MY.UAНовини
Відкинули окупантів і добиваємо на території Росії: розмова з комбатом про бої на Харківщині
Відкинули окупантів і добиваємо на території Росії: розмова з комбатом про бої на Харківщині

Відкинули окупантів і добиваємо на території Росії: розмова з комбатом про бої на Харківщині

Командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92 ОШБр Юрій Федоренко у розмові з 24 Каналом розповів, що російські загарбники не мають успіхів на Харківщинівже 3 тижні. Більше про це та головну умову для контрнаступу України – читайте далі у матеріалі.

92 бригада просунулася на Харківщині

Щодо ситуації на фронті. Знаємо, що окупанти дуже активізувалися на Харківському напрямку. Є також інформація, що за останній тиждень вдалося з важкими боями потиснути противника з низки позицій.

Інтенсивність бойових дій не знижувалась ні на день. Вона зберігається дуже-дуже високою. Противник не мав останніх три тижні успіхів на полі бою. Тобто всі позиції, які утримуються Силами оборони, залишаються за нами.

Також Сили оборони здійснюють заходи з вибиття противника з передових позицій, які він зайняв і утримує. Кожна позиція вибивається зустрічним боєм. Противник пручається, як тільки може: застосовує і підтягує нові резерви, техніку, застосовує активну авіацію, засоби БпЛА і все, що у нього є на озброєнні.

Але Силам оборони, зокрема 92 окремій штурмовій бригаді, вдалося просунутись вперед, викинути противника з двох посадок і надійно там закріпитися. Вийшло відбити зворотні штурми противника і продовжувати тиснути, знищуючи його також дистанційно на території Росії. Використовували як артилерійські засоби, так і ударні БпЛА.

Ситуація на Харківщині: дивіться на карті

Про 14 неукомплектованих бригад

Президент Володимир Зеленський сказав, що ситуація на фронті зараз проблемна, але не патова. Через затримку в постачанні Україні західної зброї ми маємо зараз 14 неукомплектованих бригад. Якщо я правильно розумію, є кому воювати, але немає чим і як?

Не зовсім так. Я б не коментував укомплектованість бригад. Це не мій рівень компетенції.

На певних відтинках, де була патова ситуація, Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію і перемкнути на себе тактичний стимул. Бо переданого озброєння стало значно більше. Гармати почали працювати сильніше та наполегливіше. А це значить, що ми отримали можливість додатково дистанційно бити по ворогу.

Наведу максимально зрозумілий приклад. Уявімо собі, що два боксери перебувають на рингу. Один може бити підряд 11 разів, інший – всього 1 раз рівнозначно за силою може йому відповісти. Переграє тільки той, хто може бити достатньо влучно. Але це справа надзвичайно високої професійності, мотивованості та стійкості. Інколи від цих 11 ударів можна звалитись.

Точно те саме і з артилерійськими боєприпасами. Коли ворог міг завдавати 11 – 12 ударів на наш 1 – це дуже і дуже суттєвий розрив. І так чи інакше затримка з допомогою від наших партнерів призвела до тих наслідків, які ми зараз маємо на полі бою.

Це і часткова окупація наших територій, і часткове вибиття Сил оборони з вигідних для нас позицій. Коли зброя почала надходити в більшій кількості, тоді вдалося на поточний момент на низці напрямків призупинити просування противника. І навіть вдалося на Харківському напрямку проводити зворотні ударно-штурмові дії, деокуповуючи нашу територію.

Тому питання в чому? Озброєння багато не буває. Наші дипломати роблять більш ніж достатньо, за моїм переконанням, щоб ми отримували сталі пакети допомоги не тільки від США, а від інших країн-партнерів. І не одноразові пакети допомоги, а розраховані на 5 – 10 років в перспективі. Йдеться як про фінансову допомогу, так і про допомогу технікою та боєприпасами.

Це дуже складна робота. Але українським представникам вдається робити це максимально ефективно і якісно. Для того, щоб переговорні процеси були потужними, Сили оборони мають показувати результати на фронті. Для того, щоб мати достатню кількість засобів з такою динамікою бойових дій, ми маємо використовувати те, що надають партнери; те, що надає Україна; те, що надають українці донатами.

Ось ці три фактори дають той мінімальний баланс, щоб ситуацію можна було стабілізувати і щоб можна було говорити про певні успіхи на фронті.

Що стосується комплектації бойових бригад. Мається на увазі, що, якби США не затримували військову допомогу, то на сьогодні вже був би закінчений період навчання особового складу на те чи інше озброєння, і бригади вже повністю пройшли б бойове злагодження. Станом на сьогодні іноземне озброєння було б готове до виконання бойових завдань.

Через затримку з постачанням зараз певна кількість бригад перебуває в дуже інтенсивних навчальних процесах "сьогодні на позавчора". Але військова справа – це така штука, яку, на жаль, не можна виграти по часу. Там, де треба підготовка, там треба підготовка. Інакше це буде нерезультативно. Ось, напевно, що малося на увазі.

Головна передумова контрнаступу ЗСУ

Коли вдасться стабілізувати фронт, тоді можна буде говорити про контрнаступальні дії?

Для будь-якої наступальної дії має бути задум. Щоб відбувалися контрнаступальні дії, а не зустрічні бої, ми маємо позбавити противника можливості штурмувати. Там, де вдалося вибити ворога, знищити його логістику; противник втратив спроможність штурмувати, а ми накопичили сили і засоби для того, щоб його знищити, можна говорити про контрнаступальні дії.

На сьогодні йдеться про повзучу деокупацію наших територій: коли противник вибивається повільно; позиція за позицією; з максимальним збереженням як боєприпасів, так і нашого кадрового потенціалу.

Є ще важлива передумова для початку контрнаступальних дій. Це моя суб'єктивна думка, яка не відповідає загальному стану справ і позиції Генерального штабу, але я про це маю сказати. Це моя думка як громадянина України та як військовослужбовця. Я вважаю, що перед будь-якими масовими ударно-штурмовими, контрнаступальними діями повинна бути передумова – нам потрібно розібратися з ворожою авіацією.

Щоб розібратися з ворожою авіацією, Україні потрібні додаткові засоби протиповітряної оборони. А також дозволи від партнерів щодо завдання ударів вглиб Росії. Зокрема, по їхніх летовищах, щоб їхні літаки були знищені. А літаки, які вціліють, ворог буде змушений відтягнути далі.

Так ми отримуємо зниження інтенсивності застосування авіації з КАБами, яких у противника вдосталь. Тоді буде менший вогневий вплив по наших позиціях; менша можливість для противника підтримувати свої ударно-штурмові дії. Тоді можна сказати, що виконана одна з передумов для активних контрнаступальних дій.


Інтенсивність боїв не знижується ні на день / Shutterstock

Також обов'язково ми маємо бити не тільки по летовищах, а й по військових об'єктах; центрах прийняття рішень і по тому, що наповнює Росію грошима. Це, зокрема, нафтобази. Як ви знаєте, безпілотники працюють на цьому напрямку. Але вогневий вплив треба обов'язково посилювати завдяки високоточній зброї партнерів. Потрібен дозвіл.

Окупанти не почуваються безпечно в Росії

Ви знаєте, що був отриманий дозвіл на певну відстань. Чітко говорити не будемо, щоб не інформувати противника, але цей дозвіл отримали. І це змінило хід бойових дій.

Противник за лінією державного кордону перестав почувати себе в безпеці. Це змушує його відтягувати певні сили та засоби. Чим далі противник їх відтягує, тим більше часу йому необхідно для підходу до лінії державного кордону та переходу.

Це дуже просто, зараз поясню: чим довше противник рухається, тим більше можливості його своєчасно виявити. А чим швидше виявили, тим швидше можемо завдати удар і знищити його на підступах. Це дуже-дуже важливо. Цей дозвіл потрібно розширити, щоб ми могли бити достатньо глибоко по території Росії. Треба боротися з причиною, а не з тими наслідками, які ми маємо вже на території нашої держави.

Буквально днями з'явилася інформація, що США готові теж надати нам дозволи. Але це станеться лише, якщо Росія розширюватиме фронт. Як вважаєте, скільки їм треба цього розширення фронту? Невже їм недостатньо того, що зараз відбувається?

Знову-таки наголошую. Це моя суб'єктивна думка, яка не відображає позиції Генерального штабу чи ЗСУ. На мою думку, йде політична боротьба й таке собі політичне залякування.

Росія має спроможності на цей момент перейти лінію державного кордону на тих відтинках, де зараз немає активних бойових дій. Це об'єктивна реальність і правда. Відповідно наші партнери подають сигнал – якщо ви перейдете лінію, то ми дамо дозвіл на застосування зброї. Діють на випередження, але водночас це дещо запізно. Тому що противник вже відкрив додаткові фронти.

На момент, якщо противник відкриє ще декілька напрямків, то застосування високоточної зброї вглиб буде правильним рішенням. Але дещо із затримкою в часі. Будуть зовсім інші наслідки на самій території України.

Тож сьогодні маємо говорити про те, і дипломати про це кажуть, що ми не маємо чекати, доки противник посилить агресію проти України та свій натиск. Ми маємо протидіяти вже сьогодні. І за моїм переконанням, є всі шанси, що такі дозволи будуть отримані шляхом політичних перемовин. Ніхто не вірив, що дадуть стріляти по Росії, але дозвіл дали. І зараз завдання виконують успішно.

У кого зараз більше FPV-дронів

Днями в одному з інтерв'ю ви казали, що зараз перевага у кількості дронів все ще у росіян. Станом на сьогодні яке співвідношення FPV-дронів?

Треба дивитися категорії. Якщо винятково FPV-дрони, то на пріоритетних напрямках десь 1 до 2. На один наш противник має два. Ще пів року тому було 1 до 5.

Якщо казати про нічні FPV-дрони, то 1 до 3, 1 до 4. Противник все-таки має перевагу на поточний момент. І тому ми неодноразово проводимо збори; просимо громадян підтримати закупівлі тепловізійних камер, щоб наростити спроможність бити противника в нічний час.

Противник розуміє, що у нас засобів менше, ніж у нього. Основні свої переміщення він здійснює вночі. Але ми знаємо, де він буває. Ми знаємо, як він переміщається. Чим більше у нас дронів, тим більше ми можемо достатньо суттєво розвалити ворога. Тому, як ви бачите, за останній період, завдяки державним замовленням та постійній підтримці української нації, вдалося скоротити розрив.

Маю вам сказати, що на поточний момент, за моїм переконанням, більшість підрозділів застосовують FPV-дрони ефективніше, ніж ворог. Але не треба недооцінювати ворога. Так чи інакше вплив їхніх FPV-дронів, дронів зі скидами дуже інтенсивний та дуже високий. І, на жаль, також завдає нам суттєвої шкоди.

Про комунікацію між ЗСУ та цивільними

Військові вашого батальйону "Ахіллес" буквально днями організували цілий захід з молоддю у Дніпрі. Судячи з кадрів, дуже багато людей зацікавилися дронами.

Я щиро хотів би подякувати громаді міста Дніпро, кожному, хто сплачує податки. Бо саме завдяки бюджету, зокрема міському, надається підтримка і нашому підрозділу. Щиро дякую міській владі за організацію процесів; за організацію цього заходу. Нам надали все необхідне для того, щоб цей рекрутинговий захід можна було провести.

Це перший рекрутинговий захід, на якому я був особисто присутній. Зазвичай цим займається заступник з морально-психологічного забезпечення, заступник з озброєння. У мене на це, на жаль, переважно не вистачає часу. Але мені було цікаво побачити це все. Людей прийшло більше, ніж було посадкових місць. Комусь довелося стояти.

Люди ставили дуже цікаві запитання. Я думав, що деякі речі є очевидними, але ні. Є брак комунікації ЗСУ з цивільним населенням. Невідомість породжує страх та недовіру. Тому такі заходи обов'язково треба проводити.

Після цього, де було більш ніж 200 осіб, заявки до підрозділу заповнили 40. З них, я думаю, гарантовано 15 проходитимуть подальшу службу у нашому підрозділі.

Теги за темою
Харківська область
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
iPhone 17 стане ще дорожчим: ось перші розрахунки вартості
InternetUA
2025-02-23T11:01:34Z
Ілон Маск заявив, що Starlink залишиться доступним для України
360ua.news
2025-02-23T11:00:50Z
Демографічна катастрофа: виявлено причину вимирання неандертальців і коли вона виникла
Фокус
2025-02-23T11:00:24Z
Тест ШІ-чатботів: Gemini ненавидить комах, Grok – добре жартує, а ChatGPT не вміє рахувати
ITC
2025-02-23T10:07:25Z
Якою була б наша планета, якби динозаври вижили: відповідь учених може здивувати
Фокус
2025-02-23T10:06:37Z
iPhone 17 Pro здивує новим дизайном: з’явилися фото
InternetUA
2025-02-23T10:01:42Z
Тенденції карткового шахрайства: які є нові техніки обману
24tv
2025-02-23T09:33:24Z
Учені створили найлегший і найміцніший матеріал: де його можна застосувати
Фокус
2025-02-23T09:06:08Z
Як знайти таверну з ліжком у Kingdom Come: Deliverance 2
24tv
2025-02-23T08:57:15Z
Науковці пояснили, чому потрібно частіше дзвонити друзям
24tv
2025-02-23T11:24:54Z
Омолоджуючі стрижки для жінок після 55 років: вони підійдуть всім
24tv
2025-02-23T11:24:00Z
Цей рецепт підірве ваші смакові рецепти: як приготувати хрумку картоплю із соусом
24tv
2025-02-23T11:21:30Z
Найщиріші слова для іменинників: привітання з днем народження у картинках, прозі й віршах
24tv
2025-02-23T11:21:26Z
Найсмачніші хрусткі деруни: як правильно приготувати картопляні оладки
24tv
2025-02-23T10:48:03Z
Китайський гороскоп на завтра 24 лютого: Кроликам - конфлікт, Козлам - помста
GlavRed
2025-02-23T10:27:23Z
Як відкрити дверцята пральної машинки, якщо їх заклинило після прання: найлегші способи
TSN
2025-02-23T10:06:57Z
Інгредієнти звичайні, результат – феноменальний: новий салат з крабовими паличками
24tv
2025-02-23T09:21:37Z
Кабачки збиратимете відрами: що посадити поруч, щоб овочі гарно родили
TSN
2025-02-23T09:06:53Z
На Херсонщині російський БпЛА влетів у вікно будинку, поранена жінка
УкраинФорм
2025-02-23T11:15:38Z
На ЧАЕС нових осередків тління не виявили, радіаційний фон у нормі - ДСНС
УкраинФорм
2025-02-23T10:39:27Z
Рятувальники досі перебувають на Чорнобильській АЕС: чи є загроза для населення
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T10:21:23Z
Хмельницьку область атакували "Шахеди": в ОВА розповіли про наслідки
ZN UA
2025-02-23T10:16:37Z
«Діяв з антисемітських мотивів»: поліція повідомила деталі нападу на туриста в центрі Берліна
УкраинФорм
2025-02-23T10:15:57Z
Ворог вдарив по Сумщині балістичною ракетою
УкраинФорм
2025-02-23T09:49:23Z
Троє постраждалих і руйнування: рятувальники показали наслідки ворожої атаки на Одещину
24tv
2025-02-23T09:48:25Z
Атака ворожих дронів на Київ та Запоріжжя
360ua.news
2025-02-23T09:39:36Z
У Києві сталася моторошна ДТП: трамвай на смерть збив чоловіка
TSN
2025-02-23T09:36:41Z
Ван Персі — новий головний тренер Феєнорда
Football.ua
2025-02-23T11:21:30Z
Хабі Алонсо встановив тренерській рекорд в Бундеслізі
Football.ua
2025-02-23T11:06:39Z
Фристайліст Ян Гаврюк встановив особистий рекорд на Кубку світу
УкраинФорм
2025-02-23T11:06:33Z
Знищив китайського гіганта: непереможений німець хоче битись з Усиком за титул чемпіона світу
24tv
2025-02-23T11:03:53Z
Ашур: Усі очікували на щось неймовірне, але це футбол
Football.ua
2025-02-23T10:33:07Z
Конкурент Луніна в Реалі може повернутися до збірної Бельгії перед матчем з Україною
24tv
2025-02-23T10:27:55Z
