Про це він розповів на каналі «PolitБюро».
«Мені здається, що для тієї частини американської еліти, яка робила ставку на Байдена, а зараз зробила ставку на Гарріс, принципово важливо забезпечити наступність у підходах до тих криз, на яких Байден тримався, на яких демократи стверджували свою правоту, що демократичний мир може бути лише силою прямого втручання, що жодні ці договори, угоди у цьому світі не працюють», - розповідає Андрій Єрмолаєв.
За його словами, чим гострішою буде ситуація на точках кризи, зокрема у російсько-українській війні, тим переконливішою буде позиція демократів. До речі, додає експерт, щодо російсько-української війни та Близького Сходу у демократів позиція відрізняється.
Як він пояснює, американські дипломати роблять все можливе, щоб не допустити звалювання Близького Сходу у війну, тому що це ризики на ринках та зміни у світовій фінансовій системі, тут вони хотіли б усунути ситуацію, а от ескалація в нашій війні їм на руку.
«З дуже прагматичної причини. Правота лінії Байдена, який присвятив весь свій термін протистоянню з росією, організації західного блоку, оновленню НАТО, колективній допомозі Україні. І ось ці події повинні показати, що це все було правильно, що ніякі договори та угоди неможливі, треба йти до кінця. Я думаю, що найближчим часом, коли Камала Гарріс перестане сміятися і почне говорити щось політичне, найімовірніше, у неї риторика буде досить войовничою», - підсумовує Андрій Єрмолаєв.