/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F457%2F8571d7a253eec7743e4df628559273aa.jpg)
У Сеулі робот “покінчив життя самогубством”
На початку цього місяця у Південній Кореї сталася несподівана трагедія, яка привернула увагу громадськості і засобів масової інформації. Робот, що працював у одній з офісних будівель у місті Сеул, “покінчив життя самогубством”. Цей інцидент викликав хвилю обурення та занепокоєння серед місцевого населення і став першим свого роду в історії країни.
Вигорів на людській роботі. У Південній Кореї робот уперше “покінчив життя самогубством”, – про це написала CNA.
Покійний працював по дев’ять годин на день, виконуючи переважно завдання, пов’язані з документообігом і кур’єрськими дорученнями.
У якийсь момент співробітники помітили, що робот хаотично кружляє на місці, а після – скидається з висоти.
Зараз правоохоронні органи розслідують причини цього інциденту, а місцеві ЗМІ зазначають, що це перше в країні “самогубство” робота.