![Британського коментатора відсторонили від Олімпіади через сексистські висловлювання](https://thumbor.my.ua/X6Yp3TxzfaOeSQ4eWfrwbMbiA9Q=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F60c6100cf5c3d7c1c25c2b157fa2d899.jpg)
Британського коментатора відсторонили від Олімпіади через сексистські висловлювання
Eurosport усунув британського коментатора Боба Балларда від роботи на Олімпійських іграх. Він коментував жіночу естафету з плавання 4 по 100 м вільним стилем.
«Жінки щойно закінчили. Ви ж знаєте, якими бувають жінки... Вештаються без діла, роблять макіяж», – заявив він після перемоги збірної Австралії
Колега коментатора Ліззі Сіммондс назвала вислів Балларда «обурливим».
«Вчора ввечері під час однієї із трансляцій Боб Баллард зробив неприйнятний коментар. У зв'язку з цим його негайно виключили зі списку коментаторів Олімпіади», – йдеться у заяві Eurosport.
Олімпіада-2024. Медальний залік
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала