/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F252%2Fc16d452fab1d2986c8b4975dc57b2d5b.jpg)
Не тільки ТЦК: хто ще може перевіряти військово-обліковий документ
Перевірити військово-обліковий документ у військовозобов'язаних можуть не тільки працівники ТЦК та СП, але й поліцейські та прикордонники. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна.
Зазначаєтся, що згідно із законами України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та «Про правовий режим військового стану», українці віком від 18 до 60 років зобов'язані мати при собі військово-обліковий документ разом з документом, що засвідчує особу, та пред'являти представляти його на вимогу:
- уповноваженого представника ТЦК та СП;
- поліцейського;
- представника Державної прикордонної служби України (у прикордонній смузі, контрольованому прикордонному районі та у пунктах пропуску через державний кордон).
Перевірка документа уповноваженими особами може здійснюватися:
за місцем проживання, роботи, навчання, у громадських місцях, місцях масового скупчення людей, на пунктах пропуску (блок-постах).
varta1.com.ua: Новини
Ілона Мартинюк
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала