MY.UAНовини
Відмова від території в обмін на мир. До яких компромісів з Кремлем готуються на Заході
Відмова від території в обмін на мир. До яких компромісів з Кремлем готуються на Заході

Відмова від території в обмін на мир. До яких компромісів з Кремлем готуються на Заході

Іноземні ЗМІ продовжують викладати бачення американських та європейських чиновників щодо завершення війни в Україні. Фокус дослідив, які думки та заклики лунають на Заході та чи йдеться про вмовляння України відмовитись від територій заради миру.

Сумнів у тому, що Україна може повернути всі свої території, все частіше лунає від американських політиків. Впливові видання США стверджують, що Україна може перемогти, але повернутися до кордонів 1991 року — навряд чи. І замість того, аби ставити собі амбітні цілі, Україна має зміцнювати те, що контролює, не дозволяючи просуватися ворогу далі. Фокус розбирався, чому фактично проросійськи наративи є частиною американського кулуарного бачення миру в Україні.

Від The New York Times до Bloomberg: що кажуть у світі про повернення території Україною

Напередодні саміту НАТО у Вашингтоні впливове видання The New York Times у своєму матеріалі припустило, що Україна не поверне всю територію, хоча може перемогти у війні, а РФ не спроможна на прорив, але зрештою наблизиться до ЄС та НАТО.

На думку журналістів, РФ в найближчі місяці навряд чи досягне значних територіальних здобутків в Україні — її погано навчені сили намагаються прорвати українську оборону, яка зараз посилена західними боєприпасами. Поступовий прогрес росіян уповільнюють міцні позиції українців. "Але водночас російські війська продовжують завдавати болю", — цитує видання офіційних осіб США.

Надалі фінансування буде збільшуватися, окремі країни, НАТО та ЄС оголошуватимуть нові плани щодо координації поставок зброї, посилюючи обіцянки Києву — "він, зрештою, стане повноправним союзником".

"Саме останній пункт став центром війни, важливішим навіть за повернення території. У той час як українські чиновники наполягають, що вони борються за повернення своєї землі, все більше американських чиновників вважають, що війна натомість насамперед стосується майбутнього України в НАТО та Європейському Союзі", — йдеться у матеріалі The New York Times.

Зі слів авторів, хоча РФ не в змозі захопити значні частини України, перспективи повернення Києвом більшої частини території від армії вторгнення також зменшуються. "Американські радники підштовхують Україну зосереджена на розбудові своєї оборони та завданні глибоких ударів у тилу Росії", — уточнюють вони та наводять експертну думку Еріка Чіарамелла, колишнього розвідника, а нині наукового співробітника Фонду Карнеґі за міжнародний мир. "За останні 18 місяців стало ясно, що ні Росія, ні Україна не мають можливостей істотно змінити ситуацію бойові лінії", — сказав він.

А далі — про довгострокові інвестиції, аби дати Україні можливість утримувати свої позиції, виснажувати Росію та завдавати шкоди. "Це все ще дуже нестабільний сценарій", — сказав пан Чіарамелла.

До слова, Чіарамелла, перш ніж стати експертом, працював у Білому домі під час каденції президента Барака Обами у команді віце-президента Джо Байдена, в 2015-2016 роках, займаючись питаннями України. А це означає, що він може говорити "від імені" нинішнього президента.

Зрештою The New York Times зауважує, що Росія захопила найбільш проросійські частини України у перший рік війни, тож американські чиновники приватно кажуть, що Україні буде майже неможливо повернути всю свою територію, тому більш важливо наполягати на європейській інтеграції, зважаючи, що міжнародні партнери активізувалися у наданні фінансової та військової допомоги. Тільки американський Конгрес схвалив у травні 2024 року після місяців суперечок близько 61 мільярда доларів.

Україна хоче провести другий Саміт миру, але цього разу за участі РФ
Фото: president.gov.ua

"Протягом усієї війни розвідувальні служби США були набагато песимістичнішими щодо її перспектив, ніж Пентагон, старші офіцери якого тісно співпрацювали з українськими військовими, щоб допомогти розробити їхню стратегію. Але оцінки в уряді США тепер, здається, більш збігаються, коли йдеться про перспективи Росії на полі бою", — підсумовує видання.

І якщо The New York Times прямо не говорить про перемовини з РФ, то інше видання — Bloomberg із посиланням на поінформовані джерела пише, що Україна хоче провести другий Саміт миру до президентських виборів у США, але цього разу за участі РФ.

Bloomberg пише, що намагання організувати зустріч напередодні виборів у США (вони почнуться 5 листопада 2024 року) вказує на відчуття "невідкладності" з боку України, оскільки вона передбачає можливе повернення Дональда Трампа до Білого дому, який неодноразово вихвалявся, що закінчить війну ще до своєї інавгурації в січні, і виступав проти продовження військової підтримки Києва.

Україна проти перемовин, Росія — шукає можливість

Український президент Володимир Зеленський неодноразово повторював, що Україна не змінить стратегію, спрямовану на звільнення всіх окупованих РФ територій, а з президентом РФ Володимиром Путіним немає про що говорити.

Щоправда, у березні 2024 року Зеленский припустив, що не всі окуповані регіони будуть звільнені військовим шляхом.

"Нам не потрібно буде деокуповувати всі наші території виключно військовим шляхом. Я впевнений, коли він (Путін — ред.) втратить усе, що він захопив після 2022 року, зросте упевненість серед тих країн, які ще сумніваються, чи підтримувати Україну, а також він втратить силу в середині своєї держави", – сказав президент в інтерв’ю CBS News. Як тільки це відбудеться, Путін буде готовий до діалогу, а міжнародна спільнота має вимагати звільнити усі українські території, зауважив Зеленський.

Тим часом РФ намагається підштовхнути Україну до перемовин.Тільки протягом літа все частіше лунають заяви про перемир'я з Україною. Зокрема, на своїй прес-конференції 4 липня знову сказав сам Путін. Водночас, він заявив, що припиняти вогонь його армія не буде. Про припинення вогню в Україні просив Зеленського угорський прем’єр Віктор Орбан, який, ймовірно,діє в інтересах не тільки РФ, а й Китаю. Після візитів до Москви та Пекіна, так званої "миротворчої місії" Орбан підготував звіт лідерам держав ЄС та голові Європейської ради Шарлю Мішелю, у якому зазначив: Путін та лідер Китаю Сі припускають, що нові мирні переговори між Росією та Україною відбудуться до кінця року.

Українська перемога очима американців

США не готові надати Україні засоби для успішного контрнаступу. І це основна причина появи озвучених виданнями думок щодо неповернення територій та компромісного сценарію. Про це говорить політолог Олександр Кочетков Фокусу. "Тому цілком можливо, що сценарій, описаний американськими журналістами, може бути. Але аби досягти припинення вогню, потрібно, аби кожна зі сторін йшла на поступки. Поступки для РФ — не утримання всіх територій, які вона захопила, а для України — залишити їй частину своїх. Але обидві країни налаштовані на повну перемогу", — говорить він.

Натомість,на його думку, у США розуміють, що звільнити Запорізьку та Херсонську області легше, навіть враховуючи територію Запорізької атомної електростанції, ніж Донецьку та Луганську, частково окуповані з 2014 року. До того ж, отримати й потім утримувати Донбас у тому вигляді, в якому він є, — велике навантаження з його зруйнованими шахтами, інфраструктурою, сільським господарством.

"Перемогою у США вважатиметься те, що Україна існуватиме. Наша країна у кілька разів більша, ніж деякі ядерні країни, тому навіть з втратою територій може рухатися у європейську спільноту. Ми зробили значно більше, ніж від нас очікували. Як свого часу на плакатах з портретом Валерія Залужного було написано: "Соромно вже не буде". Важко буде, а соромно вже не буде. Ось виходить, що в 2014 році у нас забрали лише Донбас та Крим, і то часткова наша перемога. Не завжди можна вигравати нокаутом, а це перемога по очках", — додає він.

Важливо Дипломатичний контрнаступ України. Чого чекати від Саміту миру-2

Західні політики нічим не відрізняються від українських. Вони готові йти по шляху найменшого спротиву. Ніхто не хоче напружуватись. Так коментує новини в американських медіа політолог Тарас Загородній.

"Ідеальна поведінка західного політика — це співчувати окупованій частині України, а бажано всій Україні, коли багато з нас потрапить в концтабори — висловлювати занепокоєння, лити сльози, пиляти міжнародну допомогу, виділену біженцям за кордоном і торгувати з РФ", — говорить він Фокусу.

