MY.UAНовини
Трюк Путіна з ультиматумом не вдався, з Росією будуть закінчувати – Огризко
Трюк Путіна з ультиматумом не вдався, з Росією будуть закінчувати – Огризко

Трюк Путіна з ультиматумом не вдався, з Росією будуть закінчувати – Огризко

Саміт миру став дипломатичною катастрофою для Росії, у Путіна не залишається жодних шансів, переконаний дипломат Володимир Огризко.

На сайті Главред відбувся чат із дипломатом, колишнім міністром закордонних справ України, керівником Центру досліджень Росії Володимиром Огризком. Спілкуючись із читачами, він розповів, чому саміт миру в Швейцарії став дипломатичною катастрофою для Росії, чи може на другому саміті через п’ять місяців обговорюватися питання завершення війни, в чому Путін сам себе переграв, висуваючи ультиматум напередодні зустрічі в Швейцарії, а також чому доля війни в Україні буде вирішуватися на полі бою, а не на самітах чи переговорах.

Подаємо першу частину розмови з Володимиром Огризком.

Mika: Який практичний результат матиме саміт миру? Як ви оцінюєте його значення і підсумки?

Володимир Огризко: Саміт миру став великою дипломатичною перемогою України. Це результат дуже великої кропіткої роботи української дипломатії в широкому розумінні цього слова, бо всі долучилися до того, щоб цей саміт відбувся, причому з позитивним для України результатом. Адже коли збираються представники сотні країн і організацій, це означає, що українську ідею миру підтримує переважна більшість світу, і це вже великий позитив.

Участь у саміті представників країн третього світу, які тепер називають країнами Глобального Півдня, свідчить про їхнє розуміння простої істини: або ми живемо за нормами міжнародного права, або в світі почнеться хаос.

Саме цей хаос і пропонували обговорювати на цьому саміті росіяни, коли російський диктатор Путін буквально за кілька годин до його початку висунув якісь божевільні ідеї про перемир’я на його загарбницьких умовах. Але це жодним чином не вплинуло на хід саміту. На заяви Путіна подивилися, як на заяви хворої людини, і не більше. Тому всі спроби поставити цей саміт на паузу і збити обговорення провалилися.

Відтак, саміт став хорошим стартом для того, щоб гуртувати світ навколо української "формули миру", хоча це зовсім не означає, що він одразу матиме практичні результати – такого, на жаль, не буде. Але будь-який довгий шлях починається з перших кроків, і ці перші кроки, мені здається, вже зроблені.

Саміт миру для України став дипломатичною перемогою, а для Росії – черговою дипломатичною катастрофою / Фото: Офіс президента України

Borisenko: Чому "формула миру" Зеленського на саміті прозвучала в урізаному форматі – тільки три пункти? Чому опустили решту, причому ключові і принципові для нас речі про територіальну цілісність України та необхідність виведення російських військ?

Володимир Огризко: Опосередковано ці ключові тези підтверджені в заключній декларації саміту, де чітко і ясно сказано, що мирне врегулювання можливе лише на основі Статуту ООН, і кілька разів наголошено на територіальній цілісності, суверенітеті тощо. Це свідчить про те, що іншої основи для вирішення цих проблем немає.

На саміті розглядали тільки три пункти формули Зеленського тому, що треба починати з чогось найменш дратівливого і такого, що не викличе спротив. Тому й обрали теми, зрозумілі для будь-кого в кожній частині світу: гуманітарні питання, зокрема, обмін полоненими, продовольча безпека, що дуже важливо для країн третього світу і стосується їх безпосередньо, а також глобальна ядерна безпека та унеможливлення жахів того, до чого підштовхує світ Росія. Це ті речі, які знаходять відгук в адекватних головах всюди в світі.

Тому я думаю, що вибір цих трьох тем був невипадковим. Це – пролог, перший крок.

Ян Р.: Зеленський у Швейцарії заявив, що не виключає, що на другій конференції по Україні можна буде говорити про завершення війни, а її обіцяють плюс-мінус через п’ять місяців. Як ви вважаєте, наскільки реалістично, що приблизно за півроку почне вимальовуватися перспектива завершення війни, а, відтак, буде що обговорювати в цьому контексті? Чи не поквапився Зеленський?

Володимир Огризко: Я би не поспішав із такими заявами. Адже для того, щоб перемогти Росію, мало приймати декларації і скликати саміти – треба примусити Путіна відступити. Жодна декларація не може забезпечити виконання цієї функції. Це може зробити лише перемога над путінською армією на полі бою. Якщо це станеться впродовж наступних п’яти-шести місяців – це одна річ. Якщо ж цього не станеться, розраховувати на те, що Росія прийме всі вимоги, які будуть підготовлені щонайменше по цих трьох темах саміту, не варто. Тому давайте не квапити події і бажати нашим Силам оборони якомога швидше вигнати російських окупантів з української землі. Тоді тема завершення війни стане більш практичною.

Дивіться відео чату з Володимиром Огризком:

Сергій, Київ: Чи можна назвати путінський ультиматум "формулою Путіна", і хто в ньому, крім РФ, зацікавлений?

Володимир Огризко: Ні, я би назвав це черговим шантажем Путіна. Але, як на мене, цього разу він переграв сам себе. У Путіна була логіка гопника з підворіття: він вимагає більше, ніж може проковтнути, розуміючи, що дадуть не все, а менше, і так буде добре.

Що сьогодні "добре" для Путіна? Заморожування лінії фронту в тому вигляді, в якому вона є сьогодні. Якби він попросив саме це, від нього б вимагали відступити. А так, попросив більше – погодяться на те, що є зараз. Така банальна логіка хулігана з підворіття, який думає, що такою логікою керуються і всі інші.

Путін виголосив свій недолугий ультиматум напередодні саміту миру / Скриншот YouTube

Путін переграв сам себе, тому що на саміті на його слова відреагували очікувано негативно, сказали, що ультиматуми – це не та мова, яку світ хоче розуміти. При цьому на саміті підтвердили, що Україну будуть підтримувати.

Тому цей трюк Путіна був абсолютно невдалим і не зміг стати темою для обговорення. На це звернули увагу, як на чергову недолугість Путіна, й не більше.

Тож цей саміт для нас став дипломатичною перемогою, а для Росії черговою дипломатичною катастрофою. Саме тому в Москві істерять, як ніколи раніше, бо розуміють, що ситуація для них стає справді критичною. Адже в разі, якщо Захід продовжить лінію, яка зараз визначилася (а вона стає більш чіткою та очевидною – допомога Україні за багатьма напрямками і багатьма країнами), то у Путіна не залишається жодних шансів.

Omega: Чому Москва так нервувала перед самітом миру, відмовляла представників різних країн їхати туди? Які неприємні наслідки для РФ цей саміт матиме?

Володимир Огризко: Росія програла в головному: всю свою роботу з країнами Глобального Півдня вона будувала на простій тезі про те, що РФ разом із цими країнами у боротьбі проти західного неоколоніалізму, допомагає їм протистояти агресивному неоколоніалістському Заходу. Тому для Москви було архіважливо зробити так, щоб мінімальна кількість країн Глобального Півдня була присутня на саміті. А вийшло навпаки, і більшість присутніх на саміті були не країни Заходу, а країни з різних континентів. Були представлені всі: і Латинська Америка, і Африка, і Азія, і Океанія, і решта.

Для Путіна це була ключова задача. Ми пам’ятаємо, скільки зусиль доклали російські "дипломати", спецслужби, політичні діячі, включаючи й самого Путіна, які їздили світом, жахали, обіцяли санкції, аби тільки країни не приїхали на саміт миру або приїхали на не дуже високому рівні. Але все це провалилося.

