Про це він сказав у інтервʼю Укрінформу.
«...Ви сказали «законне членство в Раді Безпеки». Мене не було в ООН, коли це сталося. Це мало статися приблизно в період розпаду СРСР у 1990-1991 роках. Але ні, я ще не бачив жодного документа. І я не знаю, чи такий документ існує», – сказав голова Генасамблеї.
Як повідомляв Укрінформ, Україна неодноразово порушувала питання законності перебування Росії в ООН, оскільки в жодних документах Організації її членство не передбачено. Серед засновників ООН - Сполучені Штати Америки, Велика Британія, Франція, Китай, Радянський Союз, які також є постійними членами Радбезу.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба певен, що Росія ніколи юридично не набувала статусу постійного члена Ради Безпеки ООН та має бути вигнана з цього поважного органу.
Постійний представник України Сергій Кислиця заявляв, що РФ не наважується легітимізувати свою присутність серед постійних членів Ради Безпеки ООН, оскільки проводить агресивну політику щодо інших держав і не може розраховувати на підтримку двох третин членів, як це передбачено Статутом.
Щоб змінити склад Радбезу, необхідне відповідне рішення Генасамблеї.