зараз на першому місці в мене моя дитина.

– Нещодавно в пресі писали, що ви знову зібралися одружуватися – з новою обраницею, українкою Юлією Барабановою, відомою як співачка Barabanova.

– Слухайте, нам зараз немає куди поспішати. А як Бог дасть, то, звичайно, поберемося. Зараз треба насамперед на ноги встати, а потім вже думати про одруження. А ті мої слова, які з’явилися в пресі, були вирвані з контексту – ви ж розумієте, як це зазвичай буває.

З Юлією у нас все добре – живемо разом. У неї двоє дітей, у мене дитина. Як сказала Юліна прабабуся, сам Бог мене послав до неї, бо познайомилися ми на Великдень. У мене є колежанка по акторському цеху Мирослава Філіпович – ми разом працювали в кількох проєктах. Мешкає тут, у Лос-Анджелесі, а якийсь час жив у Маямі, однак часто прилітав сюди до дочки. У Богданки 25 квітня – день народження. Приїхав минулого року її привітати, а тут ще й свято велике.

Зупинився у друга, він сам із Чернігова, живе тут вже більше десяти років. І тут написала Мирослава: "Приїжджай у гості – будемо святкувати Великдень. Посмажимо м’яса – поспілкуємося". Ми з другом поїхали. І тільки-но зайшов та побачив цю блакитнооку блондинку – все. Побилися трохи яйцями, поїли паски. І закрутилося. Згодом Юля приїхала до мене в Маямі, а коли поїхала, я подумав: "Ну що мене тут тримає? У мене і Богдана в Лос-Анджелесі, а тепер і Юля". Сів в автомобіль і їхав за кермом до них три дні.

– У пресі писали, що Юля має одного сина Марка, а виявляється, є ще одна дитина?

– Старшому сину Юлі буде вже 18 років, він живе в Європі. Максим – професійний спортсмен, із самого дитинства займається великим тенісом. Уже виграв безліч турнірів і, сподіваємося, дуже скоро стане чемпіоном у цьому виді спорту. А Марку нещодавно виповнилося три роки. Моїй Богданці в квітні – сім.

Вона ходить до школи, розмовляє вже англійською краще, ніж я. Та це і зрозуміло: діти набагато швидше все вловлюють, запам'ятовують. У неї є подружки, хороші стосунки з однокласниками. Гарна дуже дівчинка, талановита, весела. Водимо її на акторську майстерність, на гімнастику. Я дуже щасливий, що можу бачити дочку стільки, скільки душа бажає. Зараз у неї все добре.

А виросте, сама вирішить, де їй бути, як бути. Знатиме гарно англійську, отримає освіту, захоче залишатися тут, то чому ні? Поки зарано загадувати, ми зараз живемо в такому світі, де не знаємо, що буде далі, що вже мріяти на багато років уперед. Тут, в Америці, теж все не так легко, як може здаватися на перший погляд. Це країна дуже серйозних правил та законів. Тому ми і щодо себе ніяких глобальних планів не будуємо. Є де виспатися, що з'їсти – вже добре. Окрім того, передусім є дуже сильне бажання і мрія, щоб закінчилася в Україні війна. Ніхто не очікував, що так усіх порозкидає. Друзі там, батьки там, ми тут.

– А скільки вам на місяць потрібно грошей?

– Я не підраховував. Можу так сказати: 100 доларів тут – як 100 гривень у нас. Ну плюс-мінус. Сходити в магазин, купити найнеобхідніші продукти – макарони, рис, якісь овочі, ковбаску – це щонайменше 100 доларів. Тут звичайна буханка хліба може коштувати 5 доларів. Якщо перевести на наші гроші, розумієте, які ціни?

– Житло знімаєте?

– Та ні, ми купили – у нас був мільйон доларів (сміється). Звісно, я жартую. Так, орендуємо. Придбати квартиру чи будинок – дуже дорого. Тут, у Каліфорнії, ціни навіть вищі, ніж, наприклад, у Техасі або Флориді, але так сталося, що доля нас привела саме сюди. А взагалі, мені здається, що тут багато хто знімає житло. Або беруть у кредит – тут дуже розвинена ця система. Платите 5 чи 10 відсотків від загальної вартості – і вам дають позику на 30 років.

– Як часто спілкуєтеся з рідними?

– З бабусею намагаюся декілька разів на тиждень зідзвонюватися по відеозв'язку (Дмитро жив із Богданом та Ларисою Ступками з 9-місячного віку. – Ред.) Тато їй привіз смартфон, навчив користуватися. Тепер вона в Instagram слідкує за моєю сторінкою, дивиться фотографії. Ми не бачилися з вересня 2021 року. Про що розмовляємо зараз? Як хто живе, як справи, як здоров'я, чим хто займається. Вона дуже старенька в мене вже – 81 рік, але я маю надію, що ми ще обов’язково побачимося. Зідзвонюємося і з татом, і з мамою, і з тіткою – з усіма тримаємо контакт.

– Що вам тато розповідав про резонансну ДТП, у яку він втрапив у квітні минулого року?

– Ну що він казав? Що дуже прикро, що таке сталося. Але ніхто від подібного не застрахований. Він з товаришами того дня проводили благодійний творчий вечір, збирали гроші для військового госпіталю. Всі подробиці того, що сталося, мені достеменно не відомі, але знаю від тата, що дорога того вечора була дуже слизька. Якщо не помиляюся, всі питання з постраждалим у ДТП вирішені – заплачені гроші і за лікування, і за автівку, яка була пошкоджена. Щодо тата, думаю, це для нього великий урок, і впевнений, що ніколи більше не повториться. Буде більш обачним, обережним. Добре, що всі цілі та здорові. А залізо я взагалі не рахую – то дурниця. Тато продовжує працювати, грає вистави. Роботи зараз через війну у нього не так багато, як раніше, але все нормально. Він нещодавно і "Київську пектораль" отримав – за роль у виставі "Візит".

– Так сталося, що перший фільм, у якому ви зіграли, – це російська стрічка "Ми з майбутнього – 2". І оскільки в картині суперечливо трактується роль УПА в історії, її було заборонено в українському прокаті. Зараз ви не шкодуєте, що тоді прийняли пропозицію?

– Там історія дуже заплутана вийшла. На проби мене запросив режисер Андрес Пуустусмаа, який бачив мене у постановці "Чайка" в Театрі Франка. Однак потім його змінили на Олега Погодіна, у якого дідусь пізніше знімався у фільмі "Дім". До речі, він мене попереджав, що краще не приймати пропозиції, бо герой непростий. Але мій Сірий – не лиходій, просто слабохарактерний хлопець. Зрештою, актори часто грають поганців, але ж це не означає, що вони у звичайному житті поділяють погляди своїх кіногероїв. Окрім того, я був дуже молодим, студентом, коли дізнався, що мене беруть на роль у кіно, стрибав від щастя до стелі.

Звичайно, потім все це вилізло мені боком, але повірте, у процесі роботи – це погано аж ніяк не виглядало. Потім, коли Олег Погодін відзняв це кіно, йому не дозволили його монтувати, бо хотіли все по-своєму. І тоді він взяв собі псевдонім Борис Ростов. І недарма, бо те, що було прописане у сценарії і що з’явилося на екрані, – різні речі. Виявилося, що цей фільм фінансувала якась російська партія. Я думаю, що вони зробили його таким спеціально – для розпалювання ворожнечі. Але зрозумів це вже постфактум, коли картину змонтували та випустили.

– Чи залишилися у вас друзі в Росії? Чи намагалися ви, як більшість українців, доносити їм правду на початку вторгнення?

– Були друзі, ми переписувалися, однак щодо подій, що відбувалися, спільної мови ми не знайшли, тому я заблокував цих людей. Був один хлопець при розумі – він все розуміє і підтримує нас. Але у більшості мізки забиті пропагандою. І вже років два я взагалі ні з ким, хто живе в Росії, зв'язок не підтримую. Навіть з тим хлопцем, що виявився нормальним.

Які настрої тут? У Маямі, де мешкав раніше, дуже багато росіян, які переїхали в Америку ще до війни. Вони поводяться скромно, більшість підтримує Україну. Там, де були раніше російські кав’ярні з їхніми прапорами, – це все познімалося. І всюди майорять українські. Але, звичайно, інколи зустрічаються ідіоти. Згадую, якось ми з товаришем зайшли на парковку і побачили на одному з автомобілів георгіївську стрічку. Ми її відірвали, викинули і пішли собі далі.

Америка, кажу вам, досі вся в українських символах. Дуже багато наших бізнесів, які популярні в Україні, повідкривалися тут. І прапори-прапори – на всіх центральних вулицях. Я нещодавно був у Чикаго, так от там вся центральна вулиця, як у нас Хрещатик, завішена американськими та українськими прапорами.

Також читайте на OBOZ.UA інтерв’ю з головним телесиноптиком України Миколою Луценком – про шалений успіх, перемогу над страшною хворобою та переїзд до Чернігова.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
В США объявили, чем закончится война в Украине
Известия Киев
2024-10-24T17:50:30Z
Стало известно, что сделает Путин во время выборов в США или сразу после них
Comments UA
2024-11-03T13:33:40Z
"Возвращаются в оккупацию": Украина провалила политику по поддержке ВПЛ, — Шуляк
Фокус
2024-10-23T21:06:39Z
Премьер-министр Израиля Нетаньяху уволил министра обороны
ZN UA
2024-11-05T22:15:52Z
ФБР говорит о российском следе фальшивых минирований в нескольких штатах
Европейская правда
2024-11-05T23:30:38Z
В Польше обвинили Зеленского во втягивании страны в войну
Известия Киев
2024-11-05T23:13:34Z
"Это реально": военные США оценили план Зеленского по передаче ракет Tomahawk
Фокус
2024-10-30T19:27:58Z
Как НАТО может ответить на отправку солдат КНДР на войну против Украины: СМИ узнали детали
Comments UA
2024-10-25T13:12:19Z
Появилась итоговая декларация саммита БРИКС: один пункт о войне в Украине
Comments UA
2024-10-23T14:12:46Z
Привлечете беду: какой день недели считается опасным для стрижки
Marie Claire
2024-10-25T22:00:38Z
ЦПД: Солдаты КНДР попали под обстрел в Курской области
Корреспондент
2024-11-04T11:46:11Z
Медиков из военных госпиталей переводят в пехоту: что происходит
Comments UA
2024-10-28T11:06:38Z
В ГУР подтвердили первое сражение между ВСУ и военными КНДР
Комсомольская правда
2024-11-05T15:51:40Z
День ангела 6 ноября: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2024-11-05T22:21:06Z
6 ноября 2024 года: Павла Исповедника - что сегодня нельзя делать
Фокус
2024-11-05T22:00:48Z
США задействовали дальний бомбардировщик к учениям с Южной Кореей и Японией в ответ на ракетные испытания КНДР
ZN UA
2024-11-03T13:33:54Z
О предстоящей смерти Елизаветы ІІ близкие знали заранее: врач готовил семью к неизбежному
Фокус
2024-10-26T18:21:43Z
СМИ узнали имя нового начальника штаба Сил беспилотных систем
Корреспондент
2024-10-24T05:30:31Z
Почему пожилые люди меньше спят: названы главные причины
Comments UA
2024-10-25T22:36:15Z
Самые распространенные причины рака кожи: какие симптомы указывают на болезнь
Comments UA
2024-10-26T00:33:18Z
Польза и вред свежих соков: кому не следует употреблять фреши
Comments UA
2024-10-25T23:42:36Z
Почему не хватает воздуха: смертельные болезни, при которых возникает удушье
Comments UA
2024-10-26T02:36:33Z
Питание довело парня до слепоты: как это произошло
Знай
2024-11-05T21:30:15Z
Катя Жесть объяснила, почему мы не высыпаемся и как наладить здоровый сон
Знай
2024-11-05T18:03:59Z
Польза речной рыбы: какие виды следует добавить в рацион
Comments UA
2024-10-26T00:09:17Z
Отказаться раз и навсегда: как избавиться от вредных привычек
Comments UA
2024-10-26T02:09:34Z
Как быстро похудеть: 3 главных правила, которые действительно работают
Marie Claire
2024-11-05T17:31:43Z
Оккупанты массово заходят в Селидово - украинские дроноводы не успевают за потоком
Апостроф
2024-10-24T12:27:39Z
Пора готовить оборону Павлограда: Безуглая прогнозирует катастрофу на фронте
Comments UA
2024-10-25T21:12:12Z
