MY.UAНовини
РФ наближається до Покровська: що відбувається на фронті та де найгірша ситуація
РФ наближається до Покровська: що відбувається на фронті та де найгірша ситуація

РФ наближається до Покровська: що відбувається на фронті та де найгірша ситуація

Російські військові не припиняють штурми на Покровському напрямку у Донецькій області. За словами співзасновника DeepState Романа Погорілого, ворог змінює вектори наступу.

На Покровському напрямку Донецької області тривають найзапекліші бої. Збройні сили Російської Федерації намагаються дійти до Покровська, аби захопити його. Попри те, що українські бійці стримують ворога, в окупантів є просування. Фокус розповідає детальніше про те, що відбувається на східному фронті.

Ситуація на Покровському напрямку — 18-19 серпня

19 серпня аналітик і співзасновник DeepState Роман Погорілий повідомив, що ворог з кожним днем наближається все ближче до Покровська. За його словами, противнику залишилося пройти до населеного пункту близько 20 кілометрів. Уже росіяни захопили Миколаївку в Краматорському районі, яка неподалік розташована.

"Якщо провести лінійку від лінії бойового зіткнення зараз, до Покровська залишається трохи менше 20 кілометрів. Але це цифри. Вони можуть швидко змінюватися або залишатися такими ж. Це залежить від обставин. Вони активно змінюються. Тому що ворог змінює вектори наступу. Він зараз пробує виходити на висоту. Дійсно досягли її початку в населеному пункті Миколаївка. Друга ключова висота — Очеретине. Зараз росіяни намагатимуться його (населений пункт, — ред.) пробивати", — сказав Роман Погорілий.

Ситуація у районі Покровська

18 серпня начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк заявив, що російські військові стоять від Покровська Донецької області за 11 кілометрів. Він наголосив, що в регіоні за кожним містом закріплений підрозділ, бойова бригада, також розроблені плани оборони населеного пункту.

"До околиць міста — це десь до 11 кілометрів. Місто готується, як і вся решта Донецької області", — сказав Сергій Добряк.

За його словами, на Покровському напрямку триває будівництво фортифікаційних споруд.

Дивіться з 16:53

19 серпня аналітики DeepState розповіли, що на Донбасі окупанти просунулися біля чотирьох населених пунктів, розташованих по дузі біля Мирнограда та Покровська. Йдеться про Скучне, Миколаївку, Залізнянське, Новожеланне. Так, українським бійцям довелося відступити на відстань від 600 метрів до двох кілометрів. А відстань між флангами росіян на дузі від Миколаївки до Карлівки становить близько 11 км.

Покровський напрямок — 17 серпня
Покровський напрямок — 18 серпня
Фото: DeepState

Ввечері 18 серпня український військовослужбовець Станіслав Бунятов заявив, що на Покровському напрямку було втрачено ще один населений пункт. Боєць не уточнив, який саме.

"Повертаємося до війни, на Покровському напрямку втрачено ще один населений пункт", — сказав Станіслав Бунятов.

Військовий ЗСУ у своєму Telegram-каналі "Бахмутський демон" написав 19 серпня, що складається враження про те, що президент Росії Володимир Путін намагається "авантюрою" з Покровськом мати хоча б якусь позицію на переговорах. Проте на фоні Курської області ворог перебуває в ненайкращому становищі.

"Враження, що Путін намагається авантюрою з Покровськом мати хоч якусь позицію на переговорах, які він ще з весни хоче. Але на фоні Курська все не дуже ок в п*дарків", — сказав він.

Активні бої за Покровськ та Мирноград

Крім цього, боєць вважає, що активні бої за Покровськ та Мирноград можуть розпочатися у вересні.

"Бої за Покровськ і Мирноград почнуться активно вже, можливо, у вересні. Тримайтесь братики там", — повідомив "Бахмутський демон".

Зауважимо, що на момент виходу публікації офіційно українська сторона не коментувала цю інформацію.

14 серпня очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін заявив, що ціллю окупантів на Донбасі є не лише Покровськ, але й Мирноград.

"Обстановка дуже складна. У ворога пріоритет — захопити місто Покровськ та місто Мирноград", — сказав він.

Мирноград та Покровськ на карті

Бої біля Покровська: що говорять президент, головком та Генштаб

19 серпня президент України Володимир Зеленський розповів про доповідь головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Так, на Покровському напрямку тривають важкі бої.

"Сьогоднішня доповідь Головкома Сирського. Перш за все фронтова ситуація і наші заходи контролю над нею. Тривають важкі бої на Покровському напрямку, захист Торецька. Вдячний за кожен результат у знищенні окупанта", — сказав Володимир Зеленський.

19 серпня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський наголосив, що в районі Покровська тривають важкі бої.

"На Покровському напрямку тривають важкі бої. Сили оборони також роблять все необхідне для захисту Торецька", — сказав Сирський.

У Генштабі ЗСУ зауважили, що протягом 18 серпня українські бійці відбивали 45 російських штурмових дій на Покровському напрямку. Йдеться про райони населених пунктів Воздвиженка, Калинове, Зелене Поле, Миролюбівка, Гродівка, Миколаївка, Птиче, Новогродівка, Завітне, Скучне та Михайлівка.

Тоді як найбільша концентрація атак противника була поблизу Воздвиженки та Новогродівки.

Штурми ЗС РФ на Покровському напрямку

Ризики навколо Покровська: в чому важливість міста

16 серпня британський військовий аналітик Майкл Кларк розповів, що Покровськ на Донбасі перебуває "у справжній біді". Зокрема, окупанти нарощують масштабний наступ на ключовий український логістичний вузол — Покровськ. У цьому районі Сили оборони мають найбільші складнощі.

"Зараз Покровськ у реальній небезпеці, і я думаю, що росіяни сповнені рішучості спробувати взяти його навіть до того, як повернуть територію в Курській області, щоб довести, що вони не збираються відриватися", — сказав Кларк.

14 серпня експерт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке розповів, що ворог призупинив наступ на "дорогу життя" та зосередився на взятті Покровська.

Так, ворог після захоплення Авдіївки почав наступати на північний захід та загрожував автотрасі T0504 — "дорога життя". Зокрема, це основний шлях постачання підрозділів ЗСУ, які обороняють Часів Яр. Так, до траси противнику залишалося 5 кілометрів через село Воздвиженка, проте українці успішно стримують росіян. Тому вони відмовилися від наступу на трасу та почали просуватися на захід на Покровськ.

"Якщо у них (росіян, — ред.) не вдається перерізати важливу для логістики трасу на Часів Яр, тоді досить захопити сам Покровськ. Тому що траса стане неважливою, якщо саме місто впаде", — сказав Юліан Рьопке.

Провал з фортифікаціями

Офіцер ЗСУ і нардеп 8-го скликання Ігор Лапін розповів Фокусу, що просування ворога на Покровському напрямку повʼязане з провалом під час зведення фортифікацій. Він переконаний, що проблеми ще можна вирішити, якщо швидко облаштувати захисні укріплення, проте для цього залишається все менше часу.

19 серпня голова Покровської МВА Сергій Добряк повідомив, що в районі Покровська продовжується будівництво фортифікаційних споруд. Зокрема, до цього приєднуються й інші регіони.

Виснажені підрозділи та постійні штурми РФ

Український військовий Станіслав Бунятов заявив 15 серпня, що в районі Покровська з українського боку стоять виснажені підрозділи, їх ворог тероризує авіацією та штурмує піхотою в масштабах 10 до 1. Ба більше, піхота противника підготовлена, вона щодня штурмує з 4-5 ранку до 21 години.

Він вважає, що Сили оборони мають лише два варіанти — стояти на смерть чи поступово відходити до підготовлених позицій.

"Ініціатива на полі бою може перейти з рук у руки в будь-який момент, тому здавати в інтернеті Мирноград і Покровськ рано. Лінія оборони там готувалася, її надійність можна перевірити тільки в боях. Сподіваюся на краще, готуюся до найгіршого, допомагаю бійцям по максимуму. Раджу чинити так само", — наголосив "Осман".

19 серпня військовий експерт, колишній співробітник СБУ Іван Ступак розповів, що за повідомленням українських військових, на Покровському напрямку спостерігається у десятки разів більше росіян, ніж це було в Соледарі у 2022-2023 роках.

"Набагато гірше. Пруть, дійсно, неймовірно сильно, пішими порядками, групи по 5−10 людей. І без зупинки, 24/7 КАБи. КАБи, кажуть, кучність 200−250 метрів, закидають в великій кількості і просто неможливо голову підняти", — сказав він.

Дивіться з 11:12

18 серпня пресофіцер 14-ї бригади оперативного призначення "Червона калина" Нацгвардії Микола Коваль розповів, що на Покровському напрямку складна ситуація. Ворог наближається до міста, проте за повідомленням Коваля, це не означає, що Покровськ відразу захоплять, оскільки українці намагаються стримати противника на підходах до позицій.

За його словами, ЗСУ стримають штурми противника, проте це вимагає значних зусиль. Після ворожих "мʼясних штурмів", у яких бере участь піхота, ЗС РФ кидають більш підготовлені групи.

"Тривають цілодобові бої. Це майже постійно прямі зіткнення. Стрілецькі бої відбуваються в лісистій місцевості та між будинками в селах. Противник несе великі втрати, але накопичив значну кількість особового складу", — сказав Микола Коваль.

Дивіться з 2:52

Співзасновник DeepState Роман Погорілий зауважив, що росіяни мають переваги, зокрема, це стосується особового складу. Також у ворога активно працює артилерія, авіація та техніка.

Він наголсоив, що ЗС РФ обрали тактику штурмів малими групами.

У чому важливість Покровська

Покровськ — місто на сході, яке розташоване за 70 кілометрів на північний захід від тимчасово окупованого Донецька. Населений пункт вважається ключовим логістичним вузлом для України. Зокрема, він розташований на перетину головної дороги, що постачає українські війська та міста через східний фронт.

Покровськ на карті

Операція ЗСУ в Курській області: як це впливає на фронт біля Покровська

16 серпня військовослужбовець ЗСУ, аеророзвідник Олександр Карпюк заявив, що ситуація на Покровському напрямку залежить від зміни підрозділів під час наступу ворога. Він зауважив, що в районі Очеретиного 115-а ОМБр не впоралася із заміною бійців та втратила найбільший укріпрайон на цьому напрямку, в результаті це порушило всю систему оборони.

За його словами, ситуація на Покровському напрямку складна, ворог зазнає втрат, проте рухається вперед. Також він не вважає, що успіх ЗСУ в Курській області не перекриває те, що відбувається в районі Покровська.

"Я не вважаю, що успіх Курської області перекриє втрату Покровська, я вважаю, що за Покровськ треба битись і відбивати його. Але битва за Покровськ буде за пару місяців, і треба вже змінювати передумови фронту, для того, щоб ні, не відбити Покровськ, цього замало, а змінити ситуацію в Донецькій області, повернути хоча б частину захоплених земель, як ми робили у 2023 після наступу росіян", — сказав він.

Путін ухвалив неправильне рішення

14 серпня військовий аналітик, директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь зазначив, що операція ЗСУ в Курській області поставила президента РФ Володимира Путіна перед стратегічної дилемою — або припинити штурм на сході, зібрати достатні сили та намагатися вибити Сили оборони з Курщини, або ухвалити неправильне рішення та продовжити наступ.

Самусь наголосив, що Путін ухвалив неправильне рішення. А саме намагання продовжити наступ в Україні та пробувати вирішити "проблему" Курщини тими силами, які можна зібрати поза основними напрямками наступів.

Куратором так званої контртерористичної операції на Курщині призначили найближчого соратника Путіна Олексія Дюміна, тому є два центри ухвалення рішень — Донбасом займається начальник Генштабу ЗС РФ Валерій Герасимов, а в Курщиною — Олексій Дюмін та командувач Росгвардії Віктор Золотов.

"В результаті між цими центрами виникнуть розбіжності і, можливо, конфлікт, тому що і Дюміну, і Золотову треба довести свою успішність. Але чим доводити? Військ немає. Намагатися Росгвардією вибити українські війська? А це війська, це важка техніка, це дійсно ефективне угруповання. Водночас Герасимову поставлено завдання до кінця цього року окупувати весь Донбас", — сказав експерт.

Він переконаний, що обидва напрямки не будуть успішними, а тому може виникнути контраверсія між двома центрами ухвалення рішень. В результаті наступ на Покровському напрямку буде зупинено.

Перекидання підрозділів РФ

19 срепня військовий експерт, колишній співробітник СБУ Іван Ступак наголосив, що Курська операція змусила росіян забрати деякі підрозділи з фронту в Україні, проте це відбувається у невеликій кількості.

"У російському Генштабі не ідіоти сидять, вони розуміють задум нашої операції — як обійти, ввести в оману, змусити росіян відтягнути свої сили. На жаль, поки що так масштабно це не відбувається", — сказав Ступак.

За словами Ступака, у ворога є просування на сході.

"Немає жодних претензій до Збройних, як так. Наші військові говорять: "Так, частково ми всі радіємо Курську, що росіяни на собі це відчули. Але ми не повинні забувати, що в нас обмежені ресурси постачання і є питання пріоритетів". Пріоритет зараз — це Курськ, і в людях (найбільш підготовлені, боєздатні), і в техніці, і в боєприпасах. Наші військові на сході говорять, на жаль, "ми відчуваємо на собі пріоритетність інших напрямків, це дається взнаки". І ми бачимо це у вигляді втрачених територій", — пояснив експерт.

18 серпня у The Wall Street Journal розповіли, що протягом минулого тижня РФ вивела з України до 5 тисяч військових, аби спробувати зупинити просування ЗС РФ у Курській обалсті. Зокрема, противник забрав деяких бійців з Донецької області, центру наступу ворога. Для того, аби повернути всю територію, окупантам доведеться виводити більше підрозділів з фронту в Україні.

"Щоб витіснити українців, Росії доведеться відправити ще більше військ, стерти з лиця землі власні міста і села артилерійськими обстрілами, як вона це робить на великій частині України", — сказав співрозмовник видання.

Хто винен у просуваннях РФ біля Покровська

19 серпня військовослужбовець Станіслав Бунятов заявив, що окупанти просуваються на Покровському та Торецькому напрямках, тоді як командування робить багато помилок. Зокрема, українські командири батальйонів не подають дійсну обстановку навіть суміжним підрозділам, щоб зняти із себе відповідальність.

Крім цього, деякі бойові порядки дезорієнтовані, немає чітко злагоджених планів роботи між бригадами та батальйонами, тоді як також впливає на ситуацію політика командирів "з коронами на головах" — "У меня есть своя зона ответственности, остальное меня не интересует", "Кто вы такие, чтобы меня учить".

Натомість він переконаний, що на цих напрямках потрібна єдина звʼязка між підрозділами артилерії, БПЛА та піхоти, швидка координація та взаємодія.

"Якщо умовно одномоментно замінити купу комбригів та підрозділів на один, який буде дорівнювати загальній кількості людей в цих підрозділах, то ситуація кардинально зміниться. Але зараз потрібно виходити з того що є, єдиний варіант — налагодити взаємодію", — сказав Бунятов.

Офіцер ЗСУ з позивним "Алекс" підтвердив, що на Торецькому напрямку у провалах нібито винні командири, які "не можуть налагодити взаємодію навіть на рівні батальйонів". Так, деякі зовсім не знають про обстановку та думають, що в них все добре, тоді як інші навіть не наносять на карту актуальні лінію бойового зіткнення.

"Тотальна брехня в доповідях вищому командуванню викривлює всю дійсну обстановку. Командири нагадують лудоманів, які не мають нічого, але знову беруть в борг, витрачають всі ресурси аби повернути своє попереднє становище. Так само і тут: набрехали в доповідях, мають купу дірок, які намагаються всіма неправдами залатати, щоб їхня доповідь відповідала дійсності, проте це більше нагадує сніжний ком, який стає все більше і більше і з часом розгребти його стає все важче", — сказав "Алекс".

Додамо, що на момент виходу публікації командування не відерагувало на заяви військових.

Евакуація місцевих жителів з Покровська

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк зазначив 18 серпня, що в Покровській громаді до початку повномасштабного вторгнення проживало близько 86 тисяч людей, тоді як нині залишилося понад 59 тисяч.

Проте він почав закликати місцевих жителів громади евакуюватися ще 15 серпня.

"Ми бачимо, що ворог майже підійшов впритул до нашої громади, до міста Покровськ. Трішки більш ніж десять кілометрів від околиць міста Покровськ. Ми бачимо, що за всі ті обстріли, які були по нашій громаді й по місту, ворог цинічно б'є або критичну інфраструктуру, або приватну забудову, або житлову", — наголосив Сергій Добряк.

За його словами, евакуація особливо стосується родин із дітьми та людей похилого віку. Також він заявив, що ситуація лише погіршується.

Як виїхати з Покровська

Для того, аби виїхати з міста, потрібно зателефонувати:

  • 0-800-408-911 — для евакуації та гуманітарної допомоги;
  • 0800300101 — контактний центр Покровської МВА;
  • 066-285-62-90 — для отримання виплат під час евакуації;
  • 0-800-332-614 — для евакуації тяжко хворих та людей з інвалідністю;
  • 0932022232 та 0964041034 — для супроводу тяжкохворих осіб;
  • 0-800-500-121 та 073-050-01-21 — цілодобові гарячі лінії.

18 серпня віцепрем'єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала евакуюватися жителів Покровська, Мирнограда та Селидового.

"Звертаюсь до мешканців населених пунктів у безпосередній близькості до лінії фронту. Насамперед це: Покровськ, Мирноград, Селидове. Прошу вас евакуюватись", — сказала вона.

За її словами, життя та здоровʼя цінніші за все, також цивільні у прифронтових населених пунктах заважають працювати Силам оборони.

Куди звернутися для евакуації з прифронтових міст

  • 0-800-500-121 — на загальну гарячу лінію по Донецькій області;
  • 0-800-300-101 — Покровська громада;
  • 080-033-64-54 — Селидівська громада;
  • 050-648-15-19 — Мирноградська громада;
  • 15-48 — Мінреінтеграції.

19 серпня начальник Покровської МВА Сергій Добряк заявив, що ворог не припиняє штурмувати позиції ЗСУ та намагається просунутися до населеного пункту. У Покровську збільшилися темпи евакуації через те, що окупанти постійно наближаються. Так, щодня виїжджає 500-600 осіб.

Протягом 18 серпня з Покровська виїхали 480 людей, з них лише 135 за допомогою поїзда, інші евакуюються власним транспортом. Проте місцева влада може вивозити щонайменше тисячу осіб на день.

Примусова евакуація дітей

Крім цього, цього тижня можуть ввести примусову евакуацію дітей. До повномасштабної війни в місті було 13 700 дітей, нині залишається 4 788, третина.

"Я думаю, що ми дійдемо до того на цьому тижні, що в нас буде теж примусове вивезення дітей", — наголосив Добряк.

Тиждень-два на евакуацію

Добряк вважає, що з огляду на темпи просування окупантів, у жителів Покровська є тиждень-два для виїзду.

"На сьогодні поки що в Покровську працює все, всі сервіси, повністю. Тобто, і вода, і електрика, і газ, і комунальний транспорт їздить. І магазин, ринки, банки, суд… Поки що працює все. Але ми розуміємо, що тиждень там буде згортатися потихеньку", — додав начальник МВА.