Главред: Добре, але, наприклад, Індія – вона була представлена на саміті, але не підписала комюніке. Що це означає? Індія дрейфує в бік РФ і Китаю?

Володимир Огризко: Індія зараз просто використовує момент, щоб заробити на ситуації, не більше. Нічого особистого – тільки бізнес. Певною мірою Індії це поки що вдавалося. Згадайте, що вона накупила російської нафти на десятки мільярдів доларів, і їй це все було явно в плюс, оскільки вона на цьому заробляла, переробляючи російську нафту і продаючи її на світовому ринку.

Але ж усе не безкінечно. Вже зараз чітко і ясно Китаю дали зрозуміти, що так далі не буде, і в разі чого проти нього інтенсивно будуть вводитися санкції. Думаю, що у відносинах з Індією ця тема звучатиме не так офіційно, але дуже предметно.

Тому зараз період, коли Індія намагається не надто зав’язуватися з якоюсь однією стороною і поки що заробляти на ситуації, яка склалася. Та навряд чи це триватиме довго.

Росія намагалася не допустити участі в саміті країн Глобального Півдня, але деякі все-таки приїхали і навіть підписали комюніке / Фото: Офіс президента України

Simon: Наскільки ймовірно, що другий саміт пройде вже за участі Росії? За яких умов, по-вашому, і коли до участі в саміті слід долучити й Росію, Путіна?

Володимир Огризко: Тут питання в тлумаченні слова "залучення".

Для когось залучення – це просто передача підготовлених пропозицій Росії. От на саміті у Швейцарії було ухвалено рішення, що за трьома напрямками будуть працювати робочі групи і будуть готуватися пропозиції, щоб визначити позицію більшості країн світу, зокрема, по продовольчій безпеці. Уявімо, що цю роботу зроблено і через посередників пропозиції передаються Росії. Очевидно, що це також є залученням, якщо Росії передадуть пропозиції 80-90 країн світу по темі продовольчої безпеки.

Інше розуміння залученості Росії – посадити РФ за стіл переговорів з Україною або з іншими країнами. У мене великі сумніви у тому, що таке може відбутися. З одного боку, є указ Зеленського про те, що він із Путіним і Росією проводити переговори не буде. З іншого боку, є чітка позиція російського диктатора про те, що Зеленський "нелегітимний". Якщо обидві сторони на найвищому рівні кажуть, що не бачать одна одну впритул, то як і кого можна залучати? Хіба що призначити якихось 25-их заступників і 35-их радників, аби вони вели переговори. Але я не думаю, що це реалістично, виходячи з нинішньої ситуації в світі і дуже позитивної динаміки, яка намітилася в позиції Заходу відносно того, що з Росією справді вже потрібно закінчувати.

Rika: Яка ймовірність, що РФ і Китай проведуть свій саміт "заморожування війни", і які країни можуть до них приєднатися?

Володимир Огризко: Ми не можемо виключати того, що Росія і Китай будуть продовжувати лінію протиборства з рештою світу. Китай, на превеликий жаль, сьогодні на боці Росії, і демонструє це публічно й офіційно, тому не можна виключати, що такий саміт своїх прибічників вони можуть зібрати. Ми вже чули, що 26 країн начебто висловили готовність до проведення такого саміту.

Будь ласка, нехай збираються і розповідають, чого вони хочуть. Мені, наприклад, цікаво, щоб Китай пояснив перший пункт свого "мирного плану" про суверенітет і територіальну цілісність. Цей пункт передбачає, що йдеться про міжнародно визнані кордони України 1991 року? Якщо так, то це одна річ. Але чомусь Китай уникає відповіді на це просте запитання. І таких питань справді дуже багато.

Тому нехай збираються і проводять свій саміт. Конкуренція – це завжди шлях до пошуку позитивного.

Та якщо цей китайсько-російський саміт буде базуватися на тому, що треба визнавати територіальні загарбання, шансів у таких пропозицій не буде.

