MY.UAНовини
Про контент каналу «Суспільне Спорт», підготовку до Олімпіади та промоцію масового спорту: Олексій Мандзій в подкасті «Медіуми»
Про контент каналу «Суспільне Спорт», підготовку до Олімпіади та промоцію масового спорту: Олексій Мандзій в подкасті «Медіуми»

Про контент каналу «Суспільне Спорт», підготовку до Олімпіади та промоцію масового спорту: Олексій Мандзій в подкасті «Медіуми»

У випуску — про те, навіщо Суспільному мовленню спортивний канал і як його запускали в умовах війни, скільки контенту цьогоріч транслюватимуть з Олімпійських ігор в Парижі, нову концепцію спортивного мовлення НСТУ, розвиток жінок у спорті і жіночого спорту, а також популяризацію масового спорту.

26 липня розпочнуться літні Олімпійські ігри, що пройдуть у Франції. Офіційним транслятором в Україні Ігор став Суспільний мовник. Транслювати Ігри будуть одразу три платформи: телеканал «Суспільне Спорт», місцеві телеканали Суспільного і сайт «Суспільне Спорт». Загалом платформи Суспільного покажуть приблизно 200 годин Олімпіади. Команда готується видавати шість різних потоків трансляцій для глядачів, які хочуть дивитися Олімпійські ігри. 

Про підготовку «Суспільного Спорт» до цьогорічних Олімпійських ігор — ведучі подкасту «Медіуми» Наталя Соколенко та Вадим Міський поговорили з Олексієм Мандзієм, шеф-редактором «Суспільного Спорт» та керівником спортивного мовлення НСТУ. А також про запуск нового телеканалу під час широкомасштабного вторгнення, концепцію розвитку спортивного напрямку, підтримку українського спорту та розвиток жінок у спорті.

Підписатися на подкаст «Медіуми» можна на Apple Podcasts, Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, NV Подкасти, YouTube Music, YouTube та інших подкастингових платформах.

00:00 «Ми вирішили, що пора дати аудиторії окремий спортивний напрямок, бо спортсмени — амбасадори України за кордоном»;

05:22 «Ми не футбольний канал, ми не баскетбольний канал. Ми намагаємось дати якомога ширшу контентну пропозицію»;

09:22 «Ми на стадії перемовин, щоб транслювати Чемпіонати України з легкої атлетики»;

13:09 «Ми можемо запропонувати шість різних подій глядачам, які хочуть дивитися Олімпійські ігри»;

17:14 «Одна з наших цілей — зробити спорт доступним для українців»;

23:03 «Під час блекаутів, коли був Чемпіонат світу, на радіо можна було слухати трансляцію. Була велика аудиторія, яка це слухала».

«Ми вирішили, що пора дати аудиторії окремий спортивний напрямок, бо спортсмени — амбасадори України за кордоном»

Вадим Міський: Спорт — це одна із засадничих складових роботи Суспільного мовлення. До речі, не тільки українського, а й у всьому світі спорт — це щось, що єднає, і тому Суспільні мовники транслюють спортивний контент, який здатний об'єднувати суспільства. У Національній суспільній телерадіокомпанії України спортивний напрямок охоплює окремий спеціалізований веб-сайт «Суспільне Спорт», соціальні мережі і наприкінці 2023-го року Суспільне запустило окремий телевізійний канал із назвою «Суспільне Спорт». Де ж його можна подивитися?

Олексій Мандзій: Телеканал «Суспільне Спорт» має супутникову ліцензію, також він доступний майже в усіх технологіях — це і кабельне телебачення, і стримінгові сервіси. Такі як MEGOGO, Київстар ТБ, sweet.tv тощо.

Наталка Соколенко: Розкажіть, як це запускати телевізійний канал під час широкомасштабної війни, адже кінець 2023 року — виходить в ефір «Суспільне Спорт». 

Олексій Мандзій: Велику роль, як на мене, відіграло те, як сама аудиторія сприймає спорт зараз. Його місія частково змінилася з початком повномасштабного вторгнення. Це один з тих пунктів, які ми для себе відзначили. Я трошки повернуся в історію. У перші дні повномасштабного вторгнення, коли була Паралімпіада, ми не транслювали її, але новинно висвітлювали. Тоді українські паралімпійці показали історичне досягнення, фінішувавши у трійці найкращих медального заліку. 

У середині березня, коли перший шок трохи спав, ми розуміли, що попереду Чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні. Там була маленька команда українців, але туди поїхали наші лідерки — це Ярослава Магучіх, стрибунка у висоту та Марина Бех-Романчук. Ми ухвалили рішення, що спробуємо показати це і подивимося, як відреагує аудиторія, чи є запит на спортивний контент. Тоді ми вирішили це зробити у Львові, показали диджитальну трансляцію на сайті «Суспільне Спорт» і отримали неймовірну кількість відгуків від аудиторії. Це дозволило трохи перемкнутися, дало повірити в Україну. Тоді Ярослава Магучіх виграла золото, Марина Бех-Романчук — срібло, і такі моменти тоді дуже надихали. Ми побачили, що спорт і представництво України на міжнародній арені набуває зовсім іншого значення. Після того, ми почали повертати спорт. Спершу в диджиталі, а потім на місцевий телеканалах Суспільного, які за 2022-2023 роки стали домом для спорту. Ми бачили величезний відгук аудиторії. Ми розуміли, що прав (на трансляції — «ДМ») у нас більше, ніж ми можемо дозволити транслювати на місцевих каналах, бо це інформаційні канали. Таким чином, ми вирішили, що пора дати аудиторії окремий спортивний напрямок, бо спортсмени — великі амбасадори України за кордоном. Ми розуміємо, що для аудиторії, для глядачів це є можливістю повболівати, підтримати своїх і мати можливість погордитися Україною.

«Ми не футбольний канал, ми не баскетбольний канал. Ми намагаємось дати якомога ширшу контентну пропозицію» 

Наталка Соколенко: А як вдалося запустити канал? Це ж треба було розширити штат, вирішити купу технічних проблем, питання з ліцензіями тощо. Розкажіть про це, бо говорити — одне, а робити телеканал під час війни — це все-таки інше.

Олексій Мандзій: Одна з ключових речей, які ми почали робити, коли в нас цей план визрівав — це контентна пропозиція, аби наповнити сітку, мати можливість показувати щось різноманітне. Наша ідея полягає в тому, що ми не канал про один вид спорту. Ми не футбольний канал, ми не баскетбольний канал. Ми намагаємось дати якомога ширшу контентну пропозицію і з українського спорту, і зі світового. Але ідея в тому, щоб це було завжди за участю українців. Тобто якщо це міжнародні змагання, там мають бути українці. Якщо це Чемпіонати України, то це теж падає до нас. Таким чином ми першочергово збільшували свою контентну пропозицію, збільшували свій портфель прав, якими ми володіємо. І завдяки цьому ми вже почали розуміти, що нам далі потрібно.

Щодо ліцензії — одну з чинних супутникових ліцензій Суспільного ми переробили на ліцензію «Суспільне Спорт», там були певні моменти, які потребували юридичних, технічних кроків, але на це був потрібен певний час. І ми його мали. Відповідно у серпні 2023-го року ми вийшли в тестовому ефірі, приурочили це до старту Чемпіонату світу з легкої атлетики. У листопаді ми почали повноцінне мовлення.

Наталка Соколенко: На телеканалі показують тільки трансляції чи є авторські програми, де є спортивні журналісти, ведучі, які все розповідають, аналізують?

Олексій Мандзій: Робимо спортивні новини, які виходять двічі на день, виходять у будні (о 17:15 і 20:40 — «ДМ»). Відповідно це великий пласт. І ще велика увага полягає саме в інформаційно-аналітичних студіях, які передують або закривають певні трансляції. Якщо це велика подія, наприклад, матчі збірної України з якогось виду спорту, ми завжди розпочинаємо студійно, вводимо в курс справи, що відбувається, хто грає, що, куди, на що очікувати. Ми стараємось їздити у відрядження на ті події, аби спілкуватися безпосередньо з тренерами, спортсменами, аби отримувати додатковий контент і дозволяти людям отримувати більше розуміння, аніж просто дивитися трансляцію. Тому наш фокус — це не зовсім авторські програми, більше інформаційні, інформаційно-аналітичні студії, новини і репортажі з місця подій.

«Ми на стадії перемовин, щоб транслювати Чемпіонати України з легкої атлетики»

Вадим Міський: Ви обрали дуже цікавий момент для запуску, тому що в липні 2022-го року з горизонту зникли три спортивні телеканали Ахметова: «Футбол 1», «Футбол 2», «Футбол 3». А провідні спортивні трансляції станом на сьогодні є платними в Україні. Лігу чемпіонів, ігри інших європейських кубків, матчі внутрішніх і міжнародних чемпіонатів в загальному доступі, безкоштовно зараз не побачиш. Бокс і футбол найвищого рівня можна дивитися на MEGOGO, є також платна спортивна платформа Setanta Sport, на які можна підписатися і за гроші отримувати будь-який контент, який там виходить. Також Українська футбольна прем'єр-ліга запускає свій телеканал і активно його продає кабельним провайдерам. А що можна знайти на безкоштовному телеканалі «Суспільне Спорт», яким портфелем прав ви оперуєте, якщо ми говоримо про трансляції великих подій?

Олексій Мандзій: Наша основна ідея — це трансляції і змагання за участю українців. Тому, наприклад, на якісь великі футбольні події, національні чемпіонати Італії, Іспанії чи Німеччини ми не претендуємо.

Наталка Соколенко: Але ж там українці грають!

Олексій Мандзій: Але ми не можемо купувати матчі тільки однієї команди. Це трохи так не працює.

Наталка Соколенко: Я б дивилася як Довбик чи Зінченко грають. Це буде накладно, я зрозуміла. 

Олексій Мандзій: Ми не можемо показувати, наприклад, тільки матчі «Жирони», де грає Довбик і Циганков і не говорити про інші команди — тому це не є нашим профілем. Ми розуміємо, що на ринку є інші гравці, які володіють правами на великі європейські чемпіонати. Наші опорні види спорту, які ми активно розвиваємо на Суспільному —

якщо ми говоримо про зимові, то це біатлон, ви можете його дивитися на Суспільному вже не один рік. 

Наталка Соколенко: Це вже традиція!

Олексій Мандзій: Абсолютно. Ми транслюємо легку атлетику, яку називають «королевою спорту». Також це дуже багато різноманітних змагань: Чемпіонати Європи, Чемпіонати світу. Поділюся новиною, що ми на стадії перемовин, щоб транслювати Чемпіонати України з легкої атлетики, бо все-таки у нас дуже сильна збірна України. Також транслюємо матчі збірної України з волейболу, з хокею. Ну і багато різноманітних внутрішніх змагань. 

Якщо виділити якісь інші види спорту, то ми багато співпрацюємо із гімнастикою. Тут важливо розуміти, що у нас будуть різноманітні види спорту, бо ми передуємо Олімпіаду. Зараз тривають різноманітні Олімпійські відбори, в яких беруть участь українці, і ми намагаємося їх показувати. Ми транслювали Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, Чемпіонат Європи з боротьби. І ми ще будемо думати над якими видами спорту ми в подальшому, в наступному олімпійському циклі, будемо активніше висвітлювати, саме щодо трансляцій. Але зараз, ми намагаємося зробити усе, аби якомога більше українців дізнались і побачили тих, хто буде виступати вже в липні в Парижі. І тому зараз сітка і програмна пропозиція «Суспільне Спорт» складається з різноманітних видів спорту, де тривають європейські та світові Олімпійські відбори.

«Ми можемо запропонувати шість різних подій глядачам, які хочуть дивитися Олімпійські ігри»

Наталка Соколенко: Олімпіада вже зовсім скоро, що можна буде побачити з Олімпійських змагань? Що буде на «Суспільне Спорт»?

Олексій Мандзій: Я одразу скажу, що ми будемо транслювати не тільки Олімпіаду, а й Паралімпіаду. Це для нас нерозривна, одна велика подія, бо між ними три тижні різниці. І спершу це Олімпійські ігри, тоді Паралімпійські ігри. Ми плануємо транслювати їх на «Суспільне Спорт» і на місцевих телеканалах Суспільного. Тобто мати для телевізійного глядача дві окремі трансляції. Вони не будуть дублюватися, це не буде одне і те саме. Можливо, за певним винятком, якщо матч збірної України з футболу на Олімпіаді — це найважливіше, і ми його покажемо усюди. Але Олімпіада настільки широка і на ній одночасно відбувається настільки багато подій, що ми склали для себе дві концепції висвітлення і розуміємо, що ми будемо розводити сигнали. Це для глядачів буде два різні потоки і два різні досвіди.

Вадим Міський: Про це треба розпитати детальніше. Я знаю, що Суспільне отримує значно більше контенту під час Олімпіади, ніж воно може показати. Тому що фізично не було стільки ефірного часу і стільки телеканалів, які одночасно можуть усе транслювати. Зараз Суспільне зробило великий стрибок в диджитал. Інтернет є необмеженим, на відміну від ефірного телебачення чи радіочастотного спектру. Туди можна поставити хоч увесь контент, що відбувається. Як у вас цього року планується Олімпіада, Паралімпіада? Як ви будете пакувати оцей масив контенту, який надасть Олімпійський комітет, щоб люди побачили якомога більше?

Олексій Мандзій: У диджиталі у нас можливості більші. Не скажу, що ми покажемо все, бо насправді ми впираємося в певні правові обмеження. Та ціна, яку ми платимо за Олімпійський контент, вона не дозволяє нам показувати все, у нас є певні обмеження. Але на сайті «Суспільне Спорт» у нас будуть ще чотири додаткові потоки трансляцій. Тобто якщо ви дивитиметесь Олімпійські ігри на місцевих телеканалах або на телеканалі «Суспільне Спорт» — це дві окремі трансляції, а ще чотири додаткові події, ви зможете дивитись на сайті «Суспільне Спорт». Ми вже працювали в такому режимі в Токіо. Це було три роки тому. Тоді у нас був тільки телеканал «Перший» і три додаткові трансляції на сайті. Зараз у нас два телеканали і чотири додаткові трансляції. Ми можемо запропонувати шість різних подій глядачам, які хочуть дивитися Олімпійські ігри. Ми розуміємо, що ми можемо покрити, як мінімум, усі виступи українців, а також найпопулярніші командні види спорту, які ми раніше не показували через обмеження в кількості можливих трансляцій. Ми побачили у Токіо,

що це користується попитом. У нас тоді сайту було всього один рік, але якщо я не помиляюся, за період Олімпіади було близько 2,5 мільйонів переглядів трансляцій. Ми розуміємо, що це те, куди треба рухатись в будь-якому разі. Ми бачимо в цьому дуже велику перспективу — чотири додаткові потоки, які будуть відрізнятися від того, що буде на телеканалах. Тому масив усього, що ви захочете дивитись буде великий. Так, це не 100%, але це все ще дуже і дуже багато.

Вадим Міський: Це гарне меню! Щось точно можна обирати між цим. 

«Одна з наших цілей — зробити спорт доступним для українців»

Наталка Соколенко: Якщо ми зазирнемо після Олімпіади, яка далі стратегія розвитку? Чого ви хочете досягти? Спорт під час війни, він згуртовує націю, згуртовує українців. Але що ще, крім того? Наприклад, здоровий спосіб життя, залучення дітей, молоді до спорту, реформи в самому спорті. Щоб великий спорт, він все ж таки не йшов в якусь супердорогу рекламу, супердорогі інфраструктурні моменти, а ставав все більш масовим. Мені здається, я би вболівала за таку концепцію розвитку не тільки спортивного мовлення, а загалом спорту.

Вадим Міський: Нещодавно Наглядова рада НСТУ затвердила концепцію спортивного мовлення на Суспільному. І ця концепція говорить про те, що тепер буде не так, як раніше. Олексію, що ж буде змінюватись? 

Олексій Мандзій: Насправді ми нікуди не дінемося від того, що великий спорт буде йти в бік комерціалізації, в бік реклами, в бік того, що права будуть дорощати. Бо це дуже популярний контент. Але одна з наших цілей — це зробити спорт доступним для українців. Для того, аби вони його і дивилися, і підтримували, то вони мають ним десь і займатися. Ми не можемо сказати: «іди, бігай» або «іди, плавай»! Це не зовсім наша роль як медіа. Але ми розуміємо, що дуже важливо підтримувати український спорт і Всеукраїнські змагання, зокрема, неолімпійських видів спорту. 

Разом з тим масовий спорт є дуже важливою роллю тут, і ми будемо розповідати про правила, про те, як цим займатися, що робити — в такому форматі, аби в людей було більше розуміння, що це взагалі таке. Не обов'язково кожен так має стати новою Ярославою Магучіх чи Мариною Бех-Романчук, чи Владиславом Буховим, плавцем, який став Чемпіоном світу. Коли ти сам плаваєш чи бігаєш, чи стрибаєш — ти краще розумієш через що вони проходять, ти можеш більше їм співпереживати. Тут ми також дивимося на досвід наших скандинавських колег, які роблять великі, масові події. Наприклад, лижний марафон в Швеції, на який збирається 80-90 тисяч людей. І це все транслюється, висвітлюється — це дуже велика подія. Ми розуміємо, що це те, куди варто вкладати і що варто популяризувати.

Масовий спорт для того, аби кожна людина спробувала і, можливо, хтось з них потім буде більше захоплюватись і більше дивитись. Бо коли ти розумієш, що відбувається на екрані — тобі цікавіше це дивитись. У концепції, крім масового спорту, у нас є ще кілька моментів про адаптивний спорт, в який ми вкладаємо паралімпійський, дефлімпійський і спорт ветеранів. Ми розуміємо, що це буде набувати все більшої популярності, все більше людей будуть до нього залучені. Ми співпрацюємо із Іграми Нескорених, із Національним комітетом спорту інвалідів України для того, аби висвітлювати, аби інформувати, аби розповідати.

Також в нашій концепції прописаний розвиток жінок у спорті і жіночого спорту. У нас стереотипно вважається, що спорт — це більше те, що дивляться чоловіки. Але усі західні дослідження, тренди, і те, що ми бачимо навіть по сайту «Суспільне Спорт», де майже 40% аудиторії — це жінки, що жіночий спорт — це «new black» (надзвичайно популярне, модне на даний момент — «ДМ»). Для нас дуже важливо не об'єктивізувати, долати бар'єри в головах, бо особисто для мене спорт в Україні — це насамперед жіночі обличчя. Жінки у спорті — для нас важливі. 

Вадим Міський: Це круто і дуже правильно — розвивати і показувати все різноманіття і спорту, і людей у спорті. 

«Під час блекаутів, коли був Чемпіонат світу, на радіо можна було слухати трансляцію. Була велика аудиторія, яка це слухала»

Вадим Міський: Ми як подкаст не можемо не запитати про аудіо. Що ви робите в аудіоформаті про український спорт? Я знаю, що вас можна почути в радіоефірі, можна почути в подкастах.  

Олексій Мандзій: По-перше, новини — це інформаційне мовлення. Вони виходять щоденно і на радіо «Промінь», і на «Українському радіо». У нас також є кілька подкастів. Деякі з них є більш подієвими, наприклад, до Чемпіонату Європи з футболу від команди радіо «Промінь». Також є трансляції на радіо «Промінь» окремих великих спортивних подій (наприклад, трансляцію матчу Україна — Бельгія на радіо «Промінь» прослухало понад 100 тисяч українців з усього світу — «ДМ»). Я бачив дуже багато відгуків під час блекаутів в грудні 2022-го року, коли був Чемпіонат світу. На радіо можна було слухати трансляцію, була велика аудиторія, яка це слухала. І це дуже класний досвід. Я сам особисто слухав і мав насолоду.

Вадим Міський: Не в кожен телевізор можна вставити батарейки, а от в радіоприймач можна.

Олексій Мандзій: Абсолютно. У нас є ще подкаст «Коментаторська», який ми думаємо перезапускати. Це якраз більш аналітичний формат про те, що відбувається. Я думаю, ми будемо надалі в аудіо поступово вкладати.

в попередніх випусках подкасту «Медіуми» говорили з Тетяною Лебедєвою про журналістсьĸий ĸонĸурс «Честь професії» та роботу Комісії з журналістської етики, Романом Колядою про вихід Першого каналу з марафону, 100-річчя «Українського радіо» та неймовірні історії, що відбуваються в прямому ефірі, Тетяною Трощинською про премію імені Георгія Ґонґадзе, токшоу «Новий відлік», телемарафон та виклики перед майбутніми поколіннями журналістів, Альоною Яциною про «Кордон.Медіа», що висвітлює події Сумщини, війну та історії неймовірних людей, які має бачити весь світ, Наталією Курдюковою про Kharkiv Media Hub, що допомагає підтримувати роботу українських і іноземних медіа у Харкові, Катериною Котвіцькою про аналіз поточної ситуації і трендів у сфері дистрибуції аудіоконтенту онлайн, Сергієм Гнезділовим про творчість на війні, цензуру і (не)ефективні державні комунікації, Галою Котовою про те, як досвід роботи під час пандемії допоміг команді Rakuten Viber зростати після початку широкомасштабного вторгнення, Олександром Педаном про співпрацю з Суспільним, новий проєкт замість «УніверCheck» та інші ідеї pedan|buro, Дмитром Хоркіним про те, як вплинула війна на розвиток радіо в Україні, Вікторією Мурованою про «моркву в шоколаді» як принцип виготовлення контенту для дітей.

Також рекомендуємо: Подкаст «Детектор медіа говорить», у якому ми начитуємо найцікавіші статті та рецензії, що виходять на сторінках нашої групи онлайн-видань. Якщо у вас не вистачає часу на читання, ви можете просто слухати нашу аудіоверсію. Підписуйтеся на подкаст та отримуйте доступ до найцікавіших матеріалів «Детектора медіа» у зручному для вас форматі. 

Колаж: «Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Спорт
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Україна готується до мирних переговорів із РФ: майор ЗСУ розкрив деталі
GlavRed
2024-05-21T00:27:17Z
Росія істерить, Китай опинився в пастці: Загородній – про те, чого чекати від саміту миру
GlavRed
2024-06-14T11:25:10Z
Екстрасенс Дарина Фрейн розповіла, як Буданов хоче трансформувати Україну
Политека
2024-06-05T20:18:16Z
Заволодіння чужим майном – це злочин? Тищенку пригадали вкрадений у прямому ефірі мобільний телефон. Відео
Обозреватель
2024-06-23T13:02:37Z
«Хезболла» атакувала військові бази Ізраїлю 200 ракетами та роєм безпілотників
УкраинФорм
2024-07-04T12:15:50Z
СБУ повідомила про підозру російському полковнику, який наказав ударити по музею Григорія Сковороди на Харківщині
Мій Харків
2024-07-04T12:13:37Z
Генсек ООН не поїде на Саміт миру
1News
2024-06-08T22:45:32Z
Вибори у США: розпочалися перші теледебати між Байденом і Трампом
УкраинФорм
2024-06-28T10:43:46Z
Росія завдає масованого удару по Україні: у багатьох областях - вибухи
GlavRed
2024-05-30T00:25:50Z
"Остаточне рішення": з'явилася брудна правда про Ані Лорак
GlavRed
2024-05-27T19:27:39Z
Який вигляд мала Заворотнюк перед смертю - останнє фото актриси
GlavRed
2024-05-30T09:28:25Z
"Я помру на своєму городі": Світлана Лобода зізналася, де зараз її сім'я
GlavRed
2024-06-13T14:27:23Z
У Меладзе і Джанабаєвої все добре: інтимне фото потрапило в мережу
GlavRed
2024-06-12T13:27:02Z
Стало відомо, чому Меттью Перрі на момент смерті мав у банку лише $1,5 мільйона і між ким поділять спадщину зірки "Друзів"
Обозреватель
2024-07-04T12:04:27Z
52-річний Ектор Хіменес-Браво натякнув, що вперше стане батьком
24tv
2024-07-04T11:48:03Z
Валерій Меладзе став дідусем - перші подробиці
GlavRed
2024-06-10T17:54:21Z
Відомий продюсер підтвердив стосунки з новим бойфрендом - ніжні фото
GlavRed
2024-06-12T17:27:54Z
Тіна Кароль знайшла чоловіка, на чиїй кухні може бути господинею - нещодавно розлучився: "Жінка повинна..."
Знай
2024-05-11T05:51:17Z
Прихисток більше не дадуть: більше не раді українцям
Знай
2024-06-04T04:06:22Z
У родині Заворотнюк сталося ще одне горе
GlavRed
2024-06-14T11:25:23Z
Понад тисячу українських біженців виселяють з орендованих будинків у Німеччині: у чому причина
Фокус
2024-05-29T23:06:06Z
Чому пенсіонери з великим стажем мають зменшені пенсії
24tv
2024-05-30T05:15:59Z
Із травня 2023 року жоден «Кинджал» не досяг столиці - Повітряні сили
УкраинФорм
2024-07-04T12:12:14Z
Зеленський вручив державні нагороди поліцейським
УкраинФорм
2024-07-04T12:10:44Z
Літали областями всю ніч: Росія атакувала Україну дронами-камікадзе
Фокус
2024-06-29T05:18:18Z
Власник "Ельдорадо" та "Гулівера" Поліщук "відрізав" українцям воду з електроенергією та замурував будинок – BIHUS Info
Взгляд
2024-06-07T00:01:01Z
"Життя закінчилось, я померла": брат "Чеки" опублікував передсмертного листа Ірини Цибух
GlavRed
2024-05-30T21:27:01Z
Під час страшної пожежі загинула відома українська ведуча
GlavRed
2024-06-02T13:26:37Z
Розкрито таємницю «НЛО» на дні Балтійського моря
Portaltele
2024-05-27T10:13:48Z
Цьогоріч кожне 11 ДТП з мототранспортом було смертельним – інфографіка
ГЛАВКОМ NET
2024-07-03T08:57:18Z
Моторошний вибух прогримів у Києві: пролилася кров
Политека
2024-06-10T03:16:32Z
В Івано-Франківську пасажир автобуса побив працівника ТЦК
24tv
2024-07-04T12:16:09Z
Росія атакувала газову інфраструктуру на Полтавщині, загинув працівник
Комсомольская правда
2024-07-04T12:15:11Z
Поліція Полтавщини встановлює обставини смертельного травмування жінки потягом
Украина Криминальная
2024-07-04T12:09:31Z
Трагедія на Одещині: підліток загинув при спробі розібрати бойову частину "Шахеда"
24tv
2024-07-04T12:03:27Z
Припинено діяльність злочинної групи «реабілітаторів»
Украина Криминальная
2024-07-04T12:00:50Z
За кілька тижнів ворог буде в Дніпрі і Харкові - полковник про жахливий сценарій
GlavRed
2024-05-09T18:27:31Z
На Кіровоградщині чоловік написав заяву про те, що не буде воювати: яке рішення суду
Политека
2024-05-28T19:01:51Z
Під Торецьком росіяни атакували евакуаційне авто, поранені двоє парамедиків
УкраинФорм
2024-07-03T18:13:22Z
Для трамваїв і тролейбусів встановили нові тарифи: скільки коштуватиме поїздка
Знай
2024-05-27T05:36:56Z
Київрада збільшила суму відшкодування за придбання генераторів: хто може отримати
ГЛАВКОМ NET
2024-07-04T12:16:58Z
У тимчасово окупованому Криму «суд» залишив у силі штраф Емілю Курбедінову за пост у Telegram
Детектор М
2024-07-04T12:10:45Z
ЗСУ підуть у наступ: що чекає на Україну в червні 2024 року - шокувальний прогноз астрологів
TSN
2024-06-02T14:33:22Z
Керченський міст знищувати вже "неактуально"
GlavRed
2024-05-07T16:27:27Z
На Хрещатику сталася масова бійка: що відомо про інцидент у Києві
24tv
2024-05-26T20:03:44Z
Куди діваються видалені фото з телефону: про цю таємницю ґаджета знають одиниці
GlavRed
2024-06-12T03:27:26Z
Його використовують одиниці: для чого насправді потрібна маленька кишеня на джинсах
GlavRed
2024-06-17T12:26:22Z
Потрібен лише телефон: студентка розповіла, як заробляє 20 000 доларів на місяць
24tv
2024-07-04T12:09:33Z
Як пришвидшити інтернет на телефоні: про цю функцію знають одиниці
GlavRed
2024-07-04T12:09:28Z
Китай доправив на Землю зразки ґрунту зі зворотного боку Місяця: що відомо про місію
TSN
2024-07-04T12:09:23Z
Найбільший у світі термоядерний реактор ITER нарешті завершено, але є проблема
24tv
2024-07-04T11:39:46Z
Вчені придумали, як відшукати темну матерію — вона може взаємодіяти з іоносферою Землі
ITC
2024-07-04T11:29:20Z
Як приготувати цвітну капусту: вийде просто "ульот"
GlavRed
2024-07-04T11:27:53Z
Прогноз магнітних бур на 4-6 липня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2024-07-04T11:15:25Z
Ребус для тих, у кого зір орла: треба за 11 секунд знайти пружину
GlavRed
2024-05-30T03:27:21Z
Як прибрати наліт усередині бачка унітазу: швидкий спосіб, який добре допоможе
GlavRed
2024-06-12T16:27:34Z
Що б не сталося: яку фразу нізащо не можна говорити дітям
24tv
2024-05-29T08:51:11Z
Як очистити решітки для шашлику від іржі: найпростіший спосіб
Политека
2024-06-14T20:31:51Z
Чому не можна тримати дверцята пральної машинки відкритими: це треба запам’ятати раз і назавжди
TSN
2024-07-04T12:09:37Z
Краще, ніж дирники: "Мастер Шеф" Литвинова дала рецепт оригінальних млинців з картоплею та зеленню
Политека
2024-07-04T12:03:52Z
Як приготувати молоду картоплю: простий і неймовірно смачний рецепт, як у ресторані
Политека
2024-05-12T17:46:55Z
Що робити, якщо в холодильнику смердить: корисні поради, які треба знати
24tv
2024-06-20T05:09:36Z
Встигніть посмакувати: кремовий десерт з ягодами у стаканчиках
24tv
2024-07-04T11:57:57Z
Забудьте про цей податок: які пільги мають пенсіонери
24tv
2024-05-20T14:42:34Z
Великий український банк змінив термін дії карток: українців попередили, коли останній день
Политека
2024-06-15T05:01:00Z
Пенсіонери можуть отримати додаткову виплату у червні: кому розраховувати на 1500 грн
Политека
2024-05-16T03:43:49Z
Пенсіонери отримають доплати до пенсій у червні: кому це доступно
Политека
2024-06-16T18:02:54Z
Фермери в Данії платитимуть майже $100 за викид метану від кожної корови
InternetUA
2024-07-04T12:15:45Z
Великий бізнес за перше півріччя сплатив до держбюджету майже ₴243 мільярда податків
УкраинФорм
2024-07-04T12:13:47Z
Як українці "помстились" полякам за блокування кордону: фермери пояснили
TSN
2024-05-29T15:18:18Z
Ціни на молочні продукти в супермаркетах стабілізувались
24tv
2024-07-04T12:09:07Z
Лідером закриття малого бізнесу є роздрібна торгівля: хто ще в групі ризику
ZN UA
2024-07-04T12:08:59Z
Знайшли простий спосіб зменшити тягу до куріння
24tv
2024-07-03T08:33:52Z
Ви будете в шоці: як прибрати черв'яків із черешні - швидкий та дієвий метод
GlavRed
2024-05-30T12:25:05Z
Як уберегти помідори від фітофтори: поради, які захистять врожай
Политека
2024-06-13T10:04:49Z
Одяг знову стане чистим: як вивести з тканини плями від літніх ягід
GlavRed
2024-06-13T03:27:24Z
Чим замінити куріння цигарок: як впоратися із сильним потягом до тютюнового диму
GlavRed
2024-07-04T12:09:55Z
7 вправ на зменшення жиру та нарощування м’язів без обладнання
Обозреватель
2024-07-04T12:04:51Z
У Іспанії та Італії зафіксували перші випадки захворювання на лихоманку Західного Нілу: що відомо
TSN
2024-07-04T11:33:00Z
У Європі спалах смертоносного вірусу - де і що про нього відомо
GlavRed
2024-07-04T11:30:47Z
Мінус 7 років за п’ять хвилин: ці техніки самомасажу працюють краще, ніж уколи краси
TSN
2024-07-04T11:03:09Z
Тебас: Цей рік — найсприятливіший для Барселони
Football.ua
2024-07-04T11:58:51Z
Орсато – арбітр матчу Англія – Швейцарія, Тюрпен працюватиме на грі Нідерланди – Туреччина
Football.ua
2024-07-04T11:55:52Z
Гюндоган: Немає жодної причини, чому ми не повинні бути впевненими в собі
Football.ua
2024-07-04T11:40:45Z
Світоліна: Ми намагаємося збільшити обізнаність про те, що відбувається
УкраинФорм
2024-07-04T11:30:06Z
Рюдігер – про матч з Іспанією: Дві найкращі команди Євро зустрінуться одна з одною
Football.ua
2024-07-04T11:29:05Z
Юні футболісти «Шахтаря» - чемпіони України серед команд U16
УкраинФорм
2024-07-04T11:28:56Z
Кроос на вершині своєї гри — так чому ж він завершує кар'єру?
Football.ua
2024-07-04T11:22:20Z
Кривбас проведе спаринги з Аль-Батаї та Різеспором
Football.ua
2024-07-04T11:22:00Z
Анрі визначився із заявкою на Олімпійські ігри-2024
Football.ua
2024-07-04T11:17:11Z
BMW відмовляється від стильного спортивного кросовера: що пропонують натомість
Фокус
2024-07-04T12:06:58Z
Ineos відклав випуск позашляховика Fusilier
AutoCentre
2024-07-04T11:40:27Z
В Україні розпочинаються продажі нового кросовера Skoda Kodiaq: два мотори та подовжена гарантія
AutoGeek
2024-07-04T11:37:02Z
З підводними крилами: у Швеції представили човен з силовою установкою від електромобіля Polestar
AutoGeek
2024-07-04T11:12:01Z
Opel Frontera повертається на ринок: ціни та подробиці
Фокус
2024-07-04T11:06:21Z
General Motors прозвітувала про рекордний продаж електромобілів
InternetUA
2024-07-04T10:55:19Z
Дебют за тиждень: заряджений електричний хетчбек Mini JCW E покажуть у Гудвуді
AutoGeek
2024-07-04T10:36:23Z
Цей дуже дорогий електричний гіперкар наче зійшов з фільмів про Бетмена
24tv
2024-07-04T10:33:41Z
Практичні і просторі: названо кращі сімейні авто 2024 року
Фокус
2024-07-04T10:15:53Z