Він упевнений, хвилю підштовхування України до перемовин та фактично відмови від своїх територій жене РФ та її агенти у США. І РФ поспішає з цими мирними ініціативами. Причин кілька.

"Путін хоче фіксацію анексії, повторення Чехословаччини напередодні Другої світової війни", — експерт
Фото: РІА-Новини

Перша — РФ хоче уникнути нових санкцій та зняти старі. "Ми бачимо повідомлення з різних куточків світу, що росіяни то літаки не можуть в Індонезію направити, то китайські банки обмежують торгівлю з РФ", — пояснює експерт у коментарі Фокусу.

По-друге, так звані українські санкції — удари поросійським логістичним центрам на нафтопереробним заводам у РФ — стають більш прицільними, що заважає торгівлі та отриманню валютної виручки агресором.

По-третє, хоча вважається, що з можливим приходом до влади Трампа курс США щодо України може дещо змінитися, насправді, ніхто не прогнозує, якими саме будуть зміни. "Невідомо, що буде робити сам Трамп, але він точно зніме обмеження щодо видобутку нафти і газу на території США, будівництво нових LPG-терміналів і тд. Тобто пропозиція нафти на світовому ринку збільшиться — не буде необхідності брати російську та іранську нафту", — пояснює експерт.

Дії в інтересах РФ

В державних інтересах говорити: розвиток України без звільнення територій є невиправданими. А надто про посилення співпраці з НАТО, про яке говорять американці.

"Поки не буде кордонів 1991 року, ніяке НАТО нам не світить. Коли починають говорити про корейський варіант безпеки або про німецький в НАТО — це чиста маніпуляція і підміна контекстів. Особливо стосовно Німеччини, яка змогла вступити в НАТО аж в 1955 році під час другого розширення Альянсу. І це стало можливим після смерті Сталіна. Він був налаштований на конфронтацію з заходом, як зараз Путін, і не був готовий дотримуватись домовленостей. Вступ Німеччини до НАТО розміняли на нейтралітет Австрії, що фактично нівелювало саму ідею НАТО: Швейцарія, Австрія і Угорщина створювали мережу нейтральних країн, буферну зону, яка не дозволяла перекидати війська близько до кордону Радянського союза. Окрім того, Кіпр, частина якого окупована, є членом ЄС, але не НАТО. Тож допоки живий Путін, триватиме війна. Єдиний спосіб протистояти — розбивати російську енергетику, чим Україна зараз і займається. Коли українські дрони прилітатимуть біля нафтопроводу, по яких Shell і Сhevron качають казахстанську нафту, всі думати будуть швидше", — говорить політолог Тарас Загородній.

Важливо Постійно на зв'язку з Росією. Чому союзники не запросили Україну до НАТО

Нагадаємо, напередодні Саміту миру Володимир Путін заявив про умови припинення вогню. Він сказав, Москва буде готова розпочати мирні переговори, як тільки Україна повністю виведе війська з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей — йдеться про міжнародне визнання анексії Криму та чотирьох областей України Росією. Крім того, йшлося про нейтральний та без’ядерний статус України. У процесі мирного врегулювання країни Заходу мають, на думку президента РФ, скасувати всі санкції, що запровадили проти Москви.

"Тобто Путін хоче фіксацію анексії, повторення Чехословаччини напередодні Другої світової війни. Ніколи Європа на це не погодиться. Не говорю уже про Україну, — додає Тарас Загородній. — Канцлер Німеччини Олаф Шольц сказав, що заморозка це не зупинка війну. Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила: весь світ повинен сприяти відновленню територіальної цілісності України. І у цьому різниця між Європою та США. Здача Європи — переконати США, що вони разом мають виступати гарантами безпеки України, а не Китай, наприклад, як пропонує Пекін".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Подарунки та нові знайомства: 26 липня доля усміхнеться двом знакам зодіаку
GlavRed
2025-07-26T00:39:22Z
Щоб не злякати удачу. Які меблі краще не купувати або викинути вже зараз
Telegraf
2025-07-26T00:27:38Z
Король десертів: простий рецепт полуничного тірамісу – перед ним не встоїть ніхто
24tv
2025-07-25T21:00:54Z
Відпустка під час війни: як змінилися туристичні звички українців
24tv
2025-07-25T20:27:49Z
Де більше калорій: у безалкогольному пиві чи шоколадці? Результати дослідження вас здивують
Знай
2025-07-25T19:51:37Z
Ні краплі хімії, результат - 100%: як легко позбутися мурашок у будинку
GlavRed
2025-07-25T19:27:04Z
Ніколи не робіть цього, коли обираєте кімнатні рослини: вони загинуть дуже швидко
24tv
2025-07-25T19:15:32Z
Цвіль у ванній можна зупинити за лічені години: проблему вирішить одна рослина
24tv
2025-07-25T19:06:14Z
Результат вразить: садівникам рекомендують розлити один популярний напій у саду
GlavRed
2025-07-25T18:27:30Z
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Стратегічну політику визначає не Пекін: дипломат пояснив відносини Росії та Китаю
24tv
2025-07-26T00:42:35Z
КАБи, балістика та «Шахеди»: Харків зазнав масованої комбінованої атаки РФ
УкраинФорм
2025-07-26T00:39:54Z
"Трамп показав підконтрольність Путіну": чи отримають ЗСУ зброю від США
GlavRed
2025-07-26T00:27:45Z
Чого насправді хоче Китай у війні між Росією та Україною
ZN UA
2025-07-26T00:00:57Z
Росіяни обстріляли дронами та авіабомбами Сумщину
ГЛАВКОМ NET
2025-07-25T23:48:23Z
15 років ув’язнення отримав агент ФСБ, який готував теракти біля підрозділів ТЦК та Нацгвардії
Украина Криминальная
2025-07-25T23:36:43Z
Посли G7 вітають кроки з відновлення незалежності НАБУ та САП
Европейская правда
2025-07-25T23:33:35Z
РФ накриває Харків КАБами, а Дніпро - балістикою: міста у вогні
GlavRed
2025-07-25T23:27:04Z
Галкін з Пугачовою показалися в нових образах: співачка здивувала довжиною вбрання
GlavRed
2025-07-25T23:27:00Z
Галкін і Пугачова хочуть приїхати в Україну: шоумен назвав умову
GlavRed
2025-07-25T22:39:35Z
Нікіта Кісельов – "Чайка" – 4 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-07-25T21:45:08Z
Найстильніша стрижка року: саме таку зачіску обожнює Сальма Гаєк
24tv
2025-07-25T21:03:40Z
Дуже важка хвороба: російську зірку запідозрили в найстрашнішому
GlavRed
2025-07-25T20:27:32Z
Гарантують відпочинок і гарний настрій: 3 смішні комедії для домашніх вихідних
24tv
2025-07-25T19:27:16Z
Перші кадри Sci-Fi серіалу Pluribus від творця «Пуститися берега». Реліз — 7 листопада на Apple TV+
ITC
2025-07-25T18:46:18Z
Статки Оззі Озборна: скільки та на чому заробляв "Принц темряви"
24tv
2025-07-25T18:06:31Z
Сиділи в клубі до 4-ї ранку, – зірка "Спіймати Кайдаша" вперше розповів про ігрову залежність
24tv
2025-07-25T17:51:51Z
Відновлення після фронту: які медпослуги можна отримати
ZN UA
2025-07-25T22:25:06Z
Сухість повік, свербіж та печіння: що викликає лущення на очах і як це зупинити
Знай
2025-07-25T20:51:14Z
Вакцини від Covid-19 врятували значно менше життів, ніж вважалося раніше — дослідження
ZN UA
2025-07-25T20:01:57Z
Як готувала бабуся: швидкий рецепт ніжних пиріжків з вишнею від Ярославського
24tv
2025-07-25T19:33:36Z
Солодка залежність: чому нас тягне до цукру
GlavRed
2025-07-25T19:27:14Z
Спалюють калорії не щодня, а щогодини: чим заправляти салати, щоб швидко схуднути
Знай
2025-07-25T17:51:12Z
Мокреці в Україні – що це за комахи та чим вона небезпечні
24tv
2025-07-25T17:21:16Z
Відстрочка від мобілізації: як можна оформити постійний догляд за батьком
24tv
2025-07-25T17:06:17Z
Шкіра буде сяючою та без зморшок: що треба пити щодня
Знай
2025-07-25T16:51:38Z
Українським військовим готують нові виплати: названо джерело фінансування
Хвиля
2025-07-25T23:15:04Z
Поліція спростувала фейк про нові дорожні знаки із зеленою рамкою
УкраинФорм
2025-07-25T22:54:42Z
"Мені страшно": матір моделі Марії Ковальчук заявила про погрози від російських мажорів
24tv
2025-07-25T22:00:36Z
День ангела 26 липня: кого та як вітати з іменинами
TSN
2025-07-25T21:21:57Z
Зеленський провів Ставку з доповідями розвідок: ключові теми засідання
Хвиля
2025-07-25T21:12:46Z
Операції ЗСУ на території Росії тривають - Сирський
УкраинФорм
2025-07-25T21:12:36Z
Соціальне ток-шоу «Говорить вся країна» змінює формат і виходитиме в YouTube
Детектор М
2025-07-25T20:45:37Z
50 тисяч людей уже втратили "броню": полювання на ухилянтів посилили
Знай
2025-07-25T20:12:16Z
Волонтери врятували з фронту родину з тваринами - але їх вигнали на вулицю цілим селом. Всі деталі скандалу
Telegraf
2025-07-25T20:09:09Z
Росіяни масовано обстріляли Харків та область ракетами, КАБами та ударними дронами
ZN UA
2025-07-26T00:48:48Z
Росіяни дронами та авіабомбами атакують Харків: яка ситуація у місті зараз
TSN
2025-07-26T00:45:05Z
Німецький оглядач показав знищене Росією місто та звернувся до Європи
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T00:06:46Z
Масована атака "Шахедів" і балістики 26 липня: які наслідки в областях
24tv
2025-07-26T00:00:39Z
Керівниць двох районів Львова підозрюють у розтраті ₴1,7 мільйона при ліквідації наслідків удару РФ
УкраинФорм
2025-07-25T23:57:08Z
На Харківщині від російського обстрілу постраждали двоє людей
УкраинФорм
2025-07-25T23:39:21Z
Пропутінський Маск наказав вимкнути Starlink у 2022 році: це зірвало контрнаступ ЗСУ на Берислав
Украина Криминальная
2025-07-25T23:30:49Z
Росія атакувала Дніпро ракетами
ГЛАВКОМ NET
2025-07-25T22:51:34Z
У Харкові вдруге від початку доби пролунали вибухи, цього разу - балістика
ZN UA
2025-07-25T22:49:39Z
До 5 років ув’язнення засуджено харків’янина за продаж гуманітарної допомоги
Украина Криминальная
2025-07-26T00:19:37Z
У Кам'янському палає «Епіцентр» після удару балістикою
ГЛАВКОМ NET
2025-07-25T23:18:17Z
Ворог атакував ракетами Кам’янське на Дніпропетровщині, спалахнула пожежа
УкраинФорм
2025-07-25T22:48:22Z
У Нікополі пасажир кинув гранату в таксиста
ГЛАВКОМ NET
2025-07-25T22:46:43Z
Ексдепутата Ради викрили у привласненні понад ₴20 мільйонів на перепродажу нерухомості
УкраинФорм
2025-07-25T22:31:17Z
Супер-цікавий тест на ПДР: як розвернутися на перехресті та уникнути аварії
GlavRed
2025-07-25T22:27:00Z
"Вибухнув у повітрі": ЗС РФ атакують Харків ударними безпілотниками та КАБами, деталі
Фокус
2025-07-25T21:30:09Z
У Кропивницькому чоловіку нібито стало погано під час перевірки: у ТЦК заявили про "розіграш"
24tv
2025-07-25T21:03:58Z
Атака дронів: в одному з районів Харкова зафіксоване влучання
УкраинФорм
2025-07-25T20:51:53Z
Неймар пояснив конфлікт із фанатом після поразки Сантоса
Football.ua
2025-07-25T21:34:39Z
Забарний переходить у «ПСЖ». ЗМІ повідомили, коли відбудеться трансфер
ГЛАВКОМ NET
2025-07-25T21:15:56Z
Пау Віктор перейшов з Барселони до Браги — трансфер оцінено у 15 мільйонів євро
Football.ua
2025-07-25T21:04:02Z
Мессі та Альба отримали дискваліфікацію в МЛС за пропуск Матчу зірок
Football.ua
2025-07-25T20:54:23Z
Забарний на порозі переходу в ПСЖ — трансфер на фінальній стадії узгодження
Football.ua
2025-07-25T20:33:24Z
Команда УДУ імені Михайла Драгоманова із футзалу виграла Євро-2025 серед університетів
УкраинФорм
2025-07-25T20:30:17Z
Усик відверто розповів про розмову з Дюбуа після бою: які були перші слова чемпіона
24tv
2025-07-25T20:21:10Z
Плавець Макар Яхно здобув друге «золото» на ЄЮОФ-2025
УкраинФорм
2025-07-25T20:03:47Z
Артета: Минулого сезону ми зрозуміли, що глибини складу в лінії захисту недостатньо
Football.ua
2025-07-25T20:01:08Z
Зеленський: Для виробництва дронів-перехоплювачів потрібно $6 мільярдів
InternetUA
2025-07-25T23:03:01Z
Тарифи Трампа обійшлися Volkswagen у 1,5 мільярда доларів
Топ Жир
2025-07-25T22:48:42Z
Польські компанії подають заявки на пільгові кредити для проєктів відбудови України
ZN UA
2025-07-25T21:48:28Z
Держагентство «ПлейСіті» оштрафувало Telegram-канал на майже 5 млн грн
ГЛАВКОМ NET
2025-07-25T20:43:51Z
З 31 липня в Україні запровадять нові ціни на світло: кого торкнуться зміни
Хвиля
2025-07-25T19:42:41Z
Компанія Tesla втратила значні кошти через розпродаж біткоїнів
360ua.news
2025-07-25T19:12:53Z
Україна втратить $700 млн через припинення преференцій з ЄС - НБУ
Gazeta UA
2025-07-25T18:51:27Z
У Ryanair відповіли, чи можуть дозволити пасажирам безкоштовно провозити дві сумки
24tv
2025-07-25T18:36:38Z
В Україні обвалилися ціни на кавуни: скільки тепер коштує кілограм
Хвиля
2025-07-25T18:30:56Z
"Неспростовний доказ": вчені розгадали таємницю кальмарів, яким понад 500 млн років
Фокус
2025-07-26T00:42:11Z
В Україні фіксують з початку року близько 15 кібератак щодня - Держспецзвʼязку
InternetUA
2025-07-26T00:31:26Z
Археологи знайшли на Гуамі найдавніший рис у Тихому океані
Gazeta UA
2025-07-25T22:42:21Z
Оновлення One UI 7 зіпсувало камери Galaxy S23
InternetUA
2025-07-25T21:18:13Z
Китайці презентували найдешевшого робота-гуманоїда: скільки він коштує
TSN
2025-07-25T20:36:22Z
Дівчина дня: що постить у мережі українка DJ Miss Monique, яку обговорюють у мережі
24tv
2025-07-25T20:21:11Z
Студенти створили БПЛА-гібрид, здатний пірнати та вилітати з води: чим він здивував
Фокус
2025-07-25T18:06:50Z
Археологи знайшли унікальну 3200-річну броню – вона одна з найстаріших у Європі
24tv
2025-07-25T18:06:00Z
Meta припинить показ політичної реклами у Фейсбуці та Інстаграмі в ЄС
InternetUA
2025-07-25T18:04:32Z
Hyundai готується представити доступний електричний автомобіль
Топ Жир
2025-07-26T00:18:27Z
27 автомобілів Lamborghini Revuelto можуть отримати звичайні двері замість класичних ножичних
Топ Жир
2025-07-25T23:33:44Z
Коли звичайний позашляховик здає, цей водоплавний V8-монстр продовжує рух
Топ Жир
2025-07-25T22:03:06Z
Автомобілі, які обирають справжні колекціонери, можуть вас здивувати
Топ Жир
2025-07-25T21:18:32Z
Мільйони водіїв ненавидять цю систему економії палива, тому EPA планує її скасувати
Топ Жир
2025-07-25T20:33:43Z
Ця замаскована V8 суперкар демонструє AMG у найбільш нестримному вигляді
Топ Жир
2025-07-25T20:03:21Z
Попередження для шанувальників Challenger: остання можливість придбати авто з пробігом лише 232 милі за ціною значно нижчою за рекомендовану
Топ Жир
2025-07-25T19:18:51Z
Як народжувалися передові автомобілі Kaiser-Frazer
AutoCentre
2025-07-25T18:07:27Z
Легендарний рожевий Cadillac від Mary Kay тепер стане електричним
Топ Жир
2025-07-25T18:03:02Z