MY.UAНовини
Про смерть дізнався з Facebook. Брат Героя України Василя Сліпака – про долю статків легенди, скасоване весілля та фронтові секрети
Про смерть дізнався з Facebook. Брат Героя України Василя Сліпака – про долю статків легенди, скасоване весілля та фронтові секрети

Про смерть дізнався з Facebook. Брат Героя України Василя Сліпака – про долю статків легенди, скасоване весілля та фронтові секрети

Вісім років тому, 29 червня 2016 року, на фронті загинув Василь Сліпак – відомий на весь світ оперний співак, соліст Паризької національної опери, доброволець російсько-української війни з позивним "Міф", Герой України. Майже 20 років артист прожив у Парижі.

В інтерв’ю OBOZ.UA Орест Сліпак, найближчий родич та друг артиста-воїна, розкрив невідомі сторінки з життя виконавця. Брат співака розповів про його творчі злети, паризький період та останні роки життя.

Василь Сліпак народився і виріс у Львові. Співав з дитинства, у дев’ять років брат Орест відвів його до легендарної львівської хорової капели "Дударик". Майбутня зірка світових сцен навчався у Вищому музичному інституті ім. Лисенка у Львові. У 17 років взяв участь у Міжнародному музичному фестивалі-конкурсі у Франції, де отримав Гран-прі. Відтоді почалася його світова слава.

З початком Революції гідності став активно допомагати Україні. Був одним із організаторів паризького Євромайдану, а згодом кілька разів їздив добровольцем на Донбас. Воював у Пісках у районі Донецького аеропорту. Брав участь у боях за Авдіївку у складі 1-ї окремої штурмової роти 7-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу. Загинув від кулі снайпера біля смт Луганське. Оборонцю був 41 рік. Після загибелі Василя Сліпака на його честь у Києві та інших містах країни назвали вулиці та сквери.

– Оресте, який був у звичайному житті Василь?

– Він був кльовим! З ним було завжди весело та приємно. Любив життя, любив сидіти, любив говорити, любив дивитись, любив знайомитись, любив спілкуватись. Тобто був неймовірним життєлюбом. Людина для життя і про життя. Він дуже всім подобався, був у топі у всіх компаніях. З ним у Парижі було прикольно ходити. Куди не приходиш, завдяки братовій популярності теж стаєш зіркою.

– Зараз, коли буваєте в Парижі, згадуєте ті зустрічі?

– Ви дуже жорстке запитання ставите… Я зараз живу в Бельгії – це недалеко. Але для мене зараз, мабуть, найважче – наважитися ходити вулицями Парижа. Куди не кинеш оком: тут ми сиділи, там – їли пасту, а он там – любили гуляти… І так безкінечно. Для мене Париж – це місто Василя. Мені навіть здається, що він просто народжений для Франції, йому було там дуже добре. Після його відходу деякі його друзі стали моїми друзями. І знаєте, що дивно, чимала їх кількість теж пішла у засвіти. Забрав до себе і щось вже цікаве мутить там з ними (усміхається).

Василь був містичною особою. Мені навіть зараз часом здається, що він за мною дивиться. Братова містика мене супроводжує всюди, кожен день відчуваю якісь підказки, знаки. Ще й цей псевдонім "Міф" (на честь глави злих духів Мефістофеля, героя своєї улюбленої опери), який він собі придумав… Але думаю, що він це зважено робив, бо артисти – вони всі такі, полюбляють таке. Знаєте, я вже не дивуюся, коли десь у кав’ярні у французькій провінції хтось підходить і каже: "О, ви так схожі на Василя Сліпака". Сподіваюся, його постать ще колись буде досконально вивчена – там купа всього. Це була людина, яка знала сім іноземних мов. Він спілкувався з елітою світу – у його будинку під Парижем можна було зустріти голлівудських режисерів, відомих продюсерів, музикантів.

– Між вами різниця – шість років. Якими ви були братами?

– У нас була мегалюбов усе життя. Він загинув у 2016 році, і перед тим два роки так сталося в мене по роботі (Орест Сліпак за фахом – лікар-кардіолог. – Ред.), що я з ним дуже багато проводив часу. Доля подарувала мені таку можливість. До цього ми бачилися раз чи двічі на рік. А потім я постійно був з ним, набулися разом. Він був для мене найближчим родичем і найближчим другом. Ми знали все один про одного. Звичайно, його історії цікавіші, ніж мої (сміється). Єдине, про що не знав ні я, ні наші батьки, це те, що він бере участь у бойових діях на фронті. Він розповідав, що їздить до хлопців підтримувати їх, волонтерить – от все, що я чув від нього про війну.

– Під час останньої зустрічі у вас були якісь передчуття?

– У десятих числах червня він приїхав з Парижа до Києва – і був зовсім іншим. Здавалося, якийсь монах... Був кілька днів у мене. Мало говорив – я бачив, що щось не те. Дуже добре пам’ятаю ранок, коли він їхав на фронт. Збудив мене, зробив каву. Каже: "Поїхав". Я вийшов з ним на вулицю – мешкав тоді на Великій Житомирській. Вже зійшло сонце. Він стояв з наплічником величезних розмірів, щось думав. Притулився до машини, а вона не була на стоянковому гальмі – прокотилася кілька метрів. Я дивився на цього велетня на фоні Михайлівського собору… В мене було відчуття, що це остання зустріч.

Про те, що його не стало, я дізнався з Facebook. Приїхав з Одеси, де був у відрядженні, пізно ввечері, відкриваю вранці соцмережі і бачу повідомлення: "Василь Сліпак – двохсотий". Дуже непрофесійно вчинили ті, хто це зробив. Є певна процедура оприлюднення такого роду новин – так не можна. Через годину мені перетелефонувала Яна Зінкевич із "Госпітальєрів". Потім вона займалася й формальностями – документами. І дуже допомогла мені тоді триматися. Я нічого не міг написати в соцмережах – все, що тоді з’являлося, писала Дана Павличко (відома видавниця, онучка Дмитра Павличка та Павла Загребельного. – Ред.). Вона була моєю сусідкою. Ще кілька друзів дуже допомогли. Ми переживали це разом.

– Коли зараз згадуєте про Василя, що спливає в пам’яті?

– Він на сцені – співак із неймовірною харизмою, яким захоплювалися всюди і завжди. Я дивувався, як легко та спокійно він ставився до цього успіху. Ніколи не чув нарікань, що стомився від тривалої репетиції, абсолютно не помічав проявів зіркової хвороби. А ще мені його дуже не вистачає в звичайному житті. Згадую, прокидаєшся, а він вже наготував якісь страви – любив куховарити. Ходив зранку на ринок, купував усе найсвіжіше. І будив мене шаленими запахами – у будинку, де мешкав під Парижем, була величезна тераса з барбекю. Це було неймовірно!

– А чи правда, що в його житті був період, коли він пішов з опери і працював охоронником у нічному клубі?

– Був такий досвід відходження від кар’єри – короткий, він потім повернувся. Пояснював, що все якось набридло, потребував перезавантаження. Тому працював якийсь час охоронником, і йому це подобалося. А мені так дивно було це спостерігати, бо в дитинстві він дуже шарівся, коли хтось затримував на ньому погляд більше п’яти секунд. Був скромним, дуже делікатним, а тут – таке. Але таке справді було, це факт. А потім він знову повернувся до оперної кар’єри.

– Про його особисте життя ви казали в одному з інтерв’ю: якщо закохувався, то дуже серйозно.

– Це абсолютно так. Якщо кохання – то лише ця жінка. Я мріяв навіть колись написати книгу про його закоханості, бо вони були дуже круті. І кожен раз здавалося, що це назавжди. З однією з коханих він навіть планував офіційно одружитися. Вона зараз мешкає в Америці, ми спілкуємося. Він закохався дуже палко і хотів гуцульське весілля у Ворохті. І я вже всюди домовився. І все це мало потягти в копієчку. Кажу: "Чуваче, тут бюджет виходить чималенький – три тисячі євро". А він усміхається: "Ти для рідного брата шкодуєш?" А мені не було шкода, правда.

Я тоді працював у хорошій американській компанії, мав добру зарплатню. Але потім якось це кохання розтануло. А весілля тим часом було замовлене – готель, меню склали в ресторані. Слава Богу, справа не дійшла до завдатку (сміється). Потім у нього був, мабуть, років вісім серйозний роман із француженкою Перін Медоф – вона теж, як і він, була солісткою паризької Опери. Потім була Ліза, яка стала однією з героїнь відомого документального фільму про Василя "Міф". Останньою – дівчина з України, але ми з нею не спілкуємося зараз.

– Чи правда, що ви свого часу полишили роботу, аби займатися популяризацією пам’яті про брата?

– Ні, це все робилося паралельно. Так сталося, що я дійсно залишив роботу, великий бізнес. Але я не можу сказати, що зараз є найактивнішим пропагувальником пам’яті про Василя. Є ключові люди, які цим займаються, – Львівська філармонія, Львівський історичний музей, дирекція конкурсу Василя Сліпака. Вони все рулять дуже професійно. Я б свою роль у цьому процесі не перебільшував.

– Статки, які заробив Василь, – це все залишилося в родині?

– Все було потрачено ним при житті на фронт. Все пішло туди – на амуніцію та інше. Коли він приїхав в Україну востаннє, був практично без нічого. Навіть не мав грошей купити собі бронежилет. Телефонував другу, композитору Євгену Гальперіну (один із найбільш затребуваних композиторів Європи, у фільмографії якого – і велике голлівудське кіно, наприклад, "Голодні ігри", і фільми Люка Бессона. Дитинство Євгена пройшло в Києві. – Ред.) Він багато років знімав у Гальперіна житло. Я чув цю розмову: "Женю, дивися, за червень платити тобі чи я собі куплю захист на фронт?"

Женя для проформи театрально та голосно посердився, але швидко погодився. Місячну оплату змінив на бронежилет. Досі, напевно, шкодує про це. Бо міг сказати: "Василю, давай додому". Але з іншого боку, навряд чи той послухав би. Ми тут можемо вжити цитату митрополита Бориса Гудзяка, який сказав, що якби навіть Василеві зателефонував Папа Римський, він би не вчинив інакше. Гудзяк (перший єпископ єпархії святого Володимира Великого у Парижі з 2013 по 2019 роки, з червня цього року – митрополит Філадельфійський. – Ред.) був знайомий з Василем з самого його дитинства.

– Приїхавши з України на фестиваль у Париж в юнацькому віці, Василь залишився там майже на 20 років. Йому пропонували змінити громадянство, але він відмовлявся. Звідки такий патріотизм?

– Він з дитинства був таким. Але треба сказати, коли його три роки не приймали у Львові в консерваторію, його патріотизм трошки розвіявся. Однак, коли почався перший Майдан, він приїздив до Києва. А вже під час другого – його жорстко зачепили оті смерті. Він ходив по центру міста і безкінечно ридав. Це на нього дуже вплинуло, і він люто включився в боротьбу. А роки до цього був увесь у кар’єрі – щасливим таким чуваком. Він був на топі, контракти сипались один за одним. Але Василь обрав інший шлях. І коли ти входиш, входиш, входиш у всі ці фронтові справи – назад вже немає дороги, на жаль… Ми досі дуже мало знаємо подробиць про його загибель. Для мене військова частина життя брата дуже болюча і навіть каламутна.

– Василя Сліпака було нагороджено посмертно орденами "За мужність" І ступеня та "Золота Зірка", також йому надано звання Герой України. Хто з рідних отримував нагороду?

– Батьки. Вони приїхали в Київ на зустріч з президентом Порошенком. Я мав йти з ними, але в останній момент відмовився. Мені було важко, не зміг. Нагорода і всі інші речі Василя зараз у Львівському історичному музеї. Всі його речі з Парижа, записи, ноти, концертний одяг – все там. Там відкрито фонд Василя Сліпака, який дуже професійно веде наукова працівниця Ольга Сторож.

– Як живе зараз ваша мама?

– Вона в Італії. Батьки поїхали туди багато років тому на заробітки, так і залишилися. Тато помер у січні 2021 року від коронавірусу. Мама, слава Богу, жива. Їй вже 80 років, однак дуже активна в соцмережах, донатить чи не щодня на ЗСУ. Має чимало хвороб, але дає їм раду. А Василю цьогоріч мало б виповнитися 50.

– А як зараз, у ці роки, проходить його день народження?

– У спогадах. Для мене це тепер важка дата. 29 червня – найгірший день у році. Взагалі червень для мене чорний місяць. З усіма сварюся, всіх критикую – у цей час мене краще не чіпати… У 2017 році був започаткований Маратон пам’яті Василя Сліпака, який щороку проводиться в останні дні червня. Цьогоріч заплановано 18 концертів по всьому світі. В Україні, Німеччині, Франції, Великій Британії, Іспанії. Плюс раз на два роки відбувається Міжнародний конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака. Наступного року буде п’ятий – він успішний, дуже крута команда його робить.

– Документальний фільм про Василя "Міф", який з успіхом йшов у широкому прокаті, вам подобається?

– Я його дивився один раз – і більше не можу поки. Дуже боляче. Режисер Леонід Кантер – молодець. Є ще другий фільм про Василя, не знаю, чи ви його бачили, "Моя війна. Два життя Василя Сліпака", який теж зняв Леонід, але з прізвищем Канфер. На жаль, обидва режисери теж померли.

– Якби Василь зараз був живим, де б він був, як думаєте?

– Я думаю, що він був би на фронті. Або навпаки поринув із головою в кар’єру. І це був би його фронт, бо робити зараз щось добре на міжнародній сцені українцеві – це теж міцна зброя. Останні роки він був на піку своєї слави. Для його голосу – 40 років і далі – це топ-період. Всі гроші – там. І саме на цьому етапі він пішов від нас в інший світ. Знаєте, все, що стосується Василя, – дуже світле. Коли я про нього думаю, здається, що торкається до тіла щось тепле, невидиме. Це світло мене тримає, і я думаю, що не тільки мене.

Також читайте на OBOZ.UA інтерв’ю з телеведучим та актором Геннадієм Попенком – про відомих колег на фронті та свою роботу в ЗСУ.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Подействовало ли давление Запада: какое решение принял Си по войне в Украине
Comments UA
2024-07-05T04:03:58Z
Россия готовится к бегству с оккупированных территорий: британская разведка привела факты
Comments UA
2024-07-04T15:43:35Z
Путин об идее Трампа быстро закончить войну: Мы это поддерживаем
Европейская правда
2024-07-04T19:33:05Z
Кремль оценил перспективы отношений с Евросоюзом
Корреспондент
2024-06-28T13:06:12Z
Война движется в направлении патовой ситуации: какой месяц станет судьбоносным
Comments UA
2024-07-05T06:18:31Z
Путину можно расслабиться: Трамп уже выбрал главного врага для США
Comments UA
2024-07-05T06:00:12Z
Стало известно, сколько военных КНДР привлекут к войне в Украине
Comments UA
2024-06-27T15:37:18Z
Скандальный советник Трампa раскрыл стратегию победы республиканцев
Политека
2024-07-01T20:30:56Z
"Не просим чего-то экстраординарного": Украина хочет обещание о членстве в НАТО, — посол
Фокус
2024-07-04T21:18:51Z
Хуже, чем "лысый черт": Притула признался, у кого принципиально отказался брать донат на ВСУ
Обозреватель
2024-07-03T07:12:12Z
Выплаты ВПЛ: обязаны ли переселенцы возвращать пособие, если его начислили по ошибке
Фокус
2024-06-24T14:51:59Z
Почему не взлетел RAH-66 Comanche: история разработки стелс-вертолета
Фокус
2024-07-04T13:31:56Z
Конец эпохи высокоточности: как Пентагону сохранить доминирование в оружии
Фокус
2024-07-03T09:17:00Z
"Нет худа без добра": как перевести поговорку на украинский
Обозреватель
2024-07-05T06:05:37Z
США опрокидывают в Японию самые современные самолеты
Корреспондент
2024-07-05T05:57:56Z
С 1 июля могут мобилизовать три категории студентов, - СМИ
Известия Киев
2024-06-27T19:31:27Z
В Украине ввели дополнительные проверки для водителей: чего стоит ожидать
Фокус
2024-06-27T13:30:25Z
Украинцев могут заставить вернуть пенсию государству: когда суд встанет против вас
Знай
2024-06-25T15:39:58Z
В Ворохте на Франковщине напали на военнослужащего ТЦК
Апостроф
2024-07-04T19:00:07Z
Для него война началась еще в 2014-м: на фронте погиб мужественный воин с Прикарпатья. Фото
Обозреватель
2024-06-24T03:07:12Z
"Не были здесь по полгода": Зеленский на Донбассе разозлился на чиновников
Апостроф
2024-06-26T12:07:22Z
Оккупанты начали использовать химическое оружие с люизитом
Апостроф
2024-06-22T15:39:12Z
ВС РФ вошли в еще один населенный пункт на Харьковщине: что происходит на севере
Фокус
2024-07-05T06:09:56Z
DeepState предупреждает: за считанные дни можем потерять два ключевых города Донбасса
Comments UA
2024-07-05T06:03:18Z
День принесет важные новости. Гороскоп для всех знаков Зодиака на 5 июля 2024 года
Фокус
2024-07-05T05:00:23Z
Беспилотники атаковали подстанцию около ЗАЭС: пострадали 8 сотрудников, — МАГАТЭ
Фокус
2024-07-05T04:51:51Z
Без отца остались двое детей: в боях за Украину погиб 33-летний защитник из Тернопольщины. Фото
Обозреватель
2024-07-05T04:46:47Z
Поклонник пообещал навести ракеты на дом женщины, отказавшей ему
Корреспондент
2024-07-04T22:49:14Z
Врачи сочли годным: мужчина с переломом ключицы не явился в ТЦК и получил приговор суда
Политека
2024-07-03T05:04:16Z
Ночная атака дронов: под Киевом повреждены шесть домов
Корреспондент
2024-07-05T04:57:57Z
В Харькове мужчина с поражением центральной нервной системы уклонился от мобилизации и получил приговор: как наказали
Обозреватель
2024-07-05T03:52:22Z
В российском Ростове заявили о пожарах из-за атаки дронов
Корреспондент
2024-07-05T03:03:39Z
Дрон попал по электроподстанции в Приморско-Ахтарске – росСМИ
ZN UA
2024-07-04T23:23:33Z
В Киеве зажегся второй за день пожар: огонь охватил склады. Видео
Обозреватель
2024-07-04T19:07:05Z
В Одесской области загорелись солнечные батареи в частном доме
Комсомольская правда
2024-07-04T18:34:24Z
ВАКС арестовал начальника одного из управлений Ровенской таможни: детали дела
Обозреватель
2024-07-04T17:37:10Z
У известной актрисы из "Бриллиантовой руки" обнаружили рак
Comments UA
2024-07-04T19:27:03Z
Наталья Могилевская не побоялась показать себя "без ничего" в 48 лет: "Все только начинается"
Знай
2024-06-23T14:51:01Z
Ей нет равных: самые стильные образы Кейт Миддлтон в истории Уимблдона, которые точно стоит повторить
Marie Claire
2024-07-03T16:45:20Z
Сердючка кулинарной метафорой ответила Фарион, которая раскритиковала ее за суржик
Комсомольская правда
2024-06-22T12:47:55Z
Снимите это немедленно! 9 "трендовых вещей", которые прибавляют возраст и давно запрещены в модных кругах
Обозреватель
2024-07-05T00:38:52Z
"Находится в доме престарелых": что на самом деле происходит с популярной российской актрисой
Comments UA
2024-07-04T20:21:55Z
Даша Астафьева после свадьбы поделилась с украинками секретами спокойной жизни: "Сними джинсы..."
Знай
2024-07-03T16:51:04Z
"Даже мама меня не поняла". Ирина Федишин впервые прокомментировала слухи о беременности
Обозреватель
2024-07-04T12:16:50Z
От Rolex до Cartier: 7 культовых моделей часов, о которых мечтает каждая женщина
Marie Claire
2024-07-03T18:01:41Z
Огурец-колибри или мини-арбуз: как выраститьтакое чудо, чтобы и поесть, и в компот добавить
Знай
2024-07-02T18:51:55Z
Как отмыть в блеске ванную комнату: понадобятся простые продукты из кухни
Обозреватель
2024-06-30T04:10:59Z
Из чего приготовить быстрый и бюджетный обед: используйте тесто фило
Обозреватель
2024-07-05T06:05:08Z
Заготовки на зиму: рецепт бочковых хрустящих огурцов
Фокус
2024-07-05T05:51:56Z
Как вырастить дома топинамбур: когда сажают и убирают урожай
Обозреватель
2024-07-05T05:34:56Z
Решат единицы: японская математическая головоломка, что заставит подумать
Обозреватель
2024-07-05T02:07:00Z
Лучше, чем оладьи: "Мастер Шеф" Глинская дала рецепт тоненьких блинов из кабачка
Политека
2024-07-04T20:01:39Z
Голени индейки в яблочном соусе барбекю: блюдо, караул ресторана
Обозреватель
2024-07-04T19:04:28Z
Тест Роршаха: то, что вы увидите в чернильных пятнах, расскажет о вас правду
Marie Claire
2024-07-04T18:30:20Z
Лед распространялся будто плесень: как и когда на самом деле оледенела Антарктида
Фокус
2024-07-05T06:15:26Z
Квантовые технологии помогут обнаружить темную материю: физики создали супердетекторы
Фокус
2024-07-05T06:00:32Z
В Epic Games Store дарят необычный экшен The Falconeer
Overclockers
2024-07-05T05:54:53Z
Фанат McDonald's раскрыл "гениальный" лайфхак, как получить бесплатную еду
Фокус
2024-07-05T05:15:23Z
Япония официально отказалась от использования дискет
Корреспондент
2024-07-05T02:36:12Z
Ученые назвали явления, составляющие "смертельную комбинацию" для Земли. Это объясняет загадочные события прошлого
Обозреватель
2024-07-04T21:07:48Z
В Европе появятся "порнопаспорта": что это такое
Comments UA
2024-07-04T16:00:37Z
Самая мощная магнитная буря месяца: что нельзя делать 5 июля 2024 года
Фокус
2024-07-04T15:00:16Z
Японская головоломка, над которой бьется весь мир — а вы сможете ее решить?
Marie Claire
2024-07-04T14:31:28Z
Опубликованы графики отключения электроэнергии на 5 июля: как долго не будет света
Обозреватель
2024-07-05T06:09:10Z
Едете на время? Не выходите из квартиры не сделав одну важную вещь
Знай
2024-06-30T04:06:30Z
"Света не будет по 18 часов": Укрэнерго прокомментировало слухи о введении "зоновой системы" отключений
Хвиля
2024-07-05T06:04:33Z
Деньги за свет: почему украинцев нельзя упрекать за то, что они не платили за электричество
Фокус
2024-07-05T05:15:09Z
"Укрпочта" изменила тарифы на популярные услуги – украинцам советуют готовить кошельки
Знай
2024-07-05T05:06:00Z
Поврежденные гривны можно заменить, украинцам упростили обмен купюр: как можно получить компенсацию
Политека
2024-07-05T05:01:27Z
Пенсионерам доплатят за плохое здоровье – как получить надбавку
Знай
2024-07-05T04:36:40Z
Приватбанк объяснил странные комиссионные: высвечивает одну сумму, списывает другую
Знай
2024-07-05T04:06:07Z
В Украине упростят выплату субсидий — Пенсионный фонд анонсировал важные изменения
Знай
2024-07-05T03:06:45Z
Прекрасная фигура в 77: пять способов похудеть от Жаклин Смит
Обозреватель
2024-07-04T16:49:19Z
Смертельная болезнь досталась Киеву: Госпотребслужба призвала быть внимательными
Знай
2024-07-05T05:21:25Z
Том Брэди в свои 46 имеет лучшую форму, чем в молодые годы: в чем секрет звезды
Обозреватель
2024-07-05T04:52:18Z
Как избавиться от неприятного запаха в шкафу с обувью: простой способ
Обозреватель
2024-07-05T04:10:04Z
Все это время вы пили антибиотики не так: какие правила следует соблюдать
Знай
2024-07-05T03:51:05Z
От ходьбы до йоги: 5 простейших ежедневных тренировок для поддержания веса
Обозреватель
2024-07-05T03:37:58Z
Как значительно повысить урожайность перца: приемы опытных агрономов
Политека
2024-07-05T03:21:02Z
3 ежедневные ошибки в макияже, которые делают вас старше минимум на 10 лет
Marie Claire
2024-07-05T03:00:48Z
Почему здоровый ребенок часто болеет: 6 случаев, когда причина кроется в родителях
Marie Claire
2024-07-05T01:00:58Z
Встречалась с россиянами, но выбрала украинца: история любви звезды украинского тенниса, которая играет в свадебном платье
Обозреватель
2024-07-04T17:37:51Z
"Вторая попытка не нужна". Реванш Усик – Фьюри поставили под сомнение
Обозреватель
2024-07-04T19:35:24Z
Футболист сборной Украины объяснил, почему разрыдался после матча со Словакией на Евро-2024
Обозреватель
2024-06-21T20:28:19Z
Португалия – Франция: все подробности матча 1/4 финала Евро-2024
Обозреватель
2024-07-05T05:03:14Z
"Будут спортсменок готовить в гаремы". Путин сделал заявление на саммите ШОС и стал посмешищем в сети
Обозреватель
2024-07-04T20:55:30Z
Криштиану Роналду показал подросших детей
Фокус
2024-07-04T18:42:24Z
Испания – Германия: все подробности матча 1/4 финала Евро-2024
Обозреватель
2024-07-04T17:37:37Z
В УАФ впервые прокомментировали провал сборной Украины на Евро-2204
ZN UA
2024-07-04T16:40:51Z
Украинская теннисистка сотворила фантастику на Wimbledon, отыгравшись с 4:6, 2:5. Видео
Обозреватель
2024-07-04T15:46:56Z
Спортивный собрат VW ID.4: новый электрокроссовер Volkswagen показали на официальных фото
Фокус
2024-07-05T06:06:16Z
Долгожданного недорогого соперника RAV4 от Mazda показали с ярким дизайном
Обозреватель
2024-07-05T05:22:34Z
Какие оптические иллюзии могут быть у водителя авто: объяснение и чем опасны
Обозреватель
2024-07-05T04:10:44Z
Дешевые модели Nissan вызвали ажиотаж на рынке, но все не так просто
Обозреватель
2024-07-05T03:20:37Z
Появились подробности о недорогой семейной модели Skoda для Украины. Фото
Обозреватель
2024-07-04T19:44:52Z
Тюнинг "тачки" – не только о красоте: как он может улучшить мощность и экономию на топливе
Знай
2024-07-04T19:36:25Z
Toyota удивила низкой ценой модели, которую никто не хочет покупать. Фото
Обозреватель
2024-07-04T18:07:04Z
BYD показал недорогой электрифицированный кроссовер с запасом хода более 2000 км
Фокус
2024-07-04T15:57:24Z
Новый соперник Duster от Opel получил низкую цену. Фото
Обозреватель
2024-07-04T14:25:58Z