Тамара (Житомир): Скажіть відверто, чи вірите ви в те, що усілякі саміти, конференції й засідання зможуть закінчити війну в Україні і змусити Росію забратися звідси? Чи все-таки все вирішуватиметься на полі бою?

Володимир Огризко: Я вважаю, що саме на полі бою буде вирішено питання війни з Росією. Жодні декларації і конференції, на превеликий жаль, на Росію не діють.

Україна проводила дуже важливі і корисні конференції по Криму – Кримська платформа. Там лунали абсолютно логічні і правильні меседжі, які надсилалися учасниками цієї платформи Росії. І яка була відповідь Росії? Ніякої. Вона як окуповувала, так і досі окуповує Крим. Втім, думаю, ще трошки – і в РФ нарешті зрозуміють, що Крим із географічного півострова скоро перетвориться на політичний острів, і для Росії там не буде місця: їй доведеться або звідти піти, або приректи свій гарнізон на повне і тотальне знищення. Це вже буде залежати від кровожерливості нинішнього кремлівського очільника.

Хто такий Володимир Огризко

Володимир Огризко – український дипломат, міністр закордонних справ України з грудня 2007 до березня 2009, надзвичайний і повноважний посол України (1996).

У Міністерстві закордонних справ (спочатку УРСР, потім – незалежної України) – з 1978 року. Перша посада Огризка у зовнішньополітичному відомстві – аташе відділу печатки, яку він отримав відразу після закінчення Київського державного університету ім.Т.Шевченка .

1992 року Огризку присвоєно ранг надзвичайного та повноважного посла України. З 1992 по 1996 р. він служив радником, радником-посланником посольств України у ФРН та Австрії. Наступні три роки керував Управлінням зовнішньої політики, головним управлінням із питань зовнішньополітичної діяльності Адміністрації президента України.

У 1999-2004 роках - надзвичайний та повноважний посол України в Республіці Австрія та постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні. Ще рік – посол з особливих доручень МЗС України. З лютого 2005-го – перший заступник міністра закордонних справ Бориса Тарасюка.

18 грудня 2007-го призначений на посаду міністра закордонних справ України у коаліційному уряді Юлії Тимошенко. 3 березня 2009 року звільнено Верховною Радою з ініціативи Кабміну.

17 березня 2009-го призначений президентом Ющенком на посаду першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Раїси Богатирьової. Залишив посаду разом із звільненням з посади Ющенка в лютому 2010 року.

У вересні 2010 року Огризко вступив до партії Наша Україна. У липні 2012 року він склав повноваження члена президії та заступника голови політради партії та припинив своє членство у ній.

З вересня 2014 року дипломат керує аналітико-інформаційним Центром досліджень Росії. Пише статті для таких ЗМІ, як "Новое время", "Українська правда".

З 2022 року – проректор з міжнародної діяльності в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
На Закарпатті через падіння каміння заблокований поїзд, дві колісні пари зійшли з рейок
УкраинФорм
2024-11-23T05:51:08Z
Армія РФ просунулася біля 5 населених пунктів Донеччини: у DeepState розповіли деталі
GlavRed
2024-11-23T05:45:55Z
Загарбники ввечері атакували Нікополь дронами-камікадзе
УкраинФорм
2024-11-23T05:45:33Z
Ще 1420 окупантів і понад 260 одиниць техніки та озброєння: втрати ворога на 23 листопада
24tv
2024-11-23T05:42:24Z
У містах Донецької області скоротили подачу води
1News
2024-11-23T05:39:42Z
Росіяни за добу 433 рази били по Запорізькій області - загинув чоловік, поранена дитина
УкраинФорм
2024-11-23T05:28:30Z
Запали свічку: сьогодні Київ долучиться до вшанування пам’яті жертв Голодоморів
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T05:21:29Z
Завдані російськими обстрілами збитки Харкову сягають близько 10 мільярдів євро
УкраинФорм
2024-11-23T05:19:43Z
Назавжди 32: на війні загинув військовий зі Львівщини Юрій Бій
24tv
2024-11-23T05:06:23Z
Путін продовжує вихвалятись "Орешником", а Захід і ГУР кажуть, що ракета – не нова, – ISW
24tv
2024-11-23T05:51:29Z
Трамп розглядає кандидатуру Річарда Гренелла на посаду спецпосланця з питань України – Reuters
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T05:42:07Z
Рішення МКС про арешт Нетаньягу та Галанта: чому для України це погано
TSN
2024-11-23T05:33:47Z
Чому Путін та керівництво так вихваляють "Орешнік": пояснення аналітиків
TSN
2024-11-23T05:33:27Z
Чергове «останнє китайське попередження» Путіна. Про «Орєшнік» з тверезою головою
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T05:33:15Z
Сенат Канади схвалив законопроєкт про відзначення місяця української культурної спадщини
УкраинФорм
2024-11-23T05:30:53Z
Отруєння Ющенка і вбивство Литвиненка: розвідка США про роль Путіна в операціях за кордоном
ZN UA
2024-11-23T05:28:23Z
Вагнерівців знову розгромили в Малі: бойовики "Аль-Каїди" ліквідували декілька найманців
24tv
2024-11-23T05:27:41Z
Територіальні поступки та 20 років мораторію на НАТО. Посол Гербст – про те, що Трамп готує Україні
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T05:06:47Z
Її "Жоржини" стали трендом у тіктоці: де зараз Наталія Бучинська
24tv
2024-11-23T05:06:09Z
У STALKER 2 з'явилася солістка The Hardkiss Юлія Саніна
InternetUA
2024-11-23T05:02:34Z
У Києві до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору відбулася прем’єра фільму «Сімейний альбом»
УкраинФорм
2024-11-23T00:39:03Z
Усвідомити цінність життя: фільми, серіали та мультфільми про постапокаліпсис
ZN UA
2024-11-23T00:03:12Z
Фільм «Ваяна» / Moana — Двейн Джонсон у полінезійському «костюми» на багатьох фото зі знімального майданчика
ITC
2024-11-22T22:03:39Z
Драматична історія про справедливість і помсту: які серіали подивитись, якщо сподобався "Реванш"
24tv
2024-11-22T21:39:08Z
«Ля Палісіада», «Мирні люди» і три копродукційні фільми про війну в Україні увійшли до списків «Оскара»-2025
Детектор М
2024-11-22T21:12:31Z
Пісні Tember Blanche потрапили у тренди завдяки серіалу "Реванш"
24tv
2024-11-22T21:03:41Z
Скарлетт Йоганссон – 40 років: 4 найкращі фільми з королевою драми й номінанткою Оскара
24tv
2024-11-22T19:57:26Z
Гороскоп на завтра 24 листопада: Дівам - несподіваний дохід, Козерогам - велика удача
GlavRed
2024-11-23T04:27:10Z
На Херсонщині відкрили п’ять нових центрів телемедицини
УкраинФорм
2024-11-23T04:01:15Z
Головною лікаркою Америки стане медикиня з телеканалу Fox News
ZN UA
2024-11-23T03:07:34Z
У США вперше у світі провели подвійну трансплантацію легень за допомогою робота
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T02:42:56Z
У США виявили перший випадок зараження дитини на пташиний грип H5N1
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T23:42:27Z
За три роки Україна на 90% наблизилася до виконання європейського плану боротьби з інсультом - Ляшко
УкраинФорм
2024-11-22T23:00:41Z
3 добавки, які не допомагають при випадінні волосся: що насправді треба пити
24tv
2024-11-22T22:18:06Z
Імбир ніколи не буде сохнути та псуватися: секрет його зберігання
24tv
2024-11-22T21:03:06Z
Наскільки небезпечні Е-добавки в їжі та напоях
24tv
2024-11-22T20:06:03Z
Ворскла — ЛНЗ. Напередодні
Football.ua
2024-11-23T05:49:15Z
Кейн оновив ще один бомбардирський рекорд Бундесліги
Football.ua
2024-11-22T22:33:53Z
Хетафе вдома впорався з Вальядолідом
Football.ua
2024-11-22T22:07:29Z
Хет-трік Кейна приніс Баварії перемогу над Аугсбургом
Football.ua
2024-11-22T21:29:53Z
Контракт Маскерано з Інтер Маямі буде розраховано на три роки
Football.ua
2024-11-22T21:24:12Z
Боніфейс може пропустити залишок 2024 року через травму
Football.ua
2024-11-22T20:51:27Z
Компанія для Модрича: Реал планує повернути легенду клуба
24tv
2024-11-22T20:51:24Z
Хомченовський повернувся до загальної групи Кривбасу
Football.ua
2024-11-22T20:34:57Z
Відбулися кадрові зміни у Федерації хокею України
УкраинФорм
2024-11-22T20:34:42Z
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Знай
2024-11-23T05:36:41Z
Обмеження вже діють: НБУ змінив валютні правила для українців, перелік нововведень
Политека
2024-11-23T05:31:33Z
Як для квартир, так і для приватного сектору: тарифи на вивіз сміття можуть зрости
Знай
2024-11-23T05:06:09Z
В Україні скоротилася пропозиція сої від виробників скоротилася
AgroNews
2024-11-23T05:02:37Z
1.22 мільйона українців отримали кешбек: названо середню суму виплат
Хвиля
2024-11-23T04:45:04Z
Статки Ілона Маска сягнули майже $350 млрд після виборів президента США
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T04:27:44Z
Європейський центробанк попередив про ризикованість акцій, пов’язаних зі штучним інтелектом
InternetUA
2024-11-23T04:17:30Z
Британська SafeLane Global Limited допоможе Україні у розмінуванні заповідників
УкраинФорм
2024-11-23T02:30:11Z
Гроші зникають, як у чорній дірі: як Росія нищить свою економіку
24tv
2024-11-23T02:30:05Z
Армія РФ продовжує штурми і має просування в Курській області: деталі ISW
TSN
2024-11-23T05:51:35Z
Як оскаржити рішення ТЦК про позбавлення водійських прав: пояснення адвоката
Хвиля
2024-11-23T05:30:43Z
Яке церковне свято 23 листопада: що сьогодні категорично не можна робити
24tv
2024-11-23T05:06:10Z
Україна вдарила новими ракетами по РФ: що відомо про ATACMS
Политека
2024-11-23T05:01:32Z
Квіти до Меморіалу жертвам Голодомору. Ексрадник президента розказав, хто запровадив традицію
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T05:00:48Z
«Покровителя інтернету» Карло Акутіса канонізують у 2025 році
УкраинФорм
2024-11-23T04:57:19Z
У базі даних «Воєнний злочинець» наразі є інформація про понад 680 тисяч осіб
Украина Криминальная
2024-11-23T04:49:32Z
У школах запровадять здорове меню: які продукти включать в раціон
Знай
2024-11-23T04:36:50Z
Вайб травництва. Секспресо, Добранок та Чаюн-Баюн — чаї на кожен день
AgroPortal
2024-11-23T04:30:10Z
Як найкраще просити про підвищення зарплати: у Гарварді дали цікаві поради
24tv
2024-11-23T04:30:09Z
Міні штолени з сирного тіста: простий рецепт смачнющого печива
Политека
2024-11-23T04:02:25Z
Левам треба вийти з зони комфорту: гороскоп на 23 листопада
24tv
2024-11-23T03:06:41Z
Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе
Знай
2024-11-23T02:30:29Z
Деруни без картоплі: зірка "Мастер Шеф" дала оригінальний і дуже смачний рецепт
Политека
2024-11-23T02:01:37Z
Чим витирати пил, щоб він менше сідав: геніальний лайфхак для прибирання з TikTok
GlavRed
2024-11-23T01:27:33Z
Просто та ефективно: як очистити пригорілі каструлі – цікавий лайфхак
GlavRed
2024-11-23T00:27:36Z
Не лише посуд: що насправді можна мити у посудомийній машині
24tv
2024-11-22T23:45:10Z
Смажений рис із куркою та яйцем: простий рецепт від переможця "Мастер Шеф"
Политека
2024-11-22T23:30:42Z
На Одещині затримали двох посадовців ТЦК та СП, які за гроші надавали відстрочку військовозобов'язаним
УкраинФорм
2024-11-23T05:19:23Z
У Франції пограбували музей, виламавши коштовності з експоната, що є національним надбанням
УкраинФорм
2024-11-23T04:48:08Z
Викрав картку у сусідки по гуртожитку та зняв кошти: поліцейські скерували справу до суду
InternetUA
2024-11-23T04:43:08Z
На Сумщині правоохоронці викрили чорного археолога
УкраинФорм
2024-11-23T02:42:59Z
Нацполіція заблокувала 9 схем ухилення від призову та затримала організаторів
УкраинФорм
2024-11-22T23:42:52Z
У Києві суд виніс вирок жінці, яка викинула з вікна 8-поверху свого кота
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T23:27:58Z
У Києві в руках чоловіка здетонувала коробка - потерпілий загинув на місці
ZN UA
2024-11-22T22:48:52Z
Росіяни завдали два удари по Запорізькій області, попередньо - без жертв
УкраинФорм
2024-11-22T22:33:46Z
Домагався 12-річної дівчинки та зберігав дитячу порнографію: затримали мешканця Ізмаїльського району
InternetUA
2024-11-22T22:01:17Z
HMD готується до запуску смартфона Fusion з модульною конструкцією
Portaltele
2024-11-23T05:36:50Z
Треба знайти 6 відмінностей за 12 секунд: впорається лише людина із "зором орла"
GlavRed
2024-11-23T04:27:37Z
Кліматичні зміни пришвидшили урагани по всьому світу – Bild
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T04:15:30Z
Інсайдер розкрив плани Microsoft щодо майбутнього Call of Duty
InternetUA
2024-11-23T04:02:10Z
OpenAI випадково видалила потенційні докази за позовом про авторські права
InternetUA
2024-11-23T03:04:58Z
Android добавить функцію відновлення даних, аналогічну iOS
InternetUA
2024-11-23T02:01:27Z
Більше половини світових льодовиків може зникнути до 2100 року
Portaltele
2024-11-22T22:36:56Z
Samsung може збільшити ціну на Galaxy S25 Ultra
InternetUA
2024-11-22T22:12:42Z
«Новонароджена» планета все ще світиться від тепла свого формування
Portaltele
2024-11-22T21:36:51Z
Нью-Йорк запроваджує плату за в’їзд на Мангеттен на автомобілі
УкраинФорм
2024-11-23T00:06:28Z
Кабріолет Bugatti встановив світовий рекорд швидкості
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T23:00:51Z
Заощадите тисячі гривень на хімчистці: готуємо копійчаний засіб для прибирання салону авто
24tv
2024-11-22T21:42:00Z
Стартувало виробництво Mercedes-Benz eActros 600
AutoCentre
2024-11-22T19:04:37Z
Вчені знайшли спосіб заряджати акумулятори електрокарів лише за 15 хвилин
24tv
2024-11-22T18:22:34Z
Ford подав до суду за модернізацію нових Bronco
AutoCentre
2024-11-22T18:03:04Z
"Тести будуть позитивні": пілоти "Формули 1" у Лас-Вегасі поскаржились на марихуану
Фокус
2024-11-22T17:12:25Z
Tata Daewoo презентувала електровантажівку із запасом ходу 480 км
AutoCentre
2024-11-22T17:07:34Z
Брутальний і потужний: презентовано новий позашляховий кросовер Honda
Фокус
2024-11-22T17:06:38Z