MY.UAНовини
Що призведе до остаточної ізоляції Росії: ексклюзивне інтерв'ю з Михайлом Подоляком
Що призведе до остаточної ізоляції Росії: ексклюзивне інтерв'ю з Михайлом Подоляком

Що призведе до остаточної ізоляції Росії: ексклюзивне інтерв'ю з Михайлом Подоляком

Так, поступово Росія вибуває з глобального бізнесового і фінансового процесу, й це призведе до її остаточної ізоляції. Більше про це, чи США проти вступу України в НАТО та чому Орбан змінив риторику – читайте в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу з радником голови Офісу Президента України Михайлом Подоляком.

Нагадаємо, що в першій частині інтерв'ю ми розповідали, що зафіксують на Саміті миру у Швейцарії та що за "новий" мирний план вигадав Китай. Деталі – читайте за посиланням.

Про системи ППО для України

G7 вже позаду. США й Україна підписали десятирічну двосторонню угоду про безпеку. Вона містить 9 статей та передбачає принципи співробітництва у сфері оборони й безпеки як у воєнний час, так і у мирний. Джо Байден повідомив країнам, як очікують на постачання ППО, що треба почекати. Водночас Польща не хоче передавати Україні вже обіцяну американську ППО, яка стояла на її території.

Думаю, що це треба обговорювати не в публічному просторі. Не розумію, чому ці заяви були зроблені. Я говорю не про нас зараз, а взагалі. Це все питання дискусій. Це питання партнерських чи союзницьких відносин між державами, зокрема й України. Їх варто розв'язувати з огляду на пріоритетність. Я розумію Польщу, бо в її повітряний простір також залітали російські ракети; розумію всі ракетні небезпеки, які вони (поляки – 24 Канал) аналізують.

Однак пріоритетність… Росія атакує щоночі українську цивільну і критичну інфраструктуру певною кількістю ракет і дронів. Нам потрібні системи, які працюють проти балістики. Patriot і SAMP/T – це дві системи, які чітко можуть відпрацювати по "Кинджалах" та "Іскандерах".

Це важливо, тому що Росія, маскуючи, наприклад, синхронізований удар, використовує дрони для відвертання уваги, чи перенасичення систем протиракетної оборони; використовує крилаті ракети, які треба збивати різними системами протиракетної оборони.

Потім країна-агресорка завдає ударів "Кинджалами" чи балістикою, а проти цього працюють тільки Patriot і SAMP/T. Тому їх треба більше в Україні, щоб було менше руйнувань цивільної та критичної інфраструктури. Але це питання внутрішніх дискусій.

Як безпекові угоди вплинуть на нейтральні країни

Щодо G7. Мені подобаються всі ті рішення, які прийняли, зокрема і безпекові угоди. На мою думку, це прообраз переформатування безпекового контуру альянсу НАТО. Зрозуміло, це потрібно, якщо такі війни можуть виникати.

Потрібно знати, яку кількість зброї ми маємо використовувати потім для роботи по ключових цілях, наприклад, ворожій країні. Також які держави та які види зброї можуть надавати, тому що під час війни такої інтенсивності жодна країна самостійно не зможе виготовляти моментально необхідний обсяг снарядів, далекобійних ракет, систем ППО, чи протиракет.

Безпекові угоди з різними країнами практично є таким сигнальним прообразом новітньої, майбутньої безпекової системи, куди входитимуть всі демократичні країни. Усі країни Євросоюзу та Україна, як невіддільна частина Європи.

Це непогано з погляду того, що очікувати завтра; з погляду використання тих чи інших інструментів ведення бойових дій; з погляду розуміння терміну. Тобто, це 10-річний договір і ти точно розумієш, що буде через рік, через два, через п'ять, через десять.

Крім того, це символічно. G7 чітко фіксує свою конкретну позицію щодо Росії, там вже були рішення щодо заморожених активів, санкційної політики та щодо рішення про військову підтримку України. Тобто, зрозуміло, що Україна має мати зброю, а Росія має втратити можливість фінансувати війну. Це дві ключові тези, які ефективно впливатимуть на інші країни, особливо країни нейтрального табору.


Україна і США підписали безпекову угоду / Офіс Президента

Що призведе до остаточної ізоляції Росії

Україні дадуть кредит на 50 мільярдів, який буде підкріплюватися російськими активами? Чому кредит, а не одразу російські активи? Ми ж прийшли до того, що Росія має заплатити за війну, яку вона розпочала в Україні.

Це так само як із постачанням зброї. Спочатку Javelin, потім HIMARS. Так само як дозволи удари по території окупованого Криму чи удари по Росії – спочатку категорично "ні", а потім безумовно "так". Усе трошки повільно, але всі ці рішення є об'єктивними, вони поступові. Так само із замороженими активами. Нагадаю, заморозили 380 мільярдів. Я вважаю, що це мінімальна сума, тому що суверенних активів у Росії більше, вони ж усе вивозили.

Першим кроком було використовувати відсотки. Це 3 – 7 мільярдів євро щорічно, щоб використовувати їх на підтримку України через Фонд миру для закупівлі, наприклад, амуніції. Сьогодні другий крок – давати більші кошти, адже партнери розуміють, що ці 50 мільярдів євро на рік або відсотки по кредиту можна буде скомпенсувати активами Росії. Це символічно, бо означає, що ці активи Росії точно не повернуть.

Третій крок – надати всі ці 380 мільярдів, бо це важливо з урахуванням річного обсягу фінансування війни Росії. Вона витрачає 120 – 150 мільярдів безпосередньо на війну. Треба, щоб Україна мала паритетну суму грошей. Нам важливо не тільки мати гроші для закупівлі зброї, але ще й на відновлення інфраструктури. Росія в цій війні знищує інфраструктуру: не тільки енергетичну, соціальну інфраструктуру – вона руйнує економічні процеси в Україні. Це все треба скомпенсувати. Це вже наступний крок.

Мені дуже подобається, тому що вони (партнери України – 24 Канал) йдуть від першого, другого кроку. Було б краще, якби швидше, але це політичне рішення, яке фіксує наступне:

  • Росія ці активи точно не отримає;
  • ці активи мають компенсувати все, що Росія руйнує;
  • отримати ці активи має Україна у будь-якому форматі.

Це гарні політичні рішення, які впливають не тільки на Росію, Україну чи європейські країни, але й на країни Глобального півдня та нейтральні. Росія поступово, на жаль, не так швидко, як ми з вами хотіли б, але виходить з глобального бізнесового і фінансового процесів. І це призведе до остаточної її ізоляції.

Чи дійсно США проти вступу України в НАТО

Кажуть, що угода зі США це крок до членства України в НАТО. Проте ще кілька тижнів тому Джо Байден говорив, що не підтримує таке.

Безумовно, це крок до НАТО. Це крок для абсолютної суб'єктності України з військового погляду. Вона вже де-факто є членом НАТО, адже ми тотально використовуємо натівський стандарт з навчання управління та зброї.

Давайте про заяви, щоб тут було зрозуміло – це глобальний політичний та компромісний процес. У США бажають працювати в цьому компромісному полі, не провокувати своїми заявами російську агресію. Це залишково ще є. І вони (у США – 24 Канал), мовляв, ніколи не були за "НАТОвізацію" України чи взагалі післярадянського простору. Це, на їхню думку, мало б зменшити агресивний потенціал Росії.

Але це не так, НАТО не є причиною війни. Причиною війни є внутрішня ненависть Росії до України та спроба компенсувати свою нікчемність завдяки цій начебто "священній" війні, тобто ескалації. Це зовсім інші мотивації. Тут немає різниці Євросоюз чи НАТО. Не це причина війни.

Але не всі ще, на жаль, в політичних глобальних елітах розуміють, що Росія не зможе існувати ніяк інакше, окрім як у війні. Тому ці заяви США достатньо обережні. Вони й далі коректні, але все виглядатиме так: Україна повністю буде переналаштована на натівські стандарти, а всі угоди чітко фіксуватимуть, що Україна є невіддільною частиною загальної натівської безпекової архітектури. Після цього треба отримати справедливий фінал у цій війні. Ми з вами розуміємо, яким він має бути.

Далі переформатування глобальних безпекових контурів. Немає Росії як агресивного блоку – немає й альянсу, куди входить Іран та Північна Корея, тому що це все посиплеться щойно Росія впаде. Ми побачимо багато трансформацій на різних континентах. І в цей момент НАТО матиме зовсім інший вигляд. Ніхто вже не ставитиме питання, чи має бути там Україна, чи, наприклад, інші країни післярадянського простору.

Чому Орбан різко змінив риторику щодо України

Угорський прем'єр Віктор Орбан заявив, що не заважатиме НАТО допомагати Україні. Що це за кардинальна зміна позиції?

Насамперед Угорщина все ж таки є невіддільною частиною Європи. Вона розуміє, що її майбутнє набагато перспективніше в Європі. Будапешт сьогодні має багато сигналів від інших країн, що вони можуть призупинити право голосу Угорщини, чи можливість ветувати щось тощо. Це суттєво обмежуватиме функціонал і європейські перспективи країни. Немає сенсу розмінюватись на якісь там примарні відносини з Росією, яка є країною-агресоркою. Це навіть для Угорщини очевидно.

Україна повинна продовжувати працювати з Угорщиною, попри те, що публічно говориться. Адже Будапешт все ж таки співпрацює з Києвом, зокрема, у сфері енергетики, постачання імпортного світла. Угорщина бере у цьому участь й все одно голосує за європейські рішення, які принаймні в секторі економіки є вигідними для України.


Орбан заявив, що не перешкоджатиме допомозі НАТО Україні / Getty Images

Також Угорщина голосує в Європарламенті. Кількість мандатів партії Орбана "Фідес" зменшилась, і це говорить про те, що все ж таки в Європі є розуміння, що або ми всі разом (країни ЄС – 24 Канал) маємо певні домовленості та цінності, яких дотримуємось, тому що ми колективний орган, або ви (Угорщина – 24 Канал) поступово втрачатимете вплив навіть в Європарламенті.

Крім того, не забуваймо про появу в Угорщині перспективного, потужного, опозиційного руху Петера Мадяра, який альтернативно говорить зовсім інші речі. Він якраз таки говорить про європейські речі. Я розумію, що ще зарано говорити про те, що це може бути відповідна "бійка" на внутрішніх парламентських виборах. Однак це вже зовсім інша конфігурація політичного процесу в Угорщині.

Я повернусь до ключової тези – Угорщина є невіддільною частиною Європи. Вона це прекрасно розуміє, тому з нею треба працювати, попри впливи російської пропаганди.

Як Аргентина може допомогти Україні у війні

Аргентина приєдналася до формату "Рамштайн". Ми знаємо, що в "Рамштайні" є певні розподіли. Одні країни займаються ППО, інші – снарядами, ще інші – винищувачами F-16 і так далі. У чому Аргентина може себе найкраще проявити?

Там не те що є розподіл до якого об'єднання країна хоче долучитись – є потреби України. Сьогодні є три нагальні потреби: ППО, снаряди й далекобійні ракети.

Аргентина може допомагати з протиповітряною обороною, зокрема з авіаційною компонентою. Ми ж коли говоримо ППО, це не тільки протиракетні системи, а й авіація. Загалом до будь-якого з цих напрямків можна долучитись.

Вірменія "кинула" Росію

Вірменія заявила, що має намір вийти з Організації договору про колективну безпеку, а також, що більше не поїде до Білорусі поки там правитиме самопроголошений президент Алєксандр Лукашенко. Якщо забігати наперед, де далі ми можемо побачити Вірменію? Чи може вона приєднатися до "Рамштайну"?

Поки у Білорусі Алєксандр Лукашенко, то туди взагалі немає сенсу їздити. Немає суб'єктності в цій країні, а заяви Лукашенка дійсно ображають будь-кого. Я розумію, що він ні на що не впливає, і тому хоче компенсувати свою нікчемність образами на адресу важливих держав.

Щодо ОДКБ – це мертва інституція. Вона ніколи не працювала, Росія її створила для того, щоб роздутись і сказати, мовляв, дивіться, ми порівняні з НАТО, відбудували Варшавський договір і так далі. Але Росія – це цинічна країна, яка все будує тільки для того, щоб мати впливи, домінування, контролювати щось й розв'язувати виключно свої питання. Якщо питання треба розв'язати для когось іншого, то Москва не робитиме цього, тому ОДКБ точно вмре.

До того ж щойно у Росії з'являтимуться проблеми по лінії фронту в Україні, починатимуться тактичні поразки, тоді ми будемо бачити пришвидшення всіх процесів. СНД розпадатиметься, адже це не порівняні країни, вони взагалі в інших вимірах перебувають. Я маю на увазі, наприклад, азійські країни, які більше орієнтуються на Китай. Так само ОДКБ.

Нікому не потрібні інституції, які не працюють. Вірмени про це публічно говорять, враховуючи тяжку ситуацію, у якій вони сьогодні перебувають, а Росія брала на себе певні гарантії.

Чи побачимо ми вірменів у якихось інституціях, не тільки в клубі "Рамштайн", але й в інших? На сьогодні вірмени намагаються вести активну дискусію з Європейським Союзом, Сполученими Штатами. Я думаю, що в них все вийде достатньо добре, це перспективні країни.

Я вважаю, що всі країни, окрім Росії, і навіть Білорусь, але без Алєксандра Лукашенка, дуже перспективні й можуть зайняти своє місце в новому розподілі впливів в Європейському Союзі. Їм треба туди йти, там є гарантія того, що ти можеш бути тим, ким ти хочеш бути й бути вільним, чого ніколи не буде з Кремлем. Росія – це концентраційний, фільтраційний табір.

