MY.UAНовини
РФ наближається до Покровська: що відбувається на фронті та де найгірша ситуація
РФ наближається до Покровська: що відбувається на фронті та де найгірша ситуація

РФ наближається до Покровська: що відбувається на фронті та де найгірша ситуація

Російські військові не припиняють штурми на Покровському напрямку у Донецькій області. За словами співзасновника DeepState Романа Погорілого, ворог змінює вектори наступу.

На Покровському напрямку Донецької області тривають найзапекліші бої. Збройні сили Російської Федерації намагаються дійти до Покровська, аби захопити його. Попри те, що українські бійці стримують ворога, в окупантів є просування. Фокус розповідає детальніше про те, що відбувається на східному фронті.

Ситуація на Покровському напрямку — 18-19 серпня

19 серпня аналітик і співзасновник DeepState Роман Погорілий повідомив, що ворог з кожним днем наближається все ближче до Покровська. За його словами, противнику залишилося пройти до населеного пункту близько 20 кілометрів. Уже росіяни захопили Миколаївку в Краматорському районі, яка неподалік розташована.

"Якщо провести лінійку від лінії бойового зіткнення зараз, до Покровська залишається трохи менше 20 кілометрів. Але це цифри. Вони можуть швидко змінюватися або залишатися такими ж. Це залежить від обставин. Вони активно змінюються. Тому що ворог змінює вектори наступу. Він зараз пробує виходити на висоту. Дійсно досягли її початку в населеному пункті Миколаївка. Друга ключова висота — Очеретине. Зараз росіяни намагатимуться його (населений пункт, — ред.) пробивати", — сказав Роман Погорілий.

Ситуація у районі Покровська

18 серпня начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк заявив, що російські військові стоять від Покровська Донецької області за 11 кілометрів. Він наголосив, що в регіоні за кожним містом закріплений підрозділ, бойова бригада, також розроблені плани оборони населеного пункту.

"До околиць міста — це десь до 11 кілометрів. Місто готується, як і вся решта Донецької області", — сказав Сергій Добряк.

За його словами, на Покровському напрямку триває будівництво фортифікаційних споруд.

Дивіться з 16:53

19 серпня аналітики DeepState розповіли, що на Донбасі окупанти просунулися біля чотирьох населених пунктів, розташованих по дузі біля Мирнограда та Покровська. Йдеться про Скучне, Миколаївку, Залізнянське, Новожеланне. Так, українським бійцям довелося відступити на відстань від 600 метрів до двох кілометрів. А відстань між флангами росіян на дузі від Миколаївки до Карлівки становить близько 11 км.

Покровський напрямок — 17 серпня
Покровський напрямок — 18 серпня
Фото: DeepState

Ввечері 18 серпня український військовослужбовець Станіслав Бунятов заявив, що на Покровському напрямку було втрачено ще один населений пункт. Боєць не уточнив, який саме.

"Повертаємося до війни, на Покровському напрямку втрачено ще один населений пункт", — сказав Станіслав Бунятов.

Військовий ЗСУ у своєму Telegram-каналі "Бахмутський демон" написав 19 серпня, що складається враження про те, що президент Росії Володимир Путін намагається "авантюрою" з Покровськом мати хоча б якусь позицію на переговорах. Проте на фоні Курської області ворог перебуває в ненайкращому становищі.

"Враження, що Путін намагається авантюрою з Покровськом мати хоч якусь позицію на переговорах, які він ще з весни хоче. Але на фоні Курська все не дуже ок в п*дарків", — сказав він.

Активні бої за Покровськ та Мирноград

Крім цього, боєць вважає, що активні бої за Покровськ та Мирноград можуть розпочатися у вересні.

"Бої за Покровськ і Мирноград почнуться активно вже, можливо, у вересні. Тримайтесь братики там", — повідомив "Бахмутський демон".

Зауважимо, що на момент виходу публікації офіційно українська сторона не коментувала цю інформацію.

14 серпня очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін заявив, що ціллю окупантів на Донбасі є не лише Покровськ, але й Мирноград.

"Обстановка дуже складна. У ворога пріоритет — захопити місто Покровськ та місто Мирноград", — сказав він.

Мирноград та Покровськ на карті

Бої біля Покровська: що говорять президент, головком та Генштаб

19 серпня президент України Володимир Зеленський розповів про доповідь головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Так, на Покровському напрямку тривають важкі бої.

"Сьогоднішня доповідь Головкома Сирського. Перш за все фронтова ситуація і наші заходи контролю над нею. Тривають важкі бої на Покровському напрямку, захист Торецька. Вдячний за кожен результат у знищенні окупанта", — сказав Володимир Зеленський.

19 серпня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський наголосив, що в районі Покровська тривають важкі бої.

"На Покровському напрямку тривають важкі бої. Сили оборони також роблять все необхідне для захисту Торецька", — сказав Сирський.

У Генштабі ЗСУ зауважили, що протягом 18 серпня українські бійці відбивали 45 російських штурмових дій на Покровському напрямку. Йдеться про райони населених пунктів Воздвиженка, Калинове, Зелене Поле, Миролюбівка, Гродівка, Миколаївка, Птиче, Новогродівка, Завітне, Скучне та Михайлівка.

Тоді як найбільша концентрація атак противника була поблизу Воздвиженки та Новогродівки.

Штурми ЗС РФ на Покровському напрямку

Ризики навколо Покровська: в чому важливість міста

16 серпня британський військовий аналітик Майкл Кларк розповів, що Покровськ на Донбасі перебуває "у справжній біді". Зокрема, окупанти нарощують масштабний наступ на ключовий український логістичний вузол — Покровськ. У цьому районі Сили оборони мають найбільші складнощі.

"Зараз Покровськ у реальній небезпеці, і я думаю, що росіяни сповнені рішучості спробувати взяти його навіть до того, як повернуть територію в Курській області, щоб довести, що вони не збираються відриватися", — сказав Кларк.

14 серпня експерт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке розповів, що ворог призупинив наступ на "дорогу життя" та зосередився на взятті Покровська.

Так, ворог після захоплення Авдіївки почав наступати на північний захід та загрожував автотрасі T0504 — "дорога життя". Зокрема, це основний шлях постачання підрозділів ЗСУ, які обороняють Часів Яр. Так, до траси противнику залишалося 5 кілометрів через село Воздвиженка, проте українці успішно стримують росіян. Тому вони відмовилися від наступу на трасу та почали просуватися на захід на Покровськ.

"Якщо у них (росіян, — ред.) не вдається перерізати важливу для логістики трасу на Часів Яр, тоді досить захопити сам Покровськ. Тому що траса стане неважливою, якщо саме місто впаде", — сказав Юліан Рьопке.

Провал з фортифікаціями

Офіцер ЗСУ і нардеп 8-го скликання Ігор Лапін розповів Фокусу, що просування ворога на Покровському напрямку повʼязане з провалом під час зведення фортифікацій. Він переконаний, що проблеми ще можна вирішити, якщо швидко облаштувати захисні укріплення, проте для цього залишається все менше часу.

19 серпня голова Покровської МВА Сергій Добряк повідомив, що в районі Покровська продовжується будівництво фортифікаційних споруд. Зокрема, до цього приєднуються й інші регіони.

Виснажені підрозділи та постійні штурми РФ

Український військовий Станіслав Бунятов заявив 15 серпня, що в районі Покровська з українського боку стоять виснажені підрозділи, їх ворог тероризує авіацією та штурмує піхотою в масштабах 10 до 1. Ба більше, піхота противника підготовлена, вона щодня штурмує з 4-5 ранку до 21 години.

Він вважає, що Сили оборони мають лише два варіанти — стояти на смерть чи поступово відходити до підготовлених позицій.

"Ініціатива на полі бою може перейти з рук у руки в будь-який момент, тому здавати в інтернеті Мирноград і Покровськ рано. Лінія оборони там готувалася, її надійність можна перевірити тільки в боях. Сподіваюся на краще, готуюся до найгіршого, допомагаю бійцям по максимуму. Раджу чинити так само", — наголосив "Осман".

19 серпня військовий експерт, колишній співробітник СБУ Іван Ступак розповів, що за повідомленням українських військових, на Покровському напрямку спостерігається у десятки разів більше росіян, ніж це було в Соледарі у 2022-2023 роках.

"Набагато гірше. Пруть, дійсно, неймовірно сильно, пішими порядками, групи по 5−10 людей. І без зупинки, 24/7 КАБи. КАБи, кажуть, кучність 200−250 метрів, закидають в великій кількості і просто неможливо голову підняти", — сказав він.

Дивіться з 11:12

18 серпня пресофіцер 14-ї бригади оперативного призначення "Червона калина" Нацгвардії Микола Коваль розповів, що на Покровському напрямку складна ситуація. Ворог наближається до міста, проте за повідомленням Коваля, це не означає, що Покровськ відразу захоплять, оскільки українці намагаються стримати противника на підходах до позицій.

За його словами, ЗСУ стримають штурми противника, проте це вимагає значних зусиль. Після ворожих "мʼясних штурмів", у яких бере участь піхота, ЗС РФ кидають більш підготовлені групи.

"Тривають цілодобові бої. Це майже постійно прямі зіткнення. Стрілецькі бої відбуваються в лісистій місцевості та між будинками в селах. Противник несе великі втрати, але накопичив значну кількість особового складу", — сказав Микола Коваль.

Дивіться з 2:52

Співзасновник DeepState Роман Погорілий зауважив, що росіяни мають переваги, зокрема, це стосується особового складу. Також у ворога активно працює артилерія, авіація та техніка.

Він наголсоив, що ЗС РФ обрали тактику штурмів малими групами.

У чому важливість Покровська

Покровськ — місто на сході, яке розташоване за 70 кілометрів на північний захід від тимчасово окупованого Донецька. Населений пункт вважається ключовим логістичним вузлом для України. Зокрема, він розташований на перетину головної дороги, що постачає українські війська та міста через східний фронт.

Покровськ на карті

Операція ЗСУ в Курській області: як це впливає на фронт біля Покровська

16 серпня військовослужбовець ЗСУ, аеророзвідник Олександр Карпюк заявив, що ситуація на Покровському напрямку залежить від зміни підрозділів під час наступу ворога. Він зауважив, що в районі Очеретиного 115-а ОМБр не впоралася із заміною бійців та втратила найбільший укріпрайон на цьому напрямку, в результаті це порушило всю систему оборони.

За його словами, ситуація на Покровському напрямку складна, ворог зазнає втрат, проте рухається вперед. Також він не вважає, що успіх ЗСУ в Курській області не перекриває те, що відбувається в районі Покровська.

"Я не вважаю, що успіх Курської області перекриє втрату Покровська, я вважаю, що за Покровськ треба битись і відбивати його. Але битва за Покровськ буде за пару місяців, і треба вже змінювати передумови фронту, для того, щоб ні, не відбити Покровськ, цього замало, а змінити ситуацію в Донецькій області, повернути хоча б частину захоплених земель, як ми робили у 2023 після наступу росіян", — сказав він.

Путін ухвалив неправильне рішення

14 серпня військовий аналітик, директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь зазначив, що операція ЗСУ в Курській області поставила президента РФ Володимира Путіна перед стратегічної дилемою — або припинити штурм на сході, зібрати достатні сили та намагатися вибити Сили оборони з Курщини, або ухвалити неправильне рішення та продовжити наступ.

Самусь наголосив, що Путін ухвалив неправильне рішення. А саме намагання продовжити наступ в Україні та пробувати вирішити "проблему" Курщини тими силами, які можна зібрати поза основними напрямками наступів.

Куратором так званої контртерористичної операції на Курщині призначили найближчого соратника Путіна Олексія Дюміна, тому є два центри ухвалення рішень — Донбасом займається начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов, а в Курщиною — Олексій Дюмін та командувач Росгвардії Віктор Золотов.

"В результаті між цими центрами виникнуть розбіжності і, можливо, конфлікт, тому що і Дюміну, і Золотову треба довести свою успішність. Але чим доводити? Військ немає. Намагатися Росгвардією вибити українські війська? А це війська, це важка техніка, це дійсно ефективне угруповання. Водночас Герасимову поставлено завдання до кінця цього року окупувати весь Донбас", — сказав експерт.

Він переконаний, що обидва напрямки не будуть успішними, а тому може виникнути контраверсія між двома центрами ухвалення рішень. В результаті наступ на Покровському напрямку буде зупинено.

Перекидання підрозділів РФ

19 срепня військовий експерт, колишній співробітник СБУ Іван Ступак наголосив, що Курська операція змусила росіян забрати деякі підрозділи з фронту в Україні, проте це відбувається у невеликій кількості.

"У російському Генштабі не ідіоти сидять, вони розуміють задум нашої операції — як обійти, ввести в оману, змусити росіян відтягнути свої сили. На жаль, поки що так масштабно це не відбувається", — сказав Ступак.

За словами Ступака, у ворога є просування на сході.

"Немає жодних претензій до Збройних, як так. Наші військові говорять: "Так, частково ми всі радіємо Курську, що росіяни на собі це відчули. Але ми не повинні забувати, що в нас обмежені ресурси постачання і є питання пріоритетів". Пріоритет зараз — це Курськ, і в людях (найбільш підготовлені, боєздатні), і в техніці, і в боєприпасах. Наші військові на сході говорять, на жаль, "ми відчуваємо на собі пріоритетність інших напрямків, це дається взнаки". І ми бачимо це у вигляді втрачених територій", — пояснив експерт.

18 серпня у The Wall Street Journal розповіли, що протягом минулого тижня РФ вивела з України до 5 тисяч військових, аби спробувати зупинити просування ЗС РФ у Курській обалсті. Зокрема, противник забрав деяких бійців з Донецької області, центру наступу ворога. Для того, аби повернути всю територію, окупантам доведеться виводити більше підрозділів з фронту в Україні.

"Щоб витіснити українців, Росії доведеться відправити ще більше військ, стерти з лиця землі власні міста і села артилерійськими обстрілами, як вона це робить на великій частині України", — сказав співрозмовник видання.

Хто винен у просуваннях РФ біля Покровська

19 серпня військовослужбовець Станіслав Бунятов заявив, що окупанти просуваються на Покровському та Торецькому напрямках, тоді як командування робить багато помилок. Зокрема, українські командири батальйонів не подають дійсну обстановку навіть суміжним підрозділам, щоб зняти із себе відповідальність.

Крім цього, деякі бойові порядки дезорієнтовані, немає чітко злагоджених планів роботи між бригадами та батальйонами, тоді як також впливає на ситуацію політика командирів "з коронами на головах" — "У меня есть своя зона ответственности, остальное меня не интересует", "Кто вы такие, чтобы меня учить".

Натомість він переконаний, що на цих напрямках потрібна єдина звʼязка між підрозділами артилерії, БПЛА та піхоти, швидка координація та взаємодія.

"Якщо умовно одномоментно замінити купу комбригів та підрозділів на один, який буде дорівнювати загальній кількості людей в цих підрозділах, то ситуація кардинально зміниться. Але зараз потрібно виходити з того що є, єдиний варіант — налагодити взаємодію", — сказав Бунятов.

Офіцер ЗСУ з позивним "Алекс" підтвердив, що на Торецькому напрямку у провалах нібито винні командири, які "не можуть налагодити взаємодію навіть на рівні батальйонів". Так, деякі зовсім не знають про обстановку та думають, що в них все добре, тоді як інші навіть не наносять на карту актуальні лінію бойового зіткнення.

"Тотальна брехня в доповідях вищому командуванню викривлює всю дійсну обстановку. Командири нагадують лудоманів, які не мають нічого, але знову беруть в борг, витрачають всі ресурси аби повернути своє попереднє становище. Так само і тут: набрехали в доповідях, мають купу дірок, які намагаються всіма неправдами залатати, щоб їхня доповідь відповідала дійсності, проте це більше нагадує сніжний ком, який стає все більше і більше і з часом розгребти його стає все важче", — сказав "Алекс".

Додамо, що на момент виходу публікації командування не відерагувало на заяви військових.

Евакуація місцевих жителів з Покровська

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк зазначив 18 серпня, що в Покровській громаді до початку повномасштабного вторгнення проживало близько 86 тисяч людей, тоді як нині залишилося понад 59 тисяч.

Проте він почав закликати місцевих жителів громади евакуюватися ще 15 серпня.

"Ми бачимо, що ворог майже підійшов впритул до нашої громади, до міста Покровськ. Трішки більш ніж десять кілометрів від околиць міста Покровськ. Ми бачимо, що за всі ті обстріли, які були по нашій громаді й по місту, ворог цинічно б'є або критичну інфраструктуру, або приватну забудову, або житлову", — наголосив Сергій Добряк.

За його словами, евакуація особливо стосується родин із дітьми та людей похилого віку. Також він заявив, що ситуація лише погіршується.

Як виїхати з Покровська

Для того, аби виїхати з міста, потрібно зателефонувати:

  • 0-800-408-911 — для евакуації та гуманітарної допомоги;
  • 0800300101 — контактний центр Покровської МВА;
  • 066-285-62-90 — для отримання виплат під час евакуації;
  • 0-800-332-614 — для евакуації тяжко хворих та людей з інвалідністю;
  • 0932022232 та 0964041034 — для супроводу тяжкохворих осіб;
  • 0-800-500-121 та 073-050-01-21 — цілодобові гарячі лінії.

18 серпня віцепрем'єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала евакуюватися жителів Покровська, Мирнограда та Селидового.

"Звертаюсь до мешканців населених пунктів у безпосередній близькості до лінії фронту. Насамперед це: Покровськ, Мирноград, Селидове. Прошу вас евакуюватись", — сказала вона.

За її словами, життя та здоровʼя цінніші за все, також цивільні у прифронтових населених пунктах заважають працювати Силам оборони.

Куди звернутися для евакуації з прифронтових міст

  • 0-800-500-121 — на загальну гарячу лінію по Донецькій області;
  • 0-800-300-101 — Покровська громада;
  • 080-033-64-54 — Селидівська громада;
  • 050-648-15-19 — Мирноградська громада;
  • 15-48 — Мінреінтеграції.

19 серпня начальник Покровської МВА Сергій Добряк заявив, що ворог не припиняє штурмувати позиції ЗСУ та намагається просунутися до населеного пункту. У Покровську збільшилися темпи евакуації через те, що окупанти постійно наближаються. Так, щодня виїжджає 500-600 осіб.

Протягом 18 серпня з Покровська виїхали 480 людей, з них лише 135 за допомогою поїзда, інші евакуюються власним транспортом. Проте місцева влада може вивозити щонайменше тисячу осіб на день.

Примусова евакуація дітей

Крім цього, цього тижня можуть ввести примусову евакуацію дітей. До повномасштабної війни в місті було 13 700 дітей, нині залишається 4 788, третина.

"Я думаю, що ми дійдемо до того на цьому тижні, що в нас буде теж примусове вивезення дітей", — наголосив Добряк.

Тиждень-два на евакуацію

Добряк вважає, що з огляду на темпи просування окупантів, у жителів Покровська є тиждень-два для виїзду.

"На сьогодні поки що в Покровську працює все, всі сервіси, повністю. Тобто, і вода, і електрика, і газ, і комунальний транспорт їздить. І магазин, ринки, банки, суд… Поки що працює все. Але ми розуміємо, що тиждень там буде згортатися потихеньку", — додав начальник МВА.

Дивіться з 11:30

Нагадаємо, 18 серпня лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс" повідомив, що на Покровському напрямку Донецької області окупанти отримали FPV-дрони з частотою керування 2000 МГц. За його словами, росіяни думають наперед та вигадують щось нове, тоді як українці лише після цього намагаються "наздогнати та залатати дірки".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Не пощастить: 3 знаки зодіаку, яким останні дні липня принесуть погану новину
24tv
2025-07-26T06:24:32Z
Секс після поранення: як повернутись до близькості у парі
TSN
2025-07-26T06:21:41Z
Вона розриває всі тренди: як приготувати красиву й смачну каву колд брю
24tv
2025-07-26T05:12:32Z
Як правильно зберігати гроші, аби вони лише примножувалися
24tv
2025-07-26T05:03:53Z
Втеча від галасу туристів: ці 2 острови у Європі ідеальні для спокійної відпустки
24tv
2025-07-26T04:36:55Z
У 6 знаків зодіаку розпочнеться новий розділ фінансового достатку: відома дата
GlavRed
2025-07-26T04:27:52Z
Подарунки та нові знайомства: 26 липня доля усміхнеться двом знакам зодіаку
GlavRed
2025-07-26T03:27:54Z
Тест на IQ: знайдіть 3 відмінності на картинці з хлопчиком-дайвером за 47 секунд
GlavRed
2025-07-26T03:27:05Z
Жінок розпитали, які парфуми їм подобаються на чоловіках – і ось які назви звучали найчастіше
24tv
2025-07-26T03:24:40Z
Українці розкупили квитки на концерт Меладзе в Італії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T03:51:20Z
Галкін з Пугачовою показалися в нових образах: співачка здивувала довжиною вбрання
GlavRed
2025-07-25T23:27:00Z
Галкін і Пугачова хочуть приїхати в Україну: шоумен назвав умову
GlavRed
2025-07-25T22:39:35Z
Нікіта Кісельов – "Чайка" – 4 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-07-25T21:45:08Z
Найстильніша стрижка року: саме таку зачіску обожнює Сальма Гаєк
24tv
2025-07-25T21:03:40Z
Дуже важка хвороба: російську зірку запідозрили в найстрашнішому
GlavRed
2025-07-25T20:27:32Z
Гарантують відпочинок і гарний настрій: 3 смішні комедії для домашніх вихідних
24tv
2025-07-25T19:27:16Z
Перші кадри Sci-Fi серіалу Pluribus від творця «Пуститися берега». Реліз — 7 листопада на Apple TV+
ITC
2025-07-25T18:46:18Z
Статки Оззі Озборна: скільки та на чому заробляв "Принц темряви"
24tv
2025-07-25T18:06:31Z
Головне – досягти своїх цілей: у Путіна зробили нову цинічну заяву про війну в Україні
24tv
2025-07-20T09:30:42Z
Найбільш гучні справи які розслідує НАБУ в Черкасах
Украина Криминальная
2025-07-26T06:48:36Z
Глава МЗС Туреччини: У Стамбулі домовилися про саміт лідерів за участі Зеленського, Путіна і Трампа
Лига
2025-07-26T06:45:43Z
Історична подія: ексочільник МЗС проаналізував зміну послів у 16 країнах
24tv
2025-07-26T06:42:42Z
Зеленський прокоментував масовану атаку РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T06:42:15Z
Як працює Нацрада, чому люди стають залежними від спілкування з ШІ, і як побудувати ефективні страткомунікації
Детектор М
2025-07-26T06:39:49Z
Атакований завод з важливою технікою для армії РФ: дрони вдарили по Ставрополю
GlavRed
2025-07-26T06:36:55Z
Сирський відзначає 60-річний ювілей
УкраинФорм
2025-07-26T06:33:54Z
Росіяни били по Шосткінській громаді КАБами, ракетами та дронами: Сумська ОВА підбила підсумки атки
ZN UA
2025-07-26T06:31:33Z
Як схуднути після 50 років: головні перешкоди та реальні рішення
24tv
2025-07-26T05:27:17Z
Японські учені винайшли спосіб лікування синдрому Дауна
TSN
2025-07-26T05:03:55Z
Відновлення після фронту: які медпослуги можна отримати
ZN UA
2025-07-25T22:25:06Z
Сухість повік, свербіж та печіння: що викликає лущення на очах і як це зупинити
Знай
2025-07-25T20:51:14Z
Вакцини від Covid-19 врятували значно менше життів, ніж вважалося раніше — дослідження
ZN UA
2025-07-25T20:01:57Z
Як готувала бабуся: швидкий рецепт ніжних пиріжків з вишнею від Ярославського
24tv
2025-07-25T19:33:36Z
Солодка залежність: чому нас тягне до цукру
GlavRed
2025-07-25T19:27:14Z
Спалюють калорії не щодня, а щогодини: чим заправляти салати, щоб швидко схуднути
Знай
2025-07-25T17:51:12Z
Мокреці в Україні – що це за комахи та чим вона небезпечні
24tv
2025-07-25T17:21:16Z
Ворог активно втрачає особовий склад та техніку на фронті - Генштаб
Gazeta UA
2025-07-26T06:39:48Z
В ЄС запроваджують штрафи для батьків, які забирають дітей з дитячих садків із запізненням
Известия Киев
2025-07-26T06:34:42Z
Зламалася гілка: як реанімувати дерево і врятувати врожай
GlavRed
2025-07-26T06:27:49Z
Українцям роздадуть безкоштовне житло – хто отримає поза чергою
Знай
2025-07-26T06:12:44Z
Робота для неповнолітніх в Україні: в яких областях найбільше таких робітників
ZN UA
2025-07-26T06:09:01Z
Чи заберуть у вас город, який ви не приватизували під час воєнного стану
24tv
2025-07-26T06:03:19Z
Грошова допомога для пенсіонерів у Дніпрі: які виплати доступні українцям
Политека
2025-07-26T06:01:50Z
Загинув у гелікоптері, що пробивався в оточений Маріуполь. Згадаймо Героя України Бориса Горошка
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T06:00:46Z
"Ніщо в житті не безплатне": жінка після звільнення з роботи бере з чоловіка плату за обіди
Фокус
2025-07-26T06:00:15Z
Атака на Дніпро та область: є жертва та поранені, зруйновано «Епіцентр»
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T06:48:21Z
На Південно–Слобожанському напрямку росіяни атакували сім разів, на Куп’янському вчора відбулося одне боєзіткнення – Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2025-07-26T06:37:29Z
Генштаб розповів про наступальні дії росіян
1News
2025-07-26T06:36:03Z
Російські військові вже у Покровську: ДРГ си щось більше — ISW
ZN UA
2025-07-26T06:33:48Z
У Чернівцях вчитель "мінував" школи та дитсадки
TSN
2025-07-26T06:33:15Z
Новий графік руху транспорту в Миколаєві: що змінилося для пасажирів
Политека
2025-07-26T06:31:18Z
Пам’яті енергетика, старшого лейтенанта Олександра Бизина
УкраинФорм
2025-07-26T06:18:02Z
Незаконні реабілітаційні центри в Харкові: афера чи лікування?
Украина Криминальная
2025-07-26T06:12:38Z
Десятки наступів на Сіверському та Покровському напрямках: карта фронту на 26 липня
24tv
2025-07-26T06:03:52Z
Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 26 липня
Мій Харків
2025-07-26T06:49:05Z
Знайдено бомбу уповільненої дії: руйнівний землетрус може статися будь-якої миті
Фокус
2025-07-26T06:45:22Z
В РФ БпЛА атакували радіозавод "Сигнал", який виробляє комплекси РЕБ
Фокус
2025-07-26T06:45:21Z
Росія знищила "Епіцентр" у Кам'янському. Як він виглядає після атаки
Telegraf
2025-07-26T06:42:50Z
Біля Кам'янська росіяни знищили Епіцентр
УкраинФорм
2025-07-26T06:24:24Z
Окупанти понад три години атакували Харків та область КАБами, балістикою та дронами
Комсомольская правда
2025-07-26T06:16:29Z
У Харкові окупанти атакували рятувальників: ДСНС показала наслідки
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T06:15:45Z
"Харків відновлюється навіть тоді, коли ще димить": у місті досі палають пожежі, спричинені масованим повітряним ударом
ZN UA
2025-07-26T06:06:18Z
Внаслідок обстрілу Шосткинської громади поранені 3 людей: у якому вони стані
24tv
2025-07-26T05:57:58Z
Ребич домовляється про повернення на батьківщину
Football.ua
2025-07-26T06:45:26Z
Стало відомо, які преміальні отримає Лунін за участь у клубному чемпіонаті світу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T06:36:29Z
Юрій Ковальчук здобув «золото» чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства
УкраинФорм
2025-07-26T06:27:12Z
Захисник Торіно перебрався до Сассуоло
Football.ua
2025-07-26T06:13:35Z
Зірковий супертяж відверто оцінив рівень Усика після перемоги над Дюбуа
24tv
2025-07-26T06:09:00Z
Колишній воротар Евертона перейшов до Спортінга
Football.ua
2025-07-26T05:55:29Z
Родріго Де Пауль — гравець Інтер Маямі
Football.ua
2025-07-26T05:24:02Z
Бернлі оновить контракт центрального захисника
Football.ua
2025-07-26T05:04:47Z
Дикі танці від Усика: чемпіон опублікував запальне відео з тренувань
24tv
2025-07-26T04:27:55Z
Життя після 70 років: як зростають пенсії літніх українців
24tv
2025-07-26T06:03:06Z
Подорожчання палива в Україні: у Нацбанку пояснили, чого чекати водіям
Хвиля
2025-07-26T06:00:20Z
Цей популярний продукт з ринку може бути небезпечним: як розпізнати підробку
Telegraf
2025-07-26T05:57:51Z
Чи зміняться тарифи на газ із вересня: вже відомо чітку відповідь
24tv
2025-07-26T05:33:06Z
ЄС готує дзеркальну відповідь на впровадження Трампом з 1 серпня нових тарифів на імпорт
Известия Киев
2025-07-26T05:28:00Z
Страйки в європейських аеропортах на вихідних можуть зірвати тисячі відпусток
ГЛАВКОМ NET
2025-07-26T05:21:51Z
Високі ціни на малину будуть триматись до вересня
Agravery
2025-07-26T05:21:50Z
Якими пільгами не користуються пенсіонери в Україні
24tv
2025-07-26T05:03:19Z
На Сумщині планують побудувати овочесховище на 1 тис. тонн
AgroPortal
2025-07-26T05:00:45Z
Amazon представив новий кольоровий Kindle
InternetUA
2025-07-26T06:49:04Z
Вийшла публічна бета-версія Apple iOS 26
InternetUA
2025-07-26T06:31:03Z
Незвичний "щоденний ритуал" ретривера став вірусним: що незвичного робить собака
Фокус
2025-07-26T06:30:48Z
Новий пошук Google Web View упорядковує результати за допомогою штучного інтелекту
InternetUA
2025-07-26T06:16:34Z
Заробляти на YouTube: скільки платформа платить за 10 000 переглядів
24tv
2025-07-26T05:03:29Z
Вчені знайшли помешкання понад 40 тис. гігантських черепах: як їх рахували
TSN
2025-07-26T04:51:37Z
Як клімат, війна і занедбані землі створили ідеальні умови для навали сарани
24tv
2025-07-26T04:33:58Z
У застосунку «Армія+» запустили навчальний курс «Стоп корупція»
УкраинФорм
2025-07-26T04:12:25Z
Microsoft остаточно позбавилася синього екрана смерті в новому оновленні для Windows 11
InternetUA
2025-07-26T04:01:25Z
Куди поділись Renault Logan та Sandero, та чому зникають хетчбеки?
AutoCentre
2025-07-26T05:04:33Z
Покинула російського пілота, народила дитину: історія кохання Ферстаппена та Піке
24tv
2025-07-26T04:12:26Z
Наступник Audi TT дебютує восени у вигляді концепту
Топ Жир
2025-07-26T01:18:52Z
Hyundai готується представити доступний електричний автомобіль
Топ Жир
2025-07-26T00:18:27Z
27 автомобілів Lamborghini Revuelto можуть отримати звичайні двері замість класичних ножичних
Топ Жир
2025-07-25T23:33:44Z
Коли звичайний позашляховик здає, цей водоплавний V8-монстр продовжує рух
Топ Жир
2025-07-25T22:03:06Z
Автомобілі, які обирають справжні колекціонери, можуть вас здивувати
Топ Жир
2025-07-25T21:18:32Z
Мільйони водіїв ненавидять цю систему економії палива, тому EPA планує її скасувати
Топ Жир
2025-07-25T20:33:43Z
Ця замаскована V8 суперкар демонструє AMG у найбільш нестримному вигляді
Топ Жир
2025-07-25T20:03:21Z