/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F62e8b5935666866e2d833b19f771c313.jpg)
У Одесі зіткнулися автомобіль ДСНС та вантажівка, постраждала перехожа
У Одесі зіткнулися продуктова вантажівка та автомобіль ДСНС. Автопригода сталася 4 липня на перехресті вулиць Троїцької та Рішельєвської. Постраждали водії обох транспортних засобів та жінка, яка стояла на узбіччі. Про це інформує Головне управління Національної поліції в Одеській області.
Правоохоронці встановили, що зіткнення автівок сталося, коли рятувальники їхали на виклик з увімкненою сиреною та проблисковими маячками з боку вулиці Рішельєвської на червоне світло світлофора, а водій продуктової вантажівки – з боку вулиці Троїцької на зелене світло. Унаслідок зіткнення автівки відкинуло на узбіччя, де в той час перебувала перехожа.
До лікарні з різними тілесними ушкодженнями доставлені 28-річний водій пожежної машини, 40-річний водій вантажівки та 50-річна жінка. Їм надається медична допомога. Кермувальників перевірять на стан спʼяніння.
Поліцейські встановлюють повні обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація.