MY.UAНовини
Замість Буковелю - Ізки та Космач: обираємо тихі місця для відпочинку в Карпатах
Замість Буковелю - Ізки та Космач: обираємо тихі місця для відпочинку в Карпатах

Замість Буковелю - Ізки та Космач: обираємо тихі місця для відпочинку в Карпатах

Українські гори уздовж та впоперек досліджені мандрівниками. І знайти тиху місцину, де немає натовпу туристів, ой як складно. Але можливо. Про те, чим зайнятися туристам у селищі Космач, чому Ізки вважається найбільш чистим селом та що таке валило у Яворові – читайте у матеріалі Коротко про.

Гостей більше, аніж місцевих жителів

Обираючи відпочинок у Карпатах, на думку одразу спадають найбільш популярні серед туристів місця: Яблуниця з Поляницею, Яремче та Ворохта, Криворівня з Татарівом. І, звісно, Буковель. Там можна забронювати житло на будь-який смак на бюджет, достатньо модних розваг та місцевого колориту. Та є відчутний мінус: це велика кількість мандрівників. Часто на вулицях того ж містечка Яремче гостей з інших регіонів більше, аніж місцевих жителів. А так хочеться відпочити від галасу та натовпу. У такому разі саме час підшукати не витоптані туристами куточки Карпат. Та чи залишилися такі у наших горах? Виявляється, їх зовсім небагато. І хоча ще збереглися мало вивідані туристичні маршрути у горах, а ось місць відпочинку для вузького кола гостей практично немає. Але ми знайшли!

Космач (Косівський район, Івано-Франківська обл.)

Це одне з найбільших сіл України. І одне з найбільш неприступних донедавна. А все тому, що обидві дороги, які ведуть до Космача, були в такому жахливому стані, що у село навідувалися дуже рідко і лише найбільш затяті туристи. Не так давно одну з доріг, що веде до Космача через Яблунів, відремонтували. Тому поспішайте навідатися у ці місця, поки туди не витоптали стежки інші гості.

Трохи історії. Назва «Космач» (наголос на А) нібито означає «келія сонця». Хтозна - чи це так, але у космацькій вишивці, прикрасах, писанках переважає саме жовтогарячий колір. Тут особливо поважають австрійського імператора Франца Йосипа, який, кажуть, був добрим до місцевих жителів, зменшивши їм суму податків. Ще в Космачі був активний опришківський рух на чолі з Олексою Довбушем. За переказами, у цьому селі його й убили. Та хіба тільки опришки прославили це село!

У Космачі усі, від малого до старого, уміють ліпити сирних коників. Фото: https://iftourism.com

У 1944 році керівники УПА узагалі оголосили про створення Космацької незалежної республіки. Протрималася вона недовго, але повстанський дух та гонор у жителів Космача, як самі вони кажуть, у крові. При цьому космачі надзвичайно привітні люди. Допоможуть завжди і у всьому, відкриті, щирі, не розпещені грошима туристів.

А ще умільці на всі руки. Кожен житель цього села віртуозно вміє писати писанки, чи ліпити сирних коників, або ж вишивати та ткати тощо. До речі, для туристів проводять різноманітні майстер-класи. І це чудова нагода повчитися гуцульському ремеслу, яке передається від дідів до внуків.

А ще в Космач варто їхати тим туристам, яких цікавить давня гуцульська архітектура. У селі збереглося багато цікавих хат. Також варто завітати у музей Довбуша та музей вівчарства, відвідати дві місцеві церкви. І обов’язково піти в гори. Так як село гірське, то й пішохідних маршрутів до вершин є чимало. Стежки для туристів промарковані, але новачкам все ж краще взяти провідника з місцевих жителів. Найлегшими є турпохід до Каменя Довбуша та соляних джерел – це на околиці села. Трохи далі знаходиться відома місцева гора Сиглін, на вершині якої є гойдалка. Якщо вистачить сил піднятися на гору, то на цій гойдалці можна випробувати і свою сміливість, і майстерність фотографування. Відверто кажучи, цю атракцію набагато більше перевершують неймовірні краєвиди, які можна побачити саме з вершини Сигліна. Аж подих захоплює! А ще неподалік у маленькій хатині живе місцевий дід Василь. Чоловікові вже за 90 років, але він з радістю спілкується з туристами, інколи продає чорниці та сир власного виробництва. Тому радимо захопити і дідусю якихось смаколиків, адже спуститися з гори навіть по хліб йому важкувато.

Як доїхати: відстань з Івано-Франківська до Космача 90 км. Автобусом Івано-Франківськ - Космач (вартість від 200 грн). Якщо власним автомобілем, то маршрут Івано-Франківськ - Коломия - поворот на Косів – на кільці у селі Яблунів перший з'їзд. Але краще налаштуйте GPS та не соромтеся запитувати дорогу у місцевих.

Де зупинитися: у селі можна винайняти кімнату і за 300 грн за добу. Але якщо маєте можливість, то радимо забронювати екосадибу "Бутинець". Це дерев’яний будинок у стилі гуцульських лісорубів, або, як раніше казали гуцули, бутинарів. Будинок розрахований на відпочинок 4–5 осіб одночасно. На території садиби є два ставки, де водяться форель і раки, можна порибалити. Вартість оренди – від 5000 грн на добу.

У космацький вишивці, прикрасах, писанках переважає саме жовтогарячий колір. Фото: iftourism.com

Сколе (Стрийський район, Львівська обл.)

І зараз усі туристи, які бували в Карпатах скептично скажуть, що це одне з найбільш відомих містечок України. Не заперечуємо! Але Сколе зазвичай використовують не як туристичну місцину, а як містечко, в якому можна зробити санітарну зупинку перед в’їздом у «великі» Карпати. І дарма.

Сколе - це історична столиця Бойківщини, невелике, затишне та спокійне місто. Тут є де прогулятися та на що подивитися. Наприклад, майже в центрі міста височіє шпиль ефектного неоготичного костелу, який збудували в 1895 році. Трохи далі знаходиться Пантелеймонів храм - це найстаріша пам’ятка Сколе. За переказами, його збудували понад 400 років тому. А на околиці міста є справжній палац, збудований у XIX ст.. Двоповерхова споруда добре збереглася, тому манить туристів.

Тустань - це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях, що був заснований у ІХ ст. племенами білих хорватів. Фото: ФБ Тустань

Ще одна туристична принада – річка Опір, яка протікає містом. Влітку на її берегах чимало відпочивальників. Опір - мілка, чиста вода швидко прогрівається, каміння цієї гірської ріки гладеньке.

Якщо хочеться більше вражень, то, перш за все, варто відвідати Національний парк «Сколівські бескиди». Така прогулянка – наче променад карпатським лісом. Також туристам цікаво піти у похід до семиметрового водоспаду Кам’янка ( маршрут у майже 5 км, займає понад 2 години) або перевірити свої сили та піти пішки до п’ятиметрового водоспаду Гуркало (маршрут досить складний, понад 6 км завдовжки та триває до 7 годин).

І окремо тут треба згадати про місто-фортецю Тустань, що знаходиться усього в 30 хвилинах їзди від Сколе. Тустань - це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях. На думку дослідників, фортифікаційний комплекс на скелях був заснований у ІХ ст. племенами білих хорватів як оборонний та митний пункт: повз Тустань перевозили сіль з Галичини до країн Центральної Європи. Узагалі історія Тустані давня та цікава, і краще її вчити у самому місті-фортеці. Та їдуть туди не лише за історією. У цих місцях якась неймовірна атмосфера, енергетично сильна, наповнююча, велична. Після відвідин Тустані відчувається не втома, а можливість, без перебільшення, досягти усіх поставлених цілей.

Як доїхати: зі Львова – електричкою (від 150 грн), автобусом (від 200 грн). Автомобілем: по трасі Київ - Чоп через Стрий.

Де зупинитися: в місті є чимало готелів та квартир в оренду. Вартість – від 500 грн за добу.

Сколе - це історична столиця Бойківщини, невелике, затишне та спокійне місто. Фото: wikipedia.org

Ізки (Хустський район, Закарпатська обл.)

Це вже сонячне Закарпаття. Скажімо так: Ізки – не мегапопулярне серед туристів селище. У доковідні часи сюди їздили лише затяті мандрівники. І жителі Закарпатської області. Зараз ситуація потроху змінюється, але про це згодом. Перш за все, дізнаймося, що ж це за дивна назва села. Звісно, є легенда. У давні опришківські часи на місці нинішнього села Ізки була така вузька дорога, що коли нею їхали, то аж іскри з каміння сипалися. Нібито сам Олекса Довбуш вигукнув: «Дивіться, іскри!». Село, яке пізніше розбудувалося у цій місцині, назвали Ізками – від іскор.

Ізки – село невелике. І якихось особливих атракцій для туристів тут замало, хоча до війни проходили колоритні фестивалі сиру, меду, вина. Зараз цього немає, зате можна з’їздити на екскурсію до Національного парку "Синевір" у Карпатах (відстань приблизно 50 км) і до водоспаду Шипіт (майже 10 км).

З архітектури тут, звісно, є старі гуцульські хати. А ще зберіглася церква святого Миколи Чудотворця, побудована на початку XVIII ст. Щоправда, за минулі століття храм кілька разів частково перебудовували, доробляли, ремонтували, і, чесно кажучи, аби як. Так, в церкві з’явилися елементи, не притаманні тамтешнім місцям, наприклад, часткове покриття з жерсті.

Ізки – ідеальне місце відпочинку для тих, хто хоче сховатися подалі від міського шуму та натовпу. Сюди варто їхати за тишею, спокоєм, карпатськими краєвидами. А ще тут надзвичайно легко дихається: місцеві нахвалюють своє екологічно чисте село, яке знаходиться далеко від індустріальних центрів. Ще й розташоване поміж Боржавською полониною та горою Руський Верх, які захищають від усіляких «забруднених» вітрів. І не хвилюйтеся щодо умов проживання: в Ізках є житло на будь-який гаманець.

Як доїхати: якщо автобусом, то і з Ужгорода, і з Мукачево в Ізки щодня їздить маршрутка. Вартість – від 200 грн. А власним автомобілем, наприклад зі Львова, треба їхати трасою Київ - Чоп до села Нижні Ворота, за перевалом повернути за вказівником на село Воловець, а в самому Воловці повернути на селище Міжгір’я по головній дорозі. І, не доїжджаючи до Межигір’я, потрапите у село Ізки.

Де зупинитися: можна орендувати кімнату від 300 грн на добу. А можна зупинитися в шале чи номерах екокурорту «Ізки». Взимку сюди їдуть «на лижі» (є витяги, пологі спуски), а в інші пори року – за релаксом. У цьому комплексі усе, як то кажуть, екологічно чисте: повітря, будиночки, зведені з карпатського кругляка, джерельна вода, кришталеве повітря, продукти харчування. А ще тут на диво спокійно, хоч курорт достатньо великий та може вмістити до кількох сотень гостей. Ця місцина сподобається саме тим, хто прагне тихого сімейного відпочинку. Вартість – від 2400 грн на добу.

Церква святого Миколая в Ізках. Фото: uk.wikipedia.org

Яворів (Косівський район, Івано-Франківська обл.)

Тихе селище знаходиться неподалік відомого на всю Україну райцентру Косів. І якщо Косівський базар манить усіх поціновувачів гуцульських ремесл, то про Яворів згадують лише тоді, коли треба придбати ліжник, бо селище відоме своїми традиціями ліжникарства. Але, крім цього, тут є те, чого потребують туристи: спокій, чимало атракцій, карпатські краєвиди, гуцульський колорит.

Отож, у селищі Яворів (не плутати з містечком Яворів, що на Львівщині) обов’язково треба побувати на майстер-класах з ліжникарства. Тут же на власні очі побачите екзотичне валило - це природня і суто карпатська «пральна машинка», куди відправляють новенький ліжник. У вихорі води гірської річки виріб так закручує-викручує, що опісля він не матиме стороннього запаху та не потребуватиме додаткового вичісування.

А це валило - це природня і суто карпатська «пральна машинка», куди відправляють новенький ліжник. Фото: ФБ Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА

Фанатам пішохідного туризму також є чим зайнятися. Наприклад, піти до так званої Яворівської Ніагари. Це каскад водоспадів, які вриваються до села із самісінького Сокільського хребта. У повноводдя їхній гуркіт чується здалеку. А на річці Віпчинка, що протікає біля Яворова, є ще один красивий водоспад – Яворівський Гук.

Як кажуть місцеві жителі, побувати у Яворові і не прогулятися на Сокільський хребет – великий туристичний гріх. Маршрут середній за складністю, але краще виділити на нього увесь день, щоб не поспішати. Зате ті мандрівники, які пройшли цей шлях, в захопленні від красивих полонин, мальовничих краєвидів, синіх гір.

І трохи містики. Між селами Яворів, Снідавка і Буковець на південному схилі гори Терношора зберігся скельний комплекс «Терношорська Лада». Кажуть, це стародавнє святилище. Величезна кам’яна брила нагадує образ вагітної жінки: без чіткого обличчя, але з обрисом тулуба і правої руки, що прикриває живіт. Її висота майже 11 метрів. У чому містика? А в тому, що Лада здійснює заповітні бажання. Місцеві кажуть, що сюди часто приїздять подружні пари, які не можуть мати дітей, просять у неї допомоги. А через деякий час повертаються, вже з діточками на руках, подякувати Ладі.

Як доїхати: З Івано-Франківська, Коломиї, Яремче, Косова у селище Яворів регулярно їздять автобуси. Якщо їхати власним автомобілем, то краще доїхати до Коломиї, повернути у напрямку на село Нижній Вербіж (траса Р-24) до м. Косів, далі їхати у напрямку на Верховину (приблизно 16 км) до села Яворів.

Де зупинитися: є і кімнати, і сімейні котеджі. Вартість оренди житла на добу стартує від 600 грн.

Село Яворів, що на Прикарпатті, відомий осередок ліжникарства. Фото: ФБ Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА

Теги за темою
ТуризмКарпаты
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Позбавлення права на спадщину: стало відомо, за яких умов це може статися в 2025 році
Политека
2025-01-18T18:27:50Z
США почали розміщення в Європі модифікованих ядерних авіабомб - NNSA
InternetUA
2025-01-18T18:00:57Z
Міноборони і Організація з науки та технологій НАТО координуватимуть дослідження у військовій сфері
УкраинФорм
2025-01-18T17:57:19Z
Українські школи хочуть наздогнати польські: які реформи впровадять у найближчі п'ять років
Знай
2025-01-18T17:36:49Z
Мобілізація в Україні: кому потрібно пройти ВЛК до 5 лютого
24tv
2025-01-18T17:27:39Z
Головне за 18 січня: Леонтьєв повернувся, 4 хвилі мобіізації, відрахування студентів та спецкласи у школах
Знай
2025-01-18T17:21:34Z
Заробили на ЗСУ понад мільярд: викрито коррупційну схему наживи на поставках для українських військових
Политека
2025-01-18T17:00:06Z
Військові кораблі НАТО вже патрулюють Балтійське море
InternetUA
2025-01-18T17:00:02Z
Застосування амією РФ хімічних боєприпасів набуло системного характеру - Генштаб
УкраинФорм
2025-01-18T16:54:15Z
Співачка FIЇNKA розкрила суму, яку заробляє на місяць: "Завжди не вистачає"
TSN
2025-01-18T16:48:05Z
Після критики через відпочинок за кордоном: Саніна розсекретила, як її чоловік виїхав за кордон
24tv
2025-01-18T16:09:56Z
Немає нічого неможливого: 3 найкращі фільми від Netflix про силу людського духу
Фокус
2025-01-18T16:00:44Z
Маша Єфросиніна похизувалася спортивним досягнення 10-річного сина: "Перші змагання"
TSN
2025-01-18T15:48:53Z
Класика та впевненість – головне ДНК стилю Дональда Трампа: як виглядає його улюблений одяг
24tv
2025-01-18T15:42:02Z
На Нацвідборі Молдови виник скандал із "українським слідом", за яким стоїть Росія: учасник відкликав заявку
Комсомольская правда
2025-01-18T15:34:38Z
Лілія Ребрик зворушила новим словом 10-місячної доньки та реакцією на це чоловіка: "До сліз"
TSN
2025-01-18T14:48:12Z
Сюрприз ціною 775 тисяч гривень: чоловік прибирав на горищі і знайшов скарб
GlavRed
2025-01-18T14:27:46Z
Рецензія на другий сезон серіалу «Таємниця бункера» / Silo
ITC
2025-01-18T13:28:22Z
РФ після захоплення 4-х областей України до 2026 року почне війну з НАТО - Welt
GlavRed
2025-01-18T18:27:18Z
Сьогодні дуже добре попрацювали українські правоохоронці, - Зеленський звернувся до українців
24tv
2025-01-18T18:21:38Z
"Європа повинна стати силою": Дональд Туск закликав зробити НАТО знов ефективним
24tv
2025-01-18T18:21:09Z
Колишнього топпосадовця МВС викрили на масштабній схемі розкрадання
TSN
2025-01-18T18:18:07Z
Трамп почне масштабні депортації мігрантів вже на другий день президентства – WSJ
iPress
2025-01-18T18:15:34Z
На Дніпропетровщині виявили підприємство, що допомагало Росії у створенні ядерної зброї
TSN
2025-01-18T18:12:45Z
СБУ викрила агентурну мережу фсб, яка наводила російські удари по Києву та Харківщині
Мій Харків
2025-01-18T18:12:24Z
Лідер ультраправих Австрії відкинув звинувачення в проросійськості
Европейская правда
2025-01-18T18:03:25Z
Зеленський анонсував нові санкції РНБО
УкраинФорм
2025-01-18T18:03:17Z
Поки це не деокупація: Братчук назвав головне завдання Сил оборони на фронті
24tv
2025-01-18T18:27:56Z
В бій кидають "верблюдів" і солдатів на милицях: в ЗСУ розкрили нову тактику РФ
GlavRed
2025-01-18T18:27:27Z
Новий приколясік: вулицями Києва розсікає таксі Range Rover за 80 тисяч баксів
Знай
2025-01-18T18:21:07Z
У Києві завершили аварійно-рятувальні роботи на місці ракетного удару
УкраинФорм
2025-01-18T18:12:52Z
Жителька Курщини кланялася українським військовим у ноги
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T18:12:17Z
Негода накриє Київ та область: як довго лютуватиме сильний вітер
24tv
2025-01-18T18:06:33Z
ЗСУ успішно контратакували на Лиманському напрямку, – ОСУВ "Хортиця"
24tv
2025-01-18T17:42:23Z
Погода в Одесі 19 січня покращиться: синоптики порадували прогнозом
Политека
2025-01-18T17:24:54Z
Росіяни обстріляли Комишани на Херсонщині, поранена жінка
УкраинФорм
2025-01-18T17:18:12Z
На відомому гірськолижному курорті загинула туристка
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T18:00:48Z
У Тель-Авіві терорист з ножем напав на перехожих, є постраждалі
УкраинФорм
2025-01-18T17:57:57Z
В Австралії десятки тисяч людей залишилися без електрики через негоду
УкраинФорм
2025-01-18T17:39:41Z
Харківський ТЦК спростовує звинувачення в нібито побитті таксиста та пошкодженні його авто
УкраинФорм
2025-01-18T17:36:02Z
69-річна жінка втратила понад 24 тисячі гривень через шахраїв
InternetUA
2025-01-18T17:15:01Z
Окупант на Херсонщині ґвалтував та залякував дівчат: він отримав 12 років ув'язнення
FaceNews
2025-01-18T17:06:04Z
У Чехії під час показу перекинувся історичний військовий автомобіль, є загиблі
Европейская правда
2025-01-18T17:03:22Z
На пляжах трьох німецьких островів знайшли пакунки з кокаїном на 10 млн євро
Европейская правда
2025-01-18T16:51:40Z
У Харкові та області лунають вибухи: що відомо
TSN
2025-01-18T16:36:28Z
Найкращі бюджетні смартфони початку 2025 року: названо топ-7 моделей
InternetUA
2025-01-18T18:18:28Z
Як очистити пам’ять смартфона, не видаляючи фото та відео: фахівці назвали швидкі способи
InternetUA
2025-01-18T17:34:33Z
Як зарядити телефон без зарядного кабелю або зі зламаним гніздом: експерти назвали дієві способи
InternetUA
2025-01-18T16:48:59Z
Парад планет у січні 2025 року: коли буде і що очікувати
Фокус
2025-01-18T16:36:13Z
Гості поб'ються за нього: приголомшливий салат Венеція - рецепт
GlavRed
2025-01-18T16:27:56Z
Чому небезпечно ставити Wi-Fi-роутер на кухні: 2 причини, які потрібно врахувати кожному українцю
Знай
2025-01-18T16:21:37Z
iPhone 17 Air вражає товщиною: нові фото
InternetUA
2025-01-18T16:04:45Z
Windows 10 постійно встановлює одне й те саме оновлення: як вирішити проблему
InternetUA
2025-01-18T15:34:07Z
У Китаї знайшли череп гігантського динозавра віком 200 мільйонів років
24tv
2025-01-18T15:06:36Z
Вилікували рак крові: препарат від іншого захворювання може перемогти небезпечну онкологію
Фокус
2025-01-18T18:00:28Z
5 методів, які не допоможуть вам знизити тиск
24tv
2025-01-18T17:33:31Z
Що робити, якщо під час варіння яйця тріскаються: простий лайфхак, щоб цього запобігти
24tv
2025-01-18T16:48:51Z
Стало відомо, що необхідно для запису дитини до лікаря
TSN
2025-01-18T16:06:56Z
Названо дерево, плоди та листя якого чудотворно впливають на людей: про що йдеться
Фокус
2025-01-18T15:06:44Z
Вчені кількісно оцінили шкоду солодких напоїв
Portaltele
2025-01-18T15:01:39Z
Зберігайте цибулю окремо від цього овоча: буде свіжою набагато довше
24tv
2025-01-18T14:42:52Z
Хурма - найкраща ідея на кожен день: чому потрібно їсти цей фрукт щодня і де може бути небезпека
Знай
2025-01-18T13:51:37Z
Користь, яку ви не очікували: як щоденна порція бананів змінить здоров'я
24tv
2025-01-18T13:24:42Z
Створить баланс естетики й комфорту: як зробити білу кухню затишною
24tv
2025-01-18T16:42:54Z
Ростимуть навіть без світла: ці рослини можна поставити в кімнаті без вікон
24tv
2025-01-18T16:15:36Z
