/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fb679bb83c290ca285b7b7bc5aaa57f68.jpg)
Одна з версій – причетність служб Росії до організації злочину, – СБУ
Ввечері 19 липня стало відомо про замах на Ірину Фаріон, внаслідок якого вона загинула. У Службі безпеки України розповіли про версії, які розглядають щодо цієї справи.
Перевіряється причетність підозрюваного до інших злочинів
Служба безпеки оперативно підключилася до розслідування резонансного злочину. Завдяки співпраці з іншими фахівцями вдалося затримати підозрюваного.
Стосовно причетності вказаної особи здійснюється комплекс заходів, і ми вивчаємо його зв'язки на території України, так і за кордоном. Одна із версій – це причетність спецслужб країни-агресорки до організації злочину,
– пояснили на брифінгу.
Крім цього, перевіряють різні ситуації і злочини, які скоювалися на території України і можливу причетність вказаної особи.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони