MY.UAНовини
Євген Олійник – про виставу «Наші Кайдаші» в Європі, зіркових акторів та віру в Бога
Євген Олійник – про виставу «Наші Кайдаші» в Європі, зіркових акторів та віру в Бога

Євген Олійник – про виставу «Наші Кайдаші» в Європі, зіркових акторів та віру в Бога

На початку повномасштабної війни Євген Олійник, якого глядачі люблять за ролі у серіалах «Козаки. Абсолютно брехлива історія», «Дитячий охоронець», «Ангели», змінив амплуа та став театральним продюсером. Першою його виставою були «Емігранти», потім – «Основний інстинкт» та «Наші Кайдаші». У вересні «Наші Кайдаші» також побачать у Нідерландах, Чехії та Польщі.

В інтерв'ю Коротко про Євген Олійник розповів, яких зусиль варто організувати тур в Європі та Україні, чому став продюсувати вистави, в які вклав усі свої гроші, як зібрати біля себе зірковий склад акторів, чому зараз не знімається в кіно, про зміни у собі та віру в Бога.

Європа працює через e-mail і любить вести переговори не поспішаючи

- Євгене, ви писали, що довго домовлялися про гастролі вистави «Наші Кайдаші» в Європі, оскільки там більше бюрократії, зовсім інша ментальність. У чому складнощі?

– Найскладніше – це виходи на майданчики. Якщо у нас можна просто приїхати до директора театру на консультацію, дізнатися про умови та швидко прийняти рішення, коли можна зіграти виставу, то в Європі так не працює. По-перше, вас до театру навіть не пустять, контактний телефон не дадуть. Уся Європа працює через e-mail. Спочатку ви повинні написати листа, представитися, розповісти про себе, що ви хочете. До речі, сам e-mail ще треба якимось чином роздобути. Відповідь приходить протягом трьох тижнів, і відповідь не є остаточною.

Наприклад, ви пишете листа, що хочете провести виставу, питаєте про оренду, вартість, а вам надходить відповідь з уточнюючими запитаннями. Навіть листування про те, щоб приїхати до театру, може тривати кілька місяців. І на момент, коли ви вже про щось почнете домовлятися, може виявитися, що немає вільних дат.

Європа любить вести переговори не поспішаючи, поступово, крок за кроком. Найідеальніше – домовлятися цього року на наступний. У такому разі ви нікого не напружуєте. Те, що у нас зазвичай вирішується за пів години, у Європі може вирішуватись кілька місяців.

До того ж, у кожній країні різна ментальність, і це потрібно враховувати. Наприклад, у Польщі дуже не люблять говорити «ні». Тому вони можуть тебе лише підводити до того, що вам не вдасться поспівпрацювати, не відповідаючи на смс, дзвінки. Або сказати: давайте, може, пізніше, колись. У них це означає «ні». А ми-то цього не розуміємо! Я це все дізнавався у ході справи.

– Ви вже показували «Наші Кайдаші» у Празі. Хто ваша аудиторія – українці, які там проживають?

- Звичайно. Вистава українською мовою, у Чехії українську не зрозуміють. Тому приходять винятково українці.

- Як зараз із дозволами навиїзд за кордон ? Це все лягає на ваші плечі?

– Не зовсім на мої. Я працюю у кооперації з європейськими прокатниками. Із цим дуже складно. Запит подається заздалегідь, і ви не знаєте до кінця, схвалять його чи не схвалять, чи схвалять його вчасно. Поки що нам двічі щастило з виїздом до Праги. Нам схвалювали його в останній день. Був момент, коли ми не знали, сідати нам на потяг чи не сідати.

- Поки дозволу у вас ще немає? Потрібно чекати ближче до виїзду?

- Так. Це і моя зона ризику, і сторони, що приймає. Сподіваємося, все буде гаразд до моменту виїзду.

З акторами вистави «Наші Кайдаші». Фото: Instagram.com/actoroleiinyk/

Вклав у спектаклі все, що в мене було

- Складно було зібрати такий зірковий каст для європейського туру? У вас грають Ольга Сумська, Володимир Горянський, Тарас Цимбалюк, Дмитро Вівчарюк, Наталка Денисенко, Олена Світлицька, Ірина Кудашова.

- У моїй першій виставі «Основний інстинкт» теж був зірковий склад. Ще тоді я зібрав гарний кістяк спектаклю. Далі підбирати вже було простіше, бо були хороші відгуки акторів, які на мене працювали. Відповідно, інші зірки консультувалися і вже простіше заходили в «Наші Кайдаші». Сарафанне радіо спрацювало.

- І в «Основному інстинкті», і в «Наших Кайдашах» склад трохи змінюється. З чим це пов'язано? У акторів не збігаються графіки?

- Так, насамперед через графіки. Я завжди намагаюся зібрати початковий склад, але оскільки актори у нас зіркові, всі мають ще й інші проєкти. Наприклад, в «Основному інстинкті» грає Злата Огнєвіч, яка має свої концерти. Вона може поїхати на два місяці в тур та займатися своєю основною діяльністю. Відповідно, мені доводиться думати, ким її замінювати. У когось із артистів настільки божевільні графіки зйомок, що найближчі дати для вистави у них можуть бути десь у грудні-січні, та й то не факт. Медійність артистів впливає позитивно на їхню кар'єру та негативно на участь у моїх виставах (сміється).

- Мені здається, коли змінюється склад, це як заново створити виставу, це ж репетиції, акторам треба зігратися разом. Це складно.

- Так, але саме у репетиціях особливої ​​складності я не бачу, бо всі професіонали дуже високого рівня. Вони не просто так стали зірками. Тому виїжджаємо на їхньому професіоналізмі. Їм не потрібно, умовно кажучи, пів року репетицій, вони відчувають сцену, вони круті, і все відточується досить швидко. Я тому й намагаюся брати дуже досвідчених, зіркових акторів.

- Ви почали створювати вистави після повномасштабної війни, а це самі по собі вже дуже складні умови. Вкладали свої гроші чи шукали спонсорів?

- Я вкладаю тільки свої, жодних спонсорів не маю. Я не люблю спонсорування, бо ти собі не хазяїн. Я щільно знімався в кіно останні два роки до повномасштабного вторгнення. Відповідно, якісь запаси грошей у мене були. Це був величезний ризик на початку війни. Першу виставу «Емігранти» ми з Тарасом Цимбалюком грали вдвох. Були повністю вкладені мої гроші. Якби не вийшло, не знаю, що б я робив далі.

- Дуже дорого зробити виставу з нуля?

- Дуже дорого - поняття розтяжне. Скажімо так: я вклав усе, що мав.

- Це була мрія чи необхідність, бо кіно не знімалося, треба було щось робити?

- Це була необхідність.

- Я бачу, як ви цією справою живете. Нині це вже справа життя?

- Я зарікаюся говорити, що буде справою мого життя. На різних життєвих етапах я займався різними професіями, в тому числі й взагалі не пов'язаними з мистецтвом. Тому не хочу говорити «справа життя».

До повномасштабної війни мені здавалося, що головні ролі в кіно – це справа мого життя, що все в мене чудово, кар'єра йде вгору. За день до вторгнення я саме святкував справу свого життя. Ми з другом, продюсером, пили віскі та будували плани. У мене зйомки були розписані практично на рік вперед. І моя справа життя накрилася. На даному етапі - це гарні проєкти, які дають і глядачеві насолодитися виставами, і акторам попрацювати у гарних проєктах. І мені, відповідно, заробити.

- Рік тому ви говорили в інтерв'ю, що вас запрошували на зйомки, але ви не погоджувалися, бо психологічно було важко виходити на сцену, посміхатися. Це не змінилося? До речі, ви грали в «Емігрантах», і це було на початку повномасштабної війни.

– Там якраз була актуальна тема – тема еміграції. Ми адаптували «Емігрантів» під реалії війни. В цьому випадку було простіше, бо все було по живому. А якісь комедії мені було важко грати.

Насправді мені постійно кілька разів на місяць пропонують якісь проєкти для зйомок, але я відмовляюся, бо продюсування займає багато часу. Якщо ми беремо навіть не головну роль, це все рівно дуже щільний графік, реально дуже важка робота. А в мене паралельно з організацією європейського туру йдуть українські тури, не уявляю, як знайти час ще й для зйомок. Поки що у мене не настільки налагоджена вся система прокату вистав, щоб я міг дозволити собі на місяць випасти і піти у зйомки. Мене ніхто не замінить.

У свої вистави Євген Олійник кличе зіркових акторів. Фото: Instagram.com/actoroleiinyk/

Часи, коли працювали безкоштовно за їжу, вже скінчилися

– Наскільки складно зараз організувати прокат вистави в Україні?

- Найбільша складність – ризики. Це один із найбільш ризикованих бізнесів. Будь-яка тривога, ракетна атака, навіть загроза ракетної атаки – це висока ймовірність скасування вистави. Хоча нам поки що щастить.

Відключення світла та відсутність генератора – це скасування вистави, вже треба переносити на інші дати. Будь-які потрясіння впливають на роботу. Припустимо, ухвалили закон про посилення мобілізації – квитки люди перестали купувати. Настала спека, немає кондиціонерів – квитки люди перестали купувати.

Вимкнули світло – і 70% моєї реклами не працює, тому що я даю рекламу через Facebook, Instagram і так далі. Це зони ризику, і вони дуже високі.

Організаційний процес також складний. Оскільки ситуація в країні досить напружена, більшість, з ким тобі доводиться взаємодіяти з приводу оренди майданчиків, реклами, насамперед намагаються не заробити з тобою на виставі через місяць, а кинути тебе на гроші одразу.

- Така система й надалі процвітає?

- Так. Умовно кажучи, дай нам сто тисяч мільйонів, ми зробимо тобі рекламу. А якщо ні, то ти до нас не приїдеш. Сьогодні атмосфера бізнесу, конкретно цього, нагадує 1990-ті. Ніхто особливо не вірить у швидке та світле майбутнє завтра, через місяць чи через два.

Прилетіли ракети, скасували виставу, відповідно, не заробили. А людина вже взяла гроші на рекламу, відправила за них дружину до Туреччини відпочити і не думає, що буде за тиждень, як відповідати за ці гроші. Це дуже ускладнює бізнес.

- З маленькими містами, мабуть, ще важче працювати?

– Великі міста звикли робити бізнес. Не всі тебе намагаються обдурити, всі намагаються заробити. Вони мають якусь віру, може, за рахунок великого запасу міцності економіки великого міста. З ними простіше домовлятися.

Маленькі міста - це набагато менші гроші і значимість цих грошей набагато вища. Умовно кажучи, якщо у Києві платиш за рекламу, тобі її повісять із високою ймовірністю, бо рекламу часто замовляють у певних компаній, вони мають оборот, прибуток, вони працюють.

У маленькі міста, села ніхто не приїжджає, і коли я вперше за рік приїхав у місцевий театр і дав комусь грошей, яких людина дуже давно не бачила, чи має він спокусу забрати гроші і кудись поїхати на Закарпаття? Є, звичайно. Чи вірить вона, що можна заробити і працювати постійно? Ні, не дуже. Бо ми перші, хто за рік приїхали до них. І чи приїде ще хтось, невідомо. Відповідно, спокуса вкрасти, обдурити та поставити цінник п'ятірний дуже велика. У мене були маленькі міста, які просили бюджет на зовнішню рекламу втричі вищий, ніж це обходилося в Києві.

Там думають: ага, приїхав один лох, зараз ми його кинемо. Це перша проблема. Друга проблема – у багатьох керівників майданчиків у маленьких містах, з якими я спілкувався, є якийсь комплекс меншовартості. Вони ніби вперше у житті відчувають, що від них щось залежить, і максимально починають ускладнювати переговори. Починається: «А що ви за театр? Розповідайте мені, будь ласка, конкретно, пане Євгене. А хто така Сумська? А що вона – зірка? А Цимбалюк – це хто?» Починає лізти оця сільська рагульність, і вона також дуже заважає.

- Поки що вам вдавалося такого уникати?

- Десь домовлятися вдавалося, десь – ні. У Броварах якомусь місцевому депутату не подобається Сумська і він заборонив давати нам приміщення для «Наших Кайдашів». Що тут поробиш? Щось йому не сподобалося – і він заборонив. Коли є такі маленькі сільські царьки, по-різному буває. Десь у селах домовляєшся нормально, десь не витримуєш, посилаєш нахер, і на цьому співпраця закінчується.

- Зірковий склад коштує недешево. Гонорари великі просять? Домовляєтесь?

- Звичайно. Часи, коли працювали безкоштовно за їжу, вже скінчилися. Причому давно. Гонорари хороші.

Не буває такого, що актори завжди задоволені всім. Коли актор домовляється про гонорар, це властиво цій професії. Я про це знаю, як ніхто інший. В результаті ти завжди думаєш, що треба було поторгуватися і більше запросити. Але ми завжди на березі чітко домовляємося про гонорари з усіма і далі пливемо. Якщо когось щось не влаштовує, він будь-якої миті може покинути цей корабель. Зрозуміло, що нікого не підставляючи в останній момент. Якщо люди працюють, значить, усіх усе влаштовує. Хто не працює, тих, мабуть, щось не влаштувало.

- Вам вдається виходити на окупність?

– Це складний бізнес. У турах вдається виходити на окупність та на прибуток, але це не мільйони. Образно кажучи, в турі з п'яти міст два можуть піти в мінус, зазвичай це малесенькі міста, а трьома великими перекриваєш цей мінус і сумарно виходиш у плюс. Навіть якщо йдемо в мінус, я завжди намагаюся не скасовувати виставу та відіграти її. Адже люди хочуть подивитися, і прекрасно, коли вони подивилися і пораділи у ці важкі часи. Це, до речі, дуже важливо.

- Мінус, я так розумію, залишається саме на вас?

- Звичайно. Зрозуміло, що в акторів я не забираю.

У першій виставі «Емігранти» Євген Олійник грав із Тарасом Цимбалюком. Фото: особистий архів Олійника

Я не хочу мріяти про те, що, можливо, мені не судилося

- Ви з Тарасом Цимбалюком весь цей час ще й віддавали частину своїх гонорарів на допомогу військовим.

- Ми і продовжуємо це робити. Це була одна з умов. Щоразу ми купуємо щось необхідне на певний підрозділ. Наприклад, потрібні гроші на ремонт машини чи закупити аптечки. І ми це робимо.

- Це адресна допомога, безпосередньо з рук в руки?

- Звичайно. Різні чутки ходять про масову допомогу, були й корупційні скандали щодо допомоги, волонтерства, тому передаємо з рук в руки.

І в Тараса, і в мене воюють наші близькі знайомі, хлопці перебувають «на нулі», тож у нас є кому передавати точково, на які підрозділи. І особисто у нас немає жодних сумнівів. Ми чітко знаємо, що це пішло туди, це - туди. Ми не заробляємо мільйони, але чесно робимо, що в наших силах. Жодних донатів я не збираю. Заробили та з особисто заробленого віддали свої гроші на те, що необхідно хлопцям.

- Як вас змінили вже майже два з половиною роки повномасштабної війни?

- Жорсткішим став. Жорсткішим в домовленостях, до себе, у досягненні цілей. У жорсткості багато своїх граней, мабуть, вони в мене з'явилися всі.

Життя більше люблю. У якихось моментах став принциповішим. Якщо перші пів року взагалі не розумів, як далі жити, то зараз став більш цілеспрямованим. Менше усміхаюся.

- Такі трансформації вам в плюс чи в мінус?

- Я не знаю. Це ми зараз перейдемо до дуже розмитих понять – добре чи погано. У будь-якого стану, будь-якої життєвої позиції є свої плюси та мінуси. На даному етапі мого життя ця позиція зробила мене ефективнішим.

Може, швидко прийде перемога, мир, і я знову посміхатимуся, буду творчо трішечки ледарем і радітиму життю. Не знаю.

- А мрієте про щось?

– За цю війну я сильно повірив у Бога. Були ситуації, які інакше як божественне спасіння я пояснити не зможу.

Мрія – це має бути щось таке, щоби всі здивувалися. Наприклад, він захотів отримати «Оскар», або по всьому світу катати свої вистави і щоб йому всі аплодували, або щоб у його виставі грав Джейсон Стейтем...

А я якось внутрішньо відчуваю, що моя мрія – пройти той шлях, який мені приготував Господь, і виконати за Божим планом те, що Господь мені приготував. Що це буде, я не знаю.

- Ви кажете, що мрія – це щось таке велике. Але хтось мріє й про звичайні речі у нашому житті – народити дитину, збудувати будинок для сім'ї…

- У мене немає такого. З війною я зрозумів, що кожна людина має свій шлях. Як кажуть, на кожного з нас Бог має свій план. І мені хотілося б цей план виконати. А що це буде, час покаже. Я не хочу мріяти про те, що, можливо, не моє, чи, можливо, це мені не судилося.

Я хочу жити, прокидатися у мирний час у мирній країні, займатися по можливості улюбленою справою і робити це добре. А оскільки у мене по життю робота часто змінювалася, не знаю, яка у мене буде улюблена справа через кілька років, яким я взагалі буду років через п'ять і про що мріятиму.

Як казав Мухаммед Алі, якщо ти у 30 років такий же, як і у 20, значить, 10 років ти прожив даремно. Людина змінюється, а значить, її бажання та мрії теж змінюватимуться. Це в дитинстві ти мріяв про велику, радіокеровану, швидкісну машинку. А якщо ти про це і в 20 років мрієш, то вже якась біда в тобі є.

Актор і продюсер каже, що хоче займатися улюбленою справою і робити це добре. Фото: особистий архів Олійника

Теги за темою
Звезды
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Исследование глубин и управление цивилизацией: как можно получить бесплатно игры от Epic Games
Фокус
2025-02-07T14:21:45Z
Apple "завалит" новинками: помимо бюджетного iPhone на подходе новые MacBook и iPad
UAToday
2025-02-07T14:03:02Z
"Я бы после такого сразу уволился": Ветеран BioWare раскритиковал главу EA за комментарий о провале Dragon Age: The Veilguard
GameMag
2025-02-07T14:01:15Z
Игра про Чудо-женщину от Warner Bros. уже съела свыше $100 миллионов и угодила в производственный ад — до выхода далеко
GameMag
2025-02-07T13:37:54Z
Тайна Солнца раскрыта: астрономы обнаружили источник высокоскоростной плазмы и удивились
Фокус
2025-02-07T13:27:02Z
Издатель Grand Theft Auto и Red Dead Redemption пообещал поддержать Nintendo Switch 2
GameMag
2025-02-07T13:07:16Z
В 200 раз быстрее: создана камера, которая распознает объекты со скоростью света
Фокус
2025-02-07T13:06:06Z
В сердце Амазонки скрыта "горящая вода": что заставляет все живое вариться в ее водах заживо
Фокус
2025-02-07T12:57:13Z
«Смотрите на Larian и удваивайте это»: ветеран Dragon Age ответил CEO EA на слова о лайв-сервисах
ITC
2025-02-07T12:52:23Z
Мясо без мяса: в Великобритании создали уникальный корм для собак
Фокус
2025-02-07T14:21:17Z
Секрет идеального теста для блинов: что нужно добавить в муку, чтобы получить наилучший результат
TSN
2025-02-07T14:21:13Z
Как накормить всю семью на 160 гривен: экономный рецепт, когда три дня до зарплаты
Telegraf
2025-02-07T14:06:35Z
Как ухаживать за фикусом зимой: главные ошибки и важные советы
Знай
2025-02-07T13:51:51Z
Туристический путеводитель по Солнечной системе, где одна планета еще хуже другой
Фокус
2025-02-07T13:42:26Z
Похожа на подростка: женщина уверена, что без дорогих процедур остановила старение
Фокус
2025-02-07T13:00:17Z
Идеален для уютных вечеров: как приготовить горячий шоколад с перцем
Gazeta UA
2025-02-07T11:57:26Z
Рассада оживет на глазах: проверенный способ подкормки растений дрожжами/Настой готовится за несколько часов, а результат всегда поражает
Апостроф
2025-02-07T11:21:06Z
Как заваривать чай в пакетиках, сколько времени настаивать, чтобы напиток был идеальным
TSN
2025-02-07T09:36:55Z
"Списывали" бойцов со службы: в Виннице задержали чиновника и двух врачей
Апостроф
2025-02-07T13:33:46Z
Шесть криминальных авторитетов на скамье подсудимых: масштабная спецоперация
Comments UA
2025-02-07T13:27:34Z
Авиакатастрофа в Бразилии: самолет столкнулся с автобусом во время аварийной посадки
Comments UA
2025-02-07T12:03:20Z
Огонь и черный дым: загорелся российский корабль-разведчик Черноморского флота - что случилось
Comments UA
2025-02-07T11:54:28Z
Истребитель Mirage 2000 разбился во время тренировки: подробности
Comments UA
2025-02-07T11:15:57Z
Перестал выходить на связь: самолет "исчез в полете" после зловещих слов пилота
Фокус
2025-02-07T10:51:26Z
В Брюсселе в четвертый раз за неделю произошла стрельба, есть погибший
Европейская правда
2025-02-07T10:45:05Z
На Буковине в ТЦК умер мужчина: что известно
TSN
2025-02-07T09:42:42Z
Россияне убили бомбой троих жителей Сумщины
Корреспондент
2025-02-07T09:36:59Z
Мужская сборная Украины по биатлону объявила состав на чемпионат мира-2025
TSN
2025-02-07T13:36:31Z
Наставник Ливерпуля высказался о шансах на исторический квадрупл
Корреспондент
2025-02-07T13:33:31Z
Легенда "Реала" и сборной Испании Серхио Рамос нашел новый клуб
TSN
2025-02-07T13:24:25Z
Международная федерация баскетбола продлила отстранение россиян
