MY.UAНовини
Актор Олександр Мельник: «Я отримую задоволення від будь-яких ролей і у бойовику, й у драмі, й у комедії»
Актор Олександр Мельник: «Я отримую задоволення від будь-яких ролей і у бойовику, й у драмі, й у комедії»

Актор Олександр Мельник: «Я отримую задоволення від будь-яких ролей і у бойовику, й у драмі, й у комедії»

Про зйомки фільмів під час війни, різницю між театром і кіно, також чому понад усе любить грати для дітей.

Олександр Вікторович Мельник народився у Соледарі Бахмутського району Донецької області. Заслужений артист України (2012). У 1998 році закінчив лялькове відділення Дніпропетровського державного театрально-художнього коледжу. Після закінчення коледжу трохи попрацював у Херсонському ляльковому театрі. З 1998 до 2018 року — актор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша. З 2018 року — актор Київського театру юного глядача на Липках. Заслужений артист України (2012). Знімався в серіалах «Козаки. Абсолютно брехлива історія», «Юрчишини», «Брюс», «Останній день війни», «Чуже життя», «Сувенір з Одеси», «Володимирська, 15», «Запитати у осені».

Нещодавно завершились зйомки 16-серійного детективного серіалу «Батя», в якому головну роль виконав Олександр Мельник. Його герой — підполковник поліції Степан Степанович Безбатько, якого всі звуть просто Батя. Він виходить на пенсію і планує жити тихим і спокійним життям. Та з початком великої війни іде на фронт, де дістає поранення. Після лікування Батя повертається додому до доньки Ліди та пристає на її пропозицію стати консультантом у відділку поліції. Прем’єра серіалу очікується цієї осені на каналі «2+2».

Після завершення знімального процесу Олександр дав інтерв’ю «ДМ».

— Олександре, свого часу ви закінчили лялькове відділення Дніпропетровського театрально-художнього коледжу. А чому саме це відділення обрали для навчання?

— Взагалі-то я вступав на спеціальність «актор драматичного театру», але мене туди не взяли через маленький зріст. Мені сказали приблизно так: «Ви дуже талановитий, але через ваш невисокий зріст ми можемо вам запропонувати лише лялькове відділення». Було трохи образливо, але до мене тоді підійшов Слава Довженко і сказав: «Не переймайся, ти на цьому відділенні візьмеш навіть більше, ніж на драматичному». Він знав, про що казав, бо і сам вчився на лялькаря. Так я залишився на відділенні акторів театру ляльок, де навчався в Олександри Іванівни Самохвалової — і зараз не жалкую про це своє рішення. Бо за чотири роки навчання ми фактично отримали дві професії одночасно. Я можу працювати й у звичайному театрі, й у театрі ляльок.

— І після закінчення коледжу ви 20 років пропрацювали в театрах Херсона. Потрапили туди за розподілом?

— Так. До Херсона за розподілом поїхало вісім людей із нашого курсу.  Я там трохи попрацював у театрі ляльок, а потім перейшов до Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша, в якому служив до 2018 року. Треба розуміти, що з урахуванням тих зарплат, які були в акторів театру у 1998 році, у професії залишалися далеко не всі. Половина моїх однокурсників звільнилася майже одразу й далі займалася чим завгодно, але не театром.

— А чому ви не звільнились?

— Бо я фанатик професії. Я більше нічого не вмію робити. Я не вмію торгувати, не розбираюся в електриці. Я вмію тільки грати на сцені або в кіно і кайфую від своєї роботи, коли стою на сцені й бачу реакцію глядачів на свою гру.

— Коли, до речі, ви почали зніматися в кіно?

— Це був, здається, 2004 рік. Мені запропонували знятись у серіалі «Повернення Мухтара». І от після цього серіалу потихеньку почали запрошувати й на інші проєкти. Так воно і пішло.

— Ви кажете, що кайфуєте від роботи на сцені у театрі. А що можете сказати про роботу в кіно?

— Там інший кайф. Абсолютно. В кіно є можливість зробити ще один дубль, якщо ти, наприклад, забув текст або ще якось «накосячив». Але в кіно потрібно швидше міркувати. Якщо в театрі ти можеш кілька місяців репетирувати свою роль, то в кіно треба дуже швидко «ввімкнутись» і потім так же швидко «вимкнутись». У кіно не потрібно думати про те, що твою гру, емоції на твоєму обличчі було добре видно глядачам з 9–10 ряду. В кіно можна просто подивитися мовчки в камеру на великому плані й усе. Тобто у кіно все по-іншому, ніж у театрі, — і це мені цікаво. Мені взагалі цікаво все нове, все незвичне. Я кайфую, коли ще чогось можу навчитись у професії.

