MY.UAНовини
Словаччина — Україна. Напередодні
Словаччина — Україна. Напередодні

Словаччина — Україна. Напередодні

У рамках восьмого ігрового дня та відповідно другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у Німеччині відбудеться зустріч між збірними Словаччини та України — представниками квартету Е.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄВРО-2024. ПРЕДСТАВЛЕННЯ КОМАНД ГРУПИ Е

ГРУПА E
1 Румунія 1 1 0 0 3 0 3 3
2 Словаччина 1 1 0 0 1 0 1 3
3 Бельгія 1 0 0 1 0 1 -1 0
4 Україна 1 0 0 1 0 3 -3 0


[*] — положення команди в рейтингу ФІФА


[45] СЛОВАЧЧИНА — УКРАЇНА [24]

П'ЯТНИЦЯ, 21 ЧЕРВНЯ, 16:00. МЕРКУР ШПІЛЬ-АРЕНА, ДЮССЕЛЬДОРФ. ГОЛОВНИЙ АРБІТР — МАЙКЛ ОЛІВЕР (АНГЛІЯ). ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ НА MEGOGO


Ніхто не любить понеділки. А якщо такі відчайдухи серед українців залишались, то після 17 червня 2024 року точно б мали змінити свою думку щодо цього питання. Матч проти Румунії у Мюнхені став нічним кошмаром. Навіть для організаторів трансляції, чого давно не вдавалось спостерігати навіть у наших складних умовах проживання.

Там було 0:3, там було багато помилок, там була просто зневіра. Але це все треба залишати в минулому. Власне, тренерський штаб Сергія Реброва й мав тим займатись останніми днями, що не давати футболістами у війти в стан "гроггі", щоб вони не пропустили ще більш болючий удар. А він цілком імовірний, якби нам не хотілось це чути. Це реальність, пані та панове, ми — на Євро-2024, і сила на цьому турнірі полягає в тому, що кожен може отримати добрячий ляпас. А ось підвестись — точно не кожен.

Україна наступний матч буде грати проти Словаччини. І якщо хтось думає, що варіант: "А! Це ж румуни!", із метою знецінення суперників, може спрацювати цього разу, то поквапимось вас розчарувати. Ця збірна Словаччини здатна здивувати. Бельгію, наприклад, нещодавно обіграли, хоча, здавалося б, явний фаворит нашої групи. Але, знову ж таки, це — Євро-2024, і тут фаворитів б'ють першими на черзі. Якщо ті, звісно, дозволяють це робити.


Прогноз на цей матч від ліцензійного букмекера GGBET: Україна переможе Словаччину з ймовірністю 50% (коефіцієнт 1,94). Подивіться лінію GGBET з 70+ видів спорту та знайдіть для себе цікавий матч!  Отримай неймовірний бонус до 150 000  грн від GGBET! Тримай лінію на Євро 2024 разом з GGBET!


Бельгія, наприклад, дозволила. Хоча й починала ту гру так потужно, що здавалось — розгрому не уникнути. Але головна принада цієї команди Франческо Кальцони полягає в тому, що вона, як той пластилін, може ставати будь-якої форми, підлаштовуючись під суперників. Вони й вийшли стартовим складом проти бельгійців таким, що ніби навмисно підставили свої слабкі сторони, а потім зловили суперників у пастку. Звісно, не без частки везіння та Ромелу Лукаку. Але то вже трохи інша історія. У Сергія Реброва Лукаку в складі немає.

Однак є не менш круті виконавці, якщо вони, звісно, почнуть вірити у власну спроможність впливати на результат гри. Бо з Румунією ми цього не побачили. Різниця за класом гравців була помітною, це так, але в суто командну гру ми програли навіть із більшим рахунком, аніж це було відображено на табло. І якщо вже румуни покарали нас за це, то можна тільки уявити, що здатні зробити гравці із Словаччини. І це не спроба залякати чи викликати сумніви в нашій спроможності, а радше попередження. Бо з першого разу погано почули, судячи з усього.

Словаки залишили за собою потужний кваліфікаційний раунд, хоча в них і не було іншого суперника, окрім Португалії в боротьбі за прямі перепустки на турнір. Люксембург? Якщо самим не начудити, то збірні такого рівня мають залишатись у підсумку позаду на дистанції. Футболісти Кальцони впорались, не начудили, тож вийшли на Євро напряму, доки ми борсались у плей-оф, де від групи суперників якимось "дивом Ліги націй УЄФА" опинилось аж три команди. І два наших опоненти в підсумку, не без цього.

Але то вже така далека історія, здається, що й не згадаєш. Куди більш цікаво дивитись за тим, як команди грають тут і зараз. У словаків було два товариських матчі в контексті підготовки — проти Сан-Маріно та Уельса (двічі по 4:0). У нас — три гри, проти Німеччини (0:0), Польщі (1:3) та Молдови (4:0).

І якщо б команда Сергія Реброва готувалась до Євро з такими суперниками, як футболісти Кальцони, то до нього б точно були запитання. А в італійця це якийсь свій вимір уяви, як бачимо. Але працює — його футболісти заряджені, і вже з першого туру це продемонстрували. Наші ж були незарядженими, що також успішно продемонстрували.

Насправді, емоції та великі очікування від збірної України були тільки до першого матчу, тоді як після його завершення є лише порожнеча. Чи можна знайти у ній нижню межу? Було б добре, якби ми саме на ній наразі й перебували, а далі — тільки вгору. Це хоч оптимістично звучить. Проте хочеться бачити реакцію.

Реакцію від гравців, які будуть битись, реакцію від тренера, який не скине на них відповідальність на прес-конференції й зможе зламати та змінити на краще невдалий перебіг подій своєю думкою. "Це ж було вже!" Якщо говорити словами класика. То чому не повторити?

У фанатів збірної України зараз тільки один футбольний страх — 2016. Ви розумієте, про що ми говоримо без додаткових натяків. Тоді все починалось так само й у підсумку таку інституцію, як "збірна України" було поховано, а її репутацію доводилось відновлювати роками. І з великою кількістю перемог та прикрих поразок. Цього разу цього вже не можна допустити, і це мають також розуміти й ті, хто зараз перебувають у нашому таборі.

Побажань від прийдешньої гри, насправді, теж не багато — подаруйте свято футболу, будь ласка, але не забувайте про результат. І щоб потім якісь колишні гравці та тренери УПЛ не розповідали, що "були на голову вище" за нашу команду. Ми ж теж усе читаємо й усе бачимо, якщо говорити словами Юхима Коноплі.

Якщо ж повертатись до суперників, то Кальцона — тактичний геній, хоча й його ім'я не світиться десь на передових шпальтах європейських газет. Він змін привести до тями "мертвий" Наполі за ходом цього сезону, але повернувся до Словаччини, що заверти свою справу. Його рішення — нетривіальні, а кадровий потенціал — на рівні передтопових збірних Європи.

Проблема ще й у тому, що всі ці основні гравці словаків із матчу проти Бельгії перебувають у тонусі. Майже все — Мудрик зобов'язаний навозити того Пекаріка, або будь-кого замість нього, на фланзі так, як це зробив Доку в другому таймі, коли Тедеско нарешті перестав намагатись переграти Кальцону в битві тактик.

Сила Словаччини — м'язи та гнучкість. Слабкість — це все виглядає настільки нестабільним, що просто гріх не скористатись. Бельгія мала закривати перший матч за стартові десять хвилин, але просто не розуміла, який козир у неї є на руках. Як словаки гратимуть проти нас — велике питання.

Це може бути й "перший номер", бо там гравців у центрі поля з досвідом великих матчів удосталь, тож можуть бути проблеми. А ще є дуже розумні нападники, які одним вибором позиції можуть зламати всі наші плани й наробити нам лиха. Тож варто бути просто обачними й сконцентрованими впродовж усього матчу, але тільки пів години на початку.


ТРЕНЕРИ ГОВОРЯТЬ


Франческо Кальцона, головний тренер збірної Словаччини: "Ейфорія після перемоги над Бельгією тривала кілька годин, але трьох очок точно не вистачить, щоб вийти до плей-оф. Поки що ми не маємо приводів для святкування, ми повністю зосереджені на матчі".

Сергій Ребров, головний тренер збірної України: "Коли я працював із Валерієм Лобановським, він казав — не слухайте нікого, крім свого тренера, не переживайте, що думають журналісти, тому що вони не бачать тренувань. Після поразки ми проаналізували гру. Усі розуміють свої помилки, усі повинні виходити на поле з більшим духом і бажанням. Я очікую хорошої гри, тому що попередня для нас була холодним душем".


ОРІЄНТОВНІ СКЛАДИ


CЛОВАЧЧИНА: Дубравка (Ньюкасл) — Пекарік (Герта), Вавро (Копенгаген), Шкрініар (Парі Сен-Жермен), Ганцко (Феєнорд) — Куцка (Слован), Лоботка (Наполі), Дуда (Верона) — Шранц (Славія Прага), Гараслін (Спарта Прага), Боженік (Боавішта).

Заявка збірної Словаччини на Євро-2024:

УКРАЇНАЛунін (Реал)
Тимчик (Динамо Київ), Забарний (Борнмут), Матвієнко (Шахтар), Миколенко (Евертон)
— Маліновський (Дженоа), Бражко (Динамо Київ), Судаков (Шахтар)
— Ярмоленко (Динамо Київ), Яремчук (Валенсія / Брюгге), Мудрик (Челсі).

Заявка збірної України на Євро-2024:


ОЧНІ ЗУСТРІЧІ



КОМАНДИ У ВІДБОРІ НА ЄВРО-2024


Словаччина:

Україна:


ПОТОЧНА ФОРМА


прогноз 1:2

Партнер проєкту — ліцензійний букмекер GGBET з найширшою лінією, понад 70 видів спорту та дисциплін кіберспорту. Компанія створює унікальний україномовний контент на YouTube та розвиває культуру відповідальної гри. Отримай неймовірний бонус до 150 000 грн від GGBET! Тримай лінію на Євро 2024 разом з GGBET!


GGBET ЗДІЙСНЮЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ В УКРАЇНІ НА ПІДСТАВІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ БУКМЕКЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ВИДАНОЇ КОМІСІЄЮ З РЕГУЛЮВАННЯ АЗАРТНИХ ІГОР ТА ЛОТЕРЕЙ 23.08.2023 (РІШЕННЯ ВІД 08.08.2023 № 128), ТА ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ АЗАРТНИХ ІГОР КАЗИНО У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, ВИДАНО КОМІСІЄЮ З РЕГУЛЮВАННЯ АЗАРТНИХ ІГОР ТА ЛОТЕРЕЙ 23.08.2023 (РІШЕННЯ ВІД 08.08.2023№ 129).

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Кузнецова, Парастаєв і Довженко знімаються у ромкомі «Випробувальний термін»
Комсомольская правда
2025-09-20T03:57:03Z
Кайлі Дженнер показала сексуальні форми в дуже тісному ліфі
Gazeta UA
2025-09-20T01:24:25Z
"Ти в небезпеці": пісні Ніни Матвієнко накликали біду на дочку Тоню Матвієнко
GlavRed
2025-09-20T00:27:34Z
Смак Белли чи запах Джейкоба? У Києві презентували морозиво "Сутінки" і викликали хвилю жартів
Telegraf
2025-09-19T22:33:21Z
Що подивитися ввечері: три захопливі фільми на Netflix
24tv
2025-09-19T22:03:34Z
Від них важко відірватися: найкращі іспанські фільми на будь-який смак
24tv
2025-09-19T20:57:08Z
Ви точно танцювали під ці треки: якими були найпопулярніші пісні у 2010 році
24tv
2025-09-19T19:33:28Z
У Росії Аллі Пугачовій погрожують в’язницею: зухвала реакція зірки
TSN
2025-09-19T18:51:05Z
Кінофестиваль «Молодість» відбудеться в Києві з 25 жовтня по 2 листопада
Детектор М
2025-09-19T18:48:43Z
Новий удар по гаманцю: українців обкладуть податком на продаж OLX та солодку воду
Хвиля
2025-09-20T04:00:32Z
Хліб в Україні стане розкішшю: як зміниться ціна до кінця року
Хвиля
2025-09-20T03:57:09Z
Стратегічний російський НПЗ у вогні: OSINT-аналітики розкрили, куди саме влучили
ZN UA
2025-09-20T03:36:34Z
Австралійська Atlassian купує американську DX у сфері інженерної аналітики та ШІ за $1 млрд
InternetUA
2025-09-20T03:33:59Z
Новий графік руху поїздів до Дніпра: "Укрзалізниця" змінює розклад, названо дати
Политека
2025-09-20T03:30:31Z
"Хочуть потім похвалитись": провідник розповів, що найчастіше крадуть українці у потязі
Фокус
2025-09-20T03:15:05Z
Гендиректор Apple заявив, що підвищення цін на нові iPhone не пов’язане з митами Трампа
InternetUA
2025-09-20T03:03:37Z
Кабмін продовжив програму безкоштовного газу для прифронтових областей
Хвиля
2025-09-20T01:30:20Z
Авіакомпанії навмисно "карають" пасажирів економ-класу: в чому причина
TSN
2025-09-19T21:21:02Z
Трамп заявив що заліт російських МіГ-31К в Естонію може бути великою проблемою
Лига
2025-09-20T04:54:02Z
Росіяни обстріляли Київщину: ОВА показали наслідки влучання у трьох районах
ZN UA
2025-09-20T04:36:48Z
Келлог пояснив, чому Трамп постійно дає «два тижні» Путіну
ГЛАВКОМ NET
2025-09-20T04:24:04Z
Російські винищувачі у небі над Балтикою. У Кремлі задоволені результатом
ГЛАВКОМ NET
2025-09-20T04:21:51Z
Росіяни атакували ракетами Дніпро, є влучання у багатоповерхівку. Репортаж з місця
Telegraf
2025-09-20T04:12:16Z
З'явились перші кадри наслідків ворожої атаки на Дніпро
ГЛАВКОМ NET
2025-09-20T03:48:09Z
Трамп припустив, що Сі Цзіньпін допомагатиме завершити війну проти України
Лига
2025-09-20T03:42:52Z
FT: ЄС може розморозити €550 млн для Угорщини, щоб уникнути блокування санкцій проти РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-09-20T03:30:45Z
Туреччина ввійшла до світової трійки лідерів у виробництві БПЛА - Ердоган
УкраинФорм
2025-09-20T03:30:30Z
Депутата райради з Тернопільщини підозрюють у побитті неповнолітнього
УкраинФорм
2025-09-20T04:54:29Z
Знищені будинки та автівки: оголошені перші наслідки нічної атаки на Київщині
Gazeta UA
2025-09-20T04:51:07Z
На Дніпропетровщині внаслідок масованої атаки одна людина загинула і 13 поранені
УкраинФорм
2025-09-20T04:45:42Z
Атака на Дніпропетровщину: є жертва та поранені
ГЛАВКОМ NET
2025-09-20T04:42:01Z
Атака на Київщину: постраждали три райони, виникли пожежі
ГЛАВКОМ NET
2025-09-20T04:30:09Z
Дрони залетіли до Саратова. Росіяни скаржаться на атаку в районі НПЗ
Лига
2025-09-20T04:18:59Z
У Росії були вибухи під Самарою, під атаку міг потрапити Новокуйбишевський НПЗ
24tv
2025-09-20T04:15:56Z
Дніпро. Росія вдарила по багатоповерхівці
ГЛАВКОМ NET
2025-09-20T04:12:26Z
Автобус з хасидами потрапив в аварію під Одесою: транспорт паломників зазнав ушкоджень
Фокус
2025-09-20T04:06:26Z
Сергій "Флеш" розповів, чим небезпечні нові російські "Шахеди"
Хвиля
2025-09-20T04:45:26Z
Кінологи Нацполіції цьогоріч допомогли знайти 173 дитини
УкраинФорм
2025-09-20T04:42:43Z
Росіяни влучили ракетою у багатоповерхівку у Дніпрі
TSN
2025-09-20T04:36:17Z
Сили безпілотних систем у вересні знищили чотири російські установки ППО
УкраинФорм
2025-09-20T03:57:17Z
20 вересня – яке церковне свято: чому сьогодні не можна говорити лайливі слова
24tv
2025-09-20T03:33:17Z
Як правильно казати – "дякую" чи "спасибі": відповідь здивує
GlavRed
2025-09-20T03:27:36Z
Шість китайських знаків зодіаку отримають фінансову удачу 20 вересня
TSN
2025-09-20T03:21:12Z
З Днем міста Херсон 2025: найщиріші привітання у картинках і прозі
24tv
2025-09-20T03:03:16Z
Робота для пенсіонерів у Вінниці: українцям пропонують зарплату від 25 тисяч, де можна заробити
Политека
2025-09-20T03:00:18Z
З Днем фармацевта 2025: гарні картинки-привітання зі святом
24tv
2025-09-20T03:30:29Z
Що буде, якщо кожного дня лягати спати в різний час
Gazeta UA
2025-09-19T21:42:40Z
Коли обрізати виноград восени: секрети дачників, які треба знати
24tv
2025-09-19T19:06:00Z
Світові хірурги приїхали, щоб допомогти Ромчику, який зустрічався з Папою та принцом Гаррі
TSN
2025-09-19T18:51:54Z
Шість продуктів, які мають стати основою ранкового меню
Gazeta UA
2025-09-19T18:42:47Z
У Німеччині запропоновано брати по €15 за візит до лікаря
ГЛАВКОМ NET
2025-09-19T17:51:37Z
Чому перед смертю люди втрачають нюх: результати наукового дослідження
TSN
2025-09-19T17:51:35Z
Чому ми споживаємо солі втричі більше норми і як швидко це виправити
24tv
2025-09-19T16:51:04Z
Можуть розмножувати бактерії: лікарі назвали найшкідливіший для кишківника фрукт
Знай
2025-09-19T14:51:41Z
Ці номерні знаки створюють проблеми: що тепер заборонено водіям
Хвиля
2025-09-20T02:15:44Z
Баругзай позбавив цей Range Rover значка та будь-якої елегантності
Топ Жир
2025-09-20T01:21:55Z
Знайомтеся з фіналістами боротьби за звання Найкращого Автомобіля, Пікапа та Позашляховика 2026 року
Топ Жир
2025-09-20T00:36:41Z
Porsche надає електричному Cayenne фіксоване крило та потужність у 1000 к.с., щоб розвіяти сумніви
Топ Жир
2025-09-20T00:06:10Z
Хокейна версія Hyundai Palisade надто крута для американського ринку
Топ Жир
2025-09-19T23:36:48Z
Астон Мартін представив дитячу коляску за $3000 з колесами, натхненними суперкаром за мільйон доларів
Топ Жир
2025-09-19T22:51:27Z
Номерні знаки для електромобілів та гібридів: як отримати
ZN UA
2025-09-19T22:24:19Z
Ручні Lamborghini Murcielago V12 перетворюються на об’єкти мрій для мільйонерів-колекціонерів
Топ Жир
2025-09-19T21:06:17Z
Що робити, якщо електромобіль розрядився посеред дороги - найкращі поради
GlavRed
2025-09-19T20:27:30Z
Ракета влучила у багатоповерхівку в Дніпрі, вирує пожежа: деталі про атаку по Україні
GlavRed
2025-09-20T04:54:38Z
У Києві на вихідних 20-21 вересня відбудуться продовольчі ярмарки
ГЛАВКОМ NET
2025-09-20T04:03:39Z
Подорожчання проїзду в Житомирі: коли почнуть діяти нові тарифи
Политека
2025-09-20T04:00:02Z
Мінус понад 1000 загарбників, танки, артсистеми і не тільки: втрати ворога на 20 вересня
24tv
2025-09-20T03:54:12Z
У Дніпрі пролунали вибухи, у місто прилетіли ракети з "тушок"
ZN UA
2025-09-20T03:48:50Z
В Україні мінлива хмарність: погода на 20 вересня 2025
ГЛАВКОМ NET
2025-09-20T03:27:44Z
Сильний фінансовий поштовх: чотири знаки зодіаку зроблять крок уперед 20 вересня
GlavRed
2025-09-20T03:27:34Z
Гороскоп Таро на сонячне затемнення 21 вересня: Левам - прибуток, Козерогам - ризик
GlavRed
2025-09-20T03:27:22Z
Незвичайний дорожній знак з посланням росіянам помітили в Одесі
Telegraf
2025-09-20T01:27:30Z
Хотіли дати $800, щоб просто виїхати: українці розказали про кошмарний відпочинок у Єгипті
Фокус
2025-09-20T04:06:27Z
Щоб зекономити і все побачити: поради досвідчених туристів для тих, хто їде в Париж
24tv
2025-09-20T04:00:54Z
Тест на IQ: знайдіть 3 відмінності на картинці з грайливою кішкою за 43 секунди
GlavRed
2025-09-20T03:27:32Z
Що робити, якщо розлилася олія: лайфхак для швидкого прибирання
GlavRed
2025-09-20T03:27:22Z
Де розташований найменший замок в Україні
24tv
2025-09-20T02:42:48Z
Хтось отримає важливий дзвінок: гороскоп на 20 вересня для всіх знаків зодіаку
24tv
2025-09-20T02:03:36Z
У всьому і всюди: чотири знаки зодіаку, яким щастить від природи
GlavRed
2025-09-19T23:27:50Z
Прорив у коханні та фінансах: яким ТОП-3 знакам пощастить в кінці вересня
GlavRed
2025-09-19T22:27:30Z
Чому купатися у Венеції – погана ідея: досвід британських туристів
ГЛАВКОМ NET
2025-09-19T22:00:28Z
Де помилка на малюнку: тільки геніальний розум знайде її за 4 секунди
GlavRed
2025-09-20T04:27:17Z
Trump Mobile продає уживані смартфони Samsung та Apple, а не обіцяний T1
InternetUA
2025-09-20T04:03:48Z
OpenAI разом із Джоні Айвом готує лінійку розумних пристроїв
InternetUA
2025-09-20T02:00:00Z
Huawei: до 2035 року ШІ-агентів стане у 100 разів більше
InternetUA
2025-09-20T01:03:23Z
Жерло Апокаліпсису: розкрито ймовірність вибуху чорної діри і названо терміни
GlavRed
2025-09-20T00:27:51Z
Apple впровадила ШІ у нову функцію Watch
InternetUA
2025-09-20T00:03:42Z
Користувачі скаржаться на iPhone 17: смартфон швидко набуває "не товарного" вигляду
Фокус
2025-09-19T22:27:06Z
TikTok поширює проросійські фейки про Україну — дослідження ІМІ
ZN UA
2025-09-19T22:10:41Z
Загине 90 відсотків людства: експерт попередив про наближення нової катастрофи
TSN
2025-09-19T21:21:55Z
Ліверпуль — Евертон. Напередодні
Football.ua
2025-09-20T04:45:16Z
Колос — Верес. Напередодні
Football.ua
2025-09-20T04:36:57Z
Змусили виступати під іншим стягом, а сім'я була в окупації: що відомо про Осипенко-Радомську
24tv
2025-09-20T04:36:16Z
"Я зачеплю його": відомий боксер зробив гучну заяву щодо бою з Паркером
24tv
2025-09-20T04:09:53Z
Бетіс переграв Сосьєдад у результативному матчі
Football.ua
2025-09-19T21:15:55Z
Штутгарт впевнено розібрався із Санкт-Паулі
Football.ua
2025-09-19T20:36:49Z
Мудрик хоче виступити на Олімпіаді: йдеться не про футбол
Telegraf
2025-09-19T20:36:29Z
Льюїс порівняв Усика з легендою боксу: що сказав ексчемпіон
24tv
2025-09-19T20:21:08Z
"Золотий м'яч-2025": де дивитися церемонію нагородження в Україні
24tv
2025-09-19T20:12:38Z