Російські окупаційні війська змінюють точки прикладання своїх зусиль, і останнім часом одна з найбільш обговорюваних точок на карті – селище Борова на Харківщині.
"Все може скластися, але я би не казав, що росіяни мають якийсь дуже особливий інструментарій і чимось по-справжньому можуть нас здивувати у частині новизни тактики.
Вони як використовували великі піхотні вали, так і використовують, вони як насипали величезну кількість, до речі, доволі неприцільно, артилерійських боєприпасів різних калібрів, так і будуть це робити", – заявив військовий аналітик, полковник запасу ЗСУ Петро Черник в етері "Прямого".
За словами експерта, стратегічне завдання виходу на адміністративні кордони Донеччини та Луганщини російським окупантам не вдається виконати, і це дуже принциповий момент.
"Дійсно, за законами війни намагаються тиснути там, де в їхньому розумінні може бути успіх. Тут дуже важливо не акцентувати, що, мовляв, ця локація стає для них якоюсь дуже особливою, якоюсь дуже принциповою. Це далеко не так. Будь-яка точка боєзіткнення, яка сягає поза 1000 км, в будь-який момент може стати принциповою", – відзначив Петро Черник.
Експерт додав, що якщо раптом окупантам вдасться вийти на кордони Донецької та Луганської областей, путін може одразу сказати, що закінчив "спеціальну воєнну операцію" і готовий сідати за стіл переговорів, а українці нібито не хочуть закінчувати війну, і це поганий для нас сценарій.
Останні новини України:
НАТО має серйозні проблеми: і це не тільки Путін і Трамп.
Нова вісь тиранії: як насправді відобразиться в Україні візит Путіна до КНДР.
Революція на міжнародному ринку зброї: як війна в Україні змінила західний світ.