Поттер — після перемоги над Арсеналом: Я неймовірно пишаюся хлопцями та дуже радий за вболівальників
Football.ua
2025-02-23T10:13:58Z
Вісім видів спорту, адаптивні змагання та рекорд: як пройшов Sport Unity Ukraine
ZN UA
2025-02-23T10:13:42Z
Ільїн дебютує за Оболонь у матчі проти Ворскли
Football.ua
2025-02-23T10:13:11Z
Російські ракети пошкодили храм у Кривому Розі: з’явились фото та відео
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T11:24:15Z
Кошти компенсують: Львівська ОВА поверне виплати родинам загиблих героїв
24tv
2025-02-23T11:24:07Z
Перші в Україні: у Харкові оповіщення про повітряні тривоги відбувається за новою системою
24tv
2025-02-23T11:18:45Z
Просування ворога на Новопавлівському напрямку, уточнена ситуація в Улаклах: мапа DeepState
24tv
2025-02-23T10:39:48Z
Графіки відключення світла в Одесі на тиждень з 24 лютого по 2 березня: до чого готуватися у ці дні
Политека
2025-02-23T10:33:34Z
Розвідники майстерно підірвали укріплення та позиції росіян на Півдні України: відео
24tv
2025-02-23T10:27:40Z
Окупанти у дитсадках на Херсонщині впроваджують мілітаризацію освіти - рух опору
УкраинФорм
2025-02-23T10:21:02Z
Будинок з ірисами в Києві: що відомо про історичну пам'ятку та чому її так назвали
24tv
2025-02-23T10:18:14Z
Елітні будинки, дорогі авто та та "тещини" мільйони: що приховувало керівництво Київської підземки
Знай
2025-02-23T10:12:56Z
Мама трьох дітей Катя Осадча зізналася, чи буде четверта
GlavRed
2025-02-23T11:15:07Z
Міка Ньютон приголомшила українськомовною версією свого хіта "В плену" 20-річної давнини
TSN
2025-02-23T11:06:43Z
Акторка Тамара Яценко розповіла, як її у 20 років домагався директор театру
Комсомольская правда
2025-02-23T11:06:04Z
Цікаве планування кухні від Селени Гомес: дизайнери оцінили підхід акторки
24tv
2025-02-23T10:27:20Z
MELOVIN чесно відповів, чи досі крутить роман зі SWOIIA: "Це важко"
TSN
2025-02-23T10:06:15Z
Переможці Берлінале-2025: хто отримав головні нагороди престижної премії
24tv
2025-02-23T09:36:25Z
Тамара Яценко зізналася, чому з обранцем не має дітей після 25 років стосунків
TSN
2025-02-23T09:18:35Z
Карл Кокран з KISS помер внаслідок аварії, яку спричинила його мати
360ua.news
2025-02-23T09:18:16Z
Рецензія на серіал «Нульовий день» / Zero Day
ITC
2025-02-23T09:13:42Z
Що означає дорожній знак "риба переходить дорогу"
ТСН
2025-02-23T11:21:08Z
"Кадровий голод" в Україні: в Центрі зайнятості розказали, в яких галузях найбільший дефіцит працівників
ZN UA
2025-02-23T11:04:53Z
ППО відпрацювала блискуче: в КМВА підбили підсумки нічного удару по Києву
24tv
2025-02-23T11:03:27Z
Мобілізація в Україні: юристи пояснили, за яких умов батько дитини з інвалідністю отримає відстрочку
Политека
2025-02-23T11:00:53Z
«Війна навчила: я можу пожертвувати матеріалом, якщо він зламає чиєсь життя». Як 11 років війни змінили журналістику
Детектор М
2025-02-23T11:00:42Z
Росіяни запустили по Україні рекордну кількість дронів: яким рекордом відповіла ППО
ZN UA
2025-02-23T10:57:52Z
Окупанта з гниючою ногою після скарг відправили на "СВО": у госпіталі його заразили гепатитом
24tv
2025-02-23T10:48:16Z
Безкоштовний Wi-Fi у всіх ЦНАП і не тільки: коли українці отримають доступ
Хвиля
2025-02-23T10:45:36Z
Розкриті технічні характеристики українського бойового дрона Чаклун-К
InternetUA
2025-02-23T10:33:33Z
І лікують, і смакують: спеції, які мають бути на вашій кухні
TSN
2025-02-23T10:18:35Z
Дієтологи про кето-дієту: Зниження ваги - побічний ефект
Комсомольская правда
2025-02-23T09:04:20Z
Генна терапія повертає зір
360ua.news
2025-02-23T09:00:48Z
Чому вага збільшується, навіть якщо ви їсте мало – лікарка дала суттєві поради
24tv
2025-02-23T07:03:58Z
Забудьте про вагу: є багато ознак, які показують, що ви робите успіхи в спортзалі
24tv
2025-02-23T05:00:23Z
Медична допомога українцям у Польщі: витрати перевищили 500 млн євро
ZN UA
2025-02-22T22:28:33Z
Китай жахає новим коронавірусом: вже передається людям від кажанів
Знай
2025-02-22T21:33:10Z
Останній сигнал організму: таємничий нескінченний кашель жінки врятував їй життя
Фокус
2025-02-22T20:15:43Z
Отруюють нас і все навколо: вчені закликали відмовитися від пластикових контейнерів для їжі
Фокус
2025-02-22T19:00:02Z
Яка буде пенсія при зарплаті 8000 гривень
24tv
2025-02-23T11:24:45Z
Яка найбільша купюра в Польщі та що про неї відомо
24tv
2025-02-23T11:15:06Z
Майже 15% за два місяці: ціна на популярний продукт в Україні різко "злетить"
GlavRed
2025-02-23T11:00:35Z
Курс євро на наступний тиждень: на яку ціну очікувати
24tv
2025-02-23T10:48:21Z
Які бувають способи переукладення договору оренди землі
24tv
2025-02-23T10:03:20Z
Борг за комуналку в Україні: як можуть покарати
Политека
2025-02-23T10:00:46Z
Кусто Агро провела перше підживлення озимих
AgroPortal
2025-02-23T10:00:09Z
Які сфери бізнесу будуть актуальними в Україні у 2025 році
24tv
2025-02-23T09:51:19Z
Шахрайство в Ощадбанку: клієнти масово скаржаться на проблеми
Политека
2025-02-23T09:31:13Z
Як привітання на дорозі може стати причиною штрафу
360ua.news
2025-02-23T08:45:45Z
Honda оновила найпопулярніший сімейний седан
AutoCentre
2025-02-23T08:06:07Z
Водії можуть втратити права через відсутність одного предмета в авто
GlavRed
2025-02-23T04:27:49Z
Принци Вільям і Гаррі володіють секретною технікою водіння, яка рятує життя
24tv
2025-02-22T21:12:28Z
Штраф у 16 000 гривень: водіїв України почали наказувати за дивне порушення
GlavRed
2025-02-22T20:27:35Z
Як дізнатися реальний пробіг авто: головна ознака, яку не приховаєш
ТСН
2025-02-22T20:21:03Z
Особливості запчастин для BMW XM G09: що потрібно знати власникам
Топ Жир
2025-02-22T16:06:34Z
На дорогах з’явився новий знак із двома камерами D-51a: що він означає
ТСН
2025-02-22T15:34:03Z
Як було відновлено унікальний міні-тягач DAF Pony
AutoCentre
2025-02-22T10:46:55Z
Росіяни скасували на окупованих територіях майже всі заходи на 23 лютого - не можуть забезпечити явку
УкраинФорм
2025-02-23T11:24:32Z
Маск у день виборів в Німеччині розширив свою підтримку ультраправих
Европейская правда
2025-02-23T11:21:45Z
Чеський журнал Reflex випустив обкладинку, присвячену третій річниці повномасштабного вторгнення в Україну
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T11:15:31Z
Зеленський відреагував на наймасштабнішу атаку БпЛА по Україні і показав відео наслідків
24tv
2025-02-23T11:15:07Z
Глава МЗС Чехії закликає світ не забувати, що саме Росія розв’язала війну проти України
УкраинФорм
2025-02-23T11:12:09Z
У Вільнюсі з'явилося три зображення Путіна у наручниках до річниці війни в Україні
УкраинФорм
2025-02-23T11:09:02Z
У Росії заявили, що 25 лютого не проводитимуть новий раунд переговорів із США
ZN UA
2025-02-23T11:06:57Z
Хто опозиція у Трампа і чому її майже не чути
Комсомольская правда
2025-02-23T11:04:52Z
На тлі заяв Трампа про Україну тисячі людей пройшли маршем біля посольства Росії в Лондоні
24tv
2025-02-23T11:03:49Z