Теги за темою
РосіяЄвросоюз
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Унікальність або діагноз: Вівчарюк вперше відверто розповів про старшого сина
Политека
2025-01-14T23:31:50Z
Німеччина передала Україні 155-мм снаряди та ударні дрони
Европейская правда
2025-01-14T23:27:56Z
Заступник генсека ООН відвідав прифронтову громаду на Харківщині
УкраинФорм
2025-01-14T22:46:14Z
Навіщо Олександра Устінова атакує керівництво Агенцію оборонних закупівель: амбіції, піар чи гроші
AIN
2025-01-14T22:44:10Z
Зробили якісний і кількісний стрибок: як Силам оборони вдалося здійснити атаку 200 дронами
24tv
2025-01-14T22:12:20Z
Автоматично не "прилетить": юрист розповів про штрафи за неновлення статусу "обмежено придатний"
Фокус
2025-01-14T21:51:41Z
Українка Альона Гром стала фотографом року за версією Los Angeles Photo Curator
Детектор М
2025-01-14T21:46:43Z
"Поставили діагноз": Міддлтон зробила приголомшливу заяву про свій стан
GlavRed
2025-01-14T21:27:29Z
Уряд прибрав «колізію», щоб родичі зниклих безвісти могли отримати відстрочку від мобілізації
УкраинФорм
2025-01-14T21:15:14Z
"Розпочато кримінальне провадження": перші деталі у справі про побиття Wellboy
GlavRed
2025-01-14T23:36:18Z
Від ігрового кіно до класики: найпопулярніші українські фільми на Takflix, які варто подивитися
24tv
2025-01-14T22:03:30Z
Дім "Мумій Троля" Іллі Лагутенка постраждав під час пожежі в Лос-Анджелесі - ЗМІ
GlavRed
2025-01-14T21:27:21Z
Путініст Сергій Лазарєв не витримав і виїхав із РФ - що сталося
GlavRed
2025-01-14T21:27:00Z
Залишилися без дому: Маша Машкова розповіла, як пережила пожежі у США
GlavRed
2025-01-14T20:27:53Z
Син Меладзе і Джанабаєвої заскочив батьків у незручний момент - деталі
GlavRed
2025-01-14T20:27:44Z
Джессіка Сімпсон після розлучення продає розкішний маєток за приголомшливу суму
TSN
2025-01-14T20:06:02Z
3 турецькі серіали, які ви подивитесь на одному подиху
24tv
2025-01-14T19:57:14Z
Кадочникова прокоментувала «мовний інцидент» на врученні премії імені Параджанова
УкраинФорм
2025-01-14T19:43:53Z
Христя Фріланд балотуватиметься на пост премʼєра Канади - ЗМІ
УкраинФорм
2025-01-14T23:36:27Z
Нідерланди обіцяють відповісти Венесуелі на обмеження роботи посольства
Европейская правда
2025-01-14T23:31:24Z
Новому уряд Франції вже хочуть оголосити вотум недовіри
УкраинФорм
2025-01-14T23:28:44Z
Війна, день 1056. Наймасовіший удар по військових об'єктах у рф, Трамп висловився щодо майбутньої зустрічі з путіним
Football.ua
2025-01-14T23:05:30Z
Іран у новій угоді з РФ відмовився визнати Крим російським
GlavRed
2025-01-14T22:57:42Z
Німеччина розгорне Patriot у Польщі, неподалік українського кордону
Украина Криминальная
2025-01-14T22:57:36Z
Італія і Саудівська Аравія уклали угоду про енергетичну співпрацю
УкраинФорм
2025-01-14T22:57:09Z
Сумська ОВА спростувала інформацію про прорив кордону військами РФ
УкраинФорм
2025-01-14T22:36:37Z
Сі Цзіньпін обговорив із президентом Євроради війну в Україні
УкраинФорм
2025-01-14T22:16:54Z
У Лос-Анджелесі вигоріла вщент територія розміром із Вашингтон: пожежі досі не можуть приборкати
TSN
2025-01-14T22:33:28Z
На Сумщині одна і та ж родина вже вдруге втратила житло через обстріл РФ: деталі трагедії
TSN
2025-01-14T22:33:18Z
Троє українців віддали шахраям 68 тисяч гривень
InternetUA
2025-01-14T21:03:20Z
Підлітки вчинили наругу над прапором України
1News
2025-01-14T20:33:41Z
Мав доглядати за батьками: на Франківщині судили чоловіка, який ухилився від мобілізації
Политека
2025-01-14T20:27:52Z
У Сумах викрито шахрая, який видавав себе за спецпризначенця та виманював у волонтерів гроші
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T20:24:29Z
Пожежа в Енгельсі: влада регіону вирішила ввести режим НС
1News
2025-01-14T20:09:07Z
Не хотів стояти в черзі: на Одещині відвідувач магазину побив охоронця
Политека
2025-01-14T20:01:46Z
У Харкові напали на "бусик" ТЦК, щоб викрасти військовозобов'язаного, — поліція
Фокус
2025-01-14T19:36:13Z
Російські загарбники атакують Україну ударними БпЛА: мапа тривог
TSN
2025-01-14T22:54:46Z
Чому зі зведень Генштабу зник Курахівський напрямок? Пояснення
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T22:48:22Z
На тимчасово окупованій Луганщині росіяни змушують пенсіонерів дивитись пропагандистські фільми
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T22:19:55Z
Оперативна інформація щодо російського вторгнення станом на 22.00 14.01.2025
Украина Криминальная
2025-01-14T22:09:11Z
На яких напрямках ворог найбільше засилає диверсантів? Відповідь ДПСУ
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T21:36:29Z
Ворожили завжди жінки та дівчата. А що роблять хлопці на Старий Новий рік – про це сьогодні розповість співак Dima PROKOPOV.
FM-TV
2025-01-14T21:34:07Z
Ситуація погіршилася: експерт повідомив про атаки оккупантів на Краматорському та Торецькому напрямках
Политека
2025-01-14T21:28:10Z
У Києві прибиральниця додатково заробляла на вкрадених ноутбуках з роботи
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T21:24:12Z
На фронті - 158 зіткнень, ЗСУ зупинили 70 атак ворога на Покровському напрямку
УкраинФорм
2025-01-14T21:07:08Z
Клуб МЛС досяг усної домовленості щодо придбання нападника Шахтаря Келсі
Football.ua
2025-01-14T22:47:14Z
Підніжка для лідера АПЛ: "Ліверпуль" втратив очки в матчі з головною сенсацією сезону
TSN
2025-01-14T22:21:34Z
Валенсія впоралася з Оуренсе на шляху до чвертьфіналу Кубка Іспанії-2024/25
Football.ua
2025-01-14T22:16:25Z
Бундесліга: Баєр здолав Майнц, Айнтрахт і Вольфсбург розгромили Фрайбург і Боруссію М
Football.ua
2025-01-14T22:05:57Z
Ліверпуль поділив очки з Ноттінгем Форест
Football.ua
2025-01-14T22:01:25Z
"Борнмут" із Забарним на останніх хвилинах втратив перемогу над "Челсі" в АПЛ
TSN
2025-01-14T21:51:06Z
Аталанта поділила очки з Ювентусом
Football.ua
2025-01-14T21:49:26Z
АПЛ: Брентфорд з Ярмолюком врятувався від поразки Манчестер Сіті, дебютна перемога Поттера на чолі Вест Гема
Football.ua
2025-01-14T21:37:38Z
Мода чи тренувальний контент: загадковий образ Магучіх підірвав мережу
24tv
2025-01-14T21:03:57Z
Forbes назвав найкращого українського блогера
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T23:36:01Z
В Австралії вчені виявили новий вид найотруйнішого павука у світі
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T23:09:52Z
З центру управління польотами NASA вперше за 60 років евакуювалися всі працівники: в чому причина
InternetUA
2025-01-14T22:58:02Z
У Baldur’s Gate 3 можна на час стати Астаріоном у вкрай похмурій сцені — її майже ніхто не бачив
ITC
2025-01-14T22:37:01Z
15 січня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T22:27:09Z
Як легко знайти та керувати прихованими файлами на Macbook: 5 простих способів
InternetUA
2025-01-14T21:07:38Z
Незабаром ChatGPT зможе нагадати вам вигуляти собаку
TSN
2025-01-14T20:51:22Z
Вдарили самі по собі: чим Росії загрожує повторний збій мобільного та інтернет-зв'язку
24tv
2025-01-14T20:19:53Z
Як вибрати ідеальний зарядний пристрій для смартфона: поради експертів
Фокус
2025-01-14T20:15:51Z
На території аеропорту Риги помітили невідомі дрони
InternetUA
2025-01-14T21:58:24Z
Курс валют на 15 січня: скільки коштують долар, євро та злотий
Комсомольская правда
2025-01-14T20:35:04Z
З початку повномасштабного вторгнення Україна отримала від партнерів $117 мільярдів
УкраинФорм
2025-01-14T20:18:12Z
Індексація пенсій: кому доплатять від 300 до 1000 гривень з березня
Хвиля
2025-01-14T20:06:50Z
Кому в Україні можна не платити земельний податок
24tv
2025-01-14T20:03:11Z
Мінекономіки планує розширити програму "інвестняні" у 2025: очікується до 10 нових проєктів
Хвиля
2025-01-14T19:17:44Z
В’єтнам підписав угоду з «Росатомом» про АЕС та ядерні технології
УкраинФорм
2025-01-14T19:10:29Z
Експорт російської нафти морем може скоротитися у найближчі тижні на тлі санкцій США – Bloomberg
iPress
2025-01-14T18:55:57Z
Чехія модернізувала нафтопровід, який покладе край нафтовій залежності від Росії
УкраинФорм
2025-01-14T18:54:28Z
Свиняча рулька, запечена в духовці: рецепт смачної страви
Фокус
2025-01-14T22:27:04Z
Хрусткі смаколики з дитинства: як приготувати вергуни
24tv
2025-01-14T22:24:42Z
Домашній фастфуд: рецепт смачної шаурми з куркою
Фокус
2025-01-14T21:36:32Z
4 знаки зодіаку, які ніколи не будуть самотніми
GlavRed
2025-01-14T21:27:45Z
7 ваших червоних прапорців, які можуть розлякати друзів і коханих
24tv
2025-01-14T21:27:36Z
Що не так на картинці: лише одиниці знайдуть помилку за 4 секунди
GlavRed
2025-01-14T21:27:35Z
Навіщо класти на деко бананову шкірку при запіканні м’яса: лайфхак для ідеального результату
24tv
2025-01-14T20:36:49Z
Чому в супермаркетах немає вікон - професор пояснив дивний факт
GlavRed
2025-01-14T20:27:21Z
Вони забирають вашу удачу та енергію: експерт радить уникати цих "друзів"
24tv
2025-01-14T20:12:19Z
Знову засяє: як прибрати бруд, що в'ївся, зі старої чавунної ванни
GlavRed
2025-01-14T21:27:00Z
Щоб втратити жир на животі: потрібно відмовитися від 4 популярних продуктів
24tv
2025-01-14T20:27:38Z
Виявили групу людей, якій алкоголь приносить користь
24tv
2025-01-14T20:18:47Z
Як герпес та травми голови призводять до деменції: нове відкриття вчених
24tv
2025-01-14T18:51:54Z
Чому до кави подають склянку води: більшість навіть не здогадуються навіщо
24tv
2025-01-14T17:57:32Z
Як зупинити кашель за 5 хвилин: домашній рецепт з натуральних продуктів
Знай
2025-01-14T17:51:43Z
Три супи, які допоможуть вам скинути зайві кілограми: після свят — саме те, що потрібно
TSN
2025-01-14T17:24:36Z
Нас всіх обдурили: як насправді формуються звички
Фокус
2025-01-14T17:00:28Z
В чому замочити насіння огірків, щоб воно швидше проросло: два ефективних копійчаних засоби
TSN
2025-01-14T16:36:17Z
Не просто аксесуар: навіщо на машину ставлять спойлер
GlavRed
2025-01-14T21:27:17Z
В Україну поставили оновлені самоскиди Volvo FMX
AutoCentre
2025-01-14T20:04:45Z
У США заборонили технології «розумних» авто із китайським та російським програмним забезпеченням
УкраинФорм
2025-01-14T19:48:29Z
Шасі Foton Auman оснастили автоцистерною нового типу
AutoCentre
2025-01-14T19:13:37Z
В Європі з'явиться недорогий міський електрокар з оригінальним дизайном
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T19:06:00Z
Subaru возродила WRX STI в лимитированной серии
AutoCentre
2025-01-14T18:16:15Z
Новий електромобіль Tesla надійшов у виробництво
ГЛАВКОМ NET
2025-01-14T17:57:27Z
В Україні викрили нову схему автошахрайства: як номер під склом стає пасткою
Знай
2025-01-14T17:21:02Z
Toyota презентувала в Токіо інноваційний ДВС
AutoCentre
2025-01-14T17:16:21Z