Знайомтесь, 2 знаки зодіаку, які постійно розпочинають нове життя
24tv
2025-01-18T16:06:41Z
Вистачить й 20 хвилин: "секрет" швидкого варіння овочів на салат
24tv
2025-01-18T14:30:16Z
Кому ніколи не можна дарувати червоні троянди: знають не всі
24tv
2025-01-18T13:21:01Z
5 речей, які не можна класти на ліжко: притягнете хвороби та біду
24tv
2025-01-18T12:39:26Z
Зверніть увагу на дах взимку: сніг і мороз вкажуть, що настав час оновити теплоізоляцію горища
24tv
2025-01-18T12:24:48Z
Гороскоп Таро на лютий 2025: Овнам - гроші, Тельцям - кохання, Близнюкам - успіх
GlavRed
2025-01-18T11:27:14Z
В 1000 разів смачніше за магазинне: готуємо домашнє морозиво з трьох інгредієнтів
24tv
2025-01-18T10:57:34Z
Приватний продакшн уже заробив третину мільярда на Єдиному телемарафоні
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T17:57:32Z
Традиційний борщ стає все більш недосяжним: ціни на основні овочі продовжують зростати - що далі
Знай
2025-01-18T17:21:33Z
Пенсія понад 23 тис. грн: хто може отримувати такі виплати
Фокус
2025-01-18T17:00:15Z
Стало відомо, як змінилися ціни на фуражну кукурудзу в Україні
AgroNews
2025-01-18T16:04:40Z
Ціни різко полетіли вниз: в Україні дешевшає популярний овоч - в чому причина
GlavRed
2025-01-18T15:51:12Z
Україна торік збільшила експортні перевезення залізницею більш як на 50%
УкраинФорм
2025-01-18T15:45:06Z
В Україні впроваджують нові правила перерахунку пенсій: на скільки виплати побільшають
Знай
2025-01-18T15:36:44Z
Експерти розповіли, коли сіяти насіння помідор взимку
AgroNews
2025-01-18T15:18:16Z
Яким має бути стаж, щоб отримувати пенсію 10 тисяч гривень
24tv
2025-01-18T15:12:51Z
Мілан може посилитися ще одним гравцем збірної США
Football.ua
2025-01-18T18:21:09Z
"Дуже велика сума": ексчемпіон світу назвав умову, за якої Ф'юрі повернеться у бокс
24tv
2025-01-18T18:06:44Z
Брентфорд — Ліверпуль 0:2 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-01-18T18:00:15Z
Вимагали зняти Ковтуна з ЧЄ: тренер збірної України розповів про конфлікт у федерації
24tv
2025-01-18T17:54:30Z
"Ліверпуль" вирвав перемогу над "Брентфордом" з Ярмолюком і зміцнив лідерство в АПЛ
TSN
2025-01-18T17:48:13Z
Атлетіко несподівано поступився Леганесу після серії з 15-ти перемог
Football.ua
2025-01-18T17:21:58Z
Експерти спрогнозували, коли Усик може завершити професійну кар'єру
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T17:21:45Z
Новачок Серії А підпише екс-гравця збірної Англії
1News
2025-01-18T17:18:34Z
Мільйони гривень. Стала відома сума, яку гімнаст Ковтун і його тренерка отримали з бюджету
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T17:09:30Z
Від пам'ятника до легенди: на Вінниччині трактор із постаменту знову завів двигун
Знай
2025-01-18T17:51:48Z
Водіїв попередили про 3 схеми обману під час аварій з пішоходами
TSN
2025-01-18T17:36:03Z
На аукціон виставили яскравий суперкар Дональда Трампа
Фокус
2025-01-18T13:39:49Z
Що 4 тонни протипожежної рідини можуть зробити з автомобілем: повчальне відео з Каліфорнії
24tv
2025-01-18T12:27:03Z
Honda готує позашляхову версію популярного CR-V
AutoCentre
2025-01-18T10:04:15Z
Безпечний і довговічний: в Японії створили негорючий літій-іонний акумулятор
InternetUA
2025-01-18T10:04:09Z
ТОП 6 автомобільних аксесуарів, які можуть бути небезпечними для водія та спричинити ДТП
ТСН
2025-01-18T09:48:48Z
Передпродажна діагностика автомобіля – ключ до успішної угоди
ГЛАВКОМ NET
2025-01-18T09:24:18Z
Charge Cars зробила електромод із класичного Mustang
AutoCentre
2025-01-18T08:16:09Z