Під час дебатів кандидатів в президенти США мікрофони будуть вимкнені, за винятком кандидата, який виступає. Також кандидатам не можна буде спілкуватися з командою та використовувати чернетки. Про умови проведення дебатів, які вже погодили представники передвиборчої кампанії обох кандидатів, повідомив телеканал CNN.
Обидва кандидати погодилися виступити на єдиній сцені, і яке місце вони займуть, буде визначено шляхом підкидання монети.
Жодного реквізиту чи попередньо написаних нотаток на взяти з собою на сцену кандидатам не буде дозволено, вони отримають ручку, блокнот і пляшку води.
Дебати триватимуть 90 хвилин і включатимуть дві рекламні паузи. В цей час співробітники кампанії не зможуть спілкуватися зі своїм кандидатом.
Дебати, які ведуть Джейк Теппер і Дана Беш (CNN) відбудуться в Атланті 27 червня, стануть першою особистою зустріччю в кампанії 2024 року між президентом Джо Байденом і його попередником, колишнім президентом Дональдом Трампом.
Починаючи з 1980-х років, організацією дебатів у США займалася спеціальна двопартійна комісія. Однак голова передвиборчої кампанії Байдена Джен О’Меллі Діллон у листі до Комісії з президентських дебатів пояснила, що вважає нинішній формат дебатів застарілим, а дати їх проведення — запізнілими. Вона також нагадала про досвід дебатів під час президентських виборів у 2020 році, коли модератор не зупиняв викрики Трампа, який перебивав Байдена.
- Читайте також: Американські медіа закликали Байдена і Трампа провести передвиборчі дебати
Тоді, 29 вересня 2020 року, під час попередньої президентської кампанії у США, відбулись дебати кандидатів у президенти Дональда Трампа і Джо Байдена. Модерував їх ведучий каналу Fox News Кріс Воллес. Тодішній раунд дебатів шокував і засмутив — як глядачів, так і політичних оглядачів у США. Зокрема, кандидати весь час перебивали один одного і модератора.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.