Дивіться з 11:30

Нагадаємо, 18 серпня лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс" повідомив, що на Покровському напрямку Донецької області окупанти отримали FPV-дрони з частотою керування 2000 МГц. За його словами, росіяни думають наперед та вигадують щось нове, тоді як українці лише після цього намагаються "наздогнати та залатати дірки".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Нічна атака "Шахедами", вибухи лунали в низці областей: хронологія 1151 дня війни
24tv
2025-04-19T03:36:46Z
Справжня угода, якої прагне Трамп - це угода з Росією - The New York Times
Gazeta UA
2025-04-19T02:37:03Z
Зрушень від Кремля до 20 квітня нема: чи зважиться Трамп діяти жорсткіше
24tv
2025-04-19T02:33:00Z
Політтехнолог розповів, чи продасть Трамп Україні зброю: «Рано цю ідею ховати»
Политека
2025-04-19T02:31:07Z
США перетворюються з посередника в адвоката Росії — політолог
TSN
2025-04-19T02:30:59Z
Залякує Європу: аналітики з’ясували, що задумав Кремль у питанні України
TSN
2025-04-19T02:30:49Z
У Франції заявили про успіх після зустрічі представників ЄС, України та США у Парижі
TSN
2025-04-19T02:30:48Z
Чи можливе швидке закінчення війни в Україні: екстрасенска зробила передбачення
TSN
2025-04-19T02:30:47Z
Вночі армія РФ вдарила балістикою, крилатими ракетами і БпЛА: скільки цілей збила ППО
TSN
2025-04-19T02:29:59Z
Велика Субота 2025 року: день тиші, молитви та очікування чуда Великодня, що заборонено робити 19 квітня
Знай
2025-04-19T03:30:15Z
Як сказати "понарошку" українською: вчителька дала відповідь
GlavRed
2025-04-19T03:27:38Z
Отримуватимуть "як військовослужбовці": держава збільшила виплати курсантам військових ВНЗ
Фокус
2025-04-19T03:12:35Z
МКСК розпочало конкурс з розроблення інформаційних продуктів до державних свят
УкраинФорм
2025-04-19T03:06:27Z
Грошова допомога від ООН для пенсіонерів в Одесі: як подати заявку на виплату 3600 гривень
Политека
2025-04-19T03:01:20Z
Сили оборони Запорізької області отримали від благодійників 100 БПАК «Мрія»
УкраинФорм
2025-04-19T02:57:28Z
Як вирішити проблему з мобілізацією? Відомий військовий назвав подію, яка розбудить країну
ГЛАВКОМ NET
2025-04-19T02:57:07Z
Яке сьогодні, 18 квітня, свято — все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити
TSN
2025-04-19T02:34:29Z
Суханов пояснив сміливу заяву про 5 тис. грн, які щомісяця витрачає на життя у Києві: "Сенси глибше"
TSN
2025-04-19T02:30:33Z
Громада Києва передала на фронт ще 1,1 тисячі дронів - Кличко
УкраинФорм
2025-04-19T03:28:13Z
Окупанти провели низку масованих штурмових дій: деталі
GlavRed
2025-04-19T03:27:56Z
Грози та до 24 градусів тепла: якою буде погода в Україні 19 квітня
Gazeta UA
2025-04-19T03:27:44Z
"Я проти такої Росії": полонений окупант розридався через удари РФ по мирних містах
GlavRed
2025-04-19T03:27:18Z
Гороскоп на завтра 20 квітня: Овнам - несподіване повідомлення, Стрільцям - радість
GlavRed
2025-04-19T03:27:05Z
Продукти до святкового столу: у Києві пройдуть Великодні ярмарки
ГЛАВКОМ NET
2025-04-19T03:03:27Z
В Україні пригріє до +24°: прогноз погоди на 19 квітня
ГЛАВКОМ NET
2025-04-19T03:00:58Z
Погода в Україні: синоптик попередив про похолодання після Великодня
TSN
2025-04-19T02:34:03Z
Росія вночі обстріляла Харків: ракета влучила житловий будинок
TSN
2025-04-19T02:30:55Z
Зірка "МастерШефа" Літвінова зізналася, чи готова піти під вінець утретє
TSN
2025-04-19T02:29:29Z
Білик відреагувала на заяву колишнього Коляденка про відсутність у нього сексу протягом 19 років
TSN
2025-04-19T02:29:10Z
Могилевська порозважалася з двома донечками та похизувалася їхніми весняними образами
TSN
2025-04-19T02:24:23Z
Суханов висловився про Дмитра Волканова та хто за ним насправді стоїть: "Дуже поважаю"
TSN
2025-04-19T02:24:02Z
Святослав Вакарчук з мамою показався на прогулянці та наробив весняних фото з нею
TSN
2025-04-19T02:23:59Z
Колишня Узєлкова довела до сліз доньку сюрпризом на згадку про покійного батька
TSN
2025-04-19T02:23:06Z
Співак Вадим Олійник прокоментував роман з Бєлєнь після її розриву з Тереном
TSN
2025-04-19T02:23:03Z
Цимбалюк офіційно розірвав стосунки з колишньою та став новим героєм шоу "Холостяк"
TSN
2025-04-19T02:22:06Z
Макс Барських заговорив про зраду у стосунках і емоційно висловив свої почуття: "Правда, яка ріже"
TSN
2025-04-19T02:22:01Z
Магнітна буря 18 квітня: яка її потужність
TSN
2025-04-19T02:30:41Z
101-річний дієтолог назвав свої 7 правил довгого та здорового життя
TSN
2025-04-19T02:29:50Z
Знайдено "формулу успіху", яка допомагає розбагатіти: дослідження вчених
TSN
2025-04-19T02:29:06Z
Три рецепти паски в хлібопічці: як легко приготувати великодню випічку
TSN
2025-04-19T02:24:54Z
Біополе, характер і стрес: що кажуть зморшки на обличчі про ваш стан
TSN
2025-04-19T02:24:05Z
Кому не можна пити самогон: названо домашній алкоголь, який у жодному разі не можна вживати
TSN
2025-04-19T02:23:44Z
У тілі 11-річного хлопчика знайшли золото — фото
TSN
2025-04-19T02:23:36Z
Причини появи целюліту: як усунути проблему
TSN
2025-04-19T02:23:32Z
Біогакер Браян Джонсон шокував, що тепер його біологічний вік — 10 років
TSN
2025-04-19T02:23:28Z
Після 8-бального шторму країною "вріже" нова буря: все станеться дуже скоро
GlavRed
2025-04-19T03:33:01Z
У Мексиці зафіксовано перший випадок міазу у жінки
ГЛАВКОМ NET
2025-04-19T02:45:17Z
В результаті стрілянини в університеті штату Флорида загинуло двоє людей: Трамп відреагував
TSN
2025-04-19T02:31:27Z
В Італії обірвалася канатна дорога: є жертви і поранені
TSN
2025-04-19T02:30:46Z
Росіяни вдарили "Шахедами" по Сумах: що відомо про наслідки та жертв
TSN
2025-04-19T02:30:36Z
У Києві та низці областей оголошено повітряну тривогу: що відомо
TSN
2025-04-19T02:30:07Z
Росія вдарила по Харкову ракетами з касетним начинням: є загиблий та постраждалі
TSN
2025-04-19T02:30:03Z
Атака на Харків: кількість постраждалих різко зросла
TSN
2025-04-19T02:24:58Z
Напад на журналіста Макарова: Клименко розповів деталі справи
TSN
2025-04-19T02:24:42Z
Що не можна робити в суботу перед Великоднем: головні заборони, про які варто пам'ятати
24tv
2025-04-19T03:33:48Z
Стане білосніжною: як очистити ванну від бруду за лічені хвилини
GlavRed
2025-04-19T03:27:46Z
Сигара, нуар і зелений ліс у тумані: 3 топові чоловічі аромати для весни 2025
24tv
2025-04-19T03:27:28Z
Хитрий тест на IQ: знайдіть серед лепреконів 3 чотирилисті конюшини за 5 секунд
GlavRed
2025-04-19T03:27:15Z
Можна подати до великоднього столу: у такому соусі скумбрію ви ще не готували
Telegraf
2025-04-19T03:18:26Z
5 найкращих високоврожайних сортів помідорів: солодкі, м’ясисті та стійкі до хвороб
TSN
2025-04-19T02:29:40Z
Салат "Гніздо" з куркою, яйцем та сиром — ідеальна страва для Великодня
TSN
2025-04-19T02:24:42Z
Чому японці сплять менше 6 годин на добу: як це впливає на їхнє здоров’я
TSN
2025-04-19T02:24:11Z
Які квіти посадити біля смородини, щоб позбутися мурах, попелиці й нематод
TSN
2025-04-19T02:23:52Z
Подорожчання хліба в Запоріжжі: як нові ціни вдарять по кишенях українців
Политека
2025-04-19T03:31:58Z
Після індексації пенсії в Україні насправді зменшилися
Знай
2025-04-19T03:30:54Z
В Україні може виникнути дефіцит електрики влітку: чи будуть відключення
TSN
2025-04-19T03:15:00Z
Супермаркети оновили ціни на курятину: що подорожчало перед Великоднем
Хвиля
2025-04-19T03:00:14Z
Прогноз погіршився: у НБУ розповіли, що буде з ВВП 2025 року
TSN
2025-04-19T02:29:44Z
Як торговельні війни Трампа вплинуть на Україну: відповідь НБУ
TSN
2025-04-19T02:29:23Z
Чи планується підвищення податків в Україні: в Мінфіні відповіли
TSN
2025-04-19T02:23:45Z
Українські стартапи втікають за кордон: що відлякує інвесторів
TSN
2025-04-19T02:22:35Z
Курс валют на 21 квітня: скільки коштуватимуть долар, євро і злотий
TSN
2025-04-19T02:22:27Z
22-річний футболіст Георгій Судаков удруге стане батьком
TSN
2025-04-19T02:21:21Z
Масована атака Росії на Дніпро: що відомо про наслідки обстрілів
TSN
2025-04-19T02:20:16Z
Артета: Чемпіонство Ліверпуля цими вихідними? Зробимо все, щоб цього не сталося
Football.ua
2025-04-18T21:40:35Z
Українська висхідна зірка біатлону претендує на звання "новачок сезону" від IBU
24tv
2025-04-18T21:27:20Z
Ювентус, Челсі та Ньюкасл проявляють інтерес до Кіма Мін Дже
Football.ua
2025-04-18T21:13:03Z
Еспаньйол здолав Хетафе завдяки голу Кумбулли
Football.ua
2025-04-18T21:01:00Z
Кохана гравця збірної України взяла участь у гарячій фотосесії: відверті світлини
24tv
2025-04-18T20:51:44Z
Раньєрі: Поки що не повністю задоволений грою Довбика
Football.ua
2025-04-18T20:24:47Z
"Завершить кар'єру": колишній чемпіон світу дав прогноз на реванш Усик – Дюбуа
24tv
2025-04-18T20:12:27Z
Не просто Барсик чи Мурка: як красиво можна назвати кота
GlavRed
2025-04-19T03:27:52Z
Глава Nvidia очолив рейтинг найінтелектуальніших CEO в США
InternetUA
2025-04-19T03:01:13Z
Вчені розкрили таємницю "ковзного каміння" Долини Смерті
TSN
2025-04-19T02:30:13Z
Вчений виявив сосну Джеффрі на рекордній висоті: подробиці
TSN
2025-04-19T02:28:01Z
У небі з’явиться рідкісне явище: коли спостерігати "смайлик" трьох світил
TSN
2025-04-19T02:20:49Z
Nothing розкрила подробиці про основну камеру нового смартфона
InternetUA
2025-04-19T02:04:21Z
ChatGPT навчився використовувати спогади про користувача для персоналізації веб-пошуку
InternetUA
2025-04-19T01:03:22Z
Лише "мегамозок" знайде рибку за 5 секунд: головоломка, яка змусить попотіти
GlavRed
2025-04-19T00:27:43Z
Meta заблокувала Apple Intelligence на своїх платформах
InternetUA
2025-04-18T23:01:57Z
Знову дозволили Mansory поблизу Audi RSQ8
Топ Жир
2025-04-19T01:45:31Z
Які звичайні автомобілі є насправді крутими?
Топ Жир
2025-04-19T00:45:12Z
У 2023 році хтось планує продати Suzuki Jimny Turbo за подвоєну вартість закупки
Топ Жир
2025-04-19T00:15:01Z
Якщо ви вважали, що зірковий CLA був поганий, подивіться на це шедевр…мистецтво
Топ Жир
2025-04-18T23:15:51Z
Зростаючий попит на електричні продажі у всьому світі, але наближається темна хмара
Топ Жир
2025-04-18T22:45:10Z
Хлопець розбив автомобіль Ford GT свого батька, намагаючись догнати Miata
Топ Жир
2025-04-18T21:15:23Z
Тарифи Трампа можуть змушити Toyota виготовити наступний RAV4 у США
Топ Жир
2025-04-18T21:00:01Z
Tesla скорочує виробництво Cybertruck
ГЛАВКОМ NET
2025-04-18T20:01:40Z
Електричний повітряний таксі, підтриманий Stellantis, обіцяє перемогти затори в Нью-Йорку
Топ Жир
2025-04-18T19:30:55Z