Як передає Укрінформ, про це він повідомив в інтерв'ю для NV.
"Зараз дуже багато запитів на операторів БПЛА, тому що війна стає все більш високотехнологічною, дуже багато застосовується роботизованих систем, безпілотних літальних апаратів. Також дуже багато запитів є на представників ІТ-сфери з тих самих причин, що війна стає більш сучасною та технологічною", - сказав Лазуткін.
За його словами, останнім часом збільшилася кількість запитів і на тилові спеціальності, як кухар чи діловод. Також зафіксована значна кількість запитів на водіїв, механіків, стрільців і розвідників.
"Можна говорити, що доволі-таки різний спектр. Як суспільство у нас різне, так і кожен шукає себе відповідно до своїх навичок, бажань, страхів, готовності. Наприклад, чимало українців за час війни пройшли курси тактичної медицини, якісь базові курси, опанували якісь навички, принаймні елементарні - вони більш впевнено почуваються. А хтось - навпаки", - додав речник МОУ.
Він зазначив, що при виборі, кого саме призвати до війська, це буде залежати від тих військово-облікових спеціальностей, які мають військовозобов'язані, і запитів на певну кількість таких фахівців військовим керівництвом. Також ці запити можуть змінюватися залежно від того, яка зброя надходить в Україну, яка ситуація на лінії бойового зіткнення, і загалом це залежатиме від багатьох чинників.
Як повідомляв Укрінформ, у Міністерстві оборони називали фактори, від яких залежать терміни появи закону про демобілізацію.