MY.UAНовини
Для чого Україна масово знищує ППО росіян у Криму та чи допоможуть їм новітні С-500
Для чого Україна масово знищує ППО росіян у Криму та чи допоможуть їм новітні С-500

Для чого Україна масово знищує ППО росіян у Криму та чи допоможуть їм новітні С-500

Останнім часом зросла кількість повідомлень про ураження систем протиповітряної оборони окупантів, зокрема, у тимчасово окупованому Криму. Пускові установки систем С-300 та С-400, радари та навіть особовий склад – усе це потрапляє під удари з боку України.

Аналітики, експерти та західна преса стверджують, що Україна веде підготовку до масштабних операцій в тимчасово окупованому Криму, першим етапом якої й стають удари по засобах протиповітряної оборони.

Як Україні вдається знищувати російську протиповітряну оборону, якими будуть наслідки для росіян та чого очікувати в тимчасово окупованому Криму – читайте в матеріалі 24 Каналу.

Системна робота по цілях

10 червня уночі Україна атакувала ворожі цілі в Джанкої, Чорноморському та Євпаторії. Результатом стало ураження одного дивізіону С-400 та двох дивізіонів С-300. Після атаки одразу ж припинили роботу радари (ймовірно уражені) та почалася детонація боєкомплекту. Водночас за даними російських каналів, була уражена 31-ша дивізія ППО Росії, загинув щонайменше один окупант, а ще 6 – зазнали поранення.

Поки 12 червня країна-терористка святкувала так званий день Росії, Україна підготувала серйозний подарунок. Наприклад, у тимчасово окупованому Криму були уражені одна батарея С-300 та 2 батареї С-400 поблизу Бельбеку та Севастополя.

За даними СтратКому ЗСУ, лише за останні 2 місяці у тимчасово окупованому Криму Силами оборони було уражено 15 дивізіонів систем ППО ворога – С-300, С-350 та С-400.

  • Вдалося знищити десятки пускових установок, понад 15 радіолокаційних станцій та понад десяток пунктів управління.
  • Ураження відбувалося в районах Джанкоя, Чорноморського, Мисового, мису Тарханкут, Євпаторії, Сак, Донського, Севастополя, аеродрому Бельбек, Алушти та гори Ай-Петрі.


Уражені системи ППО в Криму / Інфографіка СтратКому ЗСУ

Та не Кримом єдиним. Наприклад, того ж таки 12 червня за допомогою HIMARS Сили оборони атакували одразу 4 системи С-300 у Бєлгородській області Росії. А українські безпілотники періодично атакують російські заводи військово-промислового комплексу, зокрема й ті, що мали б ремонтувати уражені системи чи виготовляти нові.

Аналітики американського Інституту вивчення війни зазначають, що всі дії з боку України вказують на систематичну роботу зі знищення російської протиповітряної оборони на тимчасово окупованому півострові. За їхніми припущеннями, Україна "розчищає шлях" для винищувачів F-16, які от-от прибудуть до України.

Українські Збройні Сили, можливо, з часом зможуть перейти до концепції операцій, яка поєднує авіацію з підтримкою наземних операцій, якщо українські військові отримають достатню кількість винищувачів, західні партнери підготують достатню кількість кваліфікованих пілотів і якщо Україні вдасться послабити російську протиповітряну оборону,
– припускають в ISW.

Але сама кількість успішних уражень не може не вразити, адже мовиться про десятки виведених з ладу систем ППО. За даними The Military Balance, у росіян станом на кінець 2023 року в арсеналі були близько 230 комплексів С-300 та 248 комплексів С-400. Проте за останні 2 місяці росіяни зазнали серйозних втрат.

Експерт з авіації та провідний науковий співробітник НАН Валерій Романенко у коментарі 24 Каналу зазначив, що серед сил російської протиповітряної оборони є 12-й та 18-й зенітні полки, які у 2014 році перейшли на бік росіян (і засоби ППО, відповідно, росіяни теж привласнили собі). Проте розташування систем та радарів з того часу на півострові не змінилося – тобто Україна знає точно, куди потрібно бити.


База російських військ ППО на горі Ай-Петрі, яку атакували 13 травня 2024 року / Фото росЗМІ

Також експерт відзначив, що для виведення системи ППО з ладу не потрібно знищувати усі пускові установки – втрата радара вже виводить систему з ладу.

Загалом при ураженні радару весь комплекс виходить з ладу, допоки його не поповнять новим радаром. Попри те, що загалом пускові установки можуть бути й неушкодженими,
– зазначає Романенко.

Глобальні проблеми російської ППО

Удари по ППО в Криму відбуваються паралельно з аналогічними ударами по Бєлгородській області та атаками українськими безпілотниками по об'єктах військово-промислового комплексу Росії. Хоча Валерій Романенко наголошує, що операції в Криму та в районі Бєлгорода мають різні цілі.

Якщо перша – це підготовка до майбутніх ударів зі знищення логістики ворога, то друга – захист прифронтових територій, які росіяни атакують за допомогою С-300.

Проте загалом російська ППО має проблеми, значні частини з яких, як наголошує заступник Генерального директора компанії із виробництва засобів радіоелектронної боротьби, експерт з авіації Анатолій Храпчинський, отримані в спадок ще з СРСР.

Якщо говорити про радіолокацію, то в Радянському Союзі вона не така вже й крута була. Наприклад, РЛС літака А-50 не бачить висоту цілі й вираховує її з великою похибкою, а це літак ДРЛВ. Також слід зазначити, що є проблема в засобах ППО. Хоча б згадати посадку літака на Красній площі. І зараз росіяни дедалі більше обмежені кількістю цих систем протиповітряної оборони. Вони створили "Панцирі" з метою захисту від БпЛА, але, як ми бачимо, – неефективно. Вони почали встановлювати їх на вежі та дахи будинків, бо система радіолокації на цих засобах не працює в тих умовах, з якими вони зіштовхнулися,
– відзначив Храпчинський у коментарі 24 Каналу.

Як зазначає експерт, проблема з виявленням безпілотних літальних апаратів була успадкована з СРСР як Україною, так і Росією. Тобто складно виявити безпілотники, які літають на низьких висотах і часто просто непомітні для радарів. Тому, на думку експерта, важливо впроваджувати нові технології, які допоможуть змінити ситуацію в цьому напрямку.

Тим часом для росіян проблема безпілотників, якими зокрема Україна атакує об'єкти в Криму, стає все глобальнішою прямо пропорційно до того, як зростає рівень виробництва БпЛА в нашій країні. Щодня, а особливо щоночі, ворог отримує сотні "подарунків", які часто не бачить ворожа ППО. А дальність ураження українських БпЛА постійно зростає.

Чимало систем ППО росіяни перемістили зі свого глибокого тилу ближче до лінії фронту, аби захищати окупаційні війська. Проте, вочевидь, росіяни не розраховували на те, що глибокий тил на відстані 1 000 кілометрів може бути вразливим до українських атак. Тому в намаганні поповнити втрати систем ППО в Криму росіянам доведеться знову "оголювати" певні ділянки на своїй території. Та питання ще у тому – як довго ті системи "проживуть" на півострові.

Кримська операція і хід з С-500

Валерій Романенко зазначає, що з огляду на розміщення засобів ППО в Криму та їхню історію їхнє знищення є простішим, ніж на інших тимчасово окупованих територіях чи в Бєлгородській області. Проте кожна операція, як зазначає експерт, – колосальна робота різних родів військ, яка і дає такий результат.

Зараз у Криму опрацьовуються фактично тактичні прийоми знищення цих комплексів. Бо кожний удар – це серйозна операція Повітряних сил. Там залучаються не лише новітні, скажімо так, крилаті ракети Storm Shadow чи SCALP. Або, якщо комбінований удар, і застосовуються ще й ракети ATACMS. А ще й застосовуються літаки, які запускають пастки, і винищувачі, які прикривають. Застосовуються також методи радіоперешкод. Тобто йдуть такі комбіновані операції. І по Криму нам просто легше їх втілювати,
– наголошує експерт.

Результати операції ми бачимо у вигляді кількості виведених з ладу систем ППО в тимчасово окупованому Криму. Проте 12 червня в етері телемарафону очільник ГУР МО Кирило Буданов заявив, що росіяни розгорнули в Криму зенітно-ракетні комплекси С-500 – ще один "аналоговнєт" росіян. Та зараз їх у росіян лише щонайменше 4 батареї й ворог тільки сподівається налагодити серійне виробництво до наступного року. Тобто ці комплекси нові, дефіцитні та добре не досліджені.

Росіяни заявляють, що С-500 "Прометей" здатен збивати не лише балістичні ракети середньої дальності, але й навіть міжконтинентальні балістичні ракети та гіперзвукові цілі. Та варто зазначити, що заяви росіян рідко відповідають дійсності. Згадати б лише, як ворог заявляв про те, що "Кинджали" – ракети, які неможливо перехопити системами ППО, але Україна не лише перша у світі, хто знищив цю аеробалістичну ракету, але й під час масованих атак може знищувати абсолютно усі подібні цілі.

Наприклад, 2 січня 2024 року сили ППО знищили 10 із 10 "аналоговнєт" ракет.


ЗРК С-500 / Фото росЗМІ

Заступник гендиректора компанії з виробництва РЕБ та експерт з авіації Анатолій Храпчинський у коментарі 24 Каналу відзначив, що складові системи С-500 окремо уже були застосовані росіянами у поєднанні з іншими комплексами й не показали жодної феноменальної ефективності. Тому, на його думку, перекидання нових систем у Крим – не більше, ніж показовий крок.

Після низки поразок із системами С-400, їм (росіянам – 24 Канал) треба щось протиставити, що в них щось є, бо вони розуміють, що це суттєвий удар по російському ВПК шляхом отаких ударів зі знищенням систем протиповітряної оборони, знищення сучасних літаків. Тобто вони отримали такий потужний удар від України по своїх стратегічних об'єктах і по зброї, яку вони продавали по всьому світу,
– наголошує експерт.

Тобто перекидання С-500 до Криму радше "гра м'язами", а не крок, який змінить ситуацію. 4 батареям складно покрити усі втрати росіян за останні 2 місяці, а тим паче якщо ми говоримо про "аналоговнєт".

Водночас Валерій Романенко зазначає, що перекидання С-500 до Криму для росіян є радше випробуванням цієї зброї в реальних бойових умовах, аби перевірити, на що ці комплекси здатні, перш ніж розпочати серійне виробництво.

Це не питання покриття втрати, це питання, скажімо так, випробувань – чи справді С-500 здатен виконати ті функції, про які заявляють. Наприклад, чи здатен він протидіяти ракетам ATACMS. Ми ж отримуємо складніші та сучасніші моделі, які здатні маневрувати на траєкторії та нести боєприпаси індивідуального наведення, тобто розділитися там на 13 боєприпасів і уразити 13 окремих цілей. От чи здатні будуть ці ракети С-500 уразити ці ATACMS до моменту їх розділення? Бо після моменту їх розділення удар по двигуну на результат не вплине. Тобто зараз С-500 перекинути туди для того, щоб пройти бойову перевірку на здатність дійсно збивати хоча б оперативно-тактичні балістичні ракети,
– зазначає Романенко.

Перелом війни?

Аналітики, експерти та західна преса чи не в один голос стверджують – ударами по російській ППО в Криму Україна готує операції на півострові. Наприклад, видання Business Insider вважає, що наша країна готується до завдання потужних авіаударів по ворожих цілях на тимчасово окупованому півострові. Експерти, з якими спілкувалося видання, вважають що через Крим Україна може завершити війну, адже втрата півострова може стати для росіян ганьбою, тож або Україна відновить контроль над півостровом, або використовуватиме його питання як тиск під час переговорів.

Насправді ж, операція щодо Криму триває уже давно. Окупований півострів з 2014 року росіяни максимально мілітаризували. Наприклад, аеропорт Бельбек перетворили на військовий аеродром, вклали чимало ресурсів у ремонт озброєння та модернізацію військових об'єктів. Крим став важливим військовим та логістичним центром після початку повномасштабного вторгнення – звідти росіяни завдають ракетних ударів по Півдню, запускають "Шахеди", постачають зброю та продовольство, зберігають (або ж зберігали) авіацію.

Україна систематично завдає ударів не тільки по системах ППО, але й по чорноморській флотилії. Нещодавні удари по поромах у Керчі показали, що Україна може вдарити по Кримському мосту і зробить це тоді, коли вважатиме потрібним. Знищення повітряного захисту окупантів дозволить зруйнувати логістику і, як результат, послабити угруповання окупантів на Півдні України. І хоча ворог будує залізницю через Маріуполь, вона в зоні ураження наявною в України зброєю, а знищена в Криму ППО не зможе забезпечувати їй захист.

Завдяки дозволу нашими західними партнерами розширилася номенклатура озброєння, яке ми можемо використовувати по території Росії, та розширили географію. Таким чином ми можемо вплинути на логістику ворога. Ми бачимо, чим закінчився харківський наступ росіян завдяки дозволам бити по тилах Росії. І зрозуміло, що коли ми почнемо бити по частинах на російських аеродромах та військових частинах, ми знекровимо лінію фронту і тоді буде як було в Херсоні чи на Харківщині,
– зазначає Анатолій Храпчинський.

Водночас Валерій Романенко відзначає, що удари по системах ППО противника, за стандартами НАТО, є першим етапом у проведенні подальших наступальних операцій. Також експерт зазначає, що сухопутний наступ на Крим зараз виглядає нереалістичним. Однак вважає, що на весь фронт подальші удари по Криму не впливатимуть, бо основні зусилля росіяни зосереджують на східних напрямках.

Нам потрібно на перспективу знищити логістику в Криму, а це робиться поетапно. Спершу за тактикою НАТО проводиться операція SEAD — Suppression Enemy Air Defense, тобто придушення ворожої протиповітряної оборони. Ну, в разі великого успіху навіть знищення ворожої протиповітряної оборони. Після цього ми матимемо можливість, по-перше, знищити Кримський міст. Зараз це допоміжний шлях забезпечення Криму, але у разі чого він може бути активований росіянами. Потім ми можемо безперешкодно бити по Керченській переправі. Хоча росіяни зараз будують залізницю через тимчасово окуповані території, то їй теж треба буде увагу приділяти, а цьому можуть заважати засоби кримської ППО,
– пояснює Романенко.

У будь-якому випадку серія ударів по ППО в тимчасово окупованому Криму – це лише початок. Україна налаштована зробити все, аби перетворити окупований півострів на пекло для окупантів.

Теги за темою
Окупація Криму
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Китай за місяць майже вдвічі наростив експорт стратегічних металів
ZN UA
2025-07-18T08:43:42Z
Цінопад на ринку: в банках євро нижче 49 гривень
24tv
2025-07-18T08:36:52Z
Гривня недооцінена: індекс Біг-Мака визначив, скільки має коштувати долар в Україні
24tv
2025-07-18T08:30:38Z
Український ринок сиру перебуває в застої
AgroPortal
2025-07-18T08:30:05Z
У східних регіонах України почало дорожчати житло: міста-лідери
Хвиля
2025-07-18T08:27:55Z
Курс євро буде дивувати: банкір сказав, чи потрібно бігти в обмінники з 21 липня
GlavRed
2025-07-18T08:27:43Z
Уряд затвердив новий порядок виплат пенсіонерам за рішеннями суду: як і коли перераховуватимуть гроші
VGorode
2025-07-18T08:21:43Z
На Вінниччині врожайність зернових перевищує торішню
УкраинФорм
2025-07-18T08:21:26Z
Площі під цукровим буряком зменшилися на 15%
AgroPortal
2025-07-18T08:00:11Z
Словаччина розблокує 18-й пакет санкцій проти росії – Фіцо
iPress
2025-07-18T08:43:21Z
Стефанішина підтвердила, що ЄС готувався відкрити перший кластер перемовин з Україною 18 липня
Европейская правда
2025-07-18T08:43:02Z
Росія застосувала хімічну зброю в Україні понад 10 тис. разів - експерт
Gazeta UA
2025-07-18T08:42:49Z
Активізація переговорного треку: Зеленський та Умєров обговорили завдання РНБО
ZN UA
2025-07-18T08:39:19Z
ЄС запровадив жорсткі санкції проти Росії: реакція Зеленського
TSN
2025-07-18T08:36:18Z
Відбулася міжнародна зустріч «Світове українство: виклики та можливості»
УкраинФорм
2025-07-18T08:36:15Z
Польща закликала своїх громадян не їздити в Росію
Европейская правда
2025-07-18T08:36:06Z
Це буде болісно для росіян - польський міністр про нові санкції ЄС
УкраинФорм
2025-07-18T08:33:09Z
Зеленський призначив Умєрова на нову посаду: указ
TSN
2025-07-18T08:28:23Z
Пластиковий сир: що виявили вчені в популярному молочному продукті
Фокус
2025-07-18T05:45:19Z
Бджолина отрута допомагає побороти рак грудей: важливе відкриття
24tv
2025-07-18T04:18:49Z
Туберкульоз минулого місяця зареєстрували у понад 1300 людей
Gazeta UA
2025-07-18T04:12:43Z
У червні туберкульоз зареєстрували у 1306 людей - ЦГЗ
УкраинФорм
2025-07-17T23:36:59Z
Чекайте на неперевершений урожай помідорів: як доглядати за ними у липні
24tv
2025-07-17T21:24:27Z
У Британії народились восьмеро дітей без спадкових хвороб завдяки ДНК трьох людей
УкраинФорм
2025-07-17T20:12:23Z
У Львові лікарі виростили частину печінки в організмі 10-місячного хлопчика
УкраинФорм
2025-07-17T19:12:02Z
Харчове отруєння: причини, симптоми та коли варто звертатися до лікаря
24tv
2025-07-17T19:03:26Z
Чим зняти зубний біль?
ГЛАВКОМ NET
2025-07-17T18:27:49Z
Що не можна купувати у Ретроградний Меркурій: це треба запам'ятати
24tv
2025-07-18T08:36:17Z
Ремонт столичного крематорію. Бюро економічної безпеки упередило розтрату 160 млн грн
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T08:30:05Z
Закопували токсичні відходи в ґрунт. На Київщині директор та працівники двох підприємств підуть під суд
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T08:15:59Z
Отруєння у львівському ресторані China Hi: госпіталізували 70 людей
УкраинФорм
2025-07-18T08:15:59Z
Росіяни скинули авіабомбу на Костянтинівку та атакували дроном авто волонтерів – є загибла
Лига
2025-07-18T08:12:44Z
Ситуація критична: на окупованій Донеччині може зупинитись важлива ТЕС
24tv
2025-07-18T08:09:51Z
"Ми маємо всі шанси": ЗСУ можуть вибити росіян з однієї області України
GlavRed
2025-07-18T08:06:55Z
Армія РФ за добу вбила чотирьох людей на Донеччині
УкраинФорм
2025-07-18T08:03:46Z
В Україні через негоду без світла залишилися споживачі у 29 населених пунктах
УкраинФорм
2025-07-18T07:54:38Z
За десять років народжуваність в Україні зменшилася у 2,2 рази
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T08:36:10Z
АРМА розкрило схему фіктивного постачання дронів для ЗСУ
Известия Киев
2025-07-18T08:34:49Z
Італійські розробники представили новітню танкову гармату Hitfact MkII NG
InternetUA
2025-07-18T08:34:37Z
Курсант розстріляв двох інструкторів на полігоні
360ua.news
2025-07-18T08:30:58Z
Субсидії для пенсіонерів у Черкаській області: українцям розкрили, як змінити спосіб отримання допомоги
Политека
2025-07-18T08:30:26Z
"Зникнуть за місяць": ЗСУ знайшли способи боротися з "невразливими" дронами на оптоволокні
Фокус
2025-07-18T08:30:15Z
Українці порушують і не знають про штраф: за що карають на 30 тисяч гривень
GlavRed
2025-07-18T08:27:11Z
Скоротили вдвічі: частині ВПО скасували державну допомогу
Знай
2025-07-18T08:21:58Z
Смерть жінки у Польщі через відмову в аборті: лікарі отримали вирок у резонансній справі
24tv
2025-07-18T08:21:38Z
Зручні кросівки, які завжди мають стильний вигляд
Gazeta UA
2025-07-18T08:39:10Z
Зірка "Спіймати Кайдаша" Григорій Бакланов вперше розповів про нову кохану
Комсомольская правда
2025-07-18T08:36:51Z
«Вартові Різдва»: вийшов перший трейлер різдвяної комедії з Бокланом, Кукуюком і Бліндарем у головних ролях
GlavRed
2025-07-18T08:33:15Z
Стильні окуляри на літо 2025: найкраща добірка для модних дівчат
24tv
2025-07-18T08:30:12Z
Зірка «Тіней забутих предків» зустрічається з чоловіком, який молодший за неї на 25 років
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T08:21:45Z
Міністерство культури і національної спадщини
Детектор М
2025-07-18T08:09:25Z
"Камера поцілунків" викрила службовий роман CEO IT-гіганта на концерті Coldplay
InternetUA
2025-07-18T08:01:50Z
Олег Винник розкрив правду про свого сина та життя в Німеччині: який вигляд має співак зараз
TSN
2025-07-18T07:57:16Z
ГУР презентувало документальний фільм про операції у Чорному морі
УкраинФорм
2025-07-18T07:51:38Z
Попелиця втікатиме з вашого городу: натуральний інсектицид, який працює краще за хімію
TSN
2025-07-18T08:36:51Z
Не Морське око: шалено красиве озеро в Карпатах біля України
24tv
2025-07-18T08:30:03Z
Китайський гороскоп на завтра 19 липня: Драконам - випробування, Свиням - розчарування
GlavRed
2025-07-18T08:27:38Z
Ще не пізно: посадіть ці рослини в липні, аби восени зібрати урожай
24tv
2025-07-18T08:09:32Z
"55 інфарктів та нервовий зрив": українці жартують зі спроб купити квитки в Укрзалізниці
24tv
2025-07-18T07:39:47Z
Страшно і незручно: де не можна розміщувати дзеркало у квартирі
24tv
2025-07-18T07:30:02Z
Розчин лише з 2 інгредієнтів: полийте цим перець у липні, щоб збільшити врожай удвічі
Telegraf
2025-07-18T07:06:18Z
Зможете їсти вже зразу: як приготувати малосольні огірки в пакеті за 5 хвилин
Telegraf
2025-07-18T07:03:58Z
Мінімалістичний гардероб, який непотрібно змінювати роками: секрети створення стилю
24tv
2025-07-18T07:03:40Z
Наймолодшій – чотири роки. Через отруєння в ресторані Кацуріна госпіталізовано вже 70 людей
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T08:39:14Z
В Одесі затримали жінку, яка збиралася підірвати обласний ТЦК
24tv
2025-07-18T08:21:19Z
На Львівщині стався обвал на вугільній шахті: є постраждалий
24tv
2025-07-18T08:21:13Z
Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, двоє загиблих
1News
2025-07-18T08:09:07Z
Викрадача новонародженої дівчинки з кременчуцького перинатального центу засуджено до суворішого покарання
Украина Криминальная
2025-07-18T07:57:59Z
На Київщині та у низці областей - повітряна тривога через загрозу БПЛА
УкраинФорм
2025-07-18T07:51:43Z
У Києві співробітник ТЦК насмерть забив чоловіка, від якого відмовились військові частини
Комсомольская правда
2025-07-18T07:51:36Z
Росіяни атакували з дрона велосипедиста на Херсонщині, чоловік загинув
УкраинФорм
2025-07-18T07:48:17Z
Суд покарав чоловіка, який наїхав на ногу військовому ТЦК
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T07:48:13Z
Челсі активізує переговори з Аяксом щодо Гато
Football.ua
2025-07-18T08:34:37Z
УАФ представила оновлений формат Кубка України та новий трофей турніру
УкраинФорм
2025-07-18T08:33:29Z
Манчестер Сіті відпустив свого півзахисника до Серії А
Football.ua
2025-07-18T08:30:01Z
У Малі ліквідували воєнного злочинця, тренера російського боксера Повєткіна - джерело
УкраинФорм
2025-07-18T08:30:01Z
Руні в Барселоні: чого очікувати від "шведського Мессі"?
Football.ua
2025-07-18T08:22:22Z
Скандальна депутатка Думи поскаржилася, що російських спортсменів позбавляють ідентичності
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T08:15:33Z
Олександр Каденко: повернення до класичного формату Першої ліги — свідчення певної стабілізації українського футболу
Football.ua
2025-07-18T08:13:15Z
Дюбуа сенсаційно хотів закінчити кар'єру після поразки від Усика
24tv
2025-07-18T08:03:13Z
Парма зробила пропозицію Боруссії Дортмунд щодо Рейни
Football.ua
2025-07-18T08:01:18Z
Подорож у минуле: прихована функція Google Maps зворушила Мережу, як її ввімкнути
Фокус
2025-07-18T08:36:21Z
Де в Україні найродючіші землі: науковці назвали конкретний населений пункт в одній області
GlavRed
2025-07-18T08:27:16Z
Оновлення Android виправить помилки на популярних смартфонах: що потрібно зробити
Фокус
2025-07-18T08:27:13Z
У мережі сміються з начальника компанії, якого з коханкою показали на весь стадіон
Фокус
2025-07-18T08:21:09Z
Що відбувається з батареєю смартфона при повній розрядці
InternetUA
2025-07-18T08:16:25Z
Приватність у смартфоні: що ми втрачаємо, коли не зважаємо
Фокус
2025-07-18T08:15:02Z
Чому не працює швидка зарядка: експерти назвали несподівану причину
Фокус
2025-07-18T08:12:35Z
OpenAI представляє Агента ChatGPT, який виконує завдання, використовуючи ваш комп'ютер
24tv
2025-07-18T08:09:59Z
Неандертальці теж лаялися на кухнях: учені розповіли, про що вони сперечалися
Фокус
2025-07-18T08:06:57Z
Рекламна кампанія RENAULT – UN.PATENT здобула золотого Канського лева
AutoCentre
2025-07-18T08:43:25Z
На український ринок виходить новий Volkswagen Transporter T7: ціни та версії
Фокус
2025-07-18T08:36:34Z
Українці купують більше китайських авто: які марки найпопулярніші
24tv
2025-07-18T08:33:52Z
Дешевше ніж очікувалось: кросвен Kia Carens отримав повністю електричну версію
ЗаРулем
2025-07-18T08:33:44Z
Mitsubishi випустив семимісцевий кросовер за $30 000
AutoCentre
2025-07-18T08:16:06Z
На базі Toyota: Subaru презентувала спортивний електрокросовер для молоді
Фокус
2025-07-18T07:45:42Z
Subaru презентувала новий електричний кросовер на базі Toyota C-HR
AutoCentre
2025-07-18T07:10:37Z
Запас ходу — 1300 км: виробник смартфонів показав стильний електричний універсал
Фокус
2025-07-18T06:27:23Z
На Нюрбургрінг виїхав новий кросовер Range Rover
AutoCentre
2025-07-18T06:06:21Z