Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.
Народна депутатка України, заступниця голови Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук під час презентації наголосила, що Суспільне є прикладом редакційних стандартів, і в той же час мовник є творцем нових форматів. Вона зазначила, що документальні фільми мовника «одна із характеристик бренду Суспільного».
«Для мене було відкриття, що на регіональній сторінці «Суспільне Чернігів» близько 1,8 млн переглядів документального фільму “Битва за Чернігів”. Я не знаю жодного іншого українського комерційного каналу, який би мав такі показники для регіональної філії. Важливо, щоб фільм побачили під час World Forum for Democracy 2024, під час різних заходів Ради Європи, і побачили іноземці. Наразі ми маємо свою ідентичність і свою історію відстояти. І от якраз цей фільм про те, як відстояти свою історію», - сказала Євгенія Кравчук.
Голова наглядової ради Суспільного Світлана Остапа зазначила, що в умовах повномасштабного вторгнення та недофінансування було визначено кілька пріоритетних напрямків роботи, серед яких інформаційне мовлення та документалістика.
«Своїми документальними фільмами ми хочемо допомогти відновити історичну справедливість і розвінчати міфи про “вєлікую» росію”», — наголосила Світлана Остапа.
Документальний цикл «Велика російська брехня» доступний для перегляду на ютуб-каналі Суспільне Культура.
Фото: Суспільне
Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.
Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».