MY.UAНовини
Це заявка на успіх. Чому фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси» претендує стати хітом
Це заявка на успіх. Чому фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси» претендує стати хітом

Це заявка на успіх. Чому фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси» претендує стати хітом

Кіно
Column
Це заявка на успіх. Чому фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси» претендує стати хітом
Column
Кіно

Це заявка на успіх. Чому фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси» претендує стати хітом

Через тиждень-другий, коли оголосять перші касові збори, перевіримо чи це буде так.
Лєна Чиченіна
7 Серп 2024
0
16

Взагалі, мені б хотілося, аби навколо цієї стрічки були бухливі дискусії. Як навколо «Будинку “Слово”. Нескінченого роману». Я вважаю, що це неймовірно корисно, як для популярності самого твору, так і для нашої суспільної рефлексії та переосмислення, вивчення минулого. Тема «Розстріляного відродження» нині є дуже тригерною і популярною, отже радо знаходить відгук в аудиторії. 

Але не лиш вона. Такою ж важливою історією для нас, вочевидь, став і період «шістдесятництва» – його активно обговорюють, цікавляться, дискутують про терміни і персоналії. І, звісно, великий потенціал нині отримав різноманітний контент, присвячений 70–80-м рокам у нашій музиці. Це стало зрозуміло після виходу документальної стрічки «Вусатий фанк» Олександра Ковша та Віталія Бардецького. 

Це був дуже глядацький фільм, який для багатьох відкрив щось абсолютно нове та неочікуване. Надто для молоді, яка взялася натовпами ходити на різні концерти, де грали кавери на «Кобзу», «Візерунки шляхів» та «Арніку». І вже не кажучи про успіх ютубного фільму Віталія Гордієнка про Володимира Івасюка, зараз там 1.1 мільйон переглядів. Ми писали про «Феномен Івасюка» ось тут. 

Зважаючи на усе це я і набралася впевненості припускати, що «Яремчук: Незрівнянний світ краси» розірве стадіон. Фільм ваша Антоніна дивилася вже двічі (помітила, що за другим разом стаю добрішою) і щоразу зала була у цілковитому захваті. Також знаю, що є неабиякі очікування аудиторії, яка подивилася трейлер і сильно зацікавилася. 

З іншого боку – цей музичний період багатьма українцями усе ще сприймається як совковий нафталін. Ваша авторка є частково серед них. Усе ж, в розмовах з людьми, які на темі розуміються, щоразу доходимо до того, що, звісно, усі ці твори таки були радянськими великою мірою. Як і тексти багатьох шістдесятників. Просто питання трохи складніше, аби ставитися до нього однозначно. 

Маємо музикантів, які не хотіли грати ідеологічне занудство, а хотіли щось модне. Вони слухали записи популярних світових гуртів і мріяли працювати у схожій стилістиці. Але обставини були такими, які не давали свободи розвиватися як ті ж «Beathles», тому доводилося якось викручуватися та адаптуватися. Ну і все ж, якщо ти народився і виріс у СРСР, то твій світогляд однаково буде зовсім іншим, ніж у однолітків з Англії. 

Утім, схоже, ми зараз трохи не у тому періоді, аби більш критично і з глибшим аналізом ставитися до тодішньої української сцени, бо нам для початку її треба вивчити і елементарно з нею познайомитися. Дізнатися, які тоді були досягнення і дати собі можливість попишатися. Природно, що на початках буде багато перебільшень, ми будемо називати ледь не усіх поспіль музикантів «рок-зірками» та «геніями» і ставити на один рівень зі світовими знаменитостями. Звісно, генії і просто таланти у нас теж були і нам ще належить їх виокремити та пояснити. Думаю, у нашому із вами випадку історичної амнезії певний урпатріотизм є цілком передбачуваним і нормальним явищем. Просто не треба з ним затягувати. 

Стосовно ж самої стрічки, то зроблена вона доволі схоже на той же «Вусатий фанк». Тобто це документальна публіцистика, без претензій на фестивальну історію, проте з претензією (і виправданою) на глядацький успіх. Це дуже непогано розказана історія (лінійна, але не примітивна і спрощена), яку дивишся з цікавістю і цілком собі уявляєш період, його особливості та отримуєш гарні емоції. А ще – велику і таку нині важливу єдність із іншими глядачами та власною історією. Головні герої – учасники «Смерічки», музичний критик Філ Пухарєв, дружина Яремчука пані Дарка і його донька Марія, яка виступила ще і продюсеркою.

Із геть цікавого – закадри, до яких зазвичай документалісти ставляться зі скепсисом, але у глядацькій роботі цілком норм. Тим паче, що вони не прості. Начитка – самого Назарія Яремчука, базована на його щоденниках та створена за допомогою ШІ. Також є ненависні для багатьох авторів «балакаючі голови», проте, повторюся, у цьому жанрі вони мають абсолютно доречний вигляд. 

Продюсер – Максим Сердюк, режисер – Артем Григорян, яких ви можете знати за доволі успішним та знаковим ютуб-проєктом «Спалах» від музичного видання «Слух». Це кількасерійне дослідження нової української культури, яке побачило світ три роки тому. Єдиною претензією до нього, яку я бачила, було певне згладження кутів, бо багатьом глядачам хотілося трохи об’ємнішого аналізу і критичнішого погляду на процеси та персоналії. Антоніна наполегливо рекомендує вам його до перегляду, якщо прогавили. 

До нової роботи Максима та Артема, можливо, буде таке саме питання. Але лише у частини аудиторії. Далі у тексті Максим одразу дає відповідь. Автори свідомо відмовилися від скандальних моментів, які лише пунктирно проходять через стрічку. Приміром, розлучення Яремчука з першою дружиною чи конфлікт між учасниками «Смерічки».

Старших синів у фільмі немає, від зйомок відмовився і Василь Зінкевич. Щоправда, обережні моменти таки були. Приміром, один з учасників гурту Володимир Прокопик прозоро натякає, що за деякі пісні, написані Олександром Злотником (який замінив Володимира Івасюка) йому було відверто соромно. 

Сам же головний герой – абсолютно ідеальний та позитивний. Тому особисто мені здався трішки нуднуватим і нагадав шкільні уроки з української літератури або наші героїчні фільми. І тут зовсім не обов’язково впадати в інші крайнощі та говорити про якийсь негатив чи «жовтуху», а просто про неоднозначність людини, яка зазвичай робить її цікавою. Одним словом, у чому саме була харизма та непересічність Назарія Яремчука – особисто я не дуже втямила.

Хоча, можливо, це винятково мої проблеми, бо глядачам дають зрозуміти, що він просто був дуже хорошою, світлою людиною. З іншого боку – у різних біографіях і фільмах Міка Джаггера часто називають втіленням благородства, проте кілька «але» теж не забувають додати. Саме тому він і сприймається як рок-зірка. 

А ще з третього боку – у стрічці є багато згадок про те, як від Назарія шаленіли жінки і навіть одна дуже смішна сцена з журналісткою. Ось вам інтрига. Точно будете сміятися. Тому, можливо, фільм радше намагається зобразити епоху, дати настрій, натяк на особистість головного героя, але не малює нам повноцінний його образ.

І ще мені видається, що автори «Вусатого фанку», «Яремчука» та майбутніх фільмів про музику 70-80-х (маю велику надію, що їх буде багато) зіштовхуються із ось якою проблемою. Багато їхніх спікерів говорять доволі застарілою і занадто поетичною мовою, принаймні у кадрі. Тому наші «рок-зірки» оперують фразами штибу «працювати на ниві науки» та «оспівування рідного краю».

Мені це щоразу нагадує уривок з «Депеш мод» Жадана, в якому головні герої по радіолі слухали розповідь про відомий однойменний «ірландський» патріотичний ансамбль, червоною стрічкою у творчості якого пролягала боротьба з англійськими колонізаторами, а у паузах з радіоли долинали пісні Степана Галябарди про маму.  

Але облишмо цей мій аналіз, бо я була на київській прем’єрі та назбирала для вас інших думок для балансу. Показ відбувся у кінотеатрі «Жовтень» і людей прийшло достобіса. Майже усі – з гарними передчуттями. Усе ж, як важливо зробити хороший трейлер.

Один з перших, кого я бачу, – вже згаданий у тексті Філ Пухарєв, який, схоже, прописався як експерт у стрічках на цю тему.

От його я першим і запитала про таку надмірну, як на мене, позитивність головного героя. 

– Можливо, але насправді він таким і був. Дуже радісним і з позитивною енергетикою артистом. І саме цією сонячністю він виділявся і виділяється досі. Коли мене запитують, з ким би із сучасних українських артистів я міг би його порівняти, мені дуже важко. Бо це була трішки інша епоха та інші люди в сенсі свого внутрішнього складу. Зрозуміло, що у всіх є якісь свої демони. Я вважаю, що якийсь темний бік не характеру Яремчука, а біографії, він там теж розкритий. Він хворів тяжко на рак шлунку. Але теж не опускав руки, не втрачав надії і коли навіть давав останні концерти, то виходив на сцену і навіть не подавав вигляду, що щось не так. 

Але дійсно, у нас звикли до такого ставлення, що про про покійників або добре, або ніяк. Та, дивись, я вважаю, що ми спочатку маємо згадати про своє коріння. Це такий перший етап, level one. Пролити на це світло.

– А потім вже наливати гівна на нього.

– А потім вже, да, на вентилятор можна кидати скільки завгодно. Я буду щасливий, коли вийде якийсь «разоблачительный» фільм-розслідування про «десятьох коханок Яремчука». Це буде значити, що увага і знання про цей період на такому вже рівні, що людям цікаво вже в білизні порпатись брудній. Бо зараз це ще все на дуже зародковому стані, ця ревіталізація естрадна, нам потрібно просто прокинутись, пригадати, а потім вже розбиратися – хто правий, а хто винний. 

Як приємно, коли у розумних людей сходяться думки. До речі, Філ восени презентуватиме свою книгу «Це вам не естрада» і Антоніна вважає, що це теж заявка на успіх. Чекаємо. 

Бачу серед натовпу режисерку Тоню Ноябрьову і розповідаю їй про анкету головного героя шоу «Холостяк» Олександра Терена. Її виклали в інстаграм СТБ. Він там вказує, що його улюблений співак – Володимир Івасюк і це у частини коментаторів викликало реакцію штибу «шо за нафталін?». Ось що мені Тоня на це відповідє. 

– У мене не було ніякого сприйняття, окрім того, що мої батьки працювали дуже довго з «Тріо Маренич» і я теж думала, що це нафталін. Що це якісь мохнаті друзі батьків (сміється – Ред.). Я їх знала з дитинства і щось вони там українське співають. Це було не модно – у нас же «Територія А» була. Вибачте, ось Олександр Пономарьов стоїть.

Але. Коли я починала робити «Ти мене любиш?» постало питання знайти українську музику не сучасну, до 90-го року і якусь таку, яка б мені подобалася. Я копнула цей пласт, величезний. Мені просто порадили подивитися фільм «Вусатий фанк» і я просто закохалася, у мене знесло дах, я почала все це переслуховувати. І я закохалася у декілька пісень Яремчука. Я хотіла всіх їх вставити.

– Але всі не влізли?

– Ні. У нас є величезна проблема з цим пластом музики. Неможливо очистити права. Дивись, по-перше, половина прав належить фірмі «Мелодія», вибачте. А, якщо не належить фірмі «Мелодія», а родичам, то у них не оформлені права на цю музику. На жаль, у нас 80 відсотків української музики до 90-го року – безправні. 

Отакої. А це справді важливо, коли потрібно давати якісь звіти – або у Держкіно, УКФ (чи хто там фінансує стрічку), або під час подачі на фестивалі. 

Але ось йде і сам продюсер фільму Максим Сердюк. Антоніна вже встигла з ним познайомитися під час фестивалю Миколайчук Open, на закритті якого і показували «Яремчук: Незрівнянний світ краси». Успіх був шалений. Але я знову вирішила додовбатися до нього зі своїми питаннями. З правами каже, все ок. Хоча і є нюанси, багато правовласників, авторські та суміжні права тощо. У синів Назарія теж немає ніяких претензій. Бо вже якісь дивні чутки пішли. А ось що Максим розповів про бачення цільової аудиторії і ситуацію, коли хтось страшенно фанатіє від періоду, а хтось вважає його застарілим. І чи було на меті якось затягти у кіно останніх.

– Само собою. Я хочу сказати так. Коли я раніше давав багато інтерв’ю, то часто говорили: «Назарій Яремчук – зірка української естради». І тут вже, знаєте, перший такий бар’єр, через який ми проходимо. Оце нафталінове радянське слово «естрада». Звісно, що молоді цікавіше, коли ми говоримо «рок-сцена», «поп-сцена» – це просто музика. 

А коли говорять «естрада», то воно вже оцим шлейфом нафталіновим заросло і нам треба з цим якраз і боротися. І цей фільм ми робили як популярне документальне кіно. щоб охопити якраз широку аудиторію. Щоб його могли подивитися як люди, які люблять цю музику, люблять музику взагалі, і люди, яким, можливо, буде цікава і українська культура, або його постать. 

Тобто це не журналістський документальний фільм, це глядацький популярний документальний фільм, де в основі – історія, драматургія і сценарій. От хочеш ти подивитися фільм «Хрещений батько». Ти ж не думаєш: ось мені цікава тема мафіозі, я буду дивитися. Ти просто знаєш, що це класний фільм і хочеш подивитися. 

І тому наша історія більш широка, ніж якби це була журналістська документалістика, в якій є нішева історія, в якій треба повноцінно розкрити персонажа з інформативної точки зору. У нас головне – драматургія та емоції, які виникають у людей під час перегляду. 

– В дружина і доньки Назарія були побажання про моменти, які вони не хотіли висвітлювати?

– Ні, нам дали повний карт-бланш. Нам дали зелене світло. Просто ми всередині вирішили, що не хочемо говорити про якісь «жовті» речі. Тобто, ми хочемо показати його через призму артиста, музики, людини і не говорити наприклад про розлучення. А щоб в основі була його постать, як культурного діяча, якого треба знати і що треба з цієї історії досліджувати для себе. Ми просто відмовились від «жовтухи», бо всі зараз гоняться за сенсацією, а ми якраз – навпаки. Щоб це не була погоня за сенсацією, аби про це один раз написали і забули. 

– Це класно, що цього не має. Мені здається, що навіть формується така тенденція. Проте моє суб’єктивне сприйняття, що він трішечки занудний вийшов. Занадто простий як на зірку. 

– Занудний фільм чи як людина? 

– Ні, фільм навпаки – цікавий. Просто з усього склалося враження, що він як людина був не дуже цікавий. 

– Мені здається так. Чому фільм називається «Незрівнянний світ краси»? Назарій Яремчук – він красивий і зовні, і всередині. І нам цікаво завжди дивитися за якимось моментами, які людина проходить зі знаком мінус. Тобто через щось негативне. А він з усім зустрічається з посмішкою. Абсолютно. Тобто він всі виклики, які йому даються, проходить. І немає у нього такого падіння на дно. Тому, можливо, він такий вам здався. Бо у ньому просто немає негативу, за який ми так любимо чіплятися. Сенсація і негатив більше притягує, ви ж знаєте зі сторони медіа і журналістики, ніж якийсь позитив. 

Ну от людина така. Просто така щира, яскрава, світла людина. І в тому часі, в якому ми живемо, хочеться дивитися про таке і дивится хочеться на красу. бо потворного навколо і так багато


Тут не можу не погодитися. Фільм дійсно викликає винятково позитивні емоції. Що ж чекаємо на бум популярності пісень «Смерічки», в якій Яремчук і був фронтменом. До речі, під час промокапманії у багатьох гастрономічних закладах грала ця музика і доволі непогано привернула увагу. Тому Антоніна наполегливо радить вам зібратися на показ. Прокат вже з 8 серпня. 

Ну а зараз – фоточки. 

Одразу приємно бачити колег по культурній журналістиці. Головна редакторка «УП Культура» Тетяна Пушнова

Учасник гурту KAZKA Дмитро Мазуряк. Нещодавно він мобілізувався і ловить моменти, аби відпочити

Володимира Дантеса вже теж можна називати трохи колегою по культурній медійній темі. Він веде ютуб-шоу «Будинок культури». Цікаво буде почитати про його відгук про стрічку – він точно привабить велику аудиторію

Режисерка Катя Царик. Вона, до речі, реж збирається знімати музичний фільм. 

Олександр Пономарьов щось обговорює з композитором та героєм фільму Олександром Злотником

Дмитро Шуров

Євген Янович та Богдан Логвиненко чекають на початок показу

Частина знімальної групи говорить своє коротке слово

А ось і реакція зали, про яку я вам і казала. Якщо ви раптом сумнівалися. 

Фото: Ігор Васильєв






«Антоніна»
Лєна Чиченіна
Не гівнярі, а дослідники. Як Євгеній Стасіневич та Сергій Чирков змусять вас читати книжки
Теги
Яремчук: Незрівнянний світ краси
Смерічка
назарій яремчук
документальне кіно
вусатий фанк
володимир івасюк
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
"Кто бы мог подумать": Вакарчук признался в новой любви
Апостроф
2024-10-04T19:03:17Z
Российская певица двухтысячных впала в кому после попытки суицида
Comments UA
2024-10-02T20:15:54Z
Брак певицы с Украины и российского стриптизера трещит по швам
Comments UA
2024-09-29T20:15:32Z
Катастрофически тяжело: вдова Виталия Билоножко рассказала о жизни после смерти мужа/Они прожили вместе более 40 лет
Апостроф
2024-09-23T14:15:10Z
Как носить ботфорты и выглядеть уместно: 6 модных приемов для осени и зимы 2024/25
Marie Claire
2024-10-05T18:00:42Z
"Знаем, как вы ждали...": озвучена дата премьеры тринадцатого сезона "Холостяка"
Знай
2024-10-05T17:51:28Z
Украинская певица впервые откровенно рассказала, сколько "пластик" сделала
Comments UA
2024-10-03T19:51:13Z
Российская певица после развода рассказала правду о своем "идеальном браке"
Comments UA
2024-09-24T19:36:35Z
"До конца моей жизни": дизайнер Алексей Залевский раскрыл подробности своей неизлечимой болезни
Апостроф
2024-10-03T17:36:05Z
Ситуация очень печальная: синоптик рассказала, когда в Украине ждать дождей
Апостроф
2024-09-29T09:03:41Z
Улицы Степана Бандеры и полка «Азов»: в Харькове требуют новых переименований
Comments UA
2024-09-23T14:06:55Z
На контрольном посту мужчина начал резать себе руки: кто его остановил
Comments UA
2024-10-04T13:21:51Z
Митинги против ВСУ в Покровской громаде: правда ли это
Comments UA
2024-09-23T15:30:29Z
В Киеве раздались взрывы: что известно
TSN
2024-10-05T21:51:15Z
Лунный гороскоп на 6 октября, воскресенье
Marie Claire
2024-10-05T21:07:50Z
Появились фото с места попадания в Харькове
Корреспондент
2024-09-21T23:18:54Z
Бои в Угледаре идут в черте города - ОВА
Корреспондент
2024-10-01T10:45:17Z
В Запорожье заявили, что оккупанты готовят штурмы, а не наступление
Comments UA
2024-09-30T19:51:18Z
Под Москвой застрелили бывшего "министра" "ЛНР": интересные подробности
Comments UA
2024-10-01T21:45:57Z
В Кремле отреагировали на желание Шольца поговорит с Путиным
Comments UA
2024-10-02T14:12:49Z
Украины больше нет: Трамп шокировал новым заявлением о войне
Comments UA
2024-09-26T07:31:07Z
"Война станет глубже и тяжелее в 2025-2026 годах": неутешительный прогноз Британии
GlavRed
2024-09-22T17:30:30Z
Главный соперник Орбана снова собрал многолюдный митинг
ZN UA
2024-10-05T20:01:55Z
Украине нужен настоящий мир и это возможно только на сильных позициях, - Зеленский
Хвиля
2024-10-05T19:45:55Z
В США объяснили, почему Китай боится поражения Путина
Хвиля
2024-09-22T00:00:17Z
Против РФ сыграл придуманный ею миф. Почему враг недооценил наступление на Курщину
Comments UA
2024-09-26T17:42:31Z
В Газе освободили девушку, которую похитили в Ираке десять лет назад
Корреспондент
2024-10-04T03:52:29Z
У украинцев хотят отобрать льготы, придумали новую причину: появился законопроект
Политека
2024-09-26T18:04:35Z
Тарифы на электроэнергию вырастут: какие квитанции украинцам ждать с 1 ноября
Знай
2024-10-01T19:42:53Z
Подсолнечное и сливочное масло: цены в супермаркетах бьют рекорды
Знай
2024-09-29T16:06:42Z
Требовал 100 тыс. грн взятки: СБУ схватила топ-менеджера "Энергоатома"
Апостроф
2024-09-28T23:35:20Z
Посылки с AliExpress станут роскошью: новые правила лишат дешевого шопинга
Знай
2024-10-05T20:12:50Z
Новые лимиты на денежные переводы: Сбербанк посоветовал, как обойти ограничение
Знай
2024-10-05T19:06:22Z
Треть украинцев оценили действия власти для восстановления энергетики как неэффективные – опрос
ZN UA
2024-10-02T12:53:11Z
Украинцы могут остаться без стабильной мобильной связи зимой: в чем причина
Фокус
2024-09-30T13:15:44Z
Великобритания закрыла последнюю угольную электростанцию
Корреспондент
2024-09-30T11:24:45Z
В Польше призвали вернуть украинских мужчин домой, и отправить на фронт
Знай
2024-09-29T20:12:36Z
Средиземноморская сказка: самая красивая принцесса Греции выходит замуж — первые фото
Marie Claire
2024-09-28T09:36:23Z
Умеров рассказал, как возросли темпы мобилизации в Украине
Хвиля
2024-09-23T17:30:59Z
Украинцев предупредили об изменениях в выплатах ВПЛ в октябре
Хвиля
2024-10-02T16:45:45Z
День территориальной обороны Украины: история
ZN UA
2024-10-05T21:34:19Z
Позорная потеря для российских ВКС: редкий беспилотник-невидимка упал в Украине, — Forbes
Фокус
2024-10-05T19:37:32Z
Зачем нужно готовить из капусты 25 сентября и как защитить себя от порчи: приметы, обряды и запреты на Сергея
Знай
2024-09-25T02:03:35Z
В "Интерпайпе" Пинчука рассказали, как поддерживают своих сотрудников-военных
Апостроф
2024-10-01T17:09:52Z
Не дадим России нас обойти: Умеров рассказал о производстве дронов в 2025 году
ZN UA
2024-09-22T00:36:02Z
"Моя королева": Александр Усик поздравил жену с годовщиной свадьбы
Фокус
2024-09-25T12:15:54Z
УЕФА признал судейскую ошибку, которая повлияла на определение победителя Евро-2024
ZN UA
2024-09-23T15:19:34Z
"Динамо" – "Кривбасс": видео онлайн-трансляция матча УПЛ
ZN UA
2024-10-05T09:36:30Z
Украинский чемпион мира Беринчик будет защищать титул в андеркарде реванша Усика и Фьюри
ZN UA
2024-10-05T08:55:06Z
"Должен забрать судьбу боя у судей": Фьюри раскрыл свой план на реванш с Усиком
ZN UA
2024-10-04T20:18:14Z
Тайсону Фьюри настоятельно посоветовали завершить карьеру после боя против Усика
Известия Киев
2024-10-04T18:36:08Z
Магучих: Думаю, до 2,15 можно прыгать - имеются такие силы
Корреспондент
2024-10-04T15:00:12Z
US Open — чемпионат, где деньги и шоу на первом месте!
Топ Жир
2024-10-04T13:54:47Z
Экс-чемпион рассказал, чего точно не произойдет в бою Усик - Фьюри
Корреспондент
2024-10-04T13:48:22Z
Простой тест, который поможет определить деменцию на ранней стадии
Marie Claire
2024-09-28T00:00:50Z
В Минздраве рассказали, когда в аптеках можно будет приобрести лекарства с медицинским каннабисом
Фокус
2024-10-02T05:13:18Z
6 признаков того, что ваш антивозрастной крем вреден для кожи
Marie Claire
2024-09-28T03:00:49Z
Как сохранить урожай свежих помидоров к зиме: основные правила
Политека
2024-09-28T03:22:28Z
Практика, расколовшая научный мир: насколько простукивание эффективно по мнению врачей
Фокус
2024-10-05T19:51:21Z
За последние десятилетия значительно возросло количество случаев заболевания раком у молодежи – исследователи
ZN UA
2024-10-05T18:34:28Z
Как сохранить урожай овощей без холодильника: полезные советы для украинцев
Политека
2024-09-27T19:31:53Z
В каком возрасте на теле увеличивается количество родинок
Comments UA
2024-09-23T08:51:01Z
Астрологический прогноз на октябрь 2024 по знакам Зодиака
Marie Claire
2024-09-29T22:51:19Z
В Тель-Авиве произошел теракт - людей расстреляли из автоматов на трамвайной остановке
Комсомольская правда
2024-10-01T17:10:25Z
В Киеве похитили и пытали гражданина Турции
Апостроф
2024-09-26T17:12:43Z
В Нежине полицейский на авто сбил насмерть военного
Корреспондент
2024-09-27T15:27:55Z
В Южно-Африканской республике выпало рекордное количество снега - на дорогах коллапс
ZN UA
2024-09-21T23:07:15Z
Трагедия в Сумской области: российские оккупанты атаковали гражданский автобус
Comments UA
2024-10-05T21:33:05Z
В Одессе прогремели мощные взрывы: что известно
Comments UA
2024-10-05T21:18:42Z
В Киевской области и в ряде областей воздушная тревога: где опасно
TSN
2024-10-05T19:42:31Z
В Красноярском крае РФ загорелось хранилище с 3000 тоннами гороха
Новости Украины
2024-10-05T18:18:06Z
Жизнь, утраченная на дороге: в Украине с начала года в ДТП погибли почти 2000 человек
ZN UA
2024-10-05T16:32:10Z
Вкуснее магазинного: бюджетный рецепт сырника "Сникерс" с домашней карамелью
Политека
2024-09-28T23:01:58Z
Прямо как в Италии: оригинальный рецепт хлебного супа с капустой и сыром
Политека
2024-10-01T11:01:44Z
В чем встречать Новый 2025 год Зеленой Деревянной Змеи: рекомендации по знакам Зодиака
Marie Claire
2024-09-26T18:00:52Z
Лунный гороскоп на 22 сентября, воскресенье
Marie Claire
2024-09-21T22:46:59Z
Ищете идеального мужа - это они: 2 знака Зодиака, с которыми мечтают быть многие, но есть сложность
Знай
2024-10-05T20:30:49Z
Простые уловки для пышного теста: как стать мастером выпечки за один день
Знай
2024-10-05T19:51:42Z
Как оригинально поздравить друга с днем рождения: идеи
Comments UA
2024-10-05T19:42:24Z
Звуки, меняющие нашу жизнь: когда музыка помогает и вредит человеку
Фокус
2024-10-05T17:12:33Z
Гороскоп на воскресенье 6 октября 2024 года
UAToday
2024-10-05T15:03:11Z
Реализм еще выше: Представлен первый трейлер гоночного симулятора Assetto Corsa EVO — выходит в январе в Steam
GameMag
2024-10-01T06:33:07Z
Беженцам нужно немедленно перерегистрировать авто: с 1 октября задействует новый запрет
Знай
2024-09-26T18:21:57Z
В Норвегии установлен новый мировой рекорд по объемам продажи электромобилей
Известия Киев
2024-09-27T15:29:42Z
Паркинг с суперкарами: в Киеве на стоянке супермаркета заметили эксклюзивные авто
Фокус
2024-09-25T07:21:56Z
Радости полный бак: деткам разрешили разрисовать настоящий спорткар Ferrari
Знай
2024-10-05T16:36:41Z
Когда менять резину на зимнюю в Украине в 2024 году: как будут штрафовать
UAToday
2024-10-05T12:57:16Z
Привет из 90-х: в Украине заметили раритетные спорткары BMW
Апостроф
2024-10-05T07:00:01Z
Придется привыкать: водителям приготовили много сюрпризов в страховании авто
Знай
2024-10-05T02:51:43Z
Tesla в пятый раз с начала года отзывает более 27 тысяч Cybertruck
Корреспондент
2024-10-04T13:45:44Z
Эксперт рассказал, какие преимущества может дать Украине налаживание сотрудничества с учеными, выехавшими за границу
ZN UA
2024-10-05T07:22:19Z
Крупнейший шторм в Солнечной системе: таким Большое красное пятно на Юпитере еще не видели
Фокус
2024-10-04T07:45:54Z
Послушайте русскую озвучку хоррора Alone in the Dark от Cool-Games
GameMag
2024-09-30T20:31:32Z
The Callisto Protocol, Mortal Kombat 1, Lies of P и многие другие игры для PS5 получили маркировку PS5 Pro Enhanced в PS Store
GameMag
2024-09-28T21:13:43Z
Не до конца потеряны: ученые обнаружили необычную черту характера психопатов
Фокус
2024-10-05T19:30:31Z
Инсайдер: Ремейк Assassin's Creed IV: Black Flag может выйти раньше, чем вы думаете — Ubisoft готовит 10 игр на ближайшие 5 лет
GameMag
2024-10-05T19:13:05Z
Мощный взрыв навсегда изменил Землю: ученые рассказали, что произошло
ZN UA
2024-09-28T10:49:04Z
Digital Foundry: От выпуска мощной консоли PlayStation 5 Pro выиграют даже те, кто не собирается ее покупать
GameMag
2024-09-29T21:16:06Z
Похоже, Sony планирует больше переизданий на манер предстоящего ремастера Horizon Zero Dawn для PlayStation 5 и ПК
GameMag
2024-10-05T18:43:19Z