MY.UAНовини
Для чого Україна масово знищує ППО росіян у Криму та чи допоможуть їм новітні С-500
Для чого Україна масово знищує ППО росіян у Криму та чи допоможуть їм новітні С-500

Для чого Україна масово знищує ППО росіян у Криму та чи допоможуть їм новітні С-500

Останнім часом зросла кількість повідомлень про ураження систем протиповітряної оборони окупантів, зокрема, у тимчасово окупованому Криму. Пускові установки систем С-300 та С-400, радари та навіть особовий склад – усе це потрапляє під удари з боку України.

Аналітики, експерти та західна преса стверджують, що Україна веде підготовку до масштабних операцій в тимчасово окупованому Криму, першим етапом якої й стають удари по засобах протиповітряної оборони.

Як Україні вдається знищувати російську протиповітряну оборону, якими будуть наслідки для росіян та чого очікувати в тимчасово окупованому Криму – читайте в матеріалі 24 Каналу.

Системна робота по цілях

10 червня уночі Україна атакувала ворожі цілі в Джанкої, Чорноморському та Євпаторії. Результатом стало ураження одного дивізіону С-400 та двох дивізіонів С-300. Після атаки одразу ж припинили роботу радари (ймовірно уражені) та почалася детонація боєкомплекту. Водночас за даними російських каналів, була уражена 31-ша дивізія ППО Росії, загинув щонайменше один окупант, а ще 6 – зазнали поранення.

Поки 12 червня країна-терористка святкувала так званий день Росії, Україна підготувала серйозний подарунок. Наприклад, у тимчасово окупованому Криму були уражені одна батарея С-300 та 2 батареї С-400 поблизу Бельбеку та Севастополя.

За даними СтратКому ЗСУ, лише за останні 2 місяці у тимчасово окупованому Криму Силами оборони було уражено 15 дивізіонів систем ППО ворога – С-300, С-350 та С-400.

  • Вдалося знищити десятки пускових установок, понад 15 радіолокаційних станцій та понад десяток пунктів управління.
  • Ураження відбувалося в районах Джанкоя, Чорноморського, Мисового, мису Тарханкут, Євпаторії, Сак, Донського, Севастополя, аеродрому Бельбек, Алушти та гори Ай-Петрі.


Уражені системи ППО в Криму / Інфографіка СтратКому ЗСУ

Та не Кримом єдиним. Наприклад, того ж таки 12 червня за допомогою HIMARS Сили оборони атакували одразу 4 системи С-300 у Бєлгородській області Росії. А українські безпілотники періодично атакують російські заводи військово-промислового комплексу, зокрема й ті, що мали б ремонтувати уражені системи чи виготовляти нові.

Аналітики американського Інституту вивчення війни зазначають, що всі дії з боку України вказують на систематичну роботу зі знищення російської протиповітряної оборони на тимчасово окупованому півострові. За їхніми припущеннями, Україна "розчищає шлях" для винищувачів F-16, які от-от прибудуть до України.

Українські Збройні Сили, можливо, з часом зможуть перейти до концепції операцій, яка поєднує авіацію з підтримкою наземних операцій, якщо українські військові отримають достатню кількість винищувачів, західні партнери підготують достатню кількість кваліфікованих пілотів і якщо Україні вдасться послабити російську протиповітряну оборону,
– припускають в ISW.

Але сама кількість успішних уражень не може не вразити, адже мовиться про десятки виведених з ладу систем ППО. За даними The Military Balance, у росіян станом на кінець 2023 року в арсеналі були близько 230 комплексів С-300 та 248 комплексів С-400. Проте за останні 2 місяці росіяни зазнали серйозних втрат.

Експерт з авіації та провідний науковий співробітник НАН Валерій Романенко у коментарі 24 Каналу зазначив, що серед сил російської протиповітряної оборони є 12-й та 18-й зенітні полки, які у 2014 році перейшли на бік росіян (і засоби ППО, відповідно, росіяни теж привласнили собі). Проте розташування систем та радарів з того часу на півострові не змінилося – тобто Україна знає точно, куди потрібно бити.


База російських військ ППО на горі Ай-Петрі, яку атакували 13 травня 2024 року / Фото росЗМІ

Також експерт відзначив, що для виведення системи ППО з ладу не потрібно знищувати усі пускові установки – втрата радара вже виводить систему з ладу.

Загалом при ураженні радару весь комплекс виходить з ладу, допоки його не поповнять новим радаром. Попри те, що загалом пускові установки можуть бути й неушкодженими,
– зазначає Романенко.

Глобальні проблеми російської ППО

Удари по ППО в Криму відбуваються паралельно з аналогічними ударами по Бєлгородській області та атаками українськими безпілотниками по об'єктах військово-промислового комплексу Росії. Хоча Валерій Романенко наголошує, що операції в Криму та в районі Бєлгорода мають різні цілі.

Якщо перша – це підготовка до майбутніх ударів зі знищення логістики ворога, то друга – захист прифронтових територій, які росіяни атакують за допомогою С-300.

Проте загалом російська ППО має проблеми, значні частини з яких, як наголошує заступник Генерального директора компанії із виробництва засобів радіоелектронної боротьби, експерт з авіації Анатолій Храпчинський, отримані в спадок ще з СРСР.

Якщо говорити про радіолокацію, то в Радянському Союзі вона не така вже й крута була. Наприклад, РЛС літака А-50 не бачить висоту цілі й вираховує її з великою похибкою, а це літак ДРЛВ. Також слід зазначити, що є проблема в засобах ППО. Хоча б згадати посадку літака на Красній площі. І зараз росіяни дедалі більше обмежені кількістю цих систем протиповітряної оборони. Вони створили "Панцирі" з метою захисту від БпЛА, але, як ми бачимо, – неефективно. Вони почали встановлювати їх на вежі та дахи будинків, бо система радіолокації на цих засобах не працює в тих умовах, з якими вони зіштовхнулися,
– відзначив Храпчинський у коментарі 24 Каналу.

Як зазначає експерт, проблема з виявленням безпілотних літальних апаратів була успадкована з СРСР як Україною, так і Росією. Тобто складно виявити безпілотники, які літають на низьких висотах і часто просто непомітні для радарів. Тому, на думку експерта, важливо впроваджувати нові технології, які допоможуть змінити ситуацію в цьому напрямку.

Тим часом для росіян проблема безпілотників, якими зокрема Україна атакує об'єкти в Криму, стає все глобальнішою прямо пропорційно до того, як зростає рівень виробництва БпЛА в нашій країні. Щодня, а особливо щоночі, ворог отримує сотні "подарунків", які часто не бачить ворожа ППО. А дальність ураження українських БпЛА постійно зростає.

Чимало систем ППО росіяни перемістили зі свого глибокого тилу ближче до лінії фронту, аби захищати окупаційні війська. Проте, вочевидь, росіяни не розраховували на те, що глибокий тил на відстані 1 000 кілометрів може бути вразливим до українських атак. Тому в намаганні поповнити втрати систем ППО в Криму росіянам доведеться знову "оголювати" певні ділянки на своїй території. Та питання ще у тому – як довго ті системи "проживуть" на півострові.

Кримська операція і хід з С-500

Валерій Романенко зазначає, що з огляду на розміщення засобів ППО в Криму та їхню історію їхнє знищення є простішим, ніж на інших тимчасово окупованих територіях чи в Бєлгородській області. Проте кожна операція, як зазначає експерт, – колосальна робота різних родів військ, яка і дає такий результат.

Зараз у Криму опрацьовуються фактично тактичні прийоми знищення цих комплексів. Бо кожний удар – це серйозна операція Повітряних сил. Там залучаються не лише новітні, скажімо так, крилаті ракети Storm Shadow чи SCALP. Або, якщо комбінований удар, і застосовуються ще й ракети ATACMS. А ще й застосовуються літаки, які запускають пастки, і винищувачі, які прикривають. Застосовуються також методи радіоперешкод. Тобто йдуть такі комбіновані операції. І по Криму нам просто легше їх втілювати,
– наголошує експерт.

Результати операції ми бачимо у вигляді кількості виведених з ладу систем ППО в тимчасово окупованому Криму. Проте 12 червня в етері телемарафону очільник ГУР МО Кирило Буданов заявив, що росіяни розгорнули в Криму зенітно-ракетні комплекси С-500 – ще один "аналоговнєт" росіян. Та зараз їх у росіян лише щонайменше 4 батареї й ворог тільки сподівається налагодити серійне виробництво до наступного року. Тобто ці комплекси нові, дефіцитні та добре не досліджені.

Росіяни заявляють, що С-500 "Прометей" здатен збивати не лише балістичні ракети середньої дальності, але й навіть міжконтинентальні балістичні ракети та гіперзвукові цілі. Та варто зазначити, що заяви росіян рідко відповідають дійсності. Згадати б лише, як ворог заявляв про те, що "Кинджали" – ракети, які неможливо перехопити системами ППО, але Україна не лише перша у світі, хто знищив цю аеробалістичну ракету, але й під час масованих атак може знищувати абсолютно усі подібні цілі.

Наприклад, 2 січня 2024 року сили ППО знищили 10 із 10 "аналоговнєт" ракет.


ЗРК С-500 / Фото росЗМІ

Заступник гендиректора компанії з виробництва РЕБ та експерт з авіації Анатолій Храпчинський у коментарі 24 Каналу відзначив, що складові системи С-500 окремо уже були застосовані росіянами у поєднанні з іншими комплексами й не показали жодної феноменальної ефективності. Тому, на його думку, перекидання нових систем у Крим – не більше, ніж показовий крок.

Після низки поразок із системами С-400, їм (росіянам – 24 Канал) треба щось протиставити, що в них щось є, бо вони розуміють, що це суттєвий удар по російському ВПК шляхом отаких ударів зі знищенням систем протиповітряної оборони, знищення сучасних літаків. Тобто вони отримали такий потужний удар від України по своїх стратегічних об'єктах і по зброї, яку вони продавали по всьому світу,
– наголошує експерт.

Тобто перекидання С-500 до Криму радше "гра м'язами", а не крок, який змінить ситуацію. 4 батареям складно покрити усі втрати росіян за останні 2 місяці, а тим паче якщо ми говоримо про "аналоговнєт".

Водночас Валерій Романенко зазначає, що перекидання С-500 до Криму для росіян є радше випробуванням цієї зброї в реальних бойових умовах, аби перевірити, на що ці комплекси здатні, перш ніж розпочати серійне виробництво.

Це не питання покриття втрати, це питання, скажімо так, випробувань – чи справді С-500 здатен виконати ті функції, про які заявляють. Наприклад, чи здатен він протидіяти ракетам ATACMS. Ми ж отримуємо складніші та сучасніші моделі, які здатні маневрувати на траєкторії та нести боєприпаси індивідуального наведення, тобто розділитися там на 13 боєприпасів і уразити 13 окремих цілей. От чи здатні будуть ці ракети С-500 уразити ці ATACMS до моменту їх розділення? Бо після моменту їх розділення удар по двигуну на результат не вплине. Тобто зараз С-500 перекинути туди для того, щоб пройти бойову перевірку на здатність дійсно збивати хоча б оперативно-тактичні балістичні ракети,
– зазначає Романенко.

Перелом війни?

Аналітики, експерти та західна преса чи не в один голос стверджують – ударами по російській ППО в Криму Україна готує операції на півострові. Наприклад, видання Business Insider вважає, що наша країна готується до завдання потужних авіаударів по ворожих цілях на тимчасово окупованому півострові. Експерти, з якими спілкувалося видання, вважають що через Крим Україна може завершити війну, адже втрата півострова може стати для росіян ганьбою, тож або Україна відновить контроль над півостровом, або використовуватиме його питання як тиск під час переговорів.

Насправді ж, операція щодо Криму триває уже давно. Окупований півострів з 2014 року росіяни максимально мілітаризували. Наприклад, аеропорт Бельбек перетворили на військовий аеродром, вклали чимало ресурсів у ремонт озброєння та модернізацію військових об'єктів. Крим став важливим військовим та логістичним центром після початку повномасштабного вторгнення – звідти росіяни завдають ракетних ударів по Півдню, запускають "Шахеди", постачають зброю та продовольство, зберігають (або ж зберігали) авіацію.

Україна систематично завдає ударів не тільки по системах ППО, але й по чорноморській флотилії. Нещодавні удари по поромах у Керчі показали, що Україна може вдарити по Кримському мосту і зробить це тоді, коли вважатиме потрібним. Знищення повітряного захисту окупантів дозволить зруйнувати логістику і, як результат, послабити угруповання окупантів на Півдні України. І хоча ворог будує залізницю через Маріуполь, вона в зоні ураження наявною в України зброєю, а знищена в Криму ППО не зможе забезпечувати їй захист.

Завдяки дозволу нашими західними партнерами розширилася номенклатура озброєння, яке ми можемо використовувати по території Росії, та розширили географію. Таким чином ми можемо вплинути на логістику ворога. Ми бачимо, чим закінчився харківський наступ росіян завдяки дозволам бити по тилах Росії. І зрозуміло, що коли ми почнемо бити по частинах на російських аеродромах та військових частинах, ми знекровимо лінію фронту і тоді буде як було в Херсоні чи на Харківщині,
– зазначає Анатолій Храпчинський.

Водночас Валерій Романенко відзначає, що удари по системах ППО противника, за стандартами НАТО, є першим етапом у проведенні подальших наступальних операцій. Також експерт зазначає, що сухопутний наступ на Крим зараз виглядає нереалістичним. Однак вважає, що на весь фронт подальші удари по Криму не впливатимуть, бо основні зусилля росіяни зосереджують на східних напрямках.

Нам потрібно на перспективу знищити логістику в Криму, а це робиться поетапно. Спершу за тактикою НАТО проводиться операція SEAD — Suppression Enemy Air Defense, тобто придушення ворожої протиповітряної оборони. Ну, в разі великого успіху навіть знищення ворожої протиповітряної оборони. Після цього ми матимемо можливість, по-перше, знищити Кримський міст. Зараз це допоміжний шлях забезпечення Криму, але у разі чого він може бути активований росіянами. Потім ми можемо безперешкодно бити по Керченській переправі. Хоча росіяни зараз будують залізницю через тимчасово окуповані території, то їй теж треба буде увагу приділяти, а цьому можуть заважати засоби кримської ППО,
– пояснює Романенко.

У будь-якому випадку серія ударів по ППО в тимчасово окупованому Криму – це лише початок. Україна налаштована зробити все, аби перетворити окупований півострів на пекло для окупантів.

Теги за темою
Окупація Криму
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Європейці змінюють стратегію військової допомоги Україні – WP
Факти ICTV
2025-04-20T21:57:59Z
В Литві не бачать необхідності впроваджувати військовий призов для жінок
Европейская правда
2025-04-28T07:30:50Z
Здивує багатьох: як українці називали один одного 100 років тому
GlavRed
2025-04-28T07:27:40Z
Росія готує нову армію біля кордонів із НАТО – WSJ
ZN UA
2025-04-28T07:24:47Z
Стало відомо, чим британські миротворці займатимуться в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T07:21:34Z
Поліція оштрафувала матір школяра, який слухав російську музику та нагрубив жінці
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T07:21:31Z
Дихає вогнем: вчителька зі США випадково встановила світовий рекорд
24tv
2025-04-28T07:21:24Z
Дитяча письменниця опинилася в центрі скандалу через образу хлопчика з аутизмом
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T07:13:13Z
Лише два полководці в історії не знали поразок: один із них – українець
24tv
2025-04-28T07:06:14Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
Трамп посилює контроль над чиновниками, поки Маск відходить від DOGE, - WSJ
InternetUA
2025-04-28T07:31:08Z
СБУ затримала подружжя зрадників, які на замовлення рашистів готували теракти у Дніпрі
Украина Криминальная
2025-04-28T07:30:25Z
"Вони просто стерли себе": відома співачка "рознесла" артистів-утікачів
GlavRed
2025-04-28T07:27:45Z
Чехія в рамках своєї ініціативи поставила Україні 400 тисяч великокаліберних боєприпасів
Европейская правда
2025-04-28T07:25:02Z
Путін у своєму стилі: як Кремль спростовував корейців на фронті, яким зараз дякує
Telegraf
2025-04-28T07:24:25Z
Капітулювати Україна могла б і без допомоги Трампа - Пісторіус
ZN UA
2025-04-28T07:24:24Z
Януковича та його начальника безпеки Кобзаря засудили за втечу з України у 2014-му – 15 та 10 років увʼязнення
Украина Криминальная
2025-04-28T07:24:01Z
Кардинали у мантіях, червоні стільці і президенти віч-на-віч: CNN розповіли подробиці історичної зустрічі у базиліці Святого Петра
ZN UA
2025-04-28T07:21:14Z
Як 100 доларів можуть принести майже 1700 гривень доходу
Telegraf
2025-04-28T07:33:58Z
Мін’юст підтвердив збільшення розміру плати за проставлення апостилю
1News
2025-04-28T07:27:09Z
Зміни в платіжках: що чекати з 1 травня
Telegraf
2025-04-28T07:15:53Z
МХП придбала 91.77% акцій іспанського виробника курятини UVESA — деталі угоди
AIN
2025-04-28T07:15:51Z
Курси валют після вихідних: як виросли ціни
24tv
2025-04-28T07:15:48Z
Субсидії і соцвиплати можуть скасувати: як вплине новий реєстр рахунків і банківських сейфів
Фокус
2025-04-28T07:06:25Z
В Україні зміниться ціна на хліб: чи вдарить це по гаманцю
24tv
2025-04-28T07:06:18Z
Виробництво молока на фермах України вперше за 30 років перевищило надої населення
AgroPortal
2025-04-28T07:00:10Z
Дохід ресторанів та готелів зріс за рік: хто став лідером на ринку
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T06:45:03Z
Вітальня Сари Джесіки Паркер — найсміливіший тренд 2025 року
24tv
2025-04-28T07:30:38Z
Це хіт 2025: як виглядає трендова стрижка, яку зовсім непотрібно укладати
24tv
2025-04-28T07:12:37Z
Зірка Гаррі Поттера Руперт Грінт став батьком вдруге – фото та ім’я малюка
Факти ICTV
2025-04-28T07:06:39Z
У Києві показали документальний фільм про операцію нацгвардійців на Харківщині
Детектор М
2025-04-28T07:01:26Z
"Ще покаже всім": Корольову попередили про небезпеку з боку невістки
GlavRed
2025-04-28T06:27:22Z
Moby виклав у мережу 500 нових безкоштовних треків
Подробности
2025-04-28T06:21:20Z
Австралія наразі може претендувати на 19 місце на Eurovision Song Contest. Go-Jo — музичний проект Марті Замботто.
FM-TV
2025-04-28T05:58:21Z
"Ми не грали нічого": Налчаджиоглу вперше висловився про роман із Білик
GlavRed
2025-04-28T05:25:01Z
"Я не утримуюся": Олена Кравець розповіла про спілкування з Володимиром Зеленським
Фокус
2025-04-28T05:16:29Z
На 60 діб взято під варту рівнянина, який до смерті забив знайомого
Украина Криминальная
2025-04-28T07:12:57Z
Увага розшук! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 17-річну дівчину
Украина Криминальная
2025-04-28T07:10:28Z
Кількість жертв вибуху у порту Ірану вже 40 загиблих, ще 1200 людей поранено
Комсомольская правда
2025-04-28T07:03:16Z
Брянськ атакували БпЛА: могло прилетіти по заводу "Кремній-Ел"
24tv
2025-04-28T06:45:36Z
У мережі пишуть про збій у роботі ТЦ "Епіцентр": не працюють деякі магазини
24tv
2025-04-28T06:36:31Z
До 12 років ув’язнення засуджено мешканця Миколаївщини за зґвалтування 9-річної сестри
Украина Криминальная
2025-04-28T06:27:24Z
Вибухи в Черкасах: до регіону летіли групи дронів
Факти ICTV
2025-04-28T06:18:49Z
До 5 років ув’язнення засуджено таксиста, який домагався інтимної близькості від неповнолітньої пасажирки
Украина Криминальная
2025-04-28T06:12:01Z
Водієві, який в’їхав у натовп людей у Ванкувері, висунули звинувачення у вбивстві
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T05:31:40Z
Урожаю заздритимуть усі сусіди: елементарне підживлення для полуниці
24tv
2025-04-28T07:30:47Z
До 20 годин поза тілом: новий метод зберігання донорських легень перед пересадкою
Факти ICTV
2025-04-28T06:03:01Z
Моніторинговий візит до Івано-Франківської установи виконання покарань №12: неналежні умови утримання, недоступність медичної допомоги, зловживання у сфері праці засуджених
Украина Криминальная
2025-04-28T06:01:35Z
Мʼясо птиці виявилось небезпечнішим, ніж вважалось
24tv
2025-04-28T05:33:22Z
В Україні стартував сезон кліщів: вчені дізналися, яка група крові їх приваблює
Хвиля
2025-04-28T03:31:28Z
Мало хто знає: чим небезпечна куркума для організму
GlavRed
2025-04-28T03:25:22Z
Кардіолог розвіяв поширений міф про користь ранкового напою. Про який йдеться
Gazeta UA
2025-04-27T21:39:29Z
Як правильно обирати антивікові засоби для догляду за шкірою
Знай
2025-04-27T20:51:37Z
Жахливого похмілля не уникнути, якщо змішувати ці алкогольні напої
24tv
2025-04-27T20:33:05Z
Унікальна операція. Оператори БпЛА звільнили українських бійців з полону
ГЛАВКОМ NET
2025-04-28T07:33:44Z
Подорожчання бензину у Києві: ситуація кардинально змінилася на АЗС
Политека
2025-04-28T07:31:30Z
Попри суттєве знесилення: які міста прагнуть захопити росіяни до 9 травня
24tv
2025-04-28T07:30:53Z
"Знищують позиції в нуль": армія РФ окупувала ще одне село на Донбасі
GlavRed
2025-04-28T07:27:48Z
Росіяни вранці завдали ударів по Донецькій області: троє людей загинули
ZN UA
2025-04-28T07:25:50Z
Минулої доби на Харківщині через ворожі удари постраждала одна людина
Мій Харків
2025-04-28T07:13:07Z
Найпотужніша з усіх поблизу: росіяни розбудували величезну військову базу у Маріуполі
24tv
2025-04-28T07:12:26Z
Ворог атакував з БпЛА Запорізьку область: в ОВА розповіли про наслідки
24tv
2025-04-28T07:06:03Z
Тепло повертається, а разом з ними вітри та хмарність. Наскільки прогріється Київ цими днями
Telegraf
2025-04-28T07:00:16Z
Гороскоп на завтра 29 квітня: Близнюкам - хороші події, Левам - подарунок
GlavRed
2025-04-28T07:27:30Z
Що не можна робити в понеділок, щоб не притягнути негаразди
24tv
2025-04-28T07:12:59Z
Не підлетять на кілометр: як захистити дім від молі
24tv
2025-04-28T06:36:56Z
Від такої рибки неможливо відірватися: як її приготувати у томатному соусі
Telegraf
2025-04-28T06:12:16Z
На море, шопінг чи в пустелю: коли найкраще летіти в ОАЕ
24tv
2025-04-28T06:00:19Z
Солодка магія на кожен день: готуємо тістечка за лічені хвилини – вам не повірять, що це реально
24tv
2025-04-28T05:27:32Z
Не садіть цю рослину на кладовищі, бо не встигатимете прибирати бур'яни
Telegraf
2025-04-28T05:01:16Z
Це особливо драматичні дні для Левів, Близнюків і Водоліїв: гороскоп на тиждень для чоловіків
24tv
2025-04-28T03:42:44Z
"Золота жила": фахівці закликають розкидати бананову шкірку в саду
GlavRed
2025-04-28T03:25:49Z
"Арсенал" – ПСЖ: де і коли дивитись перший півфінальний матч Ліги чемпіонів
ZN UA
2025-04-28T07:31:39Z
Ексарбітр Ла Ліги: 12 матчів дискваліфікації для Рюдігера скоріше стануть більш правильним рішенням
Football.ua
2025-04-28T07:10:05Z
"Усі питання буде знято 19 липня": промоутер Усика про реванш з Дюбуа
24tv
2025-04-28T07:00:58Z
Арбелоа може тимчасово очолити Реал
Football.ua
2025-04-28T06:58:41Z
Аль-Хіляль розпочав переговори про трансфер Осімгена
Football.ua
2025-04-28T06:46:06Z
Кабаєв: Таким злим і агресивним я Шовковського ще ніколи не бачив
Football.ua
2025-04-28T06:34:30Z
Срна: Динамо заслужило нічию, ми повинні ставати сильнішими
Football.ua
2025-04-28T06:34:05Z
"Барселона" – "Інтер": букмекери визначили фаворита першого півфіналу Ліги чемпіонів
ZN UA
2025-04-28T06:19:22Z
Дубінчак: За відсутність поразок кубок не дають
Football.ua
2025-04-28T06:01:08Z
Mercedes презентував подовжений CLA
AutoCentre
2025-04-28T07:16:30Z
Представлено нестандартний корейський фургон-позашляховик із багатим оснащенням
Фокус
2025-04-28T07:12:28Z
Стартують продажі старшого брата Дастера: може отримати 200-сильний двигун
ЗаРулем
2025-04-28T07:03:12Z
З надшвидкою зарядкою: електромобіль Range Rover EV розкрив ключові характеристики
AutoGeek
2025-04-28T06:43:01Z
Alfa Romeo готує новий 1000-сильний Stelvio: у мережу злили фото моделі
AutoCentre
2025-04-28T06:24:40Z
Без біганини та МВС: уживані авто можна буде оформляти прямо в автосалоні
Знай
2025-04-28T05:52:13Z
Новий рейтинг продажів авто: електромобілі значно програють бензиновим легковикам
ЗаРулем
2025-04-28T04:29:57Z
Якщо ви так схвильовані від голих одномісних вантажівок, просто отримайте це
Топ Жир
2025-04-27T23:45:29Z
Субару видає $5 тис. власникам, адвокати отримують $7,2 млн
Топ Жир
2025-04-27T22:15:38Z
Шутер La Quimera від творців Metro відклали в день релізу — перші відгуки катастрофічні
ITC
2025-04-28T07:31:36Z
Instagram Edits перегнав за популярністю CapCut здобувши понад 7 мільйонів завантажень на старті
24tv
2025-04-28T07:30:23Z
Масштабний збій в "Епіцентрі". Каси та застосунок не працюють: що каже компанія
InternetUA
2025-04-28T07:28:27Z
Південна Корея стверджує, що DeepSeek без згоди користувачів передав їх дані до Китаю
InternetUA
2025-04-28T07:16:20Z
Як ШІ впливає на наше мислення і чому це небезпечно для майбутнього
360ua.news
2025-04-28T07:15:34Z
В оновленні Windows 11 виявили 30 нововведень і виправлень
InternetUA
2025-04-28T07:10:58Z
У Швейцарії запустили першу у світі сонячну станцію на залізній дорозі
ITC
2025-04-28T07:07:48Z
Доісторичний жах перетворять на сумочки та куртки: що придумали вчені
Фокус
2025-04-28T07:00:07Z
Земля дихає вогнем в Антарктиді: найлютіший вулкан континенту викидає золотий пил
Фокус
2025-04-28T06:57:05Z