/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F0d344b886fce91a77c2c0f6e7bde0d62.jpg)
Росія щоденно застосовує хімічну зброю на Півдні України
У зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» окупанти щодня використовують боєприпаси із отруйними речовинами. Про це повідомляє речник ОСУВ «Таврія» Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону.
Речник зазначив, що на ділянці фронту, за яку відповідає «Таврія», використання безпілотників уже зрівнялося з артилерією за кількістю застосувань.
«І щодня противник застосовує боєприпаси з отруйними речовинами. З 536 боєприпасів, які вчора були скинуті з коптерів, 11 були з отруйними речовинами», – заявив Лиховій.
До слова, російські окупанти застосовують заборонену хімічну зброю, зокрема хлорпікрин, у боях по всій лінії фронту в Україні. Таким чином вони намагаються послабити здатність українських військ захищати укріплені позиції і навіть змусити їх відступити.