MY.UAНовини
«Геополітичний провал Банкової». Пропагандисти — про українську операцію на Курщині
«Геополітичний провал Банкової». Пропагандисти — про українську операцію на Курщині

«Геополітичний провал Банкової». Пропагандисти — про українську операцію на Курщині

Пропагандисти пророкують катастрофічні наслідки для України після буцімто провальної операції в Курській області. Розповідаємо, як проросійські телеграм-канали висвітлювали події на Курщині.

Головною темою у російському сегменті телеграму минулого тижня були події в Курській області. Тоді ми зафіксували паніку й розгубленість серед російських телеграм-каналів. Цього тижня повідомлення стали ще більш суперечливими, адже територія, контрольована підрозділами ЗСУ, і географія бойових дій відтоді збільшилася. Ворожий агітпроп намагається приховувати російські втрати, кількість убитих і полонених, а тому застосовує переможницьку риторику. Проте ворогу все важче підтримувати картинку успішного протистояння та применшувати наслідки українського наступу.

Внаслідок операції в Курській області Збройними Силами України станом на 13 серпня було взято під контроль 74 населені пункти, про що повідомив Президент України у своєму телеграм-каналі. Днем раніше під час засідання Ставки Верховного Головнокомандувача Олександр Сирський прозвітував про те, що під контролем ЗСУ перебуває більш ніж 1000 квадратних кілометрів територій Росії. За тиждень Україна змогла взяти під свій контроль таку ж територію, яку Росія окупувала з початку 2024 року.

У західних медіа наступ на Курщині розцінюється як «переломний момент у війні» та стирання останньої червоної лінії Путіна. Видання Bloomberg пише про руйнування іміджу Путіна як «захисника простих росіян» і про те, що Україні тепер простіше буде переконати західних партнерів у тому, що «не варто боятись ескалації й слід дозволити Україні боротися з Путіним будь-якими засобами».

Російська пропаганда намагається применшити значення української наступальної операції, для чого в медіа вибудовується відповідна риторика. Так, із метою применшення паніки використовується термін «добровільна евакуація»; в Курській, Бєлгородській і Брянській областях запроваджують режим контртерористичної операції (КТО), а не воєнний стан. Запровадження правового режиму контртерористичної операції передбачає розширення повноважень співробітників ФСБ, а тому саме ця спецслужба, а не військові, несе повну відповідальність за перебіг і результати КТО. Це викликало серед російських військових блогерів обурення та незадоволення. Зокрема вони звинувачували владу у приховуванні масштабу вторгнення після коментаря Марії Захарової про те, що «атака на Курськ є лише черговим терактом».

Метою ворожого агітпропу, спрямованого на українську аудиторію, окрім поширення тез про «самовбивчу атаку» України та про необхідність «створення медійної картинки», є поширення тверджень про «несправджені очікування» українського командування щодо послаблення інших ділянок фронту, буцімто зірваних Україною мирних ініціатив і про масові вбивства цивільних.

«Після Курська перемовин з Україною не буде»

8 серпня під час наради з представниками служби безпеки та губернаторами регіонів, присвяченої подіям на Курщині, Путін сказав, що, на його думку, Україна «прагне покращення своїх перемовних позицій у майбутньому» шляхом узяття під контроль частин російських територій. У відповідь на такі дії української армії президент Росії поставив під сумнів доцільність переговорів з Україною:

«Але про які переговори взагалі може йтися з людьми, які без розбору завдають ударів по мирних людях, по цивільній інфраструктурі або намагаються створити загрози для об’єктів ядерної енергетики. Про що з ними взагалі можна говорити?».

Риторика Кремля й особисто Путіна розходиться з реальними діями Росії. Адже попри свої повідомлення про готовність до миру Путін продовжує нові наступальні дії на фронті. Проте мир в очах Кремля — це капітуляція України, і жодних ознак того, що Росія справді готова до переговорів, не існувало й до початку бойових дій на Курщині. З іншого боку, Україна готова до справедливого миру та розробила для цього формулу, яку російський агітпроп продовжує дискредитувати.

Слова Путіна підхопили проросійські канали, які працюють на українську аудиторію, і почали поширювати твердження, що курський наступ буцімто унеможливив мирні переговори. Так, телеграм-канал із мільйонною аудиторією повідомив, що «одна з кількох головних цілей курської авантюри Зеленського — це зірвати мирні переговори. Зеленському мир не потрібний, оскільки він втратить владу, йому потрібна довга війна та вічна особиста влада». Таким чином канал також продовжив наратив про буцімто узурпацію влади в Україні та становлення авторитарного правління Володимира Зеленського.

Іншим схожим повідомленням було звинувачення президента України в навмисному зриві альтернативних мирних планів Китаю та Угорщини. За версією цього ж пропагандистського каналу, Зеленський «брехав про мирні переговори», і головною метою наступальної операції начебто була подальша ескалація конфлікту. Також пропагандисти в цьому ж каналі стверджували, що підвищенням ескалації Україна намагається спровокувати Росію, щоб та завдала удару тактичною ядерною зброєю, внаслідок чого Захід буде вимушений посилити підтримку Києва.

Інший канал з мільйонною аудиторією опублікував допис, у якому назвав наступальні дії ЗСУ на Курщині «геополітичним провалом Банкової», тому що начебто «всі спроби Офісу президента налагодити конструктивні відносини з Глобальним Півднем перед анонсованим другим Самітом миру знищені». Канал прогнозує, що після такого вторгнення Україна «надовго відверне від себе майже весь Глобальний Південь, який прийме відтепер позицію Росії». Проте пропагандисти не навели чіткої аргументації, чому країни Глобального Півдня змінять свою позицію щодо підтримки України. Як єдине підтвердження такого прогнозу канал наводив тезу, що буцімто після наступальної операції Україна «стала агресоркою» з погляду країн Глобального Півдня.

Отже, в такий спосіб пропагандисти намагаються просунути для української аудиторії тези, що і Росія, і Угорщина, і Китай та держави Глобального Півдня зацікавлені у встановленні миру, проте Україна та Захід проводять «навмисну ескалацію конфлікту» з метою послаблення Росії та розкручують маховик насилля.

«Російська армія не збирається послаблювати інші ділянки фронту»

У медійному просторі України з’явилися припущення, що метою курської операції є змусити Росію перевести бойові частини з інших ділянок фронту. Реакцією ворожого агітпропу стало або повне заперечення перекидання російських військ у Курську область, або навмисне применшення значущості цього факту. Так, проросійський телеграм-канал з одним мільйоном підписників дописав, що «всупереч стратегічному задуму операції Зеленського та Єрмака в Курській області, Росія не перекидатиме туди сили з фронту». Таке повідомлення є неправдивим: аналітики з видання Politico 13 серпня підтвердили те, що Росія передислокувала частину своїх військ із запорізького та херсонського напрямків. Проте основним доказом для заперечення цього факту пропагандисти використовують статтю The Economist від 11 серпня, в якій автори, посилаючись на джерела з українського генштабу, пишуть про те, що Росія набагато менше залучила військ із «життєво важливого фронту на Донбасі», аніж із Харківського напрямку.

Попри твердження про відсутність передислокації російських військ, пропагандисти замовчують, що російських строковиків змушують підписувати контракт і йти на фронт. Підтвердженням цього є петиція до президента Росії, в якій матері строковиків вимагають від Путіна провести негайний обмін полоненими та надати їм статус «ветерана бойових дій». У тексті петиції також відповідальність за захоплення в полон строковиків покладається на бійців «Ахмату»: «Це злочинне боягузтво («Ахмату» — «ДМ») призвело до захоплення частини російської території та захоплення в полон військовослужбовців строкової служби».

«Провал операції близько»

Також пропагандисти пишуть про «провальність» курської наступальної операції, використовуючи питання логістики, і порівнюють український наступ з початком російського вторгнення. Так, два телеграм-канали з сумарним охопленням 2 мільйони користувачів просувають тезу, що українська армія повторює помилку Росії, швидкими темпами просуваючись углиб території ворога та розтягуючи логістичні шляхи, через що «фланги стають легкою ціллю». Таким чином пропагандисти переконують свої аудиторії в тому, що Україні, як і Росії у 2022 році, доведеться вивести свої війська з незручних позицій на Курщині. Такий сценарій ці проросійські телеграм-канали назвали «катастрофою для України» та пророкують їй за таких обставин «руйнування фронту і бойового духу».

Чим завершиться операція на Курщині, наразі невідомо, як і те, яку мету ставило перед собою військово-політичне командування України. Тож аргументи на кшталт «виведення українських військових із Курщини буде катастрофою» не мають нічого спільного з реальністю. Наприклад, вони можуть бути виведеними після виконання поставлених завдань.

Також декілька телеграм-каналів пишуть, що курський наступ є останньою спробою Банкової переломити перебіг війни, або ж «агонією, яка призведе до незворотних фатальних наслідків». Такі повідомлення необхідні для того, щоб налаштувати громадськість проти української влади у випадку виведення військ із Курської області та дестабілізувати ситуацію в державі. Пропагандисти вимушені самостійно фабрикувати підстави для незадоволення й налаштовувати аудиторію проти президента України та його команди, а також військового керівництва з огляду на те, що українською стороною офіційно не було оголошено цілей операції на Курщині.

Натомість політичні цілі, про які казав радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк у своєму інтерв’ю, здебільшого вже реалізовані: український наступ переніс війну на російські території; продемонстрував неспроможність російського цивільного та військового керівництва. Також унаслідок операції, за різними оцінками, обмінний фонд поповнився сотнями полонених росіян, зокрема кадирівцями та співробітниками ФСБ. Проте перерізання логістичних шляхів російської армії та відсунення російської артилерії від українського кордону залишаються ще актуальними завданнями.

«Українські військові вбивають цивільне населення»

З початку української наступальної операції на Курщині 6 серпня російські телеграм-канали почали звинувачувати українських військових у злочинах проти цивільних. Низка пропагандистських каналів поширювала повідомлення про допит українського полоненого, який буцімто зізнався, що їм «було наказано розстрілювати курян на місці». Також телеграм-канали повідомляли про викрадення місцевих жителів українськими військовослужбовцями, зокрема наводили як приклад двох жителів села Пороз, яких начебто захопили в полон ЗСУ.

Ворожий агітпроп для підкріплення наративу про буцімто «звірства української армії» вдавався до демонізації української армії та глорифікації «простих росіян». Прикладом першого прийому є повідомлення на каналі з аудиторією в 60 тисяч підписників, де писали про те, що «укронацисти розстріляли хвору на ДЦП людину». Українські військовослужбовці зображувалися вбивцями мирного населення, які нібито розстрілюють автомобілі місцевих жителів і вбивають інвалідів.

Іншим трендом російської пропаганди стало висвітлення «подвигів простих росіян», прикладом чого може слугувати допис у телеграм-каналі «RT на русском», який згодом поширив ще пропагандистський канал з аудиторією в 3 мільйони підписників. У цьому повідомленні йшлося про «багатодітного батька, який ішов 25 кілометрів пішки до Суджі під кулеметним вогнем ЗСУ, щоб урятувати свою сім’ю». Про цей і схожі фейки вже писав Центр протидії дезінформації РНБО, спростовуючи їх відсутністю доказів. Звинувачення російських пропагандистів ґрунтуються на непідтверджених свідченнях і фейкових відео. За повідомленням ЦПД, такі повідомлення є частиною стратегії Кремля щодо інформаційної відповіді на події у Курській області.

У російських пабліках також з’являлися звинувачення української сторони у нібито використанні хімічної зброї — пропагандисти повідомляли буцімто про два випадки хімічного ураження. Жодних доказів застосування такої зброї пропагандисти не навели, окрім слів «кадировців».

Російські пропагандисти намагаються дискредитувати українську армію, звинувачуючи її у нібито вбивстві цивільних і використанні хімічної зброї, а відтак у скоєнні воєнних злочинів і порушенні міжнародного права. Таким чином агітпроп намагається представити Україну агресоркою, що мало би підкріплюватися розповідями «очевидців» і відео допитів українських полонених, які зізнаються в злочинах проти місцевих. Такі дії ворог вчиняє зокрема з метою впливу на думку західної аудиторії та тиску на наших західних партнерів, яких опосередковано звинувачують у цих злочинах через підтримку української армії.

Тема операції України на Курщині залишається провідною для ворожого агітпропу, який вдається до спекуляцій і фабрикування фейків із метою дискредитації ЗСУ. Українські проросійські телеграм-канали здебільшого фокусують увагу своєї аудиторії на ідеї провальності курської операції та неминучого краху фронту. В повідомлення про події на Курщині підшиваються вже усталені твердження про авторитарну владу Зеленського, ігнорування мирних ініціатив і несамостійність української держави. Російські ж пропагандисти більше наголошують на нібито злочинах української армії та успіхах своїх військових контрзаходів.

Також пропагандисти намагаються описати прорив кордону як «обман» із боку українського керівництва, яке наступає замість того, щоб капітулювати, що дає Росії привід відкликати раніше озвучені миротворчі пропозиції.

Ілюстрація на головній та інфографіка: Наталія Лобач

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
Соцсети
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Президентские выборы в Польше: подсчитано 99% бюллетеней
Корреспондент
2025-05-19T06:21:09Z
Зеленский в Ватикане встретился с Венсом
Европейская правда
2025-05-18T14:48:10Z
Россия озвучила условия перед переговорами в Стамбуле: чего Кремль требует от Украины
UAToday
2025-05-13T15:45:36Z
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
В Эстонии протестируют приложение для голосования по телефону
Европейская правда
2025-05-19T07:04:30Z
Ночная атака РФ на Украину: как сработала ПВО
Корреспондент
2025-05-19T06:57:30Z
Трамп напомнил, что "ненавидит" Тейлор Свифт и сказал, что она "не горячая"
Корреспондент
2025-05-16T20:54:33Z
Зеленский: оружие уже на складах, России не поможет даже 30 дней перемирия
UAToday
2025-05-13T18:27:09Z
В Мексике в прямом эфире убили кандидатку в мэры
Корреспондент
2025-05-13T04:18:18Z
Необратимые изменения: врач рассказал о диагнозе известной российской певицы, заставившей ее уйти со сцены
Comments UA
2025-05-11T20:57:50Z
Яна Глущенко с мужем и сыном показала свой роскошный особняк за 200 тыс. долларов: вид изнутри
TSN
2025-05-16T19:19:10Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
Джоли почтилa память погибшей украинки на Каннском кинофестивале
Корреспондент
2025-05-19T06:39:45Z
Боно появился на Каннском фестивале вместе с военными ВСУ
Корреспондент
2025-05-18T02:27:29Z
От гламурной блонды до элегантной леди: как изменилась Оля Полякова за 20 лет
Gazeta UA
2025-05-09T08:06:38Z
Святославу Вакарчуку - 50: ТСН.ua публикует эксклюзивные фото лидера "Океана Эльзы"
TSN
2025-05-14T05:18:43Z
Баранчик Шон появится на экранах
Корреспондент
2025-05-09T08:30:51Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
В ТЦК назвали главную проблему с мобилизацией мужчин старше 55 лет
UAToday
2025-05-14T16:27:28Z
18 мая: церковный праздник сегодня, три вещи, которые лучше не делать в этот день
UAToday
2025-05-18T04:00:15Z
Под заснеженной горой может скрываться вход в "мир пришельцев": документы ЦРУ
Фокус
2025-05-11T16:51:58Z
20 мая — какой церковный праздник, обязательно сделайте одну вещь до захода солнца
TSN
2025-05-19T05:18:01Z
ВСУ отправили "в ад" еще более 1000 оккупантов: детали от Генштаба
TSN
2025-05-19T04:48:07Z
Силы беспилотных систем уничтожили дроны россиян
Корреспондент
2025-05-14T20:54:30Z
Делал селфи: Зеленский вышел в центр Киева и фотографировался с людьми, — соцсети
Фокус
2025-05-07T18:18:33Z
Зеленский отреагировал на идею Папы Льва XIV
Корреспондент
2025-05-14T21:24:03Z
Какое питание поможет сохранить здоровье в старости — исследование
TSN
2025-05-17T21:18:17Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Как определить, что авокадо точно спелое: простые уловки
TSN
2025-05-15T14:34:08Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
Макароны без ущерба для фигуры: секреты итальянских поваров и диетологов раскрыты
TSN
2025-05-19T06:48:39Z
В США одобрили анализ крови на болезнь Альцгеймера
Корреспондент
2025-05-19T01:03:48Z
В Украине стремительно растет заболеваемость корью: уже зафиксированы смертельные случаи
TSN
2025-05-15T14:34:56Z
Ученые открыли редкую мутацию, которая позволяет высыпаться всего за 4 часа
Факти ICTV
2025-05-11T09:30:52Z
Какие 2 продукта нужно обязательно есть, чтобы улучшить память и защитить мозг от старения
UAToday
2025-05-13T09:03:06Z
Почему Закарпатская область не Ужгородская: историк удивил ответом
TSN
2025-05-17T21:18:56Z
В Киеве объявлена воздушная тревога: что угрожает столице
TSN
2025-05-17T21:18:45Z
Медсестра одним выстрелом из гранатомета уничтожила группу оккупантов
Comments UA
2025-05-12T13:52:51Z
Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды
Знай
2025-05-11T04:30:41Z
Генштаб рассказал о ситуации с боями на фронте
Корреспондент
2025-05-19T05:33:07Z
Дроны РФ поразили Сумскую область: повреждена инфраструктура предприятия
Корреспондент
2025-05-19T05:15:34Z
Россияне обстреляли Донецкую область, есть жертвы
Корреспондент
2025-05-17T17:33:33Z
Атака шахедов: в Киеве прогремели взрывы
Корреспондент
2025-05-18T00:18:39Z
Генштаб обновил данные о потерях РФ в войне
Корреспондент
2025-05-13T05:06:12Z
На Франковщине чиновник торговал закрытыми данными ГПСУ
Корреспондент
2025-05-16T11:57:53Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
В Ивано-Франковске и Луцке прогремели взрывы
Корреспондент
2025-05-15T03:39:51Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
WSJ: в мире произошли десятки похищений владельцев криптовалютных фирм
Корреспондент
2025-05-19T03:33:51Z
В Германии мужчина ранил ножом по меньшей мере пять человек
Корреспондент
2025-05-19T02:00:35Z
На Киевщине задержали мужчину за изнасилование 15-летней девушки
Корреспондент
2025-05-13T12:06:52Z
Поджог имущества Стармера: задержан второй подозреваемый
Корреспондент
2025-05-17T21:18:55Z
В Одессе произошёл взрыв во дворе частного дома
Корреспондент
2025-05-13T16:12:12Z
Что добавить в лунку во время высадки рассады сладкого перца для хорошего урожая
TSN
2025-05-17T20:22:26Z
На грядке пожелтел весь укроп — в чем причина и как спасти зелень
TSN
2025-05-15T14:34:10Z
Гороскоп на 18 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-17T15:30:37Z
"Згідний" или "згодний": языковед разъяснил употребление схожих слов
TSN
2025-05-12T17:19:12Z
Близнецам не стоит теряться в ностальгии, а Водолеям следует быть внимательными к деталям: гороскоп по картам Таро на 19 мая 2025 года
TSN
2025-05-19T02:06:53Z
Тельцам следует показывать свои преимущества, а Скорпионам следует позволить себе радоваться: астрологический прогноз на рунах на 19 мая 2025 года
TSN
2025-05-19T00:48:36Z
Если не цветут пионы: что делать
TSN
2025-05-18T22:37:14Z
Как вырастить хороший урожай лука: все хитрости посадки и ухода
TSN
2025-05-18T22:37:01Z
На Канарских островах протестуют против засилья туристов
Европейская правда
2025-05-18T16:21:34Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Продажи электромобилей Xiaomi падают на фоне кризиса доверия к компании
Корреспондент
2025-05-16T16:30:22Z
Waymo отзывает почти все свои роботакси из-за столкновений с препятствиями
Корреспондент
2025-05-15T18:30:16Z
Toyota представила электрический bZ4X Touring
Корреспондент
2025-05-15T16:51:36Z
По 5 тысяч за машину: почему автогражданка в Украине так сильно подорожала в 2025 году
VGorode
2025-05-15T09:57:26Z
В Украине вырос спрос на гибридные автомобили
Корреспондент
2025-05-15T09:33:10Z
Надежные и комфортные: названы 10 лучших автомобилей с пробегом за свои деньги
UAToday
2025-05-15T08:03:42Z
Хакеры превратили Nissan LEAF в дистанционно управляемую машину
Корреспондент
2025-05-14T19:18:55Z
Audi показала новый e-tron GT quattro
Корреспондент
2025-05-14T16:00:31Z
Санкции уничтожают агросектор РФ - разведка
Корреспондент
2025-05-18T16:39:20Z
Moody's снизило кредитный рейтинг США
Корреспондент
2025-05-16T23:51:08Z
Доллар подорожал: курс валют на 19 мая 2025
TSN
2025-05-19T06:06:00Z
Бельгия передаст Украине помощь на 1 млрд евро
Корреспондент
2025-05-18T10:12:52Z
Стармер анонсировал новое соглашение с ЕС
Корреспондент
2025-05-18T00:51:10Z
Турция открыла новое газовое месторождение в Чёрном море
Корреспондент
2025-05-17T20:21:45Z
Кабмин ускорил установку мобильных вышек
UAToday
2025-05-16T20:03:46Z
Бронирование от мобилизации на предприятиях: будут ли изменения
UAToday
2025-05-16T20:03:27Z
Цена на электроэнергию в Украине на самом высоком уровне в Европе - эксперт
Корреспондент
2025-05-16T20:03:17Z
Apple готовит технологию управления iPhone с помощью мозга - СМИ
UAToday
2025-05-15T13:03:54Z
Команда с украинцем выиграла в Казахстане турнир по Counter-Strike 2
Корреспондент
2025-05-19T00:09:16Z
В NASA зафиксировали в океане гигантскую форму жизни: ее видно даже из космоса
UAToday
2025-05-18T19:15:31Z
Популярное приложение Приват24 приостановит работу: что произошло
TSN
2025-05-17T21:18:24Z
Почему две стороны Луны имеют разный вид: ученые NASA сделали важное открытие
UAToday
2025-05-17T11:03:02Z
Ученые раскрыли секрет рыжих кошек, который не давал покоя десятилетиями
TSN
2025-05-16T19:19:42Z
В Ираке обнаружили рельеф с изображением последнего ассирийского царя
Корреспондент
2025-05-16T17:21:23Z
В Китае представили цифрового военачальника на основе ИИ DeepSeek
Корреспондент
2025-05-16T16:36:46Z
Киберспорт по популярности догоняет топовые футбольные дерби: инсайты дискуссионной панели GGBET UA на SBC Summit Ukraine
Корреспондент
2025-05-16T15:39:33Z
Совладелец МЮ лишился почти трети своего состояния
Корреспондент
2025-05-16T20:36:12Z
Анчелотти хочет вернуть звезду мирового футбола в сборную Бразилии
Корреспондент
2025-05-13T14:39:38Z
Осимхен выбрал для себя приоритетный клуб для дальнейшей карьеры
Корреспондент
2025-05-12T17:18:15Z
Было обидно: Ярмоленко поделился воспоминаниями о Лиге наций без него
Корреспондент
2025-05-13T13:48:17Z
Кубок Стэнли: Флорида уверенно обыграла Торонто
Корреспондент
2025-05-19T05:21:23Z
НБА, плей-офф: Оклахома одерживает победу над Денвером
Корреспондент
2025-05-19T04:54:44Z
Президент Динамо оценил триумф команды в сезоне 2024/25
Корреспондент
2025-05-19T04:30:50Z
Известный промоутер поделился мнением по бою Альварес - Кроуфорд
Корреспондент
2025-05-19T03:42:35Z
Интер не дожал Лацио, Наполи оступился в игре с Пармой
Корреспондент
2025-05-19T03:18:05Z