— Є улюблений жанр у кіно, у якому ви працюєте з більшим ентузіазмом, ніж в інших?

— Якщо чесно, то мені все одно, що грати. Я отримую задоволення від будь-яких ролей і у бойовику, й у драмі, й у комедії. Що мені пропонують, те я й граю. І мені неважливо, наскільки велика ця роль. Навіть якщо у тебе невеличкий епізод на один-два знімальних дні, ти повинен так зіграти, щоб глядачі тебе запам’ятали. А коли тебе запам’ятають глядачі, то тебе запам’ятає і продюсер, і режисер. А значить — ще щось запропонують потім (сміється).

— Скажу чесно, що я вас запам’ятав після ролі Характерника у серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія». Як потрапили в цей проєкт?

— Як зазвичай. Мені запропонували записати самопроби. Я записав і відправив. Мені телефонують і пропонують приїхати на зустріч із режисером. Я приїхав, але там був не режисер, а автор сценарію. Він запропонував записати пару дублів. Ми записали, а через кілька днів мені телефонують і кажуть: «Усе, вас затверджено».

У серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія»

— Що було складного на цьому проєкті?

— Найскладніше було працювати у сценах із кіньми, бо я абсолютно не вмів їздити верхи. Мене кінь ніяк не хотів сприймати, хай як я не намагався з ним порозумітися. Тому у сценах, де моєму герою потрібно було їхати верхи, мене дублював каскадер.

А з іншими трюками, зокрема зі сценами бійок, проблем не було?

— Ні, бо ми ж усе це вивчали в театральному училищі. Тим більше, що я свого часу займався вільною боротьбою і тому розумію всю логіку та побудову поєдинку. Тому з каскадерами ми дуже швидко все відпрацьовували й давали потрібний результат. Трюків було дійсно багато, і поки знімали сцену з іншими акторами, ми поряд відпрацьовували свої трюки. І навпаки, коли ти знімаєшся, то поряд тренуються інші. Це був такий постійний нескінченний процес. Тобто ми постійно були у русі, постійно працювали. З одного боку, це було важко, а з іншого — і мабуть, це найголовніше, — це робота в кайф. Тоді все одно, які там навантаження, тебе не турбує, скільки потрібно відіграти дублів або скільки часу треба витратити на тренування. А на «Козаках» ми дійсно кайфували.

Серіал «Козаки. Абсолютно брехлива історія»

— Чому свого часу вирішили займатися саме боротьбою?

— Я навчався у школі в Бахмуті й у нас там було багато різних спортивних секцій: лижі, ковзани, баскетбол, волейбол тощо. Я вирішив піти на боротьбу, щоб не тинятися без діла вулицями й трохи виховати в собі, як то кажуть, чоловічий характер. Почав займатись — і мені це стало цікаво. Були певні успіхи, мені пропонували й далі займатися, скласти нормативи на кандидата в майстри спорту. Але я відмовився. В професійному спорті я себе не бачив, крім того, я не хотів, щоб у мене були поламані вуха (сміється). А потім з’ясувалося, що після травми хребта у мене десь там щось не так зрослося. Тож із боротьбою я зав’язав і пішов вчитися на актора.

— Тоді чому обрали саме акторську професію?

— Мені, ще коли я був у дитячому садочку, моя вихователька Людмила Іванівна наврочила, що я буду актором. Вона тоді сказала: «Будеш ти, Мельник, артистом!» От я так артистом і став (сміється).

— У якому першому проєкті ви знялися після початку повномасштабної війни?

— Це був серіал «Голова», який знімав Олег Туранський. Там у мене був невеликий епізод. Потім був фільм «Новорічна зміна» де я грав офіцера ФСБ, який готує теракт у Києві напередодні новорічних свят. І ось зараз відзнявся у головній ролі у 16-серійному серіалі «Батя». Зізнаюся, що я дуже хотів отримати цю роль і дуже за неї боровся. Я пам’ятаю, як я приїхав на проби й провів на них цілий день. Актори, які пробувалися на інші ролі, мінялися, а я постійно залишався на майданчику. Тобто мій перший кастинг на цю роль тривав сім годин. Це було важко, бо до кожного нового партнера тобі потрібно було якось підлаштуватися. А через тиждень мене знову запросили на подібний кастинг і я знову відпрацював сім годин. Загалом мене затвердили й ми відпрацювали на цьому проєкті.

На зйомках серіалу «Батя»

— Чим відрізняється робота в кіно під час війни у порівнянні з довоєнним періодом?

— Гонорари стали меншими. І стало менше часу на знімання проєкту. Працюємо більш інтенсивно. Змінами по 12 годин нас, звісно, не здивуєш. Таке завжди було. Але якщо 16-серійний серіал знімали до повномасштабної війни 3-4 місяці, то зараз ми його зняли за два місяці. Дуже щільний був графік.

Не можу не спитати, що ви відчуваєте, коли згадуєте рідні вам міста Соледар і Бахмут, фактично знищені росіянами?

— Ви знаєте, в останні роки я дуже рідко бував і в Бахмуті, й у Соледарі. Можливо, саме тому в мене це «відболіло» швидше. У нас зараз скрізь горе. Мені більше шкода маму з сестрою, які залишилися без житла, без квартири й вимушені були тікати звідти. Звісно, що то моя батьківщина, але я як відучився у школі — одразу вступив у Дніпрі в театральний коледж, далі переїхав у Херсон, зараз живу в Києві. У мене такий характер, що я ніколи особливо не тримався за якісь житлові умови, за квартири. Я як циган — де став, там і мій дім. Я жив у гуртожитках, винаймав квартири, багато часу проводив на гастролях. Може, це для когось прозвучить доволі дико, але мені все одно, де жити. Мені головне, щоб було що поїсти та де прилягти, щоб відпочити.

— Я знаю, що ви зараз знялися ще в одному проєкті — комедії «Давай поміняємося дружинами». Як вважаєте, чи доречно під час такої жорстокої війни знімати такі сімейно-побутові комедії?

— Дуже доречно. Бо під час цієї війни у нас значно зросла кількість розлучень, зросла кількість якихось непорозумінь в особистих стосунках людей. Хтось виїхав за кордон і внаслідок цього сім’я розпалася. У когось через постійні стреси виникають труднощі у спілкуванні з найближчими людьми. Або внаслідок війни у чоловіка зменшуються доходи, а дружина вимагає, щоб він приносив гроші у сім’ю, як і раніше. Таких прикладів у нас багато. Криза в особистих відносинах людей — це ще один наслідок війни. Це дуже болюча тема для суспільства, хоча про неї особливо ніхто й не каже. А в нашому фільмі якраз і порушені подібні теми: як повинен ставитися чоловік до жінки, і, навпаки, жінка до чоловіка. Звісно, оскільки це комедія, то ми все це показуємо з гумором, але фінал там не дуже веселий. Тобто глядач спочатку посміється, а потім, можливо, і задумається.

У серіалі «Брюс»

— Ви зараз офіційно працюєте в Театрі юного глядача і граєте у дитячих виставах і казках. Це ніяк не принижує ваш статус?

— Я дуже люблю дитячі вистави й казки. Бо саме в цих виставах ти можеш імпровізувати. Це по-перше. А по-друге, діти, якщо ти зіграв чесно, зіграв яскраво, цікаво, подарують тобі багато чистої позитивної енергії. Діти — це найчесніший і найсправедливіший глядач. Якщо дітям не подобається те, що вони бачать на сцені, вони можуть просто піднятись і піти з залу. Мій педагог Олександра Іванівна казала: якщо дитина пішла з твоєї вистави, то можеш забирати документи і йти з театру. Дітей не надуриш. Вони дуже тонко відчувають фальш і нещирість.

— Але ж, напевне, вам як акторові хотілося б грати у більш відомому театрі?

— Так. Але якось не вийшло. Свого часу мене, наприклад, не захотіли брати в Театр на Лівому березі Дніпра. Нині покійний Едуард Маркович Митницький казав мені: «Ви талановитий актор, я бачив ваші вистави у Херсонському театрі на фестивалі “Мельпомена Таврії”, але мені потрібен актор зростом метр дев’яносто». На що я відповів, що народився в неурожайний рік. Ми посміялися, потисли один одному руки й розсталися. І так само мене не хотіли брати і в інші театри, всі казали: «Ми тебе знаємо, ти талановитий, але…». Так само я приїхав свого часу на прослуховування в Театр юного глядача, показав усе, що я вмію, в цей же день поїхав на знімальний майданчик. А десь через тиждень Віктор Сергійович Гирич мені зателефонував і сказав, що вони мене чекають. Так мене взяли на роботу в цей театр, де я із задоволенням граю вже п’ять років.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Украина потребует более $40 млрд внешнего финансирования в 2026 году, что является вызовом — Шмигаль
Апостроф
2025-07-09T21:42:06Z
Рыбные блюда теперь только на праздники: супермаркеты переписали цены на сельдь, карп и скумбрию
Знай
2025-07-09T19:21:06Z
"Блок готов: ЕС планирует создать фонд по поддержке Украины на 100 млрд евро, — СМИ
Фокус
2025-07-09T10:27:30Z
В Украине хотят изменить порядок индексации пенсии: что будет отменено
Comments UA
2025-07-07T14:09:20Z
Россия захватила второе из четырех месторождений лития в Украине – Le Figaro
ZN UA
2025-06-27T11:24:21Z
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Е-очередь на бесплатное эндопротезирование: как записаться
ZN UA
2025-07-09T22:21:38Z
Что значит для организма хотя бы один раз сгореть на солнце
Comments UA
2025-07-09T21:12:13Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Сколько минут нужно ходить на неделю, чтобы продлить жизнь на 7 лет
TSN
2025-07-07T14:33:01Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
Германия крупнейший военный донор Украины в ЕС — Рютте
TSN
2025-07-09T23:06:33Z
ХАМАС согласился освободить десять израильских заложников
Корреспондент
2025-07-09T22:58:28Z
Руководитель подразделения БЭБ Олег Ящук, который является фигурантом НАБУ, купил дорогие BMW и TOYOTA за 4 млн грн
Новости Украины
2025-07-09T08:57:10Z
Удары по ТЦК координировались изменниками, которые отправляли сообщения в российские чат-боты — ЦПД
TSN
2025-07-08T19:09:49Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
РФ атакует Киев и область "шахедами": есть попадания в жилые дома, детали
Фокус
2025-07-09T23:28:50Z
Ситуация на фронте на вечер 9 июля 2025 года
UAToday
2025-07-09T22:00:28Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
США возобновили поставки Украине нескольких важных видов вооружения – СМИ
Telegraf
2025-07-09T23:43:13Z
10 июля 2025 года: Антония Печерского — что сегодня нельзя делать
Фокус
2025-07-09T23:07:42Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
3 июля: какой сегодня день и от чего нужно воздержаться
Comments UA
2025-07-02T21:54:57Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Камалия рассекретила, что стало последней каплей в ее браке с Захуром: "Умоляла год"
TSN
2025-06-27T09:21:29Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
"Я там, где веселье умирает": Вышел новый трейлер второго сезона "Уэнсдей"
GameMag
2025-07-09T21:10:26Z
Adios, Потап: Тина Кароль разнесла рэпера за искусственное "творчество" и попрощалась, муж Каменских отреагировал
Знай
2025-07-09T19:51:50Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Анастасия Цимбалару появилась на большом концерте дуэта "Очі в Очі" в Киеве
Фокус
2025-07-07T12:51:52Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Зачем эксперты советуют брать с собой салфетку, когда идете покупать клубнику на рынок: хитрый трюк
TSN
2025-06-26T15:36:49Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Здесь были застенки гестапо и НКВД: какие истории и легенды скрывает замок на Волыни
Telegraf
2025-07-09T23:31:40Z
Эту бытовую химию лучше никогда не покупать и выбросить, если она у вас есть
Comments UA
2025-07-09T21:57:11Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
В Киеве водитель, находившийся в розыске ТЦК, укусил полицейского во время задержания
Новости Украины
2025-07-09T18:55:10Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
Взрывы в Константиновке: люди оказались под завалами. ФОТО
Новости Украины
2025-07-09T20:00:09Z
В Индии толпа до смерти забила семью, которую обвинили в колдовстве
Новости Украины
2025-07-09T19:39:49Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Водителям ужесточились правила: какие авто теперь обязаны проверять дважды в год
Знай
2025-07-09T20:21:40Z
Toyota показала новый раллийный Yaris на водороде
Корреспондент
2025-07-09T18:24:45Z
Эту деталь невозможно отремонтировать: на что обращать внимание при покупке подержанного авто
Фокус
2025-07-09T14:27:48Z
Ред Булл уволил своего многолетнего руководителя
Корреспондент
2025-07-09T10:54:05Z
Растет спрос украинцев на электромобили: в июне было приобретено рекодное количество новых авто
Gazeta UA
2025-07-09T02:12:30Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Пакьяо возвращается: легенда бокса объяснил мотивацию
Корреспондент
2025-06-27T08:18:01Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
Итальянский клуб предложил 25 миллионов евро за лидера "Шахтера" — СМИ
ZN UA
2025-07-09T22:33:56Z
ПСЖ уничтожил "Реал" в полуфинале КЧМ-2025
Telegraf
2025-07-09T21:54:30Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
Соглашение на два года заключил с Сандерлендом 20-летний украинец
Корреспондент
2025-07-09T21:04:37Z
В квалификации ЛЧ первый матч с Хамруном Жальгирис завершил в свою пользу
Корреспондент
2025-07-09T20:42:23Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Почему не следует оставлять компьютер всегда включенным: объяснение
Gazeta UA
2025-07-09T23:31:53Z
Официально: S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl выйдет на PlayStation 5 в конце 2025 года
GameMag
2025-07-09T21:19:24Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
На Google Maps нашли гигантский череп: он смотрит из воды у берегов канадского острова
Фокус
2025-07-07T07:51:42Z