MY.UAНовини
Гроза суперкарів: тест-драйв доступного електромобіля MG4 XPower
Гроза суперкарів: тест-драйв доступного електромобіля MG4 XPower

Гроза суперкарів: тест-драйв доступного електромобіля MG4 XPower

Новий MG4 XPower — доступна електрична альтернатива спорткарам. Фокус випробував ураганну динаміку 435-сильного хетчбека та оцінив його практичність та пристосованість до щоденної експлуатації.

Цей автомобіль демонструє динаміку на рівні суперкарів, але при цьому доступніший, аніж Toyota RAV4. Він практичний, дешевий у експлуатації та навіть здатен допомогти при блекауті. На тесті Фокуса — електромобіль MG4 XPower.

Новий MG4 EV у стандартній версії — найдешевший електрокар, офіційно представлений в Україні. Тепер ж у нього з’явилася спортивна модифікація XPower, яку можна назвати електричним "гарячим" хетчбеком.

У дизайні хетчбека переважають грані
Фото: Тарас Брязгунов

Вовк у овечій шкурі

Зазвичай заряджені хетчбеки не сильно відрізняються від стандартних версій моделі. MG4 XPower у цьому плані – не виключення, його можна назвати вовком у овечій шкурі. Він виділяється глянцевим декором на кузові, 18-дюймовими дисками та яскраво-оранжевими гальмівними супортами.

Утім, варто відзначити, що гранчастий дизайн MG4 EV вийшов напрочуд вдалим і навіть базовий варіант електрокара має динамічний вигляд. Виражений "ніс", стріловидні фари, ліхтарі з цікавим візерунком, оригінальний двосекційний спойлер на даху – хетчбек вийшов стильним, привабливим і самобутнім.

Особливо цікаво новий MG4 виглядає у матовому зеленому кольорі Hunter Green, який пропонують саме для версії XPower. Авто звертає на себе увагу – на нього постійно задивляються і навіть сусідки у дворі почали розпитувати мене, що ж це за машина така.

Заряджений варіант зовні мало відрізняється від стандартного MG4
Фото: Тарас Брязгунов

Габарити MG4 XPower:

  • довжина – 4287 мм;
  • ширина – 1836 мм;
  • висота – 1516 мм;
  • колісна база – 2705 мм.
Важливо Тест-драйв MG ZS EV: найдоступніший електромобіль в Україні

Салон MG4 XPower

Заглянемо всередину. У інтер’єр MG4 XPower додали трохи спортивного стилю: в оздобленні використані екошкіра та алькантара з яскраво-червоними контрастними швами, а педалі прикрашені металічними накладками. Є і чорні лаковані деталі. Місцями пластик жорсткий, хоча загалом до якості салону питань немає.

Двоспицеве кермо досить незвичне – приплюснуте згори та знизу. Утім, воно зручне – доповнене напливами та оснащене оригінальними джойстиками.

Кермо MG4 дещо приплюснуте згори та знизу
Фото: Тарас Брязгунов

На невеликий дисплей панелі приладів помістилося доволі багато інформації, проте покази непогано зчитуються. За бажання можна вивести покази бортового комп’ютера чи графіку адаптивного круїз-контролю з зображенням інших машин.

Мультимедійна система з 10-дюймовим тачскріном має просте і зрозуміле меню і не гальмує. MG4 XPower оснащений навігацією, є і Android Auto та Apple CarPlay. Фізичних кнопок на центральній панелі мало і навіть клімат чи підігрів крісел потрібно регулювати через меню мультимедіа.

Центральна консоль виконана двоповерховою. На верхній полиці знаходяться "шайба" перемикача режимів їзди та бездротова зарядка для смартфону. Утім, виїмка для телефону не надто глибока і при різкому старті він може випасти.

Цифровий щиток приладів невеликий, але покази непогано зчитуються
Фото: Тарас Брязгунов

На нижньому рівні розміщені USB-порти, підсклянники та невелика ніша із кришкою. До речі, місць для дрібних речей вистачає: в MG4 немаленький бардачок та глибокий бокс у підлокітнику.

Наскільки просторий новий MG4

Сідаємо на водійське місце MG4 XPower. Діапазону регулювань кермової колонки та сидіння (з електроприводом) мені цілком вистачає, щоб підібрати зручне положення.

Передні сидіння не можна назвати спортивними "ковшами", проте вони пружні і непогано утримують спину, що важливо для зарядженого хетчбека.

Водійське крісло оснащене електроприводом
Фото: Тарас Брязгунов
Задній ряд на диво просторий
Фото: Тарас Брязгунов

Посадка за кермом доволі низька, що й недивно. Невеликий капот MG4 XPower не обмежує огляд вперед, а от оглядовість назад все ж дещо страждає через невелике заднє скло. Проте варто відзначити, що електрокар оснащений камерами кругового огляду, тому паркуватися легко. Та й до габаритів компактного авто швидко звикаєш.

Другий ряд MG4 XPower виявився на диво просторим, за мірками хетчбеків С-класу. Пасажирам ростом 185 см місця для ніг та над головою вистачає. Ззаду є ще один роз’єм USB-C, а от дефлектори обдуву чи бодай підлокітник тут не передбачені.

Багажник MG4 XPower не найбільший у класі, але досить місткий – 363 л. Зі складеними задніми сидіннями виходить 1177-літровий відсік із рівною підлогою. Отвір дверей багажника широкий, а висота порогу відносно невелика. А от запаски немає – лише ремкомплект для шин під підлогою. Справа в тім, що місце для неї "з’їдає" батарея.

Об'єм багажника MG4 XPower становить 363 л
Фото: Тарас Брязгунов
Зі складеними задніми кріслами утворюється рівна підлога
Фото: Тарас Брязгунов
Запаски в електрокара немає
Фото: Тарас Брязгунов

Комплектація MG4 XPower

Оскільки електромобіль MG4 XPower є топовою версією моделі, то і комплектація в нього максимальна. У принципі, є все, що потрібно: безключовий доступ, електропакет, роздільний клімат-контроль (із тепловим насосом), підігрів крісел, датчик світла та партронік (але чомусь лише задній).

Крім того, обов’язковим є комплекс систем безпеки MG Pilot – адаптивний круїз-контроль, автоматичне гальмування, утримання в смузі руху, розпізнавання дорожніх знаків та контроль "сліпих" зон.

Центральна консоль виконана дворівневою
Фото: Тарас Брязгунов
У підлокітнику є глибокий бокс
Фото: Тарас Брязгунов
Бардачок MG4 XPower доволі місткий
Фото: Тарас Брязгунов
Для задніх пасажирів встановили USB-порт
Фото: Тарас Брязгунов

Справжня ракета

Звичної кнопки запуску в MG4 немає – необхідно сильно натиснути на педаль гальма і авто готове їхати. Треба тільки трохи приловчитися, бо спочатку це спрацьовує не одразу.

Новий MG4 XPower оснащений двомоторною установкою потужністю 435 к. с. Пікові 600 Н∙м крутного моменту доступні практично одразу, тому на нестач тяги гріх скаржитися – її навіть забагато для компактного авто.

Динаміка MG4 XPower справді вражає: 3,8 с до сотні – це показник дорогих спорткарів. У режимі Sport хетчбек розганяється дуже легко і невимушено, а водія і пасажирів у цей час буквально вдавлює в спинки крісел.

Електрокар оснащений 435-сильною повнопривідною установкою
Фото: Тарас Брязгунов

Після 100 км/год бадьорий розгін продовжується. Максимальна швидкість обмежена на позначці 200 км/год, але відчувається, що електрокар здатен і на більше. Під рукою завжди є запас потужності – достатньо сильніше натиснути на акселератор.

Важливо Шведський стиляга: тест-драйв електромобіля Volvo C40 Recharge

Батарея та запас ходу MG4 XPower

Електромобіль MG4 XPower отримав батарею ємністю 64 кВт∙год, а заявлений запас ходу складає 385 км. Навіть при дуже активній їзді з постійними розгонами та увімкнутим кліматом витрата енергії у нас становила 20-21 кВт∙год на 100 км, тобто 300 км можна легко проїхати у режимі "газ у підлогу".

За такої витрати вартість 100 км пробігу (при зарядці вдома з тарифом 4,32 грн за кВт∙год) становить близько 90 гривень, що відповідає витраті пального менш, ніж 2 л/100 км. У бензинових спорткарів "апетит" значно більший.

У режимі Sport запас ходу на 15-17 км менше, ніж у стандартному Normal, а в Eco, навпаки, він зростає на 12-16 км. Ще приблизно 15-17 км забирає клімат-контроль.

Розгін до 100 км/год займає всього 3,8 с
Фото: Тарас Брязгунов

Зарядити електрокар MG змінним струмом (потужністю до 11 кВт) можна за 6 годин. Швидка зарядка постійним струмом (до 140 кВт) на 80% займає від 26 хвилин – непоганий показник для недорогого авто. Зарядний роз'єм — стандартний CCS Combo 2.

Дуже корисною є функція двонаправленої зарядки V2L — авто може виконувати роль величезного павербанка і живити електроприлади струмом потужністю до 2,2 кВт. При відключеннях світла це дуже зручно.

Як керується електромобіль MG4 XPower

Повнопривідний електромобіль MG4 XPower демонструє чудове зчеплення з дорогою. Надпотужне авто залишається контрольованим і немає навіть найменшого натяку на занос.

Водночас, варто відзначити непогану маневреність хетчбека – він швидко і слухняно змінює траєкторію. Кермо доволі точне, а в режимі Sport стає різкішим, хоча інформативності все ж хотілося б більше.

Запас ходу електрокара становить 385 км
Фото: Тарас Брязгунов

Їзда з 18-дюймовими дисками доволі пружна і деякі вибоїни дають про себе знати, хоча заряджений хетчбек і не має бути м’яким. Насправді новий MG4 XPower комфортніший за чимало "гарячих" бензинових моделей С-класу.

До того ж, завдяки таким налаштуванням ходової та низькому центру ваги (завдяки батареї у днищі) авто мало крениться у віражах. Також варто відзначити чималий кліренс у 160 мм, тобто MG4 XPower не боїться наших доріг. Шумоізоляції днища хотілося б трохи більше, хоча загалом у салоні досить тихо до 110-120 км/год.

Електромобіль MG4 XPower отримав збільшені гальма і впевнено сповільнюється. Є і рекуперативне гальмування з трьома режимами роботи. Другий режим є "золотою" серединою: авто сповільнюється не надто різко та достатньо заряджає батарею. Єдине що, вибрані налаштування не зберігаються і під час нової поїздки доводиться заново їх виставляти.

Фото: Тарас Брязгунов
Збільшені гальма доповнені помаранчевими супортами
Фото: Тарас Брязгунов
Ліхтарі прикрашені оригінальним візерунком
Фото: Тарас Брязгунов
На даху встановлений подвійний спойлер
Фото: Тарас Брязгунов
Зарядний роз'єм CCS Combo 2
Фото: Тарас Брязгунов

Ціна MG4 XPower в Україні

Вартість MG4 XPower – одна з ключових його переваг. Електрокар коштує 1 448 678 гривень, тобто приблизно 35 000 доларів. У цьому ціновому сегменті ви не найдете інших авто з аналогічною динамікою. Мало того, бензинові "гарячі" хетчбеки С-класу на кшталт VW Golf GTI дорожчі і повільніші. До того ж, на MG4 діє 7-річна гарантія, що є рідкістю для електрокарів.

Вердикт Фокусу

MG4 XPower – заряджений хетчбек нової електричної ери. Це недороге авто, яке може змагатися із екзотичними суперкарами, але є містким, практичним та пристосованим для повсякденного використання. Видатні характеристики та невисока ціна MG4 XPower дозволяють закрити очі на дрібні недоліки авто.

Плюси MG4 XPower:

  • чудова динаміка;
  • невисока ціна;
  • просторий (за мірками С-класу) салон.

Мінуси MG4 XPower:

  • обмежена оглядовість;
  • жорсткувата підвіска.

Технічні характеристики MG4 XPower

Тип двигуна електричний
Потужність двигуна, к. с. 435
Обертальний момент, Нм 600
Коробка передач 1-ступінчастий редуктор
Привід повний
Запас ходу, км 385
Макс. швидкість, км/год 200
Розгін 0–100 км/год, с 3,8
Ємність батареї, кВт∙год 64
Важливо У спортивному стилі: тест-драйв нового кросовера MG HS
Теги за темою
автоелектромобілі
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Білик заінтригувала. Співачка готує українську версію легендарного новорічного хіта
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:15:59Z
Спасибі Вам, маестро Гіга! Прощання з легендарним і загадковим артистом: репортаж зі Львова
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T16:33:49Z
Диван зачекає: куди піти у Києві на цьому тижні, 15 – 19 грудня
VGorode
2025-12-15T14:00:53Z
Не Різдвом єдиним: відома американська співачка виступить на відкритті Олімпіади
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T13:06:57Z
На концерті Макса Барського зникло світло. Як відреагував співак та що пишуть українці
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:30:40Z
Працівники Лувру оголосили страйк, музей закритий
Европейская правда
2025-12-15T11:39:33Z
Лувр не відкрився вчасно через обговорення співробітниками потенційного страйку
Европейская правда
2025-12-15T09:21:59Z
Голлівудського режисера Роба Райнера разом із дружиною знайдено мертвими
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T06:09:03Z
Ексбойфренд Олени Тополі прокоментував її розлучення
ГЛАВКОМ NET
2025-12-14T17:06:59Z
Відключення світла 16 грудня 2025 року: де і коли не буде електрики
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:30:05Z
Каллас: ЄС виконав обіцянку з постачання Україні 2 мільйонів снарядів
Европейская правда
2025-12-15T17:48:30Z
Інфляція на оренду в Туреччині сягнула 60%
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T17:36:31Z
Зеленський анонсував відкриття українського офісу з експорту зброї в Берліні
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T17:21:36Z
Німеччина створює новий інструмент для стимулювання інвестицій в Україну
Европейская правда
2025-12-15T16:00:10Z
Ціни на їжу в Європі: де найдешевший та найдорожчий продуктовий кошик
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:48:33Z
Беспілотники СБУ втретє атакували нафтові платформи РФ у Каспійському морі
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:12:28Z
Підвищення тарифів на розподіл газу загрожує розвитку розподіленої генерації – експерт
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:09:22Z
Після підняття вантажних тарифів на 20%, «Укрзалізниця» втратить стільки ж у вантажоперевезеннях, – член Наглядової ради
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:51:15Z
Туреччина каже, що збила "некерований" безпілотник у Чорному морі
Европейская правда
2025-12-15T19:48:04Z
Переговоры с США в Берлине, Мерц видит шанс на перемирие, новое правительство Чехии: новости дня
Европейская правда
2025-12-15T19:42:24Z
Євролідери виступили зі спільною заявою про мирні переговори щодо України
Европейская правда
2025-12-15T19:36:26Z
«Трупи НАТО та ЄС»: під час виступу Зеленського в Німеччині стався конфуз із перекладом
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T19:33:56Z
ЗМІ: Трамп планує в понеділок поговорити телефоном із Зеленським та європейцями
Европейская правда
2025-12-15T19:24:35Z
Фіцо похизувався запрошенням від Трампа відвідати США
Европейская правда
2025-12-15T18:36:10Z
Німеччина – один із головних партнерів України в Європі
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:15:57Z
Зеленський пояснив, чим важливі найближчі дні для України
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:00:14Z
Мерц: можливо, вперше з 24 лютого 2022 року перемир'я стає мислимим
Европейская правда
2025-12-15T17:48:54Z
У Литві знищили рекордну партію героїну вартістю 40 млн євро
Европейская правда
2025-12-15T19:12:47Z
З Німеччини екстрадовано учасницю злочинної групи, яка продавала за кордон немовлят
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T15:03:42Z
На святкуванні Хануки у Сіднеї ісламісти вбили уродженця Ужгорода Тібора Віцена
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:27:17Z
На Вінниччині викрито потужний підпільний цех з виробництва рідин для електронних сигарет
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T13:30:33Z
ДТП на Закарпатті. Загинула неповнолітня пасажирка 15-річного водія
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:03:14Z
Поліція затримала киянина, який намагався вбити матір та задушив бабусю: деталі справи
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T11:30:27Z
Мешканець Львівщини на мотоциклі намагався прорватися до Румунії
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T11:03:46Z
На Київщині лісник знайшов бойову частину російського дрона
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T11:00:34Z
Поліція розслідує бійку підлітків біля Алеї Героїв в Ірпені
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T10:39:57Z
"Він зруйнує Захід": провидиця Ванга побачила, що у 2026 році "назавжди змінить увесь світ"
FaceNews
2025-12-15T19:39:56Z
Справа Данила Кузьміна: правда, яку намагаються сховати
MY.UA
2025-12-15T18:19:18Z
Сили оборони України уразили Астраханський газопереробний завод у РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T16:27:22Z
Як називати жителів Камʼянського і Камʼянець-Подільського? Мовознавиця назвала правильні варіанти
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T16:12:38Z
Сервіс оренди житла Airbnb отримав багатомільйонний штраф в Іспанії
Европейская правда
2025-12-15T15:00:16Z
ЗМІ: Німеччина готує значне розширення оборонної співпраці з Україною
Европейская правда
2025-12-15T14:09:28Z
«Нульовий день» у війську
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:00:24Z
Пращання із Степаном Гігою. Фоторепортаж із Львова
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:51:51Z
Асоціація прифронтових міст та громад закликає переглянути підхід до надання державної допомоги ВПО на прифронтових територіях
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T10:27:03Z
На Волині лікарі дістали зі шлунка семирічної дівчинки 700 грамів волосся
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T19:03:33Z
Вчені назвали неочевидний фактор, що нівелює користь фізичних вправ
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T16:18:38Z
Житель Китаю заразився смертельним вірусом після похорону
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:42:35Z
Токсичні сніданки: у Європі зафіксовано «вічні хімікати» у пластівцях і хлібі
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T13:54:27Z
Британські лікарі-резиденти відмовилися від урядової пропозиції та будуть страйкувати
Европейская правда
2025-12-15T13:39:14Z
Вакцинація для немовлят. Відома телеведуча, що стала мамою в 47, звернулася до людей
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T07:12:14Z
Нове бачення Британського офтальмологічного центру в Києві
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T07:09:31Z
У сусідній з Україною країні вперше за 40 років зафіксовано випадки небезпечної хвороби
ГЛАВКОМ NET
2025-12-14T18:09:14Z
Навіть кволі квіти оживуть за добу: домашня підгодівля без хімії з трьох інгредієнтів
GlavRed
2025-12-14T01:36:41Z
Компанія Volkswagen запускає автівки без керма та педалей
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T09:18:53Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:55Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:50Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:50Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:36Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:26Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:18Z
У цей Chevrolet універсал встановили потужний двигун V8, і це виглядає вражаюче
Топ Жир
2025-12-14T02:27:02Z
Можливо, варто переглянути рішення про встановлення святкових вогнів на автомобілі
Топ Жир
2025-12-14T00:42:53Z
На Дніпропетровщині дикий яструб кинувся на ворожий дрон та врятував людей
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T19:15:49Z
Президент розповів, чи вимагають США виходу українських сил із Донеччини
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:54:10Z
У Криму масово призвали до армії РФ першокурсників
FaceNews
2025-12-15T18:33:31Z
На війні загинув фотограф і письменник Юрко Костишин, відомий як «Кіт Характерник»
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T15:24:24Z
17-21 грудня у столиці відбудуться продуктові ярмарки: адреси
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T15:18:04Z
Солдат, який беззмінно провів на позиціях 76 днів, пояснив, як з початку війни змінилося поняття лінії фронту
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T13:24:14Z
Які темпи просування Росії на Донеччині? Аналітики DeepState назвали реальні цифри
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:54:26Z
Око за око, блекаут за блекаут: Бєлгород і Ростов без світла і опалення
FaceNews
2025-12-15T11:45:59Z
Україна відхилила пропозицію про «вільну економічну зону» на Донбасі – Politico
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T10:30:35Z
Найкомфортніші міста у 2026 році: оновлений рейтинг
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T05:12:01Z
Спека на пляжах і низькі ціни: топ 4 гарячі напрямки для відпустки в січні
24tv
2025-12-14T03:12:19Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:51Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:51Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:43Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:34Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:25Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:21Z
Гороскоп на завтра 15 грудня: Близнюкам - новий поворот, Водоліям - розчарування
GlavRed
2025-12-14T02:39:21Z
Українські покер-руми: де грати комфортно, безпечно та з максимальними можливостями
MY.UA
2025-12-15T13:05:45Z
Прогноз магнітних бур на 15-16 грудня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T05:18:34Z
Financial Times назвав главу Nvidia Людиною року
InternetUA
2025-12-14T04:08:10Z
Згорять першими: які прилади потрібно знеструмити при відключеннях світла
Хвиля
2025-12-14T04:00:17Z
Черговий рекорд: за 2025 рік у Steam вийшло понад 19 тисяч ігор
InternetUA
2025-12-14T03:00:58Z
Черговий рекорд: за 2025 рік у Steam вийшло понад 19 тисяч ігор
InternetUA
2025-12-14T03:00:47Z
Черговий рекорд: за 2025 рік у Steam вийшло понад 19 тисяч ігор
InternetUA
2025-12-14T03:00:40Z
Черговий рекорд: за 2025 рік у Steam вийшло понад 19 тисяч ігор
InternetUA
2025-12-14T03:00:40Z
Черговий рекорд: за 2025 рік у Steam вийшло понад 19 тисяч ігор
InternetUA
2025-12-14T03:00:36Z
Ексфутболіст збірної РФ, який брав участь у турнірі з викраденими українськими дітьми, захворів на рак
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T18:09:39Z
Кулєша оформила дабл-дабл в матчі чемпіонату Австрії з баскетболу
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T15:24:20Z
Зубков знову відзначився результативними діями у чемпіонаті Туреччини
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:36:09Z
Українські парабіатлоністи завоювали 15 медалей на стартовому етапі Кубка світу
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T14:12:24Z
Скандальний блогер Тейт не виключає проведення бою з Усиком
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T13:39:10Z
Дешева копія Тайсона: росіянин намагався вкусити олімпійського чемпіона за вухо
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:42:22Z
ФІДЕ повернула прапори росіянам і білорусам
FaceNews
2025-12-15T12:24:04Z
Калініна виграла свій перший титул після повернення на корт
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:18:25Z
Фристайлістка Коцар виборола першу в історії України медаль Кубка світу
ГЛАВКОМ NET
2025-12-15T12:06:14Z