MY.UAНовини
РФ наближається до Покровська: що відбувається на фронті та де найгірша ситуація
РФ наближається до Покровська: що відбувається на фронті та де найгірша ситуація

РФ наближається до Покровська: що відбувається на фронті та де найгірша ситуація

Російські військові не припиняють штурми на Покровському напрямку у Донецькій області. За словами співзасновника DeepState Романа Погорілого, ворог змінює вектори наступу.

На Покровському напрямку Донецької області тривають найзапекліші бої. Збройні сили Російської Федерації намагаються дійти до Покровська, аби захопити його. Попри те, що українські бійці стримують ворога, в окупантів є просування. Фокус розповідає детальніше про те, що відбувається на східному фронті.

Ситуація на Покровському напрямку — 18-19 серпня

19 серпня аналітик і співзасновник DeepState Роман Погорілий повідомив, що ворог з кожним днем наближається все ближче до Покровська. За його словами, противнику залишилося пройти до населеного пункту близько 20 кілометрів. Уже росіяни захопили Миколаївку в Краматорському районі, яка неподалік розташована.

"Якщо провести лінійку від лінії бойового зіткнення зараз, до Покровська залишається трохи менше 20 кілометрів. Але це цифри. Вони можуть швидко змінюватися або залишатися такими ж. Це залежить від обставин. Вони активно змінюються. Тому що ворог змінює вектори наступу. Він зараз пробує виходити на висоту. Дійсно досягли її початку в населеному пункті Миколаївка. Друга ключова висота — Очеретине. Зараз росіяни намагатимуться його (населений пункт, — ред.) пробивати", — сказав Роман Погорілий.

Ситуація у районі Покровська

18 серпня начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк заявив, що російські військові стоять від Покровська Донецької області за 11 кілометрів. Він наголосив, що в регіоні за кожним містом закріплений підрозділ, бойова бригада, також розроблені плани оборони населеного пункту.

"До околиць міста — це десь до 11 кілометрів. Місто готується, як і вся решта Донецької області", — сказав Сергій Добряк.

За його словами, на Покровському напрямку триває будівництво фортифікаційних споруд.

Дивіться з 16:53

19 серпня аналітики DeepState розповіли, що на Донбасі окупанти просунулися біля чотирьох населених пунктів, розташованих по дузі біля Мирнограда та Покровська. Йдеться про Скучне, Миколаївку, Залізнянське, Новожеланне. Так, українським бійцям довелося відступити на відстань від 600 метрів до двох кілометрів. А відстань між флангами росіян на дузі від Миколаївки до Карлівки становить близько 11 км.

Покровський напрямок — 17 серпня
Покровський напрямок — 18 серпня
Фото: DeepState

Ввечері 18 серпня український військовослужбовець Станіслав Бунятов заявив, що на Покровському напрямку було втрачено ще один населений пункт. Боєць не уточнив, який саме.

"Повертаємося до війни, на Покровському напрямку втрачено ще один населений пункт", — сказав Станіслав Бунятов.

Військовий ЗСУ у своєму Telegram-каналі "Бахмутський демон" написав 19 серпня, що складається враження про те, що президент Росії Володимир Путін намагається "авантюрою" з Покровськом мати хоча б якусь позицію на переговорах. Проте на фоні Курської області ворог перебуває в ненайкращому становищі.

"Враження, що Путін намагається авантюрою з Покровськом мати хоч якусь позицію на переговорах, які він ще з весни хоче. Але на фоні Курська все не дуже ок в п*дарків", — сказав він.

Активні бої за Покровськ та Мирноград

Крім цього, боєць вважає, що активні бої за Покровськ та Мирноград можуть розпочатися у вересні.

"Бої за Покровськ і Мирноград почнуться активно вже, можливо, у вересні. Тримайтесь братики там", — повідомив "Бахмутський демон".

Зауважимо, що на момент виходу публікації офіційно українська сторона не коментувала цю інформацію.

14 серпня очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін заявив, що ціллю окупантів на Донбасі є не лише Покровськ, але й Мирноград.

"Обстановка дуже складна. У ворога пріоритет — захопити місто Покровськ та місто Мирноград", — сказав він.

Мирноград та Покровськ на карті

Бої біля Покровська: що говорять президент, головком та Генштаб

19 серпня президент України Володимир Зеленський розповів про доповідь головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Так, на Покровському напрямку тривають важкі бої.

"Сьогоднішня доповідь Головкома Сирського. Перш за все фронтова ситуація і наші заходи контролю над нею. Тривають важкі бої на Покровському напрямку, захист Торецька. Вдячний за кожен результат у знищенні окупанта", — сказав Володимир Зеленський.

19 серпня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський наголосив, що в районі Покровська тривають важкі бої.

"На Покровському напрямку тривають важкі бої. Сили оборони також роблять все необхідне для захисту Торецька", — сказав Сирський.

У Генштабі ЗСУ зауважили, що протягом 18 серпня українські бійці відбивали 45 російських штурмових дій на Покровському напрямку. Йдеться про райони населених пунктів Воздвиженка, Калинове, Зелене Поле, Миролюбівка, Гродівка, Миколаївка, Птиче, Новогродівка, Завітне, Скучне та Михайлівка.

Тоді як найбільша концентрація атак противника була поблизу Воздвиженки та Новогродівки.

Штурми ЗС РФ на Покровському напрямку

Ризики навколо Покровська: в чому важливість міста

16 серпня британський військовий аналітик Майкл Кларк розповів, що Покровськ на Донбасі перебуває "у справжній біді". Зокрема, окупанти нарощують масштабний наступ на ключовий український логістичний вузол — Покровськ. У цьому районі Сили оборони мають найбільші складнощі.

"Зараз Покровськ у реальній небезпеці, і я думаю, що росіяни сповнені рішучості спробувати взяти його навіть до того, як повернуть територію в Курській області, щоб довести, що вони не збираються відриватися", — сказав Кларк.

14 серпня експерт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке розповів, що ворог призупинив наступ на "дорогу життя" та зосередився на взятті Покровська.

Так, ворог після захоплення Авдіївки почав наступати на північний захід та загрожував автотрасі T0504 — "дорога життя". Зокрема, це основний шлях постачання підрозділів ЗСУ, які обороняють Часів Яр. Так, до траси противнику залишалося 5 кілометрів через село Воздвиженка, проте українці успішно стримують росіян. Тому вони відмовилися від наступу на трасу та почали просуватися на захід на Покровськ.

"Якщо у них (росіян, — ред.) не вдається перерізати важливу для логістики трасу на Часів Яр, тоді досить захопити сам Покровськ. Тому що траса стане неважливою, якщо саме місто впаде", — сказав Юліан Рьопке.

Провал з фортифікаціями

Офіцер ЗСУ і нардеп 8-го скликання Ігор Лапін розповів Фокусу, що просування ворога на Покровському напрямку повʼязане з провалом під час зведення фортифікацій. Він переконаний, що проблеми ще можна вирішити, якщо швидко облаштувати захисні укріплення, проте для цього залишається все менше часу.

19 серпня голова Покровської МВА Сергій Добряк повідомив, що в районі Покровська продовжується будівництво фортифікаційних споруд. Зокрема, до цього приєднуються й інші регіони.

Виснажені підрозділи та постійні штурми РФ

Український військовий Станіслав Бунятов заявив 15 серпня, що в районі Покровська з українського боку стоять виснажені підрозділи, їх ворог тероризує авіацією та штурмує піхотою в масштабах 10 до 1. Ба більше, піхота противника підготовлена, вона щодня штурмує з 4-5 ранку до 21 години.

Він вважає, що Сили оборони мають лише два варіанти — стояти на смерть чи поступово відходити до підготовлених позицій.

"Ініціатива на полі бою може перейти з рук у руки в будь-який момент, тому здавати в інтернеті Мирноград і Покровськ рано. Лінія оборони там готувалася, її надійність можна перевірити тільки в боях. Сподіваюся на краще, готуюся до найгіршого, допомагаю бійцям по максимуму. Раджу чинити так само", — наголосив "Осман".

19 серпня військовий експерт, колишній співробітник СБУ Іван Ступак розповів, що за повідомленням українських військових, на Покровському напрямку спостерігається у десятки разів більше росіян, ніж це було в Соледарі у 2022-2023 роках.

"Набагато гірше. Пруть, дійсно, неймовірно сильно, пішими порядками, групи по 5−10 людей. І без зупинки, 24/7 КАБи. КАБи, кажуть, кучність 200−250 метрів, закидають в великій кількості і просто неможливо голову підняти", — сказав він.

Дивіться з 11:12

18 серпня пресофіцер 14-ї бригади оперативного призначення "Червона калина" Нацгвардії Микола Коваль розповів, що на Покровському напрямку складна ситуація. Ворог наближається до міста, проте за повідомленням Коваля, це не означає, що Покровськ відразу захоплять, оскільки українці намагаються стримати противника на підходах до позицій.

За його словами, ЗСУ стримають штурми противника, проте це вимагає значних зусиль. Після ворожих "мʼясних штурмів", у яких бере участь піхота, ЗС РФ кидають більш підготовлені групи.

"Тривають цілодобові бої. Це майже постійно прямі зіткнення. Стрілецькі бої відбуваються в лісистій місцевості та між будинками в селах. Противник несе великі втрати, але накопичив значну кількість особового складу", — сказав Микола Коваль.

Дивіться з 2:52

Співзасновник DeepState Роман Погорілий зауважив, що росіяни мають переваги, зокрема, це стосується особового складу. Також у ворога активно працює артилерія, авіація та техніка.

Він наголсоив, що ЗС РФ обрали тактику штурмів малими групами.

У чому важливість Покровська

Покровськ — місто на сході, яке розташоване за 70 кілометрів на північний захід від тимчасово окупованого Донецька. Населений пункт вважається ключовим логістичним вузлом для України. Зокрема, він розташований на перетину головної дороги, що постачає українські війська та міста через східний фронт.

Покровськ на карті

Операція ЗСУ в Курській області: як це впливає на фронт біля Покровська

16 серпня військовослужбовець ЗСУ, аеророзвідник Олександр Карпюк заявив, що ситуація на Покровському напрямку залежить від зміни підрозділів під час наступу ворога. Він зауважив, що в районі Очеретиного 115-а ОМБр не впоралася із заміною бійців та втратила найбільший укріпрайон на цьому напрямку, в результаті це порушило всю систему оборони.

За його словами, ситуація на Покровському напрямку складна, ворог зазнає втрат, проте рухається вперед. Також він не вважає, що успіх ЗСУ в Курській області не перекриває те, що відбувається в районі Покровська.

"Я не вважаю, що успіх Курської області перекриє втрату Покровська, я вважаю, що за Покровськ треба битись і відбивати його. Але битва за Покровськ буде за пару місяців, і треба вже змінювати передумови фронту, для того, щоб ні, не відбити Покровськ, цього замало, а змінити ситуацію в Донецькій області, повернути хоча б частину захоплених земель, як ми робили у 2023 після наступу росіян", — сказав він.

Путін ухвалив неправильне рішення

14 серпня військовий аналітик, директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь зазначив, що операція ЗСУ в Курській області поставила президента РФ Володимира Путіна перед стратегічної дилемою — або припинити штурм на сході, зібрати достатні сили та намагатися вибити Сили оборони з Курщини, або ухвалити неправильне рішення та продовжити наступ.

Самусь наголосив, що Путін ухвалив неправильне рішення. А саме намагання продовжити наступ в Україні та пробувати вирішити "проблему" Курщини тими силами, які можна зібрати поза основними напрямками наступів.

Куратором так званої контртерористичної операції на Курщині призначили найближчого соратника Путіна Олексія Дюміна, тому є два центри ухвалення рішень — Донбасом займається начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов, а в Курщиною — Олексій Дюмін та командувач Росгвардії Віктор Золотов.

"В результаті між цими центрами виникнуть розбіжності і, можливо, конфлікт, тому що і Дюміну, і Золотову треба довести свою успішність. Але чим доводити? Військ немає. Намагатися Росгвардією вибити українські війська? А це війська, це важка техніка, це дійсно ефективне угруповання. Водночас Герасимову поставлено завдання до кінця цього року окупувати весь Донбас", — сказав експерт.

Він переконаний, що обидва напрямки не будуть успішними, а тому може виникнути контраверсія між двома центрами ухвалення рішень. В результаті наступ на Покровському напрямку буде зупинено.

Перекидання підрозділів РФ

19 срепня військовий експерт, колишній співробітник СБУ Іван Ступак наголосив, що Курська операція змусила росіян забрати деякі підрозділи з фронту в Україні, проте це відбувається у невеликій кількості.

"У російському Генштабі не ідіоти сидять, вони розуміють задум нашої операції — як обійти, ввести в оману, змусити росіян відтягнути свої сили. На жаль, поки що так масштабно це не відбувається", — сказав Ступак.

За словами Ступака, у ворога є просування на сході.

"Немає жодних претензій до Збройних, як так. Наші військові говорять: "Так, частково ми всі радіємо Курську, що росіяни на собі це відчули. Але ми не повинні забувати, що в нас обмежені ресурси постачання і є питання пріоритетів". Пріоритет зараз — це Курськ, і в людях (найбільш підготовлені, боєздатні), і в техніці, і в боєприпасах. Наші військові на сході говорять, на жаль, "ми відчуваємо на собі пріоритетність інших напрямків, це дається взнаки". І ми бачимо це у вигляді втрачених територій", — пояснив експерт.

18 серпня у The Wall Street Journal розповіли, що протягом минулого тижня РФ вивела з України до 5 тисяч військових, аби спробувати зупинити просування ЗС РФ у Курській обалсті. Зокрема, противник забрав деяких бійців з Донецької області, центру наступу ворога. Для того, аби повернути всю територію, окупантам доведеться виводити більше підрозділів з фронту в Україні.

"Щоб витіснити українців, Росії доведеться відправити ще більше військ, стерти з лиця землі власні міста і села артилерійськими обстрілами, як вона це робить на великій частині України", — сказав співрозмовник видання.

Хто винен у просуваннях РФ біля Покровська

19 серпня військовослужбовець Станіслав Бунятов заявив, що окупанти просуваються на Покровському та Торецькому напрямках, тоді як командування робить багато помилок. Зокрема, українські командири батальйонів не подають дійсну обстановку навіть суміжним підрозділам, щоб зняти із себе відповідальність.

Крім цього, деякі бойові порядки дезорієнтовані, немає чітко злагоджених планів роботи між бригадами та батальйонами, тоді як також впливає на ситуацію політика командирів "з коронами на головах" — "У меня есть своя зона ответственности, остальное меня не интересует", "Кто вы такие, чтобы меня учить".

Натомість він переконаний, що на цих напрямках потрібна єдина звʼязка між підрозділами артилерії, БПЛА та піхоти, швидка координація та взаємодія.

"Якщо умовно одномоментно замінити купу комбригів та підрозділів на один, який буде дорівнювати загальній кількості людей в цих підрозділах, то ситуація кардинально зміниться. Але зараз потрібно виходити з того що є, єдиний варіант — налагодити взаємодію", — сказав Бунятов.

Офіцер ЗСУ з позивним "Алекс" підтвердив, що на Торецькому напрямку у провалах нібито винні командири, які "не можуть налагодити взаємодію навіть на рівні батальйонів". Так, деякі зовсім не знають про обстановку та думають, що в них все добре, тоді як інші навіть не наносять на карту актуальні лінію бойового зіткнення.

"Тотальна брехня в доповідях вищому командуванню викривлює всю дійсну обстановку. Командири нагадують лудоманів, які не мають нічого, але знову беруть в борг, витрачають всі ресурси аби повернути своє попереднє становище. Так само і тут: набрехали в доповідях, мають купу дірок, які намагаються всіма неправдами залатати, щоб їхня доповідь відповідала дійсності, проте це більше нагадує сніжний ком, який стає все більше і більше і з часом розгребти його стає все важче", — сказав "Алекс".

Додамо, що на момент виходу публікації командування не відерагувало на заяви військових.

Евакуація місцевих жителів з Покровська

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк зазначив 18 серпня, що в Покровській громаді до початку повномасштабного вторгнення проживало близько 86 тисяч людей, тоді як нині залишилося понад 59 тисяч.

Проте він почав закликати місцевих жителів громади евакуюватися ще 15 серпня.

"Ми бачимо, що ворог майже підійшов впритул до нашої громади, до міста Покровськ. Трішки більш ніж десять кілометрів від околиць міста Покровськ. Ми бачимо, що за всі ті обстріли, які були по нашій громаді й по місту, ворог цинічно б'є або критичну інфраструктуру, або приватну забудову, або житлову", — наголосив Сергій Добряк.

За його словами, евакуація особливо стосується родин із дітьми та людей похилого віку. Також він заявив, що ситуація лише погіршується.

Як виїхати з Покровська

Для того, аби виїхати з міста, потрібно зателефонувати:

  • 0-800-408-911 — для евакуації та гуманітарної допомоги;
  • 0800300101 — контактний центр Покровської МВА;
  • 066-285-62-90 — для отримання виплат під час евакуації;
  • 0-800-332-614 — для евакуації тяжко хворих та людей з інвалідністю;
  • 0932022232 та 0964041034 — для супроводу тяжкохворих осіб;
  • 0-800-500-121 та 073-050-01-21 — цілодобові гарячі лінії.

18 серпня віцепрем'єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала евакуюватися жителів Покровська, Мирнограда та Селидового.

"Звертаюсь до мешканців населених пунктів у безпосередній близькості до лінії фронту. Насамперед це: Покровськ, Мирноград, Селидове. Прошу вас евакуюватись", — сказала вона.

За її словами, життя та здоровʼя цінніші за все, також цивільні у прифронтових населених пунктах заважають працювати Силам оборони.

Куди звернутися для евакуації з прифронтових міст

  • 0-800-500-121 — на загальну гарячу лінію по Донецькій області;
  • 0-800-300-101 — Покровська громада;
  • 080-033-64-54 — Селидівська громада;
  • 050-648-15-19 — Мирноградська громада;
  • 15-48 — Мінреінтеграції.

19 серпня начальник Покровської МВА Сергій Добряк заявив, що ворог не припиняє штурмувати позиції ЗСУ та намагається просунутися до населеного пункту. У Покровську збільшилися темпи евакуації через те, що окупанти постійно наближаються. Так, щодня виїжджає 500-600 осіб.

Протягом 18 серпня з Покровська виїхали 480 людей, з них лише 135 за допомогою поїзда, інші евакуюються власним транспортом. Проте місцева влада може вивозити щонайменше тисячу осіб на день.

Примусова евакуація дітей

Крім цього, цього тижня можуть ввести примусову евакуацію дітей. До повномасштабної війни в місті було 13 700 дітей, нині залишається 4 788, третина.

"Я думаю, що ми дійдемо до того на цьому тижні, що в нас буде теж примусове вивезення дітей", — наголосив Добряк.

Тиждень-два на евакуацію

Добряк вважає, що з огляду на темпи просування окупантів, у жителів Покровська є тиждень-два для виїзду.

"На сьогодні поки що в Покровську працює все, всі сервіси, повністю. Тобто, і вода, і електрика, і газ, і комунальний транспорт їздить. І магазин, ринки, банки, суд… Поки що працює все. Але ми розуміємо, що тиждень там буде згортатися потихеньку", — додав начальник МВА.

Дивіться з 11:30

Нагадаємо, 18 серпня лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс" повідомив, що на Покровському напрямку Донецької області окупанти отримали FPV-дрони з частотою керування 2000 МГц. За його словами, росіяни думають наперед та вигадують щось нове, тоді як українці лише після цього намагаються "наздогнати та залатати дірки".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Минулої доби окупанти застосували проти мирного населення КАБ, ФАБ, ракети: поліція задокументувала наслідки воєнних злочинів росіян
Мій Харків
2024-11-29T09:59:49Z
Тива, ВДВ і добровольці: ЗМІ встановили 80 тисяч загиблих окупантів і з'ясували цікаві тенденції
24tv
2024-11-29T09:48:01Z
Фігуранту «справи кримських диверсантів» Ананьєву продовжили арешт і додали статтю
УкраинФорм
2024-11-29T09:40:42Z
Відмовляються йти в бій: армія РФ масово дезертирує на одній з ключових ділянок
GlavRed
2024-11-29T09:27:27Z
Мер Харкова розповів, як живе Північна Салтівка, яка найбільше страждає від ударів росіян
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T09:12:40Z
Вибиті вікна та побитий фасад: КМВА показала пошкоджену поліклініку в Києві
ZN UA
2024-11-29T09:10:13Z
Опалювальний сезон під загрозою: через масову мобілізацію, немає кому лагодити теплопостачання
Знай
2024-11-29T09:06:53Z
ГУР здійснило успішну диверсію в тилу ворога: спалено російський екіпаж безпілотників на Курщині
24tv
2024-11-29T08:54:46Z
Херсон другу добу без світла – МВА
1News
2024-11-29T08:54:18Z
Лаґард закликала Євросоюз «купувати американське»
Петр и Мазепа
2024-11-29T10:05:56Z
Заморозка війни за "корейським сценарієм": хто такий Кіт Келлог і який його план щодо України
24tv
2024-11-29T10:03:02Z
Перший посол Грузії подав у відставку через зрив владою євроінтеграції
Европейская правда
2024-11-29T10:00:44Z
Китай не коментує зв’язки КНДР і Росії та їхній вплив на ескалацію війни в Україні
УкраинФорм
2024-11-29T10:00:08Z
Силовики водометами та сльозогінним газом розігнали «Євромайдан» у Грузії
Украина Криминальная
2024-11-29T09:57:56Z
Байден сподівається, що Трамп передумає вводити високі мита на товари з Мексики та Канади
ZN UA
2024-11-29T09:55:38Z
Ядерні погрози Кремля. Президент Сербії почав підігрувати Путіну
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T09:54:49Z
Зовнішня розвідка РФ заявили про плани чотирьох країн Європи окупувати Україну
ZN UA
2024-11-29T09:52:46Z
Україна готова до обмінів, але в Росії ігнорують офіційні запити - Юсов
УкраинФорм
2024-11-29T09:51:47Z
Що їсти на вечерю після 50, щоб організм уві сні швидше оновлювався й омолоджувався
TSN
2024-11-29T10:03:47Z
Коли серце говорить SOS: розуміємо серцево-судинні розлади
Eco Town
2024-11-29T09:16:04Z
Через неправильне споживання цієї зелені можуть з'явитись камені в нирках
24tv
2024-11-29T09:12:42Z
Нещодавно виявлений нейрон може бути ключем до зупинки переїдання
Portaltele
2024-11-29T08:15:18Z
Бюджет-2025: скільки виділили на медицину та на що витратять гроші
24tv
2024-11-29T08:03:40Z
Нова процедура встановлення інвалідності: лікуючий лікар матиме більше повноважень
24tv
2024-11-29T06:06:51Z
Близько 80% українців задоволені роботою первинної ланки меддопомоги
УкраинФорм
2024-11-29T04:48:27Z
Кажуть, пити воду перед їдою добре для схуднення: чи справді це так, пояснили у Гарварді
24tv
2024-11-29T04:21:14Z
Небезпечна хвороба: як уберегтися від пневмонії
ZN UA
2024-11-29T02:04:09Z
Перше видання Гаррі Поттера продали за £45 тис на аукціоні
1News
2024-11-29T10:07:33Z
"Там стільки всього": Володимир Дантес розповів про знайомство з Віктором Ющенком
GlavRed
2024-11-29T09:58:31Z
У Британії відбулася премʼєра документального фільму «Спомин»
УкраинФорм
2024-11-29T09:51:32Z
Тіна Кароль з військовими довела до сліз поемою, яку присвятила полеглим українцям на війні
TSN
2024-11-29T09:36:56Z
Не все так романтично: учасниця "Холостяка-13" розсекретила, як проходили побачення на проєкті
24tv
2024-11-29T08:57:42Z
Фінальний «Форсаж»: Він Дізель натякнув на трилогію і повернення Двейна Джонсона до ролі Гоббса
ITC
2024-11-29T08:43:10Z
«Право сильного» Костянтина Valde Ульянова. Світ, де править сила. Рецензія ITC.ua
ITC
2024-11-29T08:38:17Z
Вагітна дружина Остапчука зустрілася з Данилком і показала, який він має вигляд зараз
TSN
2024-11-29T08:36:14Z
"Ще один трофей": зрадниця Анна Asti похвалилася нагородою в РФ
GlavRed
2024-11-29T08:27:19Z
Зарплати українців зменшаться: нардепка розповіла,що буде з виплатами 2025 року
TSN
2024-11-29T10:03:58Z
Топові експортери нафти перенесли важливу зустріч: відома нова дата
24tv
2024-11-29T10:03:18Z
АМКУ розпочав розслідування щодо подорожчання яєць
AgroNews
2024-11-29T10:01:28Z
Ягідне господарство на Прикарпатті почне виготовляти джеми
AgroPortal
2024-11-29T10:00:04Z
На початку грудня долар може сягнути нової ціни: за скільки треба купляти 100 доларів
24tv
2024-11-29T09:57:50Z
Енергетики виконують місячну норму роботи за три дні - експерт
УкраинФорм
2024-11-29T09:51:00Z
Відключення світла 29 листопада: в "Укренерго" повідомили, коли не буде електрики
TSN
2024-11-29T09:48:28Z
Годин зі світлом стане більше: коли українцям чекати покращення ситуації
GlavRed
2024-11-29T09:45:57Z
Як будуть оподатковуватись зарплати з 1 грудня
24tv
2024-11-29T09:39:31Z
Військовий облік призовників: у якому віці треба ставати на нього
ZN UA
2024-11-29T10:06:31Z
Міністр оборони Німеччини хоче придбати чотири субмарини за 4,7 млрд євро
Европейская правда
2024-11-29T10:01:56Z
Українцям пояснили, як оформити допомогу по безробіттю через портал Дія
InternetUA
2024-11-29T10:01:10Z
Суспільне покаже документальний цикл «Я бачив війну»
Детектор М
2024-11-29T09:58:41Z
Сили оборони України уразили нафтобазу та знищили радіолокаційну станцію ЗРК "Бук-М3"
24tv
2024-11-29T09:51:14Z
На стіні СІЗО в Луцьку з'явився мурал із останнім розстріляним воїном УПА
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T09:48:46Z
Завод боєприпасів Rheinmetall у Литві запустять до середини 2026 року
Европейская правда
2024-11-29T09:37:34Z
Петиція про заборону роздачі «тисячі Зеленського» набрала необхідну кількість голосів
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T09:36:57Z
Коли святкуємо Водохреще 2025 року: дата за новим календарем, традиції та історія
TSN
2024-11-29T09:36:45Z
8 років увʼязнення: Миколі Харківському, який у 16 років вчинив смертельну ДТП у Харкові, оголошено вирок
Мій Харків
2024-11-29T10:01:35Z
Син кронпринцеси Норвегії, який підозрюється у зґвалтуванні, звільнений з-під варти
24tv
2024-11-29T09:54:40Z
У Курській області спалили російський позашляховик із дронами - джерело
УкраинФорм
2024-11-29T09:54:18Z
На Одещині внаслідок російської атаки поранено 7 людей
Украина Криминальная
2024-11-29T09:48:19Z
Двоє одеситів ошукали дванадцятьох громадян на продажі неіснуючих талонів на пальне
Украина Криминальная
2024-11-29T09:45:57Z
У порту Туапсе уражено корабель – соцмережі
1News
2024-11-29T09:36:29Z
На Миколаївщині затримано двох неповнолітніх, які на замовлення «куратора» підпалили поліцейський автомобіль
Украина Криминальная
2024-11-29T09:27:45Z
Судитимуть зловмисника, який пограбував аптеку та розтрощив магазин у Києві
Украина Криминальная
2024-11-29T09:15:29Z
Жінка єдина вижила у жахливій авіакатастрофі та розповіла про диво: "Врятував ангел"
TSN
2024-11-29T09:12:40Z
Стартував жіночий чемпіонат Європи з гандболу за участю збірної України
УкраинФорм
2024-11-29T09:58:47Z
Артем Довбик у списку номінантів у символічну збірну року від ФІФА
24tv
2024-11-29T09:48:22Z
Погба може повернутися до АПЛ
Football.ua
2024-11-29T09:46:08Z
Ви за**али вже, – Мілевський жорстко звернувся до гравців Динамо після чергового провалу в ЛЄ
24tv
2024-11-29T09:42:24Z
Жіночий Євробаскет-2027 вдруге в історії пройде у чотирьох країнах
УкраинФорм
2024-11-29T09:40:22Z
Ссьогодні українські футболістки зіграють матч плей-офф Євро проти Бельгії
УкраинФорм
2024-11-29T09:28:23Z
Постекоглу: Прикро, що не змогли довести справу до кінця
Football.ua
2024-11-29T09:26:59Z
Яремчук взимку може змінити клуб: українцем цікавляться в Туреччині
24tv
2024-11-29T09:18:33Z
Юнацька збірна України візьме участь у Турнірі розвитку УЄФА у Португалії
УкраинФорм
2024-11-29T09:13:13Z
Чому насправді люди не їдять індичі яйця: відповідь дуже проста
Фокус
2024-11-29T09:42:04Z
Китайський гороскоп на завтра 30 листопада: Кроликам - проблеми вдома, Мавпам - поганий стан
GlavRed
2024-11-29T09:27:06Z
Замість віночка: як зробити оригінальну новорічну прикрасу на двері
24tv
2024-11-29T09:09:20Z
Не тільки для зняття лаку: 5 несподіваних застосувань ацетону
24tv
2024-11-29T09:03:53Z
Ялинки, сніжинки та омела: найкрасивіші ідеї манікюру на Новий рік 2025
24tv
2024-11-29T08:06:23Z
Тримайте їх якомога далі: 7 речей, які не можна зберігати на холодильнику
24tv
2024-11-29T07:36:56Z
Хто зі знаків зодіаку триматиметься за шлюб до останнього
24tv
2024-11-29T07:06:36Z
Незвичний рецепт опеньок: як приготувати відбивні з грибів
24tv
2024-11-29T06:48:46Z
Поки не подорожчали: які продукти на Новий рік та Різдво потрібно купити вже зараз
Хвиля
2024-11-29T05:24:20Z
Білоруса засудили за програму для "КіберПартизанів"
InternetUA
2024-11-29T09:59:52Z
Перестав заряджатися телефон: що зробити для "відродження" гаджета
Знай
2024-11-29T09:51:29Z
Зображення в пошуку Google запідозрили в посиленні кліматичної тривожності
InternetUA
2024-11-29T09:46:40Z
Автоматичне керування Opus за допомогою карт завдань
AgroNews
2024-11-29T09:43:09Z
Lenovo випустить бюджетну портативну консоль Legion Go S
InternetUA
2024-11-29T09:32:35Z
Українські полярники показали, як антарктичний птах "приймає ванну"
Комсомольская правда
2024-11-29T09:26:50Z
Шахраї пропонують отримати допомогу від Червоного Хреста: як уберегтися від аферистів
InternetUA
2024-11-29T09:26:37Z
Вчені створили унікального робота зі штучним інтелектом що здатен пересуватися по астероїдах
InternetUA
2024-11-29T09:16:29Z
У Канаді розпочали антимонопольне розслідування щодо домінування Google на ринку онлайн-реклами
Детектор М
2024-11-29T09:16:03Z
Dodge присвятив мотору V8 особливу версію Durango
AutoCentre
2024-11-29T10:05:34Z
Від $31 700: Huawei оновив електричний седан Luxeed S7
AutoGeek
2024-11-29T09:45:20Z
Електричний Range Rover повністю розсекретили
ГЛАВКОМ NET
2024-11-29T09:15:19Z
Майже два десятки: Volkswagen розробляє нові електромобілі та гібриди спільно з SAIC
AutoGeek
2024-11-29T09:12:36Z
Японські автовиробники стрімко втрачають ринки
Петр и Мазепа
2024-11-29T09:06:54Z
На аукціон виставили незвичний 123-річний спорткар Skoda в авіаційному стилі
Фокус
2024-11-29T08:42:39Z
Може розвалитись крісло водія: Tesla відкликає електрокросовер Model Y
AutoGeek
2024-11-29T08:42:21Z
Справа не у канікулах: виробництво електромобіля Fiat 500e знову зупинили
AutoGeek
2024-11-29T08:12:40Z
Toyota вивела на тести свою найменшу модель
AutoCentre
2024-11-29T08:07:29Z