У Лі Шу ще залишається достатньо часу, аби перед початком робочого дня о 9:00 поснідати в їдальні своєї компанії.
31-річний одружений китаєць Лін Шу настільки відданий своїй дружині, що витрачає на дорогу з роботи додому по шість годин щодня, долаючи 320 км в обидва кінці. Про це пише видання South China Morning Post (SCMP).
Лін, який працює в компанії з виробництва побутової техніки Haier, прокидається о 5 ранку, щоб вчасно сісти на електровелосипед й вирушити зі свого будинку в Вейфані (провінція Шаньдун, що на сході Китаю) до залізничної станції. Там він пересідає на поїзд о 6:15 ранку, що прибуває до Циндао у східній частині Шаньдуна о 7:46, й врешті-решт за 15 хвилин добратися на метро до свого офісу.
У чоловіка ще залишається достатньо часу, аби перед початком робочого дня о 9:00 поснідати в їдальні своєї компанії. Ввечері йому потрібно ще 3-4 години, щоб доїхати додому, розташованого за 160 км звідти.
Користувачі мережі були шоковані тим, скільки часу Лін витрачав на дорогу, але він переконує, що це того варте "через велике кохання". Китаєць перебував у стосунках зі своєю обраницею протягом семи років перед тим, як одружитися в травні. Його дружина родом з міста Вейфан, тож пара нещодавно купила там квартиру, хоча до цього пан Шу орендував житло в годині їзди від роботи.
Чоловік запевняє, що тривалі поїздки на роботу — це тимчасова необхідність. Його дружина наразі шукає роботу поблизу, щоб бути з ним.
Історія Ліна зібрала 7 мільйонів переглядів та тисячі коментарів у китайській соціальній мережі Douyin.
- "Шість годин на день. Він, мабуть, дуже любить свою дружину";
- "Скільки він заробляє на місяць, щоб вести такий спосіб життя?";
- "Нічого нового. Є багато людей, які їздять так далеко щодня. Працюють, наприклад, у Пекіні, а живуть в Тяньцзіні або Хебеї".
Нагадаємо, раніше Фокус писав про чоловіка на ім'я Себ із Німеччини, який щодня літає на роботу в Лондон, пояснив, чому не хоче просто переїхати до Великої Британії.
А 30-річний Антоні Тейлор і його дружина Емма з Великої Британії не могли знайти доступне житло для своєї великої родини, тож вирішили оселитися у двох двоповерхових автобусах. Батько сімейства облаштував транспортні засоби всіма зручностями, зокрема встановив сонячні батареї та котел для гарячої води й опалення.