Удар по Харькову: число жертв возросло
Корреспондент
2024-10-29T03:36:52Z
Лунный гороскоп на 29 октября, вторник
Marie Claire
2024-10-28T21:06:41Z
Российская армия перебрасывает войска в Генический район: партизаны рассказали, что могут планировать оккупанты
ZN UA
2024-11-05T23:36:48Z
Россияне расстреляли шестерых пленных бойцов ВСУ на Покровском направлении
Комсомольская правда
2024-11-05T22:16:38Z
В Google "слили" размещение военных систем ВСУ: в СНБО возмущены
Апостроф
2024-11-03T16:57:29Z
Следующая цель - Запорожье? Прогнозы хода войны
Корреспондент
2024-10-23T19:45:57Z
Враг ударил по переправам и перерезал дорогу в Харьковской области
Comments UA
2024-10-23T13:18:02Z
На Киевщине еще одно попадание БПЛА – соцсети
Корреспондент
2024-10-25T23:09:01Z
"По горячим следам": в Киеве задержали поджигателя отделений Укрпочты
Апостроф
2024-10-30T16:36:16Z
Удар по Днепру: есть жертвы и много раненых
Корреспондент
2024-10-25T22:12:43Z
В Беларуси "украинских диверсантов" приговорили к 20 годам колонии
Корреспондент
2024-10-24T01:34:31Z
Испания выделит €10,6 млрд на ликвидацию последствий наводнения
Корреспондент
2024-11-05T17:36:16Z
В Броварах уволили подозреваемого во взяточничестве судью
Корреспондент
2024-11-05T16:42:23Z
Контрафактный товар на 11 млн грн обнаружило БЭБ: что продавали незаконно
Comments UA
2024-10-23T13:18:18Z
Российский военный вертолет разбился в Керченском проливе: что известно
Апостроф
2024-10-26T21:31:46Z
Россияне ударили по кладбищу в Одессе - повреждено более 100 могил
Апостроф
2024-11-01T15:22:12Z
"Тысяча Зеленского": в Минэкономики рассказали, куда начислят деньги
Фокус
2024-10-26T22:24:07Z
Солнечная электростанция: сколько стоит ее установить
ZN UA
2024-10-26T02:34:25Z
Литва отключится от российской электросети
Корреспондент
2024-10-26T00:00:19Z
Пенсия при минимальной зарплате: какой размер выплат можно получить
ZN UA
2024-10-26T05:04:09Z
Ничего не было: украинцы кладут деньги на счет, но в ПриватБанке их теряют и ищут месяцами
Знай
2024-11-05T21:12:22Z
Украина продаст на аукционе российский танкер Nika Spirit
Хвиля
2024-11-05T21:06:41Z
Правительство изменило критерии бронирования работников
Корреспондент
2024-10-23T15:15:22Z
Нефтяные доходы России в октябре упали на треть
Корреспондент
2024-11-05T19:15:32Z
Внимательно посмотрите на свои купюры в 200 и 100 гривен: украинцы могут потерять деньги
Знай
2024-11-05T19:06:53Z
Помешан на костях: психологи выяснили животную страсть Леонардо Ди Каприо к юным любовницам
Знай
2024-11-03T13:51:24Z
Украинки определились с топ-5 видами джинсов и брюк на зиму 2024/2025: стиль - это все
Знай
2024-11-04T19:51:05Z
Хейли Бибер спустя два месяца после рождения сына вернулась к занятиям пилатесом
Фокус
2024-10-23T13:15:26Z
Киллиан Мерфи появился на премьере в Лондоне со светлыми волосами
Фокус
2024-10-25T08:30:38Z
Warner Bros. планирует вернуть "Игру престолов" в виде фильма: что ждать фанатам
Знай
2024-11-05T21:51:39Z
Знаменитости выбирают сумки с изображением еды: 8 самых ярких и смешных образов
Marie Claire
2024-11-05T20:31:02Z
Цыбульская уехала за границу с девятилетним сыном
Корреспондент
2024-10-29T11:06:30Z
"Ей весело с Оливером": инсайдер рассказал о романе Риз Уизерспун с немецким финансистом
Фокус
2024-10-27T20:51:03Z
Не замерзнуть и роскошно выглядеть: 7 модных идей, которые вдохновят вас перед ноябрьскими холодами
Marie Claire
2024-10-31T19:16:19Z
Мы все не идеальны: худшие черты всех знаков Зодиака
Знай
2024-10-28T16:51:23Z
Почти вечные: продукты, которые не портятся годами
Comments UA
2024-10-26T01:42:46Z
Домашний грушевый пирог: простой рецепт с орехами и шоколадом
Политека
2024-10-30T00:00:38Z
Зачем замораживать джинсы: секреты стирки, о которых вы точно не знали
Знай
2024-10-27T20:51:34Z
Грибной сезон в разгаре: когда и где искать лучший грибной урожай
Comments UA
2024-11-06T00:00:32Z
Главные привычки настоящей женщины: о чем никогда не стоит забывать
Comments UA
2024-11-05T23:12:52Z
Как сделать компостную яму для листьев: советы опытных дачников
Политека
2024-10-26T00:06:26Z
Пара из Британии разочарована самым дорогим завтраком в своей жизни
Фокус
2024-10-29T07:06:17Z
Рейтинг самых ревнивых знаков зодиака: кто возглавляет список
Comments UA
2024-11-05T21:06:05Z
Невесту Роналду госпитализировали из-за серьезной болезни
Корреспондент
2024-10-25T14:12:07Z
Из Украины сбежали двое хоккеистов, не вернувшись домой после игр Континентального кубка
Комсомольская правда
2024-11-02T14:33:49Z
Эннис рассказал о плане на поединок с Чухаджяном
Корреспондент
2024-11-02T10:12:37Z
Возлюбленная Роналду провела четыре дня в больнице - шокирующие детали
Корреспондент
2024-10-26T07:39:06Z
"Динамо" – "Ференцварош": онлайн-трансляция матча Лиги Европы
ZN UA
2024-11-05T18:21:21Z
Российский футболист рассказал, как ему помог игрок сборной Украины в Италии
ZN UA
2024-11-05T14:36:52Z
Малиньяджи назвал условие, при котором Фьюри победит Усика в реванше
Корреспондент
2024-11-05T12:27:48Z
Аморим: Манчестер Юнайтед - клуб, который мне нужен
Корреспондент
2024-11-05T12:24:14Z
Новый наставник МЮ назвал "Манчестер Сити" лучшей командой мира
ZN UA
2024-11-05T12:04:02Z
Киевстар обещает безлимитный интернет за 1 гривну: как получить
Знай
2024-11-04T18:06:55Z
Предлагают сэкономить, а в итоге вы останетесь без денег: клиенты Vodafone поднимают бунт
Знай
2024-10-27T20:30:18Z
Четыре опасных астероида сблизятся с Землей в ближайшие 24 часа - заявление NASA
Апостроф
2024-10-24T05:30:17Z
Лучшие складные смартфоны 2024 года: какие "раскладушки" пользуются успехом
Фокус
2024-10-25T13:06:53Z
Пугают и завораживают: самые таинственные лабиринты мира, которые были построены людьми
Marie Claire
2024-11-05T20:00:03Z
Официально: Hogwarts Legacy 2 будет сюжетно связана с сериалом «Гарри Поттер» от HBO
GameMag
2024-11-05T19:46:22Z
Жители России вновь могут скачать драйвера с сайта Nvidia
GameMag
2024-10-23T23:43:09Z
Российских игроков приглашают на консольный фестиваль CGF — Console Gaming Festival — Яша Хаддажи рассказал, чего от него ждать
GameMag
2024-10-24T17:16:19Z
В обход санкций США. В Китае опять создали новый флагманский чип: что известно
Фокус
2024-11-05T19:12:38Z
Рекордные продажи авто из США в Украине: что стоит за ростом популярности
Фокус
2024-11-05T15:27:38Z
Renault выпустили недорогой электрический фургон-кроссовер за $20 000
Фокус
2024-11-05T14:36:22Z
На продажу выставлен культовый американский спорткар 2000-х без пробега
Фокус
2024-11-05T12:51:27Z
ТОП-10 новых легковушек октября: кто в лидерах украинского авторынка
Comments UA
2024-11-05T12:27:10Z
Каждый украинский дальнобойщик мечтает о таком: из фуры Mercedes сделали двухэтажную дачу
Знай
2024-11-05T08:51:58Z
Презентован новый Kia Sportage 2025: как изменился компактный кроссовер
Фокус
2024-11-05T08:42:29Z
Знаменитый итальянский спорткар 90-х вернут в производство
Фокус
2024-11-05T07:51:39Z
Нового конкурента VW Tiguan и Toyota RAV4 от Citroen показали до премьеры
Фокус
2024-11-04T13:00:03Z
Toyota наполнит рынок спортивными моделями различных классов
Фокус
2024-11-04T11:57:36Z