До рейтингу потрапили компанії Longi, Astronergy, ES Foundry, Gstar, JA Solar, Runergy, SolarSpace, Trina Solar, Yingli Solar.
Центр випробувань відновлюваної енергії (RETC) опублікував щорічний "Звіт про індекс фотоелектричних модулів", в якому різні сонячні панелі оцінюються за продуктивністю, надійністю і якістю збірки. Подробиці розповіло видання Bolnews.
Тенденція використання сонячної енергії швидко набирає обертів у всьому світі, і в тому числі в Україні. Тому споживачам корисно буде дізнатися, які виробники фотоелементів є найкращими. У цьому допоможе "Звіт про індекс фотоелектричних модулів", заснований на ретельному тестуванні сонячних батарей від різних виробників. Експерти визначили найкращих:
- Лонгі,
- Astronergy,
- ES Foundry,
- Gstar,
- JA Solar,
- Runergy,
- SolarSpace,
- Trina Solar,
- Yingli Solar.
Ці компанії демонструють надійність і ефективність, що відповідають ринковим стандартам, що робить їхню продукцію ідеальною для проєктів використання сонячної енергії, які потребують довгострокової надійності та високої потужності.
У звіті зазначено, що JA Solar, Longi Solar і SolarSpace показали хороші результати у випробуваннях на стійкість задньої частини панелей до ультрафіолетового випромінювання, водночас Trina Solarm, Astronergy, ES Foundry, Longi Solar і Runergy продемонстрували хороші результати в тестах на вологість і перепади температур.
За продуктивністю Astronergy, Mission Solar, Qcells, REC Solar і Silfab Solar перевершили інші компанії. Під час випробувань фотоелементи від Dehui Solar, ES Foundry, JA Solar, JinkoSolar, Longi Solar, Meyer Burger, Qcells, Runergy, Silfab Solar і SolarSpace вирізнялися завдяки оптимальному куту нахилу під час встановлення. Їхні показники найбільше відповідали ринковим стандартам.
Центр RETC має власну незалежну лабораторію, де проводяться сертифікаційні випробування для відновлюваних джерел енергії. Під час тестування фотоелементів оцінювали такі фактори, як стійкість задньої сторони панелей до ультрафіолету, вплив вологості, сильного випромінювання, тепла і перепаду температур, стійкість до граду, рівень потенційної деградації, стійкість до механічних навантажень, модифікатор кута нахилу. Крім того, були враховані такі умови, як термоциксування, деградація під впливом УФ-випромінювання, температурний коефіцієнт.
Раніше ми повідомляли, що Китай запустить найпотужнішу у світі сонячну електростанцію за $11 млрд. На сьогоднішній день найбільші на Землі сонячні електростанції володіють потужністю всього 3,5 ГВт і розташовані теж у Китаї.