ZN UA
2025-02-07T12:45:48Z
Экс-чемпион предположил, кто победит в бою Усик - Кличко
Корреспондент
2025-02-07T12:24:52Z
"Cтарый русофоб": в РФ набросились на друга Украины
Telegraf
2025-02-07T12:12:28Z
Паркер охладил намерения Дюбуа провести реванш с Усиком
Корреспондент
2025-02-07T11:57:52Z
Аморим признался, что имеет решающее слово в трансферной политике МЮ
Корреспондент
2025-02-07T11:18:29Z
Названы потенциальные соперники Альвареса на ближайшие бои
Корреспондент
2025-02-07T10:57:34Z
Счастливчики выходных: три знака Зодиака, которым повезет 8-9 февраля 2025 года
Фокус
2025-02-07T14:21:00Z
В РФ заявили о полной оккупации Торецка Донецкой области: что известно о судьбе города
Фокус
2025-02-07T14:06:00Z
В Харькове уберут старые сирены: как теперь будут оповещать об опасности
Comments UA
2025-02-07T13:48:09Z
Ситуация на фронте на утро 7 февраля
UAToday
2025-02-07T12:45:38Z
Антициклон принесет головные боли и мороз до -10: какой будет погода на выходных
Фокус
2025-02-07T12:36:17Z
"Гвардейцы держат оборону": ситуация на Покровском направлении
Хвиля
2025-02-07T12:00:11Z
Оборона Покровска от наступления РФ: на Западе указали на большую проблему в ВСУ
Comments UA
2025-02-07T10:12:43Z
Россияне в панике, такого перед переговорами они не ожидали: что происходит
Comments UA
2025-02-07T09:24:46Z
Эти знаки Зодиака достигнут своих целей в 2025 году: кому особенно повезет
Telegraf
2025-02-07T09:15:37Z
Актер "Властелина колец" Элайджа Вуд женился
Комсомольская правда
2025-02-07T14:06:57Z
"Зовите меня Йедольф!": Канье Уэст написал с десяток оскорбительных сообщений в Х
Фокус
2025-02-07T13:51:52Z
"Им это не интересно": Анджелина Джоли рассказала об увлечениях своих детей
Фокус
2025-02-07T13:51:33Z
Абие: о манифесте против насилия, магии числа "40" и пути к Евровидению 2025 — интервью Фокусу
Фокус
2025-02-07T13:30:34Z
За несколько недель до родов: в каких отношениях Меган Фокс и Machine Gun Kelly
Фокус
2025-02-07T13:30:25Z
Семья экс-бойфренда Бьянки Цензори отреагировала на ее раздевание на "Грэмми 2025"
Фокус
2025-02-07T12:57:37Z
«Я – нацист, я люблю Гитлера», – известный рэпер снова удивляет выходками
Comments UA
2025-02-07T12:48:05Z
22% из 100: критики разнесли топ 1 фильм на Netflix
Фокус
2025-02-07T12:36:48Z
Klavdia Petrivna без маски и в объятиях известного певца перепела хиты финалистов Нацотбора
TSN
2025-02-07T12:18:15Z
Срок прохождения ВВК ограниченно годным продлят до мая - Вениславский
BigMir
2025-02-07T14:24:14Z
В Минобороны заговорили о реформе в ТЦК и СП: что изменится в мобилизации
Comments UA
2025-02-07T14:21:41Z
В Германии готовят новую модернизацию танка Leopard 2: что улучшат в машине
Фокус
2025-02-07T14:15:57Z
Незрячий мужчина получил лицензию на огнестрельное оружие и назвал это абсурдом – фото
TSN
2025-02-07T13:54:19Z
Породы собак, которые не уживаются с котами
Comments UA
2025-02-07T13:51:51Z
Действенная тактика, которая будет чаще: чем сбивали российский КАБ на Запорожье
Фокус
2025-02-07T13:45:52Z
Его мозг и туловище храняться отдельно: как сейчас выглядит Ленин в Мавзолее и почему его не похоронили сразу
Telegraf
2025-02-07T13:45:09Z
Из-за терактов в ТЦК на военных объектах в Украине усилены меры безопасности: что известно
Фокус
2025-02-07T13:36:54Z
Не иностранное ПВО? Чем ВСУ могли сбить КАБ в Запорожье, рассказал офицер
Telegraf
2025-02-07T13:36:43Z
Врачи потеряют бронь и пойдут в ВСУ: какие специалисты нужны армии
Фокус
2025-02-07T14:21:42Z
Будут решения, которые снизят цены на лекарства в аптеках, - Екатерина Котенкова
Знай
2025-02-07T14:21:03Z
Повышают риск диабета в разы: ученые назвали напитки, приводящие к развитию болезни
Фокус
2025-02-07T13:42:42Z
Можно ли котам давать тунец в собственном соку: окончательный ответ ветеринаров
TSN
2025-02-07T13:39:19Z
Черви защитят наш кишечник: ученые использовали их для борьбы с его воспалением
Фокус
2025-02-07T12:51:35Z
Как убрать жир на животе: названы главные секреты
UAToday
2025-02-07T12:45:19Z
Сокрушительный удар по здоровью: с чем нельзя пить кофе
TSN
2025-02-07T11:36:06Z
Почему у собаки мокрый нос: ветеринар раскрыл неожиданные факты
GlavRed
2025-02-07T11:27:04Z
Что нельзя делать после инъекций у косметолога, чтобы получить отличный результат
Marie Claire
2025-02-07T11:01:53Z
Сотни мер контроля и протоколов: Госэкоинспекция назвала главных нарушителей экологического законодательства за неделю
Знай
2025-02-07T14:21:54Z
Махинации с добычей угля на миллионы: во Львовской области завершили расследование
TSN
2025-02-07T14:12:58Z
Импортные овощи дорожают, а украинские не выдерживают конкуренции: когда безумные ценники пойдут на убыль
Знай
2025-02-07T14:12:44Z
Проблемы не только с газом: в Украине разоблачили махинации с углем
Comments UA
2025-02-07T14:06:02Z
Графики отключения электроэнергии 8 февраля 2025: к чему готовиться украинцам
Политека
2025-02-07T13:34:03Z
Солнечная станция из 190 000 панелей столкнулась с неожиданными проблемами
Фокус
2025-02-07T13:31:45Z
"Укрнафта" анонсировала строительство парогазовой ТЭЦ
Хвиля
2025-02-07T13:15:19Z
10 грамм золота или депозит в гривне: ваша инвестиция может вырасти на 55%!
Telegraf
2025-02-07T12:45:13Z
В Ирландии продали российские самолеты и корабли на 345 млн долларов
Фокус
2025-02-07T12:36:35Z
Культовая капсула времени: найден редкий 23-летний Nissan с пробегом 360 км
Фокус
2025-02-07T11:36:22Z
Еще с заводскими наклейками: в Киеве заметили новейшую Skoda Superb 2025, вот он - флагман
Знай
2025-02-07T09:51:55Z
В Украине появится самый дешевый электрокроссовер Kia: подробности и цены
Фокус
2025-02-07T09:30:42Z
Новейший спорткар BMW за $225 000 разбили во время журналистского тест-драйва
Фокус
2025-02-07T08:36:39Z
ArcelorMittal инвестирует в новый завод в Алабаме
Корреспондент
2025-02-06T19:09:42Z
В Европе стремительно снижаются продажи Tesla
Корреспондент
2025-02-06T18:27:37Z
Subaru представила экономичный гибрид и экстремальный кроссовер для бездорожья
Фокус
2025-02-06T16:42:04Z
Мастера превратили старую Toyota 90-х в яркий суперкар
Фокус
2025-02-06T15:57:54Z
Американская мощь: пикап Dodge завелся и поехал после 42 лет простоя в лесу
Фокус
2025-02-06T12:51:36Z
Кабмин провел кадровые изменения в Минобороны: детали
Апостроф
2025-02-07T14:21:53Z
Стало известно, как Трамп может сохранить лицо Путина и закончить войну
Comments UA
2025-02-07T14:21:20Z
Путину придется вернуть захваченные земли, чтобы забрать Курщину
Telegraf
2025-02-07T14:21:16Z
В МИД сделали заявление о месте проведения переговоров об окончании войны
Comments UA
2025-02-07T14:18:59Z
Многолетний посол Украины в Беларуси подал в отставку
ZN UA
2025-02-07T14:15:32Z
"Глубокое сожаление": Китай отреагировал на решение Трампа
Comments UA
2025-02-07T14:12:35Z
Стало известно, сколько нардепов поехали в Вашингтон: сколько это стоит и кто может позволить
Telegraf
2025-02-07T14:09:39Z
Запуск "Орешника" по Киеву: действительно ли РФ неудачно использовала свое "супероружие"
Comments UA
2025-02-07T14:09:28Z
Россияне меньше атакуют на фронте: неожиданная причина, связанная с Трампом
Comments UA
2025-02-